XXXIX Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera

Bieg 6 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto Start 3 km (1) 3 km (2) Meta 6km NPSR
1 499 BONIFACE NDUVA M 1 M2 1 Bieg 6 km 17.76 00:03:22 00:20:16.32 00:00:02.14 00:09:58.50 00:10:17.82 00:20:18.46
2 122 GŁOGOWSKI ADAM M 2 M1 1 GDYNIA UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK/ ATC-CARGO TEAM Bieg 6 km 17.09 00:03:30 00:21:04.76 00:00:02.06 00:10:19.25 00:10:45.51 00:21:06.82
3 149 KUJAWSKI ŁUKASZ M 3 M2 2 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 6 km 16.8 00:03:34 00:21:26.76 00:00:02.48 00:10:44.32 00:10:42.44 00:21:29.24
4 485 PIOTRASCHKE PAWEŁ M 4 M3 1 SŁUPSK AML SŁUPSK, SZKOŁA POLICJI SŁUPSK Bieg 6 km 16.41 00:03:39 00:21:56.96 00:00:02.04 00:10:59.21 00:10:57.75 00:21:59.00
5 490 POŁEĆ ARKADIUSZ M 5 M2 3 GDYNIA Bieg 6 km 16.07 00:03:44 00:22:24.66 00:00:02.35 00:10:59.63 00:11:25.03 00:22:27.01
6 187 POBŁOCKI PIOTR M 6 M4 1 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK Bieg 6 km 15.82 00:03:47 00:22:45.55 00:00:02.16 00:10:59.88 00:11:45.67 00:22:47.71
7 128 HOŁOWIENKO JAN M 7 M1 2 SŁUPSK AML SŁUPSK Bieg 6 km 15.37 00:03:54 00:23:25.36 00:00:02.15 00:11:45.58 00:11:39.78 00:23:27.51
8 193 RUDNIK KRZYSZTOF M 8 M3 2 KRĘPA SŁUPSKA Bieg 6 km 15.32 00:03:55 00:23:30.76 00:00:02.82 00:11:44.62 00:11:46.14 00:23:33.58
9 477 PIENIĄŻEK JAKUB M 9 M1 3 LĘBORK LKB IM BRACI PETK Bieg 6 km 15.29 00:03:55 00:23:33.56 00:00:02.19 00:11:16.04 00:12:17.52 00:23:35.75
10 221 WRONKA CEZARY M 10 M2 4 LĘBORK Bieg 6 km 15.14 00:03:57 00:23:47.71 00:00:02.33 00:11:50.69 00:11:57.02 00:23:50.04
11 217 WIECZOREK ALAN M 11 M1 4 SŁUPSK AML SŁUPSK Bieg 6 km 15.1 00:03:58 00:23:50.21 00:00:02.81 00:11:45.05 00:12:05.16 00:23:53.02
12 179 PAPROCKA EWELINA K 1 K2 1 LUZINO Bieg 6 km 14.6 00:04:06 00:24:39.97 00:00:02.32 00:12:06.09 00:12:33.88 00:24:42.29
13 497 RECLAF PIOTR M 12 M2 5 Bieg 6 km 14.47 00:04:08 00:24:53.11 00:00:02.44 00:12:10.51 00:12:42.60 00:24:55.55
14 186 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA K 2 K1 1 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK Bieg 6 km 14.46 00:04:09 00:24:54.37 00:00:02.84 00:12:10.35 00:12:44.02 00:24:57.21
15 167 MISZKE PATRYK M 13 M2 6 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO Bieg 6 km 14.41 00:04:09 00:24:59.47 00:00:03.17 00:12:21.73 00:12:37.74 00:25:02.64
16 143 KEPKA GRZEGORZ M 14 M2 7 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 6 km 14.28 00:04:12 00:25:13.46 00:00:02.79 00:12:22.90 00:12:50.56 00:25:16.25
17 476 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 15 M2 8 LĘBORK Bieg 6 km 14.24 00:04:12 00:25:17.27 00:00:02.00 00:12:43.22 00:12:34.05 00:25:19.27
18 110 DURZYŃSKI TOMASZ M 16 M2 9 LĘBORK 42,2 LĘBORK Bieg 6 km 14.14 00:04:14 00:25:28.55 00:00:03.67 00:12:40.01 00:12:48.54 00:25:32.22
19 107 CIESIULSKI MAREK M 17 M2 10 KĘBŁOWO Bieg 6 km 14.05 00:04:16 00:25:37.57 00:00:05.49 00:12:54.46 00:12:43.11 00:25:43.06
20 176 NOWICKI ARTUR M 18 M2 11 MALCZYCE 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY Bieg 6 km 14 00:04:17 00:25:43.80 00:00:04.47 00:12:53.56 00:12:50.24 00:25:48.27
21 103 KUJAWSKA MONIKA K 3 K1 2 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 6 km 13.67 00:04:23 00:26:20.86 00:00:02.86 00:12:58.86 00:13:22.00 00:26:23.72
22 168 MŁYŃSKI KAROL M 19 M2 12 ZDRZEWNO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO Bieg 6 km 13.63 00:04:24 00:26:25.33 00:00:03.85 00:13:04.92 00:13:20.41 00:26:29.18
23 140 KANKOWSKI PAWEŁ M 20 M3 3 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 6 km 13.38 00:04:29 00:26:54.51 00:00:03.19 00:13:22.00 00:13:32.51 00:26:57.70
24 494 KARCZEWSKI DAMIAN M 21 M2 13 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Bieg 6 km 13.33 00:04:30 00:27:00.03 00:00:05.46 00:13:30.43 00:13:29.60 00:27:05.49
25 144 KONIECZKI DARIUSZ M 22 M3 4 WEJHEROWO Bieg 6 km 13.31 00:04:30 00:27:03.68 00:00:04.00 00:13:25.04 00:13:38.64 00:27:07.68
26 132 JANKOWSKI SEBASTIAN M 23 M2 14 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO Bieg 6 km 13.27 00:04:31 00:27:08.44 00:00:03.18 00:13:24.36 00:13:44.08 00:27:11.62
27 173 NAGÓREK KRZYSZTOF M 24 M5 1 SŁUPSK Bieg 6 km 13.27 00:04:31 00:27:08.57 00:00:04.27 00:13:27.54 00:13:41.03 00:27:12.84
28 108 CIESIULSKI PRZEMYSŁAW M 25 M2 15 POTĘGOWO KĘBŁOWO BIEGA Bieg 6 km 13.23 00:04:32 00:27:13.47 00:00:06.16 00:13:33.56 00:13:39.91 00:27:19.63
29 495 CIESIULSKI DARIUSZ M 26 M2 16 KĘBŁOWO Bieg 6 km 13.18 00:04:33 00:27:19.83 00:00:05.60 00:13:30.96 00:13:48.87 00:27:25.43
30 192 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 K1 3 SZTUM Bieg 6 km 13 00:04:36 00:27:41.58 00:00:03.69 00:13:30.55 00:14:11.03 00:27:45.27
31 145 KORDECKI ROBERT M 27 M1 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Bieg 6 km 12.91 00:04:38 00:27:53.88 00:00:04.09 00:13:48.59 00:14:05.29 00:27:57.97
32 113 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 28 M3 5 RUMIA Bieg 6 km 12.82 00:04:40 00:28:05.04 00:00:02.00 00:13:54.68 00:14:10.36 00:28:07.04 NPSR
33 127 HEYKA JAROSŁAW M 29 M4 2 LĘBORK Bieg 6 km 12.81 00:04:41 00:28:06.53 00:00:04.65 00:14:07.30 00:13:59.23 00:28:11.18
34 487 WENT JAKUB M 30 M3 6 ŁEBA Bieg 6 km 12.66 00:04:44 00:28:26.18 00:00:02.50 00:11:45.57 00:16:40.61 00:28:28.68
35 483 PSUJEK SEWERYN M 31 M2 17 Bieg 6 km 12.6 00:04:45 00:28:34.94 00:00:04.73 00:13:59.84 00:14:35.10 00:28:39.67
36 472 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 32 M4 3 LĘBORK KOLARZ-POL Bieg 6 km 12.49 00:04:48 00:28:49.35 00:00:03.92 00:13:59.69 00:14:49.66 00:28:53.27
37 473 MAZUR PAWEŁ M 33 M2 18 Bieg 6 km 12.35 00:04:51 00:29:09.22 00:00:03.42 00:14:09.24 00:14:59.98 00:29:12.64
38 130 JANKOWSKI GRZEGORZ M 34 M3 7 BYTÓW POZYTYWNIE NAKRĘCONY Bieg 6 km 12.31 00:04:52 00:29:14.59 00:00:03.66 00:14:06.34 00:15:08.25 00:29:18.25
39 142 KEPKA EWA K 5 K2 2 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 6 km 12.26 00:04:53 00:29:22.96 00:00:04.58 00:14:37.75 00:14:45.21 00:29:27.54
40 121 GLINKA AGNIESZKA K 6 K2 3 LĘBORK KREATIVSPORT Bieg 6 km 12.25 00:04:53 00:29:23.24 00:00:05.36 00:14:27.89 00:14:55.35 00:29:28.60
41 491 BANASIAK DAMIAN M 35 M2 19 LĘBORK ACTIVE AGE Bieg 6 km 12.25 00:04:53 00:29:23.76 00:00:05.61 00:14:27.46 00:14:56.30 00:29:29.37
42 109 CYMAN RYSZARD M 36 M5 2 LUBOWIDZ Bieg 6 km 12.13 00:04:56 00:29:40.15 00:00:05.49 00:15:01.54 00:14:38.61 00:29:45.64 NPSR
43 229 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 37 M3 8 RUMIA BIEGAMY RAZEM.PL Bieg 6 km 12.13 00:04:56 00:29:41.92 00:00:06.46 00:14:55.33 00:14:46.59 00:29:48.38
44 205 TOPOREK RAFAŁ M 38 M3 9 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE Bieg 6 km 12.03 00:04:59 00:29:56.15 00:00:05.45 00:14:20.80 00:15:35.35 00:30:01.60 NPSR
45 228 ZIELONKA RYSZARD M 39 M4 4 LĘBORK SURSUM Bieg 6 km 12.01 00:04:59 00:29:58.46 00:00:03.21 00:14:39.99 00:15:18.47 00:30:01.67 NPSR
46 185 POBŁOCKA BOŻENA K 7 K4 1 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK Bieg 6 km 11.97 00:05:00 00:30:05.56 00:00:03.28 00:15:02.92 00:15:02.64 00:30:08.84
47 209 TULIK PRZEMYSŁAW M 40 M4 5 WARSZAWA Bieg 6 km 11.95 00:05:01 00:30:07.51 00:00:04.51 00:14:36.51 00:15:31.00 00:30:12.02
48 208 TREDER ROMAN M 41 M3 10 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE Bieg 6 km 11.89 00:05:02 00:30:17.41 00:00:13.85 00:14:58.96 00:15:18.45 00:30:31.26
49 223 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 42 M2 20 LĘBORK Bieg 6 km 11.87 00:05:03 00:30:19.10 00:00:04.38 00:14:58.90 00:15:20.20 00:30:23.48
50 157 LEWAŃCZYK MARCIN M 43 M2 21 STĘŻYCA METROŻERCY Bieg 6 km 11.82 00:05:04 00:30:28.65 00:00:04.71 00:15:01.21 00:15:27.44 00:30:33.36
51 119 GAWEŁ ZBIGNIEW M 44 M5 3 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK Bieg 6 km 11.77 00:05:05 00:30:35.79 00:00:05.01 00:14:57.04 00:15:38.75 00:30:40.80 NPSR
52 224 WRÓBLEWSKI MAREK M 45 M3 11 LĘBORK Bieg 6 km 11.75 00:05:06 00:30:38.33 00:00:04.56 00:15:00.40 00:15:37.93 00:30:42.89
53 172 NACZK WIKTORIA K 8 K1 4 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE / LKB Bieg 6 km 11.62 00:05:09 00:30:59.42 00:00:03.87 00:15:09.15 00:15:50.27 00:31:03.29
54 216 WETTA DANIEL M 46 M3 12 LĘBORK Bieg 6 km 11.53 00:05:12 00:31:13.79 00:00:09.32 00:31:04.61 00:00:09.18 00:31:23.11
55 150 KUNT IRENEUSZ M 47 M5 4 LĘBORK Bieg 6 km 11.44 00:05:14 00:31:28.70 00:00:08.83 00:15:06.38 00:16:22.32 00:31:37.53 NPSR
56 141 KASPEROWICZ ZDZISŁAW M 48 M3 13 SŁUPSK PRO DYSTANS KASPEROWICZ Bieg 6 km 11.31 00:05:18 00:31:49.62 00:00:03.30 00:15:32.94 00:16:16.68 00:31:52.92
57 146 KOS KRZYSZTOF M 49 M2 22 POTĘGOWO Bieg 6 km 11.27 00:05:19 00:31:56.40 00:00:06.41 00:15:24.12 00:16:32.28 00:32:02.81
58 213 WENTA ADRIAN M 50 M2 23 ŁEBUNIA Bieg 6 km 11.27 00:05:19 00:31:57.81 00:00:10.09 00:16:22.48 00:15:35.33 00:32:07.90
59 482 MONORE PIOTR M 51 M5 5 LĘBORK Bieg 6 km 11.26 00:05:19 00:31:59.58 00:00:07.38 00:15:28.09 00:16:31.49 00:32:06.96
60 196 SAŁABON GRZEGORZ M 52 M4 6 LĘBORK Bieg 6 km 11.12 00:05:23 00:32:22.74 00:00:10.19 00:16:00.16 00:16:22.58 00:32:32.93 NPSR
61 162 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 53 M3 14 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO Bieg 6 km 10.85 00:05:31 00:33:11.11 00:00:10.02 00:16:09.71 00:17:01.40 00:33:21.13
62 204 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 54 M2 24 SZTUM Bieg 6 km 10.83 00:05:32 00:33:14.70 00:00:04.07 00:16:12.91 00:17:01.79 00:33:18.77
63 496 RECLAF DARIA K 9 K1 5 Bieg 6 km 10.72 00:05:35 00:33:35.06 00:00:04.66 00:16:17.10 00:17:17.96 00:33:39.72
64 227 ZIELONKA JAN M 55 M1 6 GDYNIA Bieg 6 km 10.72 00:05:35 00:33:35.43 00:00:07.45 00:16:17.36 00:17:18.07 00:33:42.88
65 111 DYCHA TOMASZ M 56 M2 25 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 Bieg 6 km 10.65 00:05:38 00:33:49.17 00:00:08.52 00:16:29.27 00:17:19.90 00:33:57.69
66 115 EIKMANN DARIUSZ M 57 M2 26 LĘBORK LKB IM BRACI PETK Bieg 6 km 10.61 00:05:39 00:33:55.29 00:00:07.52 00:16:21.59 00:17:33.70 00:34:02.81 NPSR
67 118 GAWEŁ IZA K 10 K2 4 SŁUPSK Bieg 6 km 10.59 00:05:40 00:34:00.53 00:00:07.90 00:16:50.14 00:17:10.39 00:34:08.43
68 139 KANKOWSKA JUSTYNA K 11 K2 5 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 6 km 10.58 00:05:40 00:34:01.77 00:00:06.24 00:16:45.73 00:17:16.04 00:34:08.01
69 474 MAZUR ALEKSANDRA K 12 K2 6 LĘBORK Bieg 6 km 10.57 00:05:40 00:34:03.52 00:00:03.48 00:16:43.37 00:17:20.15 00:34:07.00
70 218 WITT GRAŻYNA K 13 K5 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Bieg 6 km 10.54 00:05:41 00:34:09.91 00:00:07.08 00:16:43.05 00:17:26.86 00:34:16.99 NPSR
71 202 SZMIGIERO SEBASTIAN M 58 M3 15 SŁUPSK W.P.K SŁOÑ TEAM Bieg 6 km 10.43 00:05:45 00:34:30.00 00:00:06.70 00:16:58.53 00:17:31.47 00:34:36.70
72 222 WROŃSKI JAROSŁAW M 59 M4 7 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Bieg 6 km 10.32 00:05:49 00:34:54.07 00:00:09.22 00:17:03.09 00:17:50.98 00:35:03.29
73 112 DYDYMSKA MONIKA K 14 K3 1 RUMIA Bieg 6 km 10.22 00:05:52 00:35:13.54 00:00:05.74 00:17:05.83 00:18:07.71 00:35:19.28 NPSR
74 174 NEUBAUER KRZYSZTOF M 60 M3 16 LĘBORK Bieg 6 km 10.21 00:05:52 00:35:15.53 00:00:03.47 00:16:49.77 00:18:25.76 00:35:19.00
75 171 NACZK LEONARD M 61 M3 17 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE Bieg 6 km 10.19 00:05:53 00:35:20.09 00:00:10.71 00:18:25.67 00:16:54.42 00:35:30.80
76 138 KANKOWSKA DOMINIKA K 15 K1 6 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 6 km 10.12 00:05:55 00:35:35.35 00:00:06.17 00:17:21.75 00:18:13.60 00:35:41.52
77 493 DYSZEWSKA OLGA K 16 K3 2 LĘBORK Bieg 6 km 10.04 00:05:58 00:35:52.76 00:00:07.81 00:17:58.52 00:17:54.24 00:36:00.57
78 194 RUSZKOWSKI ARKADIUSZ M 62 M2 27 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Bieg 6 km 9.97 00:06:01 00:36:06.37 00:00:15.31 00:17:45.65 00:18:20.72 00:36:21.68
79 135 JÓSKOWSKI BOGDAN M 63 M4 8 REKOWO REKOWO BIEGA Bieg 6 km 9.97 00:06:01 00:36:07.09 00:00:07.52 00:17:35.40 00:18:31.69 00:36:14.61
80 206 TORUŃCZAK KRYSTIAN M 64 M2 28 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Bieg 6 km 9.87 00:06:04 00:36:28.35 00:00:15.09 00:17:48.77 00:18:39.58 00:36:43.44
81 125 GRABOWICZ JERZY M 65 M6 1 USTKA TUPOT USTKA Bieg 6 km 9.87 00:06:04 00:36:28.44 00:00:08.33 00:18:10.76 00:18:17.68 00:36:36.77 NPSR
82 199 SKRZYPIEC KRZYSZTOF M 66 M3 18 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK Bieg 6 km 9.82 00:06:06 00:36:40.89 00:00:08.34 00:17:40.97 00:18:59.92 00:36:49.23
83 175 NIWIŃSKI GRZEGORZ M 67 M5 6 USTKA K.B. TUPOT USTKA Bieg 6 km 9.8 00:06:07 00:36:44.74 00:00:09.32 00:18:12.25 00:18:32.49 00:36:54.06 NPSR
84 163 MALEK ANDRZEJ M 68 M6 2 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM Bieg 6 km 9.8 00:06:07 00:36:44.83 00:00:06.83 00:18:14.02 00:18:30.81 00:36:51.66 NPSR
85 475 SIKORA PIOTR M 69 M1 7 Bieg 6 km 9.75 00:06:09 00:36:56.80 00:00:10.65 00:17:42.76 00:19:14.04 00:37:07.45
86 214 WENTA BRYGIDA K 17 K2 7 ŁEBUNIA Bieg 6 km 9.73 00:06:10 00:37:01.05 00:00:09.56 00:18:19.26 00:18:41.79 00:37:10.61
87 181 PAWŁOWSKA ANNA K 18 K2 8 LĘBORK Bieg 6 km 9.55 00:06:17 00:37:42.03 00:00:09.99 00:18:25.81 00:19:16.22 00:37:52.02
88 147 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 70 M3 19 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Bieg 6 km 9.53 00:06:17 00:37:46.97 00:00:14.80 00:18:42.36 00:19:04.61 00:38:01.77
89 134 JAROSZ MAŁGORZATA K 19 K2 9 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Bieg 6 km 9.53 00:06:17 00:37:47.02 00:00:14.75 00:18:42.41 00:19:04.61 00:38:01.77
90 129 JANKOWSKA HANNA K 20 K4 2 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Bieg 6 km 9.52 00:06:18 00:37:48.57 00:00:13.02 00:18:40.11 00:19:08.46 00:38:01.59
91 215 WENTA PIOTR M 71 M2 29 ŁEBUNIA Bieg 6 km 9.46 00:06:20 00:38:03.64 00:00:10.01 00:19:10.17 00:18:53.47 00:38:13.65
92 500 SUCHODOLSKA ANNA K 21 K2 10 Bieg 6 km 9.44 00:06:21 00:38:08.37 00:00:03.87 00:18:26.85 00:19:41.52 00:38:12.24
93 484 WIŚNIEWSKI RADOSŁAW M 72 M1 8 MOSTY Bieg 6 km 9.39 00:06:23 00:38:20.91 00:00:07.96 00:18:58.76 00:19:22.15 00:38:28.87
94 225 ZDZISLAW GRZESIAK M 73 M5 7 GDYNIA Bieg 6 km 9.39 00:06:23 00:38:21.29 00:00:08.90 00:19:10.72 00:19:10.57 00:38:30.19
95 489 POŁEĆ KRZYSZTOF M 74 M2 30 Bieg 6 km 9.33 00:06:25 00:38:35.82 00:00:08.26 00:17:10.70 00:21:25.12 00:38:44.08
96 156 LENKIEWICZ RYSZARD M 75 M5 8 GDAŃSK Bieg 6 km 9.3 00:06:27 00:38:42.75 00:00:07.88 00:19:42.75 00:19:00.00 00:38:50.63 NPSR
97 498 MIĘTKA MONIKA K 22 K2 11 LĘBORK Bieg 6 km 9.14 00:06:34 00:39:24.16 00:00:10.75 00:18:48.83 00:20:35.33 00:39:34.91
98 123 GNYBA MARIUSZ M 76 M2 31 STĘŻYCA METROŻERCY Bieg 6 km 9.14 00:06:34 00:39:24.81 00:00:06.80 00:19:14.57 00:20:10.24 00:39:31.61
99 164 MARCZAK ANDRZEJ M 77 M5 9 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Bieg 6 km 9.02 00:06:39 00:39:54.50 00:00:08.81 00:19:41.82 00:20:12.68 00:40:03.31 NPSR
100 492 PONARAD MAGDALENA K 23 K3 3 LUBOWIDZ Bieg 6 km 9.01 00:06:39 00:39:57.35 00:00:10.49 00:19:21.95 00:20:35.40 00:40:07.84
101 117 FILIPÓW TADEUSZ M 78 M6 3 LĘBORK NIEZRZESZONY Bieg 6 km 8.85 00:06:46 00:40:41.54 00:00:09.33 00:19:32.47 00:21:09.07 00:40:50.87 NPSR
102 184 PIRYCKI TADEUSZ M 79 M4 9 KARCZEMKI K.ROZŁAZINA Bieg 6 km 8.79 00:06:49 00:40:56.87 00:00:10.92 00:21:23.31 00:19:33.56 00:41:07.79
103 161 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 24 K4 3 GDAŃSK Bieg 6 km 8.77 00:06:50 00:41:03.65 00:00:07.82 00:19:31.28 00:21:32.37 00:41:11.47
104 137 KANIA BRAJAN M 80 M1 9 SŁUPSK -/BIEGAM BO LUBIĘ, SŁUPSK Bieg 6 km 8.71 00:06:53 00:41:20.69 00:00:13.49 00:19:48.26 00:21:32.43 00:41:34.18
105 165 MARCZAK MAŁGORZATA K 25 K5 2 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Bieg 6 km 8.58 00:06:59 00:41:58.89 00:00:06.76 00:20:03.16 00:21:55.73 00:42:05.65 NPSR
106 478 WÓJCIK PIOTR M 81 M4 10 GDYNIA MORSIK WETERAN Bieg 6 km 8.26 00:07:15 00:43:35.40 00:00:15.39 00:21:11.53 00:22:23.87 00:43:50.79
107 211 TYMINSKI KRZYSZTOF M 82 M6 4 GDAŃSK Bieg 6 km 8.24 00:07:17 00:43:42.48 00:00:13.02 00:21:48.43 00:21:54.05 00:43:55.50 NPSR
108 203 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 83 M5 10 GDYNIA MIŚ BIEGA Bieg 6 km 7.95 00:07:32 00:45:17.95 00:00:12.08 00:21:47.47 00:23:30.48 00:45:30.03 NPSR
109 170 MUCZYŃSKI RYSZARD M 84 M4 11 LĘBORK Bieg 6 km 7.85 00:07:38 00:45:52.46 00:00:11.50 00:21:23.06 00:24:29.40 00:46:03.96
110 148 KUCHTA ANNA M 85 M2 32 STAROGARD GDAŃSKI MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Bieg 6 km 7.84 00:07:39 00:45:56.79 00:00:11.41 00:22:29.78 00:23:27.01 00:46:08.20
111 159 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 26 K5 3 GDAŃSK Bieg 6 km 7.73 00:07:45 00:46:34.21 00:00:09.60 00:23:15.70 00:23:18.51 00:46:43.81 NPSR
112 210 TYMINSKA EWA K 27 K5 4 GDAŃSK Bieg 6 km 7.72 00:07:46 00:46:37.14 00:00:12.50 00:23:12.82 00:23:24.32 00:46:49.64 NPSR
113 207 TOWARNICKA IZABELA K 28 K3 4 GDYNIA TEAM DEAF Bieg 6 km 7.55 00:07:56 00:47:41.46 00:00:06.08 00:23:00.31 00:24:41.15 00:47:47.54 NPSR
114 480 WOŚ JAKUB M 86 M1 10 LĘBORK Bieg 6 km 7.52 00:07:58 00:47:51.77 00:00:11.74 00:23:16.24 00:24:35.53 00:48:03.51
115 479 KLASA WIKTORIA K 29 K1 7 MOSTY Bieg 6 km 7.52 00:07:58 00:47:51.81 00:00:11.74 00:23:16.24 00:24:35.57 00:48:03.55
116 481 KOISZEWSKA MONIKA K 30 K1 8 LĘBORK Bieg 6 km 7.52 00:07:58 00:47:52.02 00:00:11.83 00:23:16.65 00:24:35.37 00:48:03.85
117 220 WOŁCZYŃSKA KATARZYNA K 31 K4 4 REKOWO REKOWO BIEGA Bieg 6 km 7.36 00:08:09 00:48:55.31 00:00:07.30 00:23:24.88 00:25:30.43 00:49:02.61
118 486 PETKA SZCZEPAN M 87 M4 12 LĘBORK Bieg 6 km 7.06 00:08:29 00:50:59.53 00:00:02.35 00:23:01.53 00:27:58.00 00:51:01.88
119 190 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 32 K4 5 GDYNIA ELITE TEAM Bieg 6 km 6.42 00:09:20 00:56:02.37 00:00:06.27 00:27:48.60 00:28:13.77 00:56:08.64 NPSR
120 219 WITT HENRYK M 88 M6 5 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Bieg 6 km 6.32 00:09:29 00:56:57.75 00:00:05.89 00:27:56.25 00:29:01.50 00:57:03.64 NPSR
121 177 OSTRÓWKA WALDEMAR M 89 M4 13 LĘBORK LKB IM BRACI PETK Bieg 6 km 5.58 00:10:45 01:04:34.76 01:04:34.76 01:04:34.76 NPSR
122 158 LIPSKI JAN DOMINIK M 90 M6 6 LĘBORK NOWA RÓŻANKA/LKB IM BRACI PETK Bieg 6 km 5.58 00:10:45 01:04:34.91 01:04:34.91 01:04:34.91 NPSR
123 102 BANDURSKI JACEK M 91 M6 7 SOPOT Bieg 6 km 5.24 00:11:27 01:08:44.18 00:00:14.17 00:33:10.76 00:35:33.42 01:08:58.35 NPSR

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ