Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
2 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
3 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
4 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
5 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
6 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
7 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
8 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
9 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
10 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
11 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
12 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
13 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
14 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
15 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
16 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
17 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
18 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
19 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
20 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
22 Koliński Krzysztof Gardeja Cegiełka 30zł
23 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
24 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
25 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
26 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
27 Podraza Marek GORLICE Cegiełka 30zł Gorlicka Grupa Biegowa
28 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
29 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
30 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
31 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
32 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
33 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
34 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
35 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
36 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
37 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
38 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
39 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
40 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
41 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
42 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
43 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
44 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
45 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
46 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
47 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
48 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
49 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
50 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
51 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
52 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
53 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
54 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
55 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
56 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
57 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
58 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
59 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
60 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
61 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
62 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
63 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
64 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
65 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
66 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
67 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
68 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
69 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
70 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
71 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
72 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
73 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
74 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
75 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
76 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
77 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
78 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 30zł Grupa Malbork
79 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
80 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
81 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
82 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
83 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono


Wyświetleń: 3300

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ