71 ELEKTRONICZNEZAPISY
IX EDYCJA BIEGU "TROPEM WILCZYM" - BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Wyniki 5 km - Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki 5 km - Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

MIEJSCE OPEN IMIĘ NAZWISKO NR. STARTOWY CZAS
1 MARCIN KRYSZTOPIK 22 00:16:06
2 KRYSTIAN KALINOWSKI 80 00:16:10
3 DANIEL BOCHENKO 37 00:16:17
4 RAFAŁ RYBNIK 4 00:16:32
5 PIOTR STEFANOWSKI 41 00:17:18
6 PAWEŁ PRZESTRZELSKI 79 00:17:37
7 MARIUSZ CACKOWSKI 30 00:17:41
8 IRENEUSZ WOŻNIAK 13 00:17:41
9 ROMAS MILKAMANAVICIUS 18 00:17:47
10 TOMASZ PIETKA 51 00:17:57
11 PIOTR SŁOWIKOWSKI 77 00:17:57
12 ARKADIUSZ ŁUKASZUK 53 00:18:12
13 MIROSŁAW PUCIŁOWSKI 69 00:18:25
14 KAROL RYBNIK 3 00:18:31
15 MATEUSZ PIETKA 52 00:18:44
16 DAWID MIERZANIEC 70 00:18:53
17 MAGDALENA STASIEWICZ 44 00:19:03
18 ARTUR CHĘTNIK 32 00:19:04
19 DAREK ZALEWSKI 68 00:19:13
20 JULITA KASJANIUK 1 00:19:39
21 PAWEŁ MROCZKOWSKI 71 00:19:44
22 MARCIN ORZECHOWSKI 74 00:19:54
23 DAMIAN BABULEWICZ 76 00:20:08
24 KRZYSZTOF RYDZEWSKI 50 00:20:31
25 PATRYK ODACHOWSKI 85 00:20:46
26 JACEK KUPISZ 73 00:20:58
27 MARCIN ZACZENIUK 27 00:21:13
28 PAWEŁ SIEMIENIAKA 7 00:21:14
29 NATAN JAKIMOWICZ 83 00:21:22
30 JAKUB WITCZAK 29 00:21:23
31 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI 17 00:21:25
32 JULIA PAWŁOWSKA 8 00:21:30
33 DARIUSZ BŁAŻEWICZ 10 00:21:38
34 TOMASZ JANUCHTA 88 00:21:45
35 SŁAWOMIR RUDNIK 67 00:21:50
36 PAWEŁ MARESZ 59 00:22:20
37 ELŻBIETA DAMAGALSKA 72 00:23:19
38 ANDRZEJ SADOWSKI 84 00:23:22
39 ZENON MOŚCICKI 75 00:23:36
40 ZBIGNIEW CHOJNOWSKI 34 00:24:06
41 WOJCIECH KLIM 35 00:24:06
42 JAKUB SEKUŁA 86 00:24:36
43 LUKASZ MARCINKIEWICZ 42 00:24:44
44 SŁAWOMIR PRZESTRZELSKI 82 00:24:55
45 ANNA ŚLIWECKA 19 00:25:06
46 AGNIESZKA FILIPKOWSKA 23 00:25:32
47 EWELINA KUKLIK 31 00:25:40
48 HELENA IWANOWA 78 00:25:59
49 KRZYSZTOF WEKA 39 00:26:11
50 WENESSA POLISZKIEWICZ 61 00:26:47
51 ADRIAN KSIĘŻOPOLSKI 81 00:27:41
52 PATRYK ZABROCKI 47 00:28:35
53 SEBASTIAN KOWALCZYK 40 00:29:51
54 MAREK KORBUT 16 00:29:53
55 KACPER PIETKA 64 00:30:00
56 MARCIN KORSAK 11 00:33:58
57 PATRYCJA BIERNAT 55 00:34:30
58 MAREK FALKOWSKI 20 00:34:30
59 ROBERT CZARNOWICZ 45 00:34:30
60 ANDRZEJ DĘBSKI 12 00:35:15
61 ANETA SADOWSKA 56 00:35:15
62 IWONA FALKOWSKA 36 00:35:27
63 PAULINA ŁAPIŃSKA 21 00:35:32
64 ADRIAN SZYDŁOWSKI 15 00:35:33
65 PIOTR PUGACZ 60 00:35:33
66 URSZULA TAUDUL 24 00:35:39
67 KAMIL TRUSZKOWSKI 48 00:36:22
68 JOANNA CHĘTNIK 33 00:39:11
69 PIOTR SADOWSKI 54 00:43:06
70 MONIKA TARASIUK 9 00:43:07

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ