Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
2 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
3 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
4 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
5 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
6 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
7 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
8 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
9 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
10 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
11 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
12 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
13 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
14 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
15 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
16 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
17 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
18 Koliński Krzysztof Gardeja Cegiełka 30zł
19 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
20 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
21 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
22 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
23 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
24 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
25 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
26 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
27 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
28 Podraza Marek GORLICE Cegiełka 30zł Gorlicka Grupa Biegowa
29 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
30 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
31 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
32 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
33 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
34 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 30zł Grupa Malbork
35 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
36 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
37 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
38 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
39 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
40 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
41 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
42 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
43 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
44 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
45 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
46 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
47 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
48 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
49 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
50 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
51 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
52 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
53 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
54 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
55 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
56 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
57 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
58 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
59 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
60 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
61 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
62 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
63 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
64 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
65 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
66 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
67 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
68 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
69 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
70 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
71 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
72 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
73 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
74 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
75 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
76 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
77 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
78 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
79 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
80 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
81 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
82 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
83 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono


Wyświetleń: 3302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ