37. BIEG SZPĘGAWSKI z Flex Poland - stacjonarnie
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 700 Jędrysiak Sławomir Kaliska 7 km opłacono on-line
2 550 Kozaczuk Sebastian Oława 7 km KozaxTeam opłacono on-line
3 623 Pruszak Dorota Tczew 7 km opłacono on-line
4 668 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 7 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
5 687 Wolski Jarosław Tczew 7 km Biegający Tczew opłacono on-line
6 Ossowski Dariusz Koteże 7 km
7 Bugajski Adam Gdańsk 7 km Msz biega
8 633 Rogowski Wojciech Pelplin 7 km opłacono on-line
9 545 Kordecki Robert Wielki Klincz 7 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
10 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 7 km
11 516 Gruchała Daniel Starogard Gdański 7 km GkStg opłacono on-line
12 Loose Anna Starogard Gdański 7 km Morsy Zblewo Run Team
13 602 Nowosielski Piotr Sztum 7 km LKS "Zantyr"Sztum opłacono on-line
14 677 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański 7 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
15 595 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 7 km opłacono
16 676 wicek aneta Starogard Gdański 7 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
17 584 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 7 km opłacono on-line
18 566 Lokś Piotr Janowo 7 km Beniaminek B03 opłacono
19 654 Szadkowska Anna Inowrocław 7 km opłacono
20 530 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 7 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
21 689 Wysocki Jan Wysocki Osieczna 7 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono
22 479 Cichawa Adrian Osieczna 7 km opłacono
23 556 Landowski Marek Skórcz 7 km opłacono on-line
24 512 Głąb Sławomir BYDGOSZCZ 7 km niezrzeszony opłacono
25 604 Olszewski Roman Elbląg 7 km Elbażant opłacono
26 563 Litwin Barbara Słupsk 7 km STOPA Słupsk opłacono
27 661 Szymula Miroslaw Starogard Gd 7 km opłacono
28 680 Wilusz Krzysztof Słupsk 7 km STOPA Słupsk opłacono
29 580 Marszałek Marian Starogard Gdański 7 km Broker opłacono
30 663 TIAINEN TAPANI KOKOSZKOWY 7 km opłacono
31 586 MŁYŃSKI ZBIGNIEW KOKOSZKOWY 7 km opłacono
32 658 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 7 km Skl Filippides opłacono
33 531 Kamińska Joanna Aniołowo 7 km opłacono
34 679 Wiczyński Krzysztof Aniołowo 7 km opłacono
35 501 Fierka Adam Zblewo 7 km opłacono
36 521 Jakubowski Marek Pszczółki 7 km SPRINT S.A. opłacono
37 675 Wąsik Krzysztof Malbork 7 km Dąbrowski Team opłacono
38 463 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 7 km New Village Team #Świry opłacono
39 544 Konarzewska Natalia Czerniewo 7 km opłacono
40 557 lech jacek lubichowo 7 km opłacono
41 457 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN 7 km KS Sokół Zblewo opłacono
42 592 Najda Sławomir Sztum 7 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
43 631 Rogalska Małgorzata Kolincz 7 km opłacono
44 695 Zwarra Ireneusz Skarszewy 7 km opłacono
45 497 Dziwosz Paweł Malbork 7 km Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
46 511 Glaza Henryk Osieczna 7 km opłacono
47 642 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 7 km opłacono
48 666 Trudziński Łukasz Padniewko 7 km opłacono
49 581 Mateja Józef Janowo 7 km opłacono
50 620 Prabucki Piotr Starogard Gdański 7 km opłacono
51 673 Wadowska Anna Pruszcz Gdański 7 km opłacono
52 486 Dobrowolski Kamil Malbork 7 km 22 BLT opłacono
53 629 Reszczyński Rafał Starogard Gdański 7 km opłacono
54 Bieliński Konrad Starogard Gd. 7 km I LO
55 628 Reluga Piotr Reluga Gdańsk 7 km opłacono
56 461 Biniszkiewicz Marcin Tczew 7 km opłacono
57 674 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 7 km opłacono
58 460 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański 7 km opłacono
59 459 Bielińska Barbara Starogard Gdański 7 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
60 575 Malinowski Tomasz Jegłownik 7 km drużyna pierścienia opłacono
61 552 Król Maciej Rokitnica 7 km opłacono
62 573 Maj Izabela Tczew 7 km Biegający Tczew opłacono
63 607 Otta Remigiusz Starogard Gdański 7 km opłacono
64 515 Grefka Stefan Łąg 7 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
65 494 Dywel Bogdan Łąg 7 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
66 626 Reimus Maciej Skórcz 7 km Aktywni Kociewiacy opłacono
67 659 Szulc Paulina sTG 7 km opłacono
68 481 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 7 km opłacono
69 672 Urtnowski Henryk Gdańsk 7 km opłacono
70 529 Jurewicz Adam Elbląg 7 km Drużyna Pierścienia opłacono
71 619 Pozorski Adam Lińsk 7 km Biegające Śliwice opłacono
72 618 Pozorska Joanna LIŃSK 7 km BIEGAJĄCE ŚLIWICE opłacono
73 698 Żur Arkadiusz Tczew 7 km Team Tapflo opłacono on-line
74 454 Balicka Lidia Pruszcz Gdański 7 km opłacono
75 651 Suwalski Michał Starogard Gdański 7 km opłacono
76 606 Osiak Marek Starogard Gdański 7 km opłacono
77 453 Babiński Damian Starogard Gdański 7 km opłacono
78 609 Pałkowska-Żur Monika Tczew 7 km Team Tapflo opłacono on-line
79 596 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 7 km Flex opłacono
80 534 Karnowski Marcin Śliwice 7 km opłacono
81 565 Lokś Paulina Janowo 7 km opłacono
82 567 Lokś Sławomir Janowo 7 km opłacono
83 535 Kedzierski Krystian Rosochatka 7 km opłacono
84 564 Lokś GRAŻYNA Janowo 7 km opłacono
85 644 Sosnowski Wiesław Gniszewo 7 km Active Malbork opłacono
86 640 Siekierzyński Rafał Skarszewy 7 km PZU Sport Team opłacono
87 639 Siekierzyńska Dorota Skarszewy 7 km SKL Filippides Starogard Gdański opłacono
88 555 Kurkowski Marek Starogard Gdański 7 km KS Sokół Zblewo opłacono
89 473 Cebula Bogdan Sztum 7 km LKS Zantyr Sztum opłacono
90 518 Hoffmann Daniel Zblewo 7 km KS Sokół Zblewo opłacono
91 681 Wiśniewska Anna Grudziądz 7 km Akademia Biegania opłacono
92 682 Wiśniewski Piotr Grudziądz 7 km Akademia Biegania opłacono
93 533 Kapica Szymon Prabuty 7 km opłacono
94 559 Lenkiewicz Andrzej Bądki 7 km opłacono
95 685 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk 7 km opłacono
96 587 Mokwiński Czesław Pelplin 7 km opłacono
97 540 Kłos Klaudiusz Skórcz 7 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
98 583 Miloch Sylwester Starogard Gdański 7 km opłacono on-line
99 560 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 7 km Moto Ladies opłacono
100 664 Tokarski Krzysztof Gdańsk 7 km S...K...S... opłacono


Wyświetleń: 12168

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ