Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
2 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
3 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
4 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
5 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
6 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
7 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
8 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
9 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
10 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
11 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
12 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
13 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
14 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
15 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
16 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
17 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
18 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
19 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
20 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
21 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
22 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
23 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
24 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
25 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
26 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
27 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
28 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
29 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
30 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
31 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
32 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
33 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
34 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
35 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
36 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
37 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
38 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
39 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
40 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
41 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
42 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
43 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
44 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
45 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
46 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
47 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
48 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
49 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
50 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
51 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
52 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
53 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
54 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
55 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
56 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
57 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
58 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
59 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
60 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
61 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
62 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
63 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
64 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
65 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
66 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
67 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
68 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
69 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
70 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
71 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
72 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
73 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
74 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
75 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
76 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
77 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
78 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
79 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono


Wyświetleń: 3744

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ