SZTAFETY - 1/4 IM

Msc Numer SZTAFETA UCZESTNICY Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg META 1/4
1 1002 KP PSP OSTRÓDA A. ZARĘBA P. KRZYŻANIAK D. BŁAUT MORĄG Sztafeta 1/4 IM 00:18:47 00:00:53 1:20:02 00:00:41 0:38:02 02:18:25
2 1004 SZYBKIE CHŁOPAKI Ł. GAŁĄSKA B. STANISZEWSKI W. KANIA GDYNIA Sztafeta 1/4 IM 00:17:17 00:01:00 1:18:53 00:01:04 0:46:52 02:25:06
3 1006 LIDZBARSKIE SICARIO K. KOŚCIŃSKI J. KORDAS P. KRYNICKI LIDZBARK Sztafeta 1/4 IM 00:33:51 00:01:20 1:21:54 00:00:50 0:40:47 02:38:42
4 1003 AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU A. STEJUK A. WASILEWSKA A. ĆWIKLIŃSKA BYDGOSZCZ Sztafeta 1/4 IM 00:17:34 00:00:56 1:34:39 00:00:52 0:51:59 02:46:00
5 1001 EVOTRIATHLON R. SZTENDEREWICZ R. SZTENDEREWICZ J. KORCZAK WŁOCŁAWEK Sztafeta 1/4 IM 00:18:04 00:01:18 1:42:11 00:00:51 0:53:27 02:55:51
6 1005 NOWICJUSZE M. NOWIŃSKA M. NOWIŃSKA J. NOWIŃSKI IŁAWA Sztafeta 1/4 IM 00:20:58 00:01:09 1:34:21 00:00:51 1:04:35 03:01:54

SZTAFETY - 1/8 IM

Msc Numer SZTAFETA UCZESTNICY Miejscowość Dystans Pływanie T1 ROWER T2 BIEG META 1/8
1 1030 EVELINAMARIA TEAM E. SANKOWSKA L. LEMKE A. CZEPEK GDYNIA Sztafeta 1/8 IM 00:08:37 0:00:48 0:36:10 0:00:42 0:20:55 01:07:12
2 1018 KURZĘTNIK BIEGA B. TRZCIŃSKA T. PIĄTKOWSKI R. MARCHLEWSKI NOWE MIASTO LUBAWSKIE Sztafeta 1/8 IM 00:11:02 0:01:11 0:41:15 0:00:57 0:18:57 01:13:22
3 1019 MAKURAT INVEST J. LESZCZYŃSKI T. JAGODZIŃSKI G. NIKLAS ŻUKOWO Sztafeta 1/8 IM 00:10:00 0:00:54 0:39:14 0:00:46 0:26:09 01:17:03
4 1017 IRWEGA M.WOJCIECHOWSKI I. WOJCIECHOWSKA W. GOSTKOWSKI MAŁE BAŁÓWKI Sztafeta 1/8 IM 00:09:04 0:00:57 0:46:04 0:00:55 0:24:32 01:21:32
5 1020 NAJMOWICZ TRIATHLON J. KOZIBSKI A. SEROCZYŃSKI M. KOŁECKI IŁAWA Sztafeta 1/8 IM 00:14:33 0:01:01 0:50:31 0:00:49 0:18:57 01:25:51
6 1026 PORTA ACTIVE TEAM SUWAŁKI R. TRUCHAN M. JELIŃSKI T. DUDŹ SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:08:26 0:01:02 0:49:10 0:02:32 0:25:08 01:26:18
7 1024 PORTA ACTIVE TEAM PKD M.DECEWICZ T. KRZYWICKI P. CZARNIECKI SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:13:54 0:01:14 0:47:04 0:01:14 0:25:07 01:28:33
8 1025 PORTA ACTIVE TEAM R&D P. WOŹNICKA W. SOBORSKI M. CYLKOWSKI WEJHEROWO Sztafeta 1/8 IM 00:12:12 0:01:06 0:46:38 0:00:49 0:28:15 01:29:00
9 1022 PORTA ACTIVE TEAM BOLSZEWO K. ANDRYSKOWSKI K. ZIEMANN M. SZTYGIEL GOŚCICINO Sztafeta 1/8 IM 00:14:12 0:01:23 0:49:29 0:00:57 0:23:11 01:29:12
10 1011 DECOROOM 1 J. SZELĄG J. BARTOS H. HASZCZYŃSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:12:20 0:01:18 0:52:31 0:00:45 0:24:52 01:31:46
11 1027 URZĄD GMINY KURZĘTNIK W. DERESZEWSKI C. RZYMSKI P. KRUZA KURZĘTNIK Sztafeta 1/8 IM 00:17:07 0:00:52 0:47:58 0:00:45 0:26:34 01:33:16
12 1023 PORTA ACTIVE TEAM EŁK G. EJSMONT K. DRACEWICZ R. DRACEWICZ EŁK Sztafeta 1/8 IM 00:09:18 0:01:32 0:53:11 0:00:51 0:32:21 01:37:13
13 1021 PORTA ACTIVE TEAM D. SIERMIŃSKI J. ROSZKOWSKI Ł. BUJNOWSKI SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:13:09 0:01:13 0:57:49 0:01:08 0:25:16 01:38:35
14 1015 DECOROOM 5 D. OSKIERA S. PALCZEWSKA M. RARAK WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 0:09:49 0:01:19 1:05:27 0:00:50 0:25:44 01:41:50
15 1014 DECOROOM 4 K. POPIOŁEK E. DZIURSKA H. FRANKOWSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:14:02 0:01:01 1:05:07 0:01:02 0:26:57 01:48:09
16 1012 DECOROOM 2 P. WASILEWSKI K. JÓZEFOWICZ M. JABŁONKA WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:10:26 0:01:09 1:09:43 0:01:09 0:29:30 01:51:57
DNF 1013 DECOROOM 3 A. FERENC K. FOTEK M. SZYMAŃSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:11:56 0:01:03 01:08:51

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ