Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. ELITE TEAM | |||||||||
1 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Trening | . ELITE TEAM | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
2 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
3 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
4 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
5 | Obolewicz Michał | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
6 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
7 | KOZIOŁ AGATA | FROMBORK | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
8 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
9 | Sowa Sylwester | Elbląg | Trening | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
ESJA Team | |||||||||
10 | Zientkiewicz Witold | Banino | Trening | ESJA Team | |||||
11 | Zientkiewicz Aga | Banino | Trening | ESJA Team | |||||
Elite Team | |||||||||
12 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Trening | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
13 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
14 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
15 | Kutniewska Maria | Żukowo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
16 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Trening | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
17 | Bazior Alicja | Nowy Staw | Trening | Malborskie Morsy | opłacono | ||||
18 | Bednarek Szymon | Nowy Staw | Trening | Malborskie Morsy | opłacono | ||||
19 | Marchewka Urszula | Nowy Staw | Trening | Malborskie Morsy | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
20 | Ślęzak Adam | Elbląg | Trening | OSP POGRODZIE | |||||
Patyczaki | |||||||||
21 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Trening | Patyczaki | opłacono | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
22 | Toporek Rafał | Przodkowo | Trening | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
23 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Trening | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
24 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Trening | Team Deaf | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
25 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Trening | VALDANO | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
26 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Trening | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
Zitadelle | |||||||||
27 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Trening | Zitadelle | opłacono | ||||
28 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Trening | Zitadelle | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Zolnowska Aleksandra | Grudziądz | Trening | opłacono | |||||
30 | Zegarowski Bartłomiej | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
31 | Pawłowska Ewelina | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
32 | Zegarowska Marta | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
33 | Kutniewski Witold | Żukowo | Trening | opłacono | |||||
34 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Trening | ||||||
35 | Cichowska Joanna | Ostróda | Trening | ||||||
36 | Bednarek Wiktoria | Nowy Dwór Gdański | Trening | opłacono | |||||
37 | Kleina Halina Kleina | Nowy Dwór Gdański | Trening | opłacono | |||||
38 | Łubkowska Grażyna | GDAŃSK | Trening | opłacono | |||||
39 | Maliszewski Marek | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
40 | Sowa Renata | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
41 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Trening | opłacono | |||||
42 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
43 | Koralewska Irena | Sadlinki | Trening | ||||||
kijowy folk | |||||||||
44 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Trening | kijowy folk | opłacono |
Wyświetleń: 5191