Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
2 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
3 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
4 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
5 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
6 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
7 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
8 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
9 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
10 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
11 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
12 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
13 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
14 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
15 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
16 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
17 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
18 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
19 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
20 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
21 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
22 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
23 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
24 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
25 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
26 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
27 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono
28 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
29 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
30 Podraza Marek GORLICE Cegiełka 30zł Gorlicka Grupa Biegowa
31 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
32 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
33 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
34 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
35 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
36 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
37 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
38 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
39 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
40 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
41 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
42 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
43 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
44 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
45 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
46 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
47 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
48 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
49 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
50 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 30zł Grupa Malbork
51 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
52 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
53 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
54 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
55 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
56 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
57 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
58 Koliński Krzysztof Gardeja Cegiełka 30zł
59 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
60 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
61 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
62 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
63 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
64 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
65 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
66 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
67 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
68 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
69 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
70 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
71 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
72 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
73 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
74 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
75 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
76 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
77 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
78 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
79 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
80 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
81 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
82 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
83 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono


Wyświetleń: 3893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ