37. BIEG SZPĘGAWSKI z Flex Poland - stacjonarnie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jurewicz Adam Elbląg 7 km Drużyna Pierścienia 35.00 PLN
2 Pozorski Adam Lińsk 7 km 35.00 PLN
3 Pozorska Joanna LIŃSK 7 km BIEGAJĄCE ŚLIWICE 35.00 PLN
4 Żur Arkadiusz Tczew 7 km Team Tapflo opłacono on-line
5 Balicka Lidia Pruszcz Gdański 7 km 35.00 PLN
6 Suwalski Michał Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
7 Osiak Marek Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
8 Babiński Damian Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
9 Pałkowska-Żur Monika Tczew 7 km Team Tapflo opłacono on-line
10 Niedbalski Krzysztof Niedbalski Bydgoszcz 7 km Flex 35.00 PLN
11 Kalkowski Marcin Starogard Gdański 7 km opłacono on-line
12 Karnowski Marcin Śliwice 7 km 35.00 PLN
13 Lipka-Prezlata Agnieszka Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
14 Lokś Paulina Janowo 7 km 35.00 PLN
15 Lokś Sławomir Janowo 7 km 35.00 PLN
16 Kedzierski Krystian Rosochatka 7 km 35.00 PLN
17 Lokś GRAŻYNA Janowo 7 km 35.00 PLN
18 Sosnowski Wiesław Gniszewo 7 km Active Malbork 35.00 PLN
19 Siekierzyński Rafał Skarszewy 7 km PZU Sport Team 35.00 PLN
20 Siekierzyńska Dorota Skarszewy 7 km SKL Filippides Starogard Gdański 35.00 PLN
21 Kurkowski Marek Starogard Gdański 7 km KS Sokół Zblewo 35.00 PLN
22 Cebula Bogdan Sztum 7 km LKS Zantyr Sztum 35.00 PLN
23 Hoffmann Daniel Zblewo 7 km KS Sokół Zblewo 35.00 PLN
24 Wiśniewska Anna Grudziądz 7 km Akademia Biegania 35.00 PLN
25 Wiśniewski Piotr Grudziądz 7 km Akademia Biegania 35.00 PLN
26 Kapica Szymon Prabuty 7 km 35.00 PLN
27 Lenkiewicz Andrzej Bądki 7 km 35.00 PLN
28 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk 7 km 35.00 PLN
29 Mokwiński Czesław Pelplin 7 km 35.00 PLN
30 Kłos Klaudiusz Skórcz 7 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 35.00 PLN
31 Miloch Sylwester Starogard Gdański 7 km opłacono on-line
32 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 7 km Moto Ladies 35.00 PLN
33 Tokarski Krzysztof Gdańsk 7 km S...K...S... 35.00 PLN
34 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 7 km KS Prefbet Sonarol 35.00 PLN
35 GOLICKI ADAM TCZEW 7 km 35.00 PLN
36 Ulatowska Weronika Malbork 7 km 35.00 PLN
37 Prabucki Robert Owidz 7 km TRI Starogard Gdański 35.00 PLN
38 Jozefiak Ania Starogard Gdański 7 km AQ BIEG 35.00 PLN
39 Marguardt Piotr Starogard 7 km 35.00 PLN
40 Chabowski Tomasz Tczew 7 km Biegający Tczew opłacono on-line
41 Zbrzeźny Mariusz Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
42 Grzonka Kamila Bytonia 7 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
43 Fierek Leszek Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
44 Rysiewski Robert Starogard Gdański 7 km SKL Filippides Starogard Gdański 35.00 PLN
45 Fierek Bożena Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
46 DWORSKI Sławomir TCZEW 7 km Biegający Tczew 35.00 PLN
47 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk 7 km GOIA 35.00 PLN
48 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 7 km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
49 Kamiński Patryk Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
50 Sokół Paweł Zduny 7 km Uniwersytet Gdański 35.00 PLN
51 Domke Patrycja Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
52 Pyżewski Grzegorz Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
53 Sowa Renata Elbląg 7 km Drużyna Pierścienia 35.00 PLN
54 SOWA Sylwester Elblag 7 km Drużyna Pierścienia 35.00 PLN
55 Kłosiński Artur Skórcz 7 km 35.00 PLN
56 Pyżewska Beata Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
57 Zblewski Arkadiusz Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
58 Jantowski Zbigniew Reda 7 km 35.00 PLN
59 Homa Henryk Pelplin 7 km 35.00 PLN
60 Pielak Dorota Starogard Gdanski 7 km 35.00 PLN
61 Dywelski Mirosław Tczew 7 km Biegający Tczew 35.00 PLN
62 Jantowska Małgorzata Reda 7 km 35.00 PLN
63 Brzozowski Jacek Elbląg 7 km TEAM KARAŚ ELBLĄG 35.00 PLN
64 Chojnacka Jolanta Pelplin 7 km 35.00 PLN
65 Chybowska Magda Starogard gdański 7 km 35.00 PLN
66 Adamowski Andrzej Elbląg 7 km 35.00 PLN
67 Talaśka Tomasz Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
68 Chojnacki Krzysztof Pelplin 7 km 35.00 PLN
69 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 7 km LKS Zantyr Sztum 35.00 PLN
70 Włoch Krzysztof Bialachowo 7 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
71 Głombiowska Zuzanna Gdynia 7 km Runpassion.pl TEAM 35.00 PLN
72 Rogocki Jarosław Tczew 7 km 35.00 PLN
73 Wodzikowski Marcin Gdańsk 7 km 35.00 PLN
74 Jabłońska Magdalena Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
75 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 7 km Morsy Zblewo 35.00 PLN
76 Bładzikowski Rafał Tczew 7 km 35.00 PLN
77 Poland Flex Demlin 7 km 35.00 PLN
78 ŻARDECKA Sabina Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
79 Krawczak Anna Czersk 7 km Aktywni Borowiacy Czersk 35.00 PLN
80 Rumkowski Piotr Gdynia 7 km 35.00 PLN
81 Loose Bartosz Zblewo 7 km KS Sokół Zblewo 35.00 PLN
82 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 7 km AQ Wiring Systems STG/sokol zblewo opłacono on-line
83 Rejmanowski Ryszard GNIEW 7 km Keramzyt GNIEW 35.00 PLN
84 Bogalecki Marek Starogard Gdański 7 km Safe Sport Team 35.00 PLN
85 Szopiński Wiktor Starogard Gdański 7 km The Szopin Stones Running Team 35.00 PLN
86 Jankowski Mateusz Nowy Staw 7 km Godlewski Runners 35.00 PLN
87 Darda Sylwia Kwidzyn 7 km 35.00 PLN
88 Klugmann Magdalena Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
89 Legaszewski Roman Skórcz 7 km Team MX Skórcz 35.00 PLN
90 Kobylski Michał Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
91 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
92 Janka Maciej Pelplin 7 km 35.00 PLN
93 Gornowicz Daniela Starogard Gdanski 7 km 35.00 PLN
94 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 7 km 35.00 PLN
95 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 7 km 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim 35.00 PLN
96 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
97 Gdaniec Anna Starogard Gdański 7 km 35.00 PLN
98 Jędrzejczak Mirosława Malbork 7 km 35.00 PLN
99 Eliasz Michał Eliasz Starogard Gdanski 7 km Dovista Active Team 35.00 PLN
100 Bałdyga Radosław Elbląg 7 km JBB 35.00 PLN


Wyświetleń: 1039

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ