Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
2 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
3 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
4 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
5 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
6 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
7 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
8 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
9 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
10 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
11 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
12 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
13 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
14 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
15 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
16 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
17 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
18 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
19 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
20 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
21 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
22 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
23 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
24 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
25 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
26 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
27 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
28 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
29 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
30 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
31 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
32 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
33 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
34 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
35 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
36 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
37 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
38 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
39 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
40 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
41 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
42 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
43 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
44 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
45 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
46 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
47 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
48 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
49 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
50 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
51 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
52 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
53 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
54 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
55 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
56 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
57 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
58 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
59 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
60 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
61 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
62 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
63 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
64 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
65 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
66 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
67 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
68 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
69 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
70 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
71 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
72 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
73 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
74 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
75 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
76 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
77 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
78 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
79 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono


Wyświetleń: 4684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ