II BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia 3,21 km ElektroniczneZapisy.pl Team
2 Balina Patrycja Bydgoszcz 3,21 km opłacono
3 Kulczycki Jan GDAŃSK 3,21 km opłacono
4 Rybicki Marek Sosnowiec 3,21 km opłacono
5 Puchowska Krystyna Cegłów 3,21 km opłacono
6 Geldarska Anna Toruń 3,21 km opłacono
7 Brożek Daniel Toruń 3,21 km opłacono
8 LENC JANUSZ Bydgoszcz 3,21 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
9 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski 3,21 km opłacono
10 Kałamajska Barbara Grudziądz 3,21 km KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono
11 WOJTECZEK TERESA BOLESŁAWIEC 3,21 km biegamboLubię Bolesławiec opłacono
12 Dulska Kasia Touń 3,21 km opłacono
13 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 km opłacono
14 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ 3,21 km opłacono
15 Kokoszyński Marcin Grudziądz 3,21 km WTZ Grudziądz opłacono
16 Zuber Daria Kraków 3,21 km opłacono
17 Musiał Dominika Musiał Kraków 3,21 km opłacono
18 Rzosiński Paweł Bartoszyce 3,21 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
19 Szadejko Dorota Wrocław 3,21 km Końca nie widać opłacono
20 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 km UMK Toruń opłacono
21 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono
22 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 km opłacono
23 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 3,21 km opłacono
24 Serafin Jakub Lubliniec 3,21 km Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec opłacono BM
25 Uchwał Marcin Płock 3,21 km opłacono
26 Kozińska Justyna Bydgoszcz 3,21 km opłacono
27 Cierpich Maria Tarnów 3,21 km opłacono
28 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 km opłacono
29 Kasprowicz Anna Toruń 3,21 km opłacono BM
30 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 km opłacono
31 Hapka Karolina Konarzyny 3,21 km opłacono
32 Walkowiak Monika Gdynia 3,21 km opłacono
33 Goczoł Beata KOBIELICE 3,21 km opłacono
34 Golicz Marzena Golicz Katowice 3,21 km opłacono
35 Fornal Anna Żagań 3,21 km opłacono
36 Brygoła Karolina Brygoła Warszawa 3,21 km opłacono
37 Orzechowski Piotr Elbląg 3,21 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
38 Pałucka Patrycja Pałucka GłówcZyce 3,21 km opłacono
39 Łabęcki Krzysztof Człuchów 3,21 km opłacono
40 Zuber Bogusława Mnich 3,21 km chodzę z kijami Mnich opłacono
41 Grabara Adam Katowice 3,21 km opłacono
42 Krahel Aneta Giżycko 3,21 km opłacono
43 Sykosz Anna Zbrosławice 3,21 km sarkazm team opłacono
44 Sito Magdalena Mielec 3,21 km opłacono
45 Lidziński Marek Bartoszyce 3,21 km opłacono
46 Lidziński Michał Bartoszyce 3,21 km opłacono
47 Bilska Katarzyna Grudziądz 3,21 km opłacono
48 Orłowski Robert Poznań 3,21 km Biegnę na Północ opłacono
49 Wójtowicz Kamilla Kłecko 3,21 km opłacono
50 Stromczyński Maciej Zabrze 3,21 km opłacono
51 Koniecz Beata Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
52 Klimek Paweł Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
53 Lidmann Sara Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
54 Borowska Magdalena Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
55 Maik Piotr Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
56 Hoppe Katarzyna Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
57 Machałek Natalia Łęgajny 3,21 km Hinata U-Team opłacono
58 Trzosek Mariola Trzosek Lednogóra 3,21 km opłacono
59 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 km opłacono
60 Rzewuski Artur RĄBIEŃ AB 3,21 km
61 Kaźmierczak Karolina Zalesie 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono
62 Grabowski Andrzej Łódź 3,21 km Epoka Nordica Łódź opłacono
63 Maźnio Emilia Kozlowo 3,21 km CUDowny_Stas opłacono
64 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 3,21 km opłacono
65 Jastrzębska Sabina Jastrzębska Krosno 3,21 km opłacono
66 Muskała Maria Tarnów 3,21 km opłacono
67 Michalczyk Adriana Tychy 3,21 km opłacono
68 Brożek Barbara Tarnów 3,21 km DELFIN Tarnów opłacono
69 Drabik Agnieszka WARSZAWA 3,21 km opłacono
70 Gawlik Kinga Podłęże 3,21 km opłacono
71 Radziwonska Klaudia Bialystok 3,21 km opłacono
72 Piasecka Małgorzata Aleksandrów Łòdzki 3,21 km JEMU JEJ opłacono BM
73 Tomys Dominik Radzionków 3,21 km opłacono BM
74 Baranek Marek Bytom 3,21 km opłacono BM
75 Ogonowski Daniel Gdańsk 3,21 km Grupa Rewers opłacono BM
76 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki 3,21 km opłacono BM
77 Bogalecki Marek Starogard Gdański 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
78 Warszewski Jerzy Wejherowo 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
79 Handwerker Grażyna Handwerker Bibice 3,21 km opłacono BM
80 Płomiński Norbert Bydgoszcz 3,21 km opłacono BM
81 Malec Julia Piołunowo 3,21 km opłacono BM
82 Malec Jakub Piołunowo 3,21 km opłacono BM
83 Perzanowska Beata Mońki 3,21 km opłacono
84 Tęgi Krzysztof Gdynia 3,21 km opłacono BM
85 Urbańska Agnieszka Toruń 3,21 km opłacono BM
86 Łapska-Sobota Aneta Chorzów 3,21 km opłacono
87 BŁASIAK Witold Łochowo 3,21 km opłacono
88 Czachorowska Aleksandra Lipno 3,21 km opłacono BM
89 Solarek Natalia Gniezno 3,21 km opłacono
90 Adamczyk Malgorzata OBORNIKI 3,21 km opłacono BM
91 KĘSY ANIA OBORNIKI 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
92 Strzelczyk Ilona Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
93 Nakoneczna Alicja Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
94 Janiszewska Ewelina Objezierze 15/3 3,21 km opłacono BM
95 Lubiński Tomasz Przechlewo 3,21 km Niezwykły Chłopiec opłacono BM
96 Lubińska Magdalena Przechlewo 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono BM
97 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń 3,21 km opłacono BM
98 Kłosowicz Izabela Oborniki 3,21 km Kęsy Team opłacono BM
99 Filecki Andrzej Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono BM
100 WARENICA HENRYK LEŻAJSK 3,21 km KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK opłacono


Wyświetleń: 2455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ