Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
2 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
3 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
4 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
5 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
6 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
7 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
8 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
9 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
10 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
11 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
12 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
13 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
14 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
15 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
16 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
17 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
18 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
19 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
20 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
21 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
22 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 30zł Grupa Malbork
23 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
24 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
26 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
27 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
28 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
29 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
30 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
31 Podraza Marek GORLICE Cegiełka 30zł Gorlicka Grupa Biegowa
32 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
33 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
34 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
35 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
36 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
37 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
38 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
39 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
40 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
41 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
42 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
43 Koliński Krzysztof Gardeja Cegiełka 30zł
44 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
45 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
46 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
47 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
48 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
49 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
50 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
51 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
52 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
53 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
54 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
55 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
56 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
57 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
58 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
59 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
60 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
61 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
62 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
63 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
64 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
65 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
66 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
67 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
68 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
69 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
70 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
71 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
72 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
73 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
74 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
75 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
76 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
77 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
78 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
79 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
80 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
81 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
82 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
83 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono


Wyświetleń: 3433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ