Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
2 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
3 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
4 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
5 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
6 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
7 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
8 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
9 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
10 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
11 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
12 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
13 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
14 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
15 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
16 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
17 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
18 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
19 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
20 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
22 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
23 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
24 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
26 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
27 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
28 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
29 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
30 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
31 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
32 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
33 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
34 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
35 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
36 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
37 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
38 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
39 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
40 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
41 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
42 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
43 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
44 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
45 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
46 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
47 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
48 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
49 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
50 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
51 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
52 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
53 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
54 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
55 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
56 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
57 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
58 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
59 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
60 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
61 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
62 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
63 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
64 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
65 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
66 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
67 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
68 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
69 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
70 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
71 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
72 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
73 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
74 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
75 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
76 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
77 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
78 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
79 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono


Wyświetleń: 3745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ