W związku z stanem epidemii COVID-19 i zakazie zgromadzeń oraz organizowania wydarzeń sportowych, zostaje nam na tą chwile taka forma wydarzenia, gdy to wszystko się uspokoi i wrócimy do normalności to spotkamy się wszyscy z Kacperkiem podczas realnego wydarzenia

ORGANIZATORZY:

Dawid Bieńkowski

First Malbork Team

Stowarzyszenie Dzierzgoń Team

TAK W SKRÓCIE:

Kacper skończył 19 lat urodził się w 27 tygodniu ciąży z wagą 940 gr. Po przyjściu na świat rozpoznano u niego MPDz-mózgowe porażenie dziecięce oraz (skrajne wcześniactwo Hbd 27, niedotlenie okołoporodowe, infekcja wrodzona, zespół zaburzeń oddychania IVHst II, posocznica gronkowców, zapalenie płuc, niedokrwistość, ROP I-II, dysplazja oskrzelowopłucna). Stan Kacperka w kolejnych dobach życia był ciężki. Walczył o swoje życie i udało mu się w 125 dobie. To jest cząstka tego co Kacper przeżył w swoim życiu. W ciągu tych 19 lat Kacper był pod opieką wielu specjalistów (ortopedów, neurologów, laryngologow, pulmonologów, alergologów, chirurgów). Klinika Doktora PALEYA w Warszawie została otwarta 2 lata temu i tym samym dali nam nadzieję, że Kacper będzie mógł żyć i poruszać się bez bólu jak dotychczas.

Kacper zawsze dzielnie szedł do przodu z uśmiechem na twarzy, bo nawet maleńkie sukcesy dawały i dają nam i jemu wiarę w to że będzie już tylko lepiej. Niestety koszty operacji obu nóg są bardzo duże 300 tys zł. Operacje będą przeprowadzone w etapach 1 noga, czyli biodro, kolano, stopa. 4 tyg rehabilitacji, potem 2 strona i 8 tyg ponownej rehabilitacji. Późniejsze wizyty kontrolne, ortezy wszystko w Warszawie, gdzie spędzimy kilka miesięcy.. Niestety sami nie damy rady uzbierać kwoty potrzebnej i zwracamy się w imieniu swoim i Kacpra o pomoc.

DZIĘKUJEMY RODZICE

Więcej znajdziecie pod linkiem : https://zrzutka.pl/xkvbxe

CEL WIRTUALNEJ AKTYWNOŚCI:

 • Pozyskanie środków finansowych na OPERACJE NÓG KACPRA W KLINICE DOKTORA PALEYA W WARSZAWIE.
 • KOSZT OBU NÓG WYNOSI 300 tysięcy.
 • Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia
 • Zachęcenie do aktywnego spędzania czasu
 • Upowszechnianie biegania wirtualnego
 • Umożliwienie uczestnikom współzawodnictwa

ZASADY UCZESTNICTWA:

 • AKTYWNOŚĆ WYKONUJEMY OD MOMENTU UZYSKANIA STATUTU “OPŁACONY” DO DNIA ZAKONCZENIA ZAPISÓW.
 • Bieg ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty).
 • Bieg nie jest biegiem masowym. 
 • Bieg ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktów poniżej.
 • Posługujemy się określeniem bieg, ale wybrany dystans można także pokonać marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając, przejechać na rowerze, wózku inwalidzkim, przepłynąć, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni.
 • Biegacze zobowiązują się przebyć symboliczne dystanse (do wyboru): co najmniej 100 metrów, 10,000 kilometrów lub 100,100 kilometrów. Oczywiście można więcej.

Organizator:

e-mail: dawidxe123@wp.pl

FB - Dawid Bieńkowski

OPŁATA STARTOWA: CEGIEŁKI 30ZŁ,40ZŁ,50ZŁ,60ZŁ,70ZŁ,80ZŁ,90ZŁ,100ZŁ

Opłaty proszę kierować na konto Dawid Bieńkowski

NR KONTA BANKOWEGO: 97 8310 0002 0011 3641 3000 0010

z dopiskiem "WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ DLA KACPERKA" Imię Nazwisko uczestnika!

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:

Organizator zobowiązuje się w terminie 14 dni od daty dostarczenia medali z produkcji nadać wysyłkę do uczestników.

Wyświetleń: 4962

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ