Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 PBOT/NADAKTYWNI | |||||||||
1 | Stefanowski Piotr | Białystok | BIEG 5000 M | 1 PBOT/NADAKTYWNI | opłacono | ||||
1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
2 | Kowalczyk Sebastian | Białystok | BIEG 5000 M | 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono | ||||
3 | Pacuk Monika | Kuźnica | BIEG 5000 M | 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono | ||||
4 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | BIEG 5000 M | 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono | ||||
3T Białystok | |||||||||
5 | Pawłowska Julia | Białystok | BIEG 5000 M | 3T Białystok | opłacono | ||||
BBT | |||||||||
6 | Iwanow Aleksander | Bialystok | BIEG 1963 M | BBT | |||||
7 | Iwanowa Alena | Bialystok | BIEG 1963 M | BBT | |||||
CHŁOPCY CHORTENOWCY | |||||||||
8 | Szydłowski Adrian | Białystok | BIEG 5000 M | CHŁOPCY CHORTENOWCY | |||||
Grupa biegowa czarna białostocka | |||||||||
9 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | BIEG 5000 M | Grupa biegowa czarna białostocka | opłacono | ||||
10 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | BIEG 5000 M | Grupa biegowa czarna białostocka | opłacono | ||||
Grygo Team / 1 PBOT | |||||||||
11 | Kuklik Ewelina | Białystok | BIEG 5000 M | Grygo Team / 1 PBOT | opłacono | ||||
KSS Legion Wschodni | |||||||||
12 | Jurczak Natalia | Białystok | BIEG 1963 M | KSS Legion Wschodni | opłacono | ||||
13 | Jurczak Robert | Białystok | BIEG 1963 M | KSS Legion Wschodni | opłacono | ||||
KU AZS WSWFiT | |||||||||
14 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | BIEG 5000 M | KU AZS WSWFiT | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
15 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | BIEG 5000 M | Nadaktywni | |||||
16 | Chętnik Joanna | Białystok | BIEG 5000 M | Nadaktywni | |||||
17 | Falkowska Iwona | Białystok | BIEG 5000 M | Nadaktywni | |||||
18 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | BIEG 5000 M | Nadaktywni | |||||
19 | Witczak Jakub | Białystok | BIEG 5000 M | Nadaktywni | |||||
PILKINGTON METAL | |||||||||
20 | chojnowski zbigniew | białystok | BIEG 5000 M | PILKINGTON METAL | opłacono | ||||
21 | Klim Wojciech | Białystok | BIEG 5000 M | PILKINGTON METAL | opłacono | ||||
Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | |||||||||
22 | Matejczuk Julian | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
23 | Matejczuk Karol | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
24 | Ulman Agnieszka | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
25 | Ulman Kamil | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
26 | Ulman Maja | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
27 | Ulman Marika | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
28 | Ulman Melania | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
29 | Zugaj Aurelia | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
30 | Zugaj Cezary | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
31 | Zugaj Cezary Stanisław | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
32 | Zugaj Justyna | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
33 | Zugaj Maria Jolanta | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
34 | Zugaj Oliver | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
35 | Zugaj Matejczuk Anna | Białystok | BIEG 1963 M | Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate | opłacono | ||||
Sokółka | |||||||||
36 | Namankiewicz Wojciech | Sokółka | BIEG 5000 M | Sokółka | opłacono | ||||
WINLAND | |||||||||
37 | Błażewicz Dariusz | Białystok | BIEG 5000 M | WINLAND | opłacono | ||||
38 | Korbut Marek | Białystok | BIEG 5000 M | WINLAND | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Adamski Piotr | Wasilków | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
40 | Bochenko Daniel | Brzozowa | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
41 | Boszko Ewa | Czarna Wieś Kościelna | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
42 | Cackowski Mariusz | Saniki 25a | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
43 | Chajecki Artur | Bialystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
44 | Cimoszuk Jakub | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
45 | Czarnowicz Robert | Warszawa | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
46 | Czarnowicz Sylwia | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
47 | Dąbrowski Sebastian | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
48 | Dawdo-Skobiej Krystian | Bialystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
49 | Falkowski Marek | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
50 | Gacki Mateusz | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
51 | Gintowt Aleksandra | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
52 | Iwanowicz Antoni | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
53 | Iwanowicz Jędrzej | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
54 | Kaczanowska Weronika | Wasilków | BIEG 5000 M | ||||||
55 | Kasjaniuk Joanna | Bielsk Podlaski | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
56 | Kirpsza Barbara | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
57 | korsak marcin | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
58 | Krysztopik Marcin | Izbiszcze | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
59 | Marcinkiewicz Lukasz | Bialystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
60 | Mashaneishvili Ivane | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
61 | Mierzaniec Dawid | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
62 | Mroczkowski Paweł | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
63 | Ordziejewska Izabela | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
64 | Ordziejewska Kornelia | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
65 | Ordziejewska Zuzanna | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
66 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | BIEG 5000 M | ||||||
67 | Pogorzelski Dominik | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
68 | Pogorzelski Kamil | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
69 | Poskrobko Andrzej | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
70 | Poskrobko Wiktoria | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
71 | Prosowska Kamila | Białystok | BIEG 1963 M | ||||||
72 | Rosa Agnieszka Rosa | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
73 | Rosa Kinga | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
74 | Rosa Maria | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
75 | Rosa Olga | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
76 | Rosa Robert | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
77 | Rosa Stanisław | Warszawa | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
78 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
79 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
80 | Rydzewski Krzysztof | Klepacze | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
81 | Siemieniaka Paweł | Narewka | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
82 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
83 | Śliwecka Anna | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
84 | Stępniak Janusz | Wasilków | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
85 | SZCZEP ZBIGNIEW | BIAŁYSTOK | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
86 | Tokarski Władysław | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
87 | Tomaszuk Ewelina | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
88 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
89 | Tomaszuk Mariusz | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
90 | Tomaszuk Michał | Białystok | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
91 | Truszkowski Kamil | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
92 | Węgrzynowicz Barbaraba | Mońki | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
93 | Węgrzynowicz Łukasz | Mońki | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
94 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
95 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
96 | Zabrocki Patryk | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
97 | Zaczeniuk Marcin | Białystok | BIEG 5000 M | opłacono | |||||
98 | Zawistowski Łukasz | Białystok | BIEG 5000 M | ||||||
99 | Zieniewicz Kamila | Księżyno | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
100 | Zieniewicz Karolina | Księżyno | BIEG 1963 M | opłacono | |||||
na, pagauk ! | |||||||||
101 | Milkamanavicius Romas | Wilno | BIEG 5000 M | na, pagauk ! |
Wyświetleń: 8627