Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 blt | |||||||||
1 | Groszkowski Marcin | Malbork | Cegiełka 30zł | 22 blt | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
2 | Damps Michał | Braniewo | Cegiełka 100zł | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Drużyna pierścienia | |||||||||
3 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Cegiełka 50zł | Drużyna pierścienia | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
4 | Burdyńska Monika | Dzierzgoń | Cegiełka 30zł | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
5 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Cegiełka 100zł | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
6 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Cegiełka 40zł | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
7 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Cegiełka 30zł | First Malbork Team | opłacono | ||||
GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork | |||||||||
8 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Cegiełka 30zł | GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork | opłacono | ||||
GK MALBORK | |||||||||
9 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Cegiełka 50zł | GK MALBORK | |||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
10 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Cegiełka 30zł | GRUPA MALBORK | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
11 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
12 | murawski michał | stare błonowo | Cegiełka 50zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
13 | Sławska Gabriela | Kwidzyn | Cegiełka 40zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
14 | Wróbel Piotr | Gardeja | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
15 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
16 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
17 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | Cegiełka 40zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
18 | Jędrzejewska Anna | Czarne Górne | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
19 | Jurczyk Julia | Otłówko | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
20 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
21 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
22 | Olińska Marzena | Gardeja | Cegiełka 30zł | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Gorlicka Grupa Biegowa | |||||||||
23 | Podraza Marek | GORLICE | Cegiełka 30zł | Gorlicka Grupa Biegowa | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
24 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Cegiełka 30zł | Grupa Malbork | |||||
Gwiazdy z Darżyna | |||||||||
25 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Cegiełka 30zł | Gwiazdy z Darżyna | opłacono | ||||
26 | Stefańska Eliza | Darżyno | Cegiełka 30zł | Gwiazdy z Darżyna | opłacono | ||||
27 | Stefański Ksawery | Darżyno | Cegiełka 30zł | Gwiazdy z Darżyna | opłacono | ||||
Lwy Morskie Susz | |||||||||
28 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Cegiełka 30zł | Lwy Morskie Susz | opłacono | ||||
29 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Cegiełka 30zł | Lwy Morskie Susz | opłacono | ||||
Moto Kojoty Malbork | |||||||||
30 | Badeński Marcin | Stare pole | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
31 | Chlebowicz Mariusz | malbork | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
32 | Ciechanowski Patryk | Malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
33 | Konieczny Dariusz | Solnica | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
34 | Licznerski Henryk | malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
35 | Pęczek Paweł | malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
36 | Stępień Andrzej | Malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
37 | Stępień Anita | Malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
38 | Wajda Wojtek | Malbork | Cegiełka 30zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
39 | Wilk Artur | Malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
40 | Wilk Małgorzata | Malbork | Cegiełka 50zł | Moto Kojoty Malbork | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
41 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Cegiełka 30zł | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
42 | Walentowicz Natalia | Nowy Staw | Cegiełka 30zł | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
PROKOPKI | |||||||||
43 | Prokop Anna | Elbląg | Cegiełka 50zł | PROKOPKI | opłacono | ||||
44 | Prokop MARIUSZ | Elbląg | Cegiełka 50zł | PROKOPKI | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
45 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Cegiełka 30zł | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
46 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Cegiełka 30zł | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
47 | Pękała Piotr | Koszalin | Cegiełka 50zł | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
Schumacher team Bydgoszcz | |||||||||
48 | Dyjach Piotr | Świecie | Cegiełka 40zł | Schumacher team Bydgoszcz | opłacono | ||||
49 | Kuc Bartosz | Świecie | Cegiełka 40zł | Schumacher team Bydgoszcz | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
50 | Zych Dawid | Elbląg | Sercem dla Kacperka 200zł | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Wymiatacze | |||||||||
51 | Smolarek Katarzyna | Mosty | Cegiełka 50zł | Wymiatacze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
52 | Barkowski Przemysław | Malbork | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
53 | Dulska Kasia | Touń | Cegiełka 100zł | opłacono | |||||
54 | Dziweńka Beata | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
55 | Jablońska Monika | Gardeja | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
56 | Jarząbek Marcin | Rosenhof | Sercem dla Kacperka 300zł | opłacono | |||||
57 | Kaczyńska Barbara Kaczyńska | Pisz | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
58 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
59 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Cegiełka 30zł | ||||||
60 | Krenc Danuta | Malbork | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
61 | Krotowska Izabela | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
62 | Krotowska Weronika | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
63 | Krotowski Andrzej | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
64 | Krotowski Oskar | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
65 | Kubacka Malwina | Cygany | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
66 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
67 | Markowicz Paulina | Malbork | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
68 | Matuszak Artur | Grudziądz | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
69 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Sercem dla Kacperka 200zł | opłacono | |||||
70 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Cegiełka 100zł | opłacono | |||||
71 | Młodawski Wiktor | Warszawa | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
72 | Nałęcz Marzena | Czarne Dolne | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
73 | Osińska Monika | Malbork | Cegiełka 30zł | opłacono | |||||
74 | Pocheć Mariola | SKARŻYSKO KAMIENNA | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
75 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Cegiełka 40zł | opłacono | |||||
76 | Śmigiel Agnieszka | Malbork | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
77 | Śmigiel Jarosław | Malbork | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
78 | Smolarek Piotr | Mosty | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
79 | Sokołowski Maciej | Malbork | Cegiełka 100zł | opłacono | |||||
80 | Szewczyk Adam | Malbork | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
81 | TECŁAW Jacek | WARSZAWA | Cegiełka 50zł | opłacono | |||||
lub wybierz z listy | |||||||||
82 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Cegiełka 40zł | lub wybierz z listy | opłacono | ||||
ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega | |||||||||
83 | Skarżyńska Anna | Chlebówka | Cegiełka 30zł | ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega | opłacono |
Wyświetleń: 12577