AKTYWNIE Z PTTK: I Wirtualny Marszobieg Walentynkowy

CELE I ZAŁOŻENIA MARSZOBIEGU 

 1. Upowszechnienie aktywności fizycznej.
 2. Upowszechnienia aktywnych form wypoczynku dzieci, młodzieży, dorosłych, zarówno indywidualnego i grupowego.

 ORGANIZATORZY:

 1. Oddział PTTK Morski w Gdyni
 2. Oddział PTTK Sopot im. Dr A. Majkowskiego

 

TERMIN I MIEJSCE:

 1. Marszobieg odbędzie się w dniach 12 - 14 luty  2021 roku w dowolnym czasie, miejscu i trasie. Zapraszamy na bieg, marsz, marszobieg, nordic walking, rower, rolki, deskorolkę lub jazdę konną itd.
 2. Minimalny dystans do pokonania to 2021 m.

 ZASADY UCZESTNICTWA:

 1. Marszobieg ma charakter sportowo – rekreacyjno – charytatywny.
 2. W Marszobiegu może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek, niemających przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu, którzy zgłosili swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie elektronicznezapisy.pl oraz wpłacili cegiełkę na rzecz PTTK Oddział w Gdyni i w Sopocie.
 3. Uczestnicy biorą udział w I Wirtualnym Marszobiegu Walentynkowym na własną odpowiedzialność. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie cegiełki oznacza, że uczestnik rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w Marszobiegu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała oraz urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko. 
 4. Każdy uczestnik jest proszony o przesłanie zdjęć lub filmów (zdjęcia z atrybutem walentynkowym mile widziane) do organizatorów lub na adres e-mailowy: aktywniezpttk@wp.pl .  Przesłanie zdjęć (filmów) jest jednoznaczne ze zgodą na upublicznienie przez organizatorów otrzymanych materiałów.
 5. Wpłacona cegiełka raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika, nieukończenia I Noworocznego Wirtualnego Marszobiegu lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 
 6. W ramach wpłaconej cegiełki każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom, a pamiątkowy unikatowy medal dla pierwszych 150 zapisanych osób.
 7. Organizator może zdecydować o zwiększeniu limitu medali. 
 8. Całkowity dochód zasili konto Oddziału PTTK w Gdyni i w Sopocie i będzie przeznaczone na bieżącą działalność Oddziałów PTTK w Gdyni i Sopocie.
 9. Członkowie PTTK są ubezpieczeni, a pozostali uczestnicy Marszobiegu ubezpieczają się we własnym zakresie. 

 ZGŁOSZENIA I WPŁATA CEGIEŁKI:

 1. Zgłoszenia do I Wirtualnego Marszobiegu Walentynkowego będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: 

https://elektronicznezapisy.pl/45/aktywnie-z-pttk.html

 1. Zgłoszenia on-line będą przyjmowane do dnia 14 luty 2021 roku. 
 2. Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z podaniem dyscypliny sportowej jak i miejsca.
 3. Minimalna cegiełka w I Wirtualnym Marszobiegu Walentynkowym dla członków PTTK wynosi 15 zł, a dla pozostałych osób 25 zł, mile widziane więcej ☺

Cegiełki można wpłacać przez serwis zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/nwa3fc

Przy czym należy zaznaczyć, kto dokonuje wpłaty.

Wyświetleń: 340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ