TRENING WIELKANOCNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SALEWSKI JAN GDYNIA Trening KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
2 Walendziak Ryszard Gościszewo Trening VALDANO opłacono
3 Przybylska Aleksandra Gdynia Trening Elite Team opłacono
4 Toporek Rafał Przodkowo Trening Polipack Team Gwe opłacono
5 Wądołowski Sławomir Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
6 Maliszewska Marianna Elbląg Trening opłacono
7 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
8 Obolewicz Iwona Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
9 Obolewicz Michał Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
10 Kulczycki Jan GDAŃSK Trening opłacono
11 ŁĘCKI JAN GDYNIA Trening . ELITE TEAM opłacono
12 Mackiewicz Krystyna Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
13 Sowa Renata Elbląg Trening opłacono
14 Sowa Sylwester Elbląg Trening Drużyna Pierścienia opłacono
15 Maliszewski Marek Elbląg Trening opłacono
16 Łubkowska Grażyna GDAŃSK Trening opłacono
17 Towarnicka Izabela Gdynia Trening Team Deaf opłacono
18 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
19 Bednarek Wiktoria Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
20 Marchewka Urszula Nowy Staw Trening Malborskie Morsy opłacono
21 Bednarek Szymon Nowy Staw Trening Malborskie Morsy opłacono
22 Bazior Alicja Nowy Staw Trening Malborskie Morsy opłacono
23 Hałajko Wiktoria Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
24 Wądołowska Alicja Braniewo Trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
25 Bogalecki Marek Starogard Gdański Trening Safe Sport Team opłacono
26 Kaszubowski Zenon Malbork Trening VALDANO TEAM opłacono
27 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
28 Świsłocka Ewa Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
29 Kutniewska Maria Żukowo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
30 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK Trening kijowy folk opłacono
31 Kutniewski Witold Żukowo Trening opłacono
32 Zegarowska Marta Mikoszewo Trening opłacono
33 Pawłowska Ewelina Mikoszewo Trening opłacono
34 Zegarowski Bartłomiej Mikoszewo Trening opłacono
35 Żołnowski Edward Grudziądz Trening Patyczaki opłacono
36 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Trening Zitadelle opłacono
37 Zolnowska Aleksandra Grudziądz Trening opłacono
38 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Trening Zitadelle opłacono
39 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Wirtualny Trening Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
40 Mieszkuniec Wojciech Malbork Wirtualny Trening opłacono
41 Muskała Mateusz Sosnowiec Wirtualny Trening opłacono
42 Pękała Piotr Koszalin Wirtualny Trening SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
43 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualny Trening opłacono
44 Urban Henryk Kwidzyn Wirtualny Trening ROCK70RUNNER opłacono
45 Kotlicka Kamila Gdańsk Wirtualny Trening opłacono
46 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Wirtualny Trening Kijanki opłacono
47 Barczykowska Hanna Kwidzyn Wirtualny Trening opłacono
48 Furman Sylwia Sosnowiec Wirtualny Trening opłacono
49 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualny Trening opłacono
50 Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz Skierniewice Wirtualny Trening opłacono
51 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Wirtualny Trening Kyokushin Węgorzewo opłacono
52 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Wirtualny Trening Kyokushin Węgorzewo opłacono
53 Rosińska Katarzyna Rosińska zabrze Wirtualny Trening opłacono
54 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualny Trening opłacono
55 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Wirtualny Trening ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
56 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Wirtualny Trening ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
57 Dec Jacek Kraków Wirtualny Trening opłacono
58 Luks Laura ZABRZE Wirtualny Trening opłacono
59 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualny Trening opłacono


Wyświetleń: 3445

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ