II BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Malgorzata OBORNIKI 3,21 km opłacono BM
2 Balina Patrycja Bydgoszcz 3,21 km opłacono
3 Baranek Marek Bytom 3,21 km opłacono BM
4 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 km opłacono
5 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń 3,21 km opłacono BM
6 Bilska Katarzyna Grudziądz 3,21 km opłacono
7 Bogalecki Marek Starogard Gdański 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
8 Borowska Magdalena Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
9 Brożek Barbara Tarnów 3,21 km DELFIN Tarnów opłacono
10 Brożek Daniel Toruń 3,21 km opłacono
11 Brygoła Karolina Brygoła Warszawa 3,21 km opłacono
12 Buss Michał Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
13 Buss Zosia Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
14 BŁASIAK Witold Łochowo 3,21 km opłacono
15 Cierpich Maria Tarnów 3,21 km opłacono
16 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 km opłacono
17 Czachorowska Aleksandra Lipno 3,21 km opłacono BM
18 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ 3,21 km opłacono
19 Drabik Agnieszka WARSZAWA 3,21 km opłacono
20 Dulska Kasia Touń 3,21 km opłacono
21 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 km opłacono
22 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono
23 Filecki Andrzej Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono BM
24 Fornal Anna Żagań 3,21 km opłacono
25 Frątczak Marzena Wałcz 3,21 km
26 Gawlik Kinga Podłęże 3,21 km opłacono
27 Geldarska Anna Toruń 3,21 km opłacono
28 Goczoł Beata KOBIELICE 3,21 km opłacono
29 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 km opłacono
30 Golicz Marzena Golicz Katowice 3,21 km opłacono
31 Grabara Adam Katowice 3,21 km opłacono
32 Grabowski Andrzej Łódź 3,21 km Epoka Nordica Łódź opłacono
33 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski 3,21 km opłacono
34 Handwerker Grażyna Handwerker Bibice 3,21 km opłacono BM
35 Hapka Karolina Konarzyny 3,21 km opłacono
36 Hoppe Katarzyna Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
37 Janiszewska Ewelina Objezierze 15/3 3,21 km opłacono BM
38 Jastrzębska Sabina Jastrzębska Krosno 3,21 km opłacono
39 Kajetańczyk Marek Śrem 3,21 km Biegam bo nie lubię... opłacono BM
40 Kasprowicz Anna Toruń 3,21 km opłacono BM
41 Kasprowicz Danuta Toruń 3,21 km opłacono
42 Kaźmierczak Karolina Zalesie 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono
43 Kałamajska Barbara Grudziądz 3,21 km KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono
44 KĘSY ANIA OBORNIKI 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
45 Klarkowski Jakub Gdańsk 3,21 km opłacono BM
46 Klimek Paweł Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
47 Kokoszyński Marcin Grudziądz 3,21 km WTZ Grudziądz opłacono
48 Koniecz Beata Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
49 Kozińska Justyna Bydgoszcz 3,21 km opłacono
50 Kozłowska Karolina Poznań 3,21 km UKS Diament Godów opłacono BM
51 Krahel Aneta Giżycko 3,21 km opłacono
52 Kulczycki Jan GDAŃSK 3,21 km opłacono
53 Kłosowicz Izabela Oborniki 3,21 km Kęsy Team opłacono BM
54 LENC JANUSZ Bydgoszcz 3,21 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
55 Lidmann Sara Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
56 Lidziński Marek Bartoszyce 3,21 km opłacono
57 Lidziński Michał Bartoszyce 3,21 km opłacono
58 Lubińska Magdalena Przechlewo 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono BM
59 Lubiński Tomasz Przechlewo 3,21 km Niezwykły Chłopiec opłacono BM
60 Machałek Natalia Łęgajny 3,21 km Hinata U-Team opłacono
61 Maik Piotr Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
62 Malec Izabela Radziejów 3,21 km opłacono BM
63 Malec Jakub Piołunowo 3,21 km opłacono BM
64 Malec Julia Piołunowo 3,21 km opłacono BM
65 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 3,21 km opłacono
66 Maźnio Emilia Kozlowo 3,21 km CUDowny_Stas opłacono
67 Michalczyk Adriana Tychy 3,21 km opłacono
68 Musiał Dominika Musiał Kraków 3,21 km opłacono
69 Muskała Maria Tarnów 3,21 km opłacono
70 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 3,21 km opłacono
71 Nakoneczna Alicja Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
72 Ogonowski Daniel Gdańsk 3,21 km Grupa Rewers opłacono BM
73 Orzechowski Piotr Elbląg 3,21 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
74 Orłowski Robert Poznań 3,21 km Biegnę na Północ opłacono
75 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 km opłacono
76 Pałucka Patrycja Pałucka GłówcZyce 3,21 km opłacono
77 Perzanowska Beata Mońki 3,21 km opłacono
78 Piasecka Małgorzata Aleksandrów Łòdzki 3,21 km JEMU JEJ opłacono BM
79 Piejko Eżbieta Kiełczów 3,21 km opłacono
80 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki 3,21 km opłacono BM
81 Puchowska Krystyna Cegłów 3,21 km opłacono
82 Płomiński Norbert Bydgoszcz 3,21 km opłacono BM
83 Radziwonska Klaudia Bialystok 3,21 km opłacono
84 Richter Aleksandra Gdańsk 3,21 km opłacono BM
85 Richter Wojciech Gdańsk 3,21 km opłacono BM
86 Rybicki Marek Sosnowiec 3,21 km opłacono
87 Rzewuski Artur RĄBIEŃ AB 3,21 km
88 Rzosiński Paweł Bartoszyce 3,21 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
89 Serafin Jakub Lubliniec 3,21 km Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec opłacono BM
90 Sito Magdalena Mielec 3,21 km opłacono
91 Skiba Kamila Chełm 3,21 km opłacono BM
92 Solarek Natalia Gniezno 3,21 km opłacono
93 Stromczyński Maciej Zabrze 3,21 km opłacono
94 Strzelczyk Ilona Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
95 Sykosz Anna Zbrosławice 3,21 km sarkazm team opłacono
96 Szadejko Dorota Wrocław 3,21 km Końca nie widać opłacono
97 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 km UMK Toruń opłacono
98 Sztyber Katarzyna Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
99 Sztyber Marta Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
100 Tęgi Krzysztof Gdynia 3,21 km opłacono BM


Wyświetleń: 2452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ