II BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowska Karolina Poznań 3,21 km UKS Diament Godów opłacono BM
2 Kajetańczyk Marek Śrem 3,21 km Biegam bo nie lubię... opłacono BM
3 Sztyber Katarzyna Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
4 Buss Michał Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
5 Buss Zosia Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
6 Sztyber Marta Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
7 Skiba Kamila Chełm 3,21 km opłacono BM
8 Klarkowski Jakub Gdańsk 3,21 km opłacono BM
9 Richter Wojciech Gdańsk 3,21 km opłacono BM
10 Richter Aleksandra Gdańsk 3,21 km opłacono BM
11 Kasprowicz Danuta Toruń 3,21 km opłacono
12 Malec Izabela Radziejów 3,21 km opłacono BM
13 Piejko Eżbieta Kiełczów 3,21 km opłacono
14 WARENICA HENRYK LEŻAJSK 3,21 km KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK opłacono
15 Filecki Andrzej Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono BM
16 Kłosowicz Izabela Oborniki 3,21 km Kęsy Team opłacono BM
17 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń 3,21 km opłacono BM
18 Lubińska Magdalena Przechlewo 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono BM
19 Lubiński Tomasz Przechlewo 3,21 km Niezwykły Chłopiec opłacono BM
20 Janiszewska Ewelina Objezierze 15/3 3,21 km opłacono BM
21 Nakoneczna Alicja Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
22 Strzelczyk Ilona Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
23 KĘSY ANIA OBORNIKI 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
24 Adamczyk Malgorzata OBORNIKI 3,21 km opłacono BM
25 Solarek Natalia Gniezno 3,21 km opłacono
26 Czachorowska Aleksandra Lipno 3,21 km opłacono BM
27 BŁASIAK Witold Łochowo 3,21 km opłacono
28 Łapska-Sobota Aneta Chorzów 3,21 km opłacono
29 Urbańska Agnieszka Toruń 3,21 km opłacono BM
30 Tęgi Krzysztof Gdynia 3,21 km opłacono BM
31 Perzanowska Beata Mońki 3,21 km opłacono
32 Malec Jakub Piołunowo 3,21 km opłacono BM
33 Malec Julia Piołunowo 3,21 km opłacono BM
34 Płomiński Norbert Bydgoszcz 3,21 km opłacono BM
35 Handwerker Grażyna Handwerker Bibice 3,21 km opłacono BM
36 Warszewski Jerzy Wejherowo 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
37 Bogalecki Marek Starogard Gdański 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
38 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki 3,21 km opłacono BM
39 Ogonowski Daniel Gdańsk 3,21 km Grupa Rewers opłacono BM
40 Baranek Marek Bytom 3,21 km opłacono BM
41 Tomys Dominik Radzionków 3,21 km opłacono BM
42 Piasecka Małgorzata Aleksandrów Łòdzki 3,21 km JEMU JEJ opłacono BM
43 Radziwonska Klaudia Bialystok 3,21 km opłacono
44 Gawlik Kinga Podłęże 3,21 km opłacono
45 Drabik Agnieszka WARSZAWA 3,21 km opłacono
46 Brożek Barbara Tarnów 3,21 km DELFIN Tarnów opłacono
47 Michalczyk Adriana Tychy 3,21 km opłacono
48 Muskała Maria Tarnów 3,21 km opłacono
49 Jastrzębska Sabina Jastrzębska Krosno 3,21 km opłacono
50 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 3,21 km opłacono
51 Maźnio Emilia Kozlowo 3,21 km CUDowny_Stas opłacono
52 Grabowski Andrzej Łódź 3,21 km Epoka Nordica Łódź opłacono
53 Kaźmierczak Karolina Zalesie 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono
54 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 km opłacono
55 Trzosek Mariola Trzosek Lednogóra 3,21 km opłacono
56 Machałek Natalia Łęgajny 3,21 km Hinata U-Team opłacono
57 Hoppe Katarzyna Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
58 Maik Piotr Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
59 Borowska Magdalena Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
60 Lidmann Sara Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
61 Klimek Paweł Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
62 Koniecz Beata Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
63 Stromczyński Maciej Zabrze 3,21 km opłacono
64 Wójtowicz Kamilla Kłecko 3,21 km opłacono
65 Orłowski Robert Poznań 3,21 km Biegnę na Północ opłacono
66 Bilska Katarzyna Grudziądz 3,21 km opłacono
67 Lidziński Michał Bartoszyce 3,21 km opłacono
68 Lidziński Marek Bartoszyce 3,21 km opłacono
69 Sito Magdalena Mielec 3,21 km opłacono
70 Sykosz Anna Zbrosławice 3,21 km sarkazm team opłacono
71 Krahel Aneta Giżycko 3,21 km opłacono
72 Grabara Adam Katowice 3,21 km opłacono
73 Zuber Bogusława Mnich 3,21 km chodzę z kijami Mnich opłacono
74 Łabęcki Krzysztof Człuchów 3,21 km opłacono
75 Pałucka Patrycja Pałucka GłówcZyce 3,21 km opłacono
76 Brygoła Karolina Brygoła Warszawa 3,21 km opłacono
77 Fornal Anna Żagań 3,21 km opłacono
78 Golicz Marzena Golicz Katowice 3,21 km opłacono
79 Goczoł Beata KOBIELICE 3,21 km opłacono
80 Walkowiak Monika Gdynia 3,21 km opłacono
81 Hapka Karolina Konarzyny 3,21 km opłacono
82 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 km opłacono
83 Kasprowicz Anna Toruń 3,21 km opłacono BM
84 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 km opłacono
85 Cierpich Maria Tarnów 3,21 km opłacono
86 Kozińska Justyna Bydgoszcz 3,21 km opłacono
87 Uchwał Marcin Płock 3,21 km opłacono
88 Serafin Jakub Lubliniec 3,21 km Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec opłacono BM
89 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 3,21 km opłacono
90 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 km opłacono
91 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono
92 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 km UMK Toruń opłacono
93 Szadejko Dorota Wrocław 3,21 km Końca nie widać opłacono
94 Rzosiński Paweł Bartoszyce 3,21 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
95 Musiał Dominika Musiał Kraków 3,21 km opłacono
96 Zuber Daria Kraków 3,21 km opłacono
97 Kokoszyński Marcin Grudziądz 3,21 km WTZ Grudziądz opłacono
98 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ 3,21 km opłacono
99 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 km opłacono
100 Dulska Kasia Touń 3,21 km opłacono


Wyświetleń: 2451

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ