II BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Biegam bo nie lubię...
1 Kajetańczyk Marek Śrem 3,21 km Biegam bo nie lubię... opłacono BM
Biegnę na Północ
2 Orłowski Robert Poznań 3,21 km Biegnę na Północ opłacono
CUDowny_Stas
3 Maźnio Emilia Kozlowo 3,21 km CUDowny_Stas opłacono
DELFIN Tarnów
4 Brożek Barbara Tarnów 3,21 km DELFIN Tarnów opłacono
Drako&Morgan
5 Sztyber Katarzyna Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
6 Buss Michał Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
7 Buss Zosia Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
8 Sztyber Marta Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
ElektroniczneZapisy.pl Team
9 Walczak Krzysztof Gdynia 3,21 km ElektroniczneZapisy.pl Team
Epoka Nordica Łódź
10 Grabowski Andrzej Łódź 3,21 km Epoka Nordica Łódź opłacono
Grupa Rewers
11 Ogonowski Daniel Gdańsk 3,21 km Grupa Rewers opłacono BM
Hinata U-Team
12 Machałek Natalia Łęgajny 3,21 km Hinata U-Team opłacono
JEMU JEJ
13 Piasecka Małgorzata Aleksandrów Łòdzki 3,21 km JEMU JEJ opłacono BM
KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ
14 Kałamajska Barbara Grudziądz 3,21 km KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono
KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK
15 WARENICA HENRYK LEŻAJSK 3,21 km KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK opłacono
Końca nie widać
16 Szadejko Dorota Wrocław 3,21 km Końca nie widać opłacono
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
17 Rzosiński Paweł Bartoszyce 3,21 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
KĘSY TEAM
18 Nakoneczna Alicja Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
19 Strzelczyk Ilona Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
20 KĘSY ANIA OBORNIKI 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
Kęsy Team
21 Kłosowicz Izabela Oborniki 3,21 km Kęsy Team opłacono BM
NIEzwykły_chłopiec
22 Lubińska Magdalena Przechlewo 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono BM
23 Kaźmierczak Karolina Zalesie 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono
Niezwykły Chłopiec
24 Lubiński Tomasz Przechlewo 3,21 km Niezwykły Chłopiec opłacono BM
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
25 Orzechowski Piotr Elbląg 3,21 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
Safe Sport Team
26 Warszewski Jerzy Wejherowo 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
27 Bogalecki Marek Starogard Gdański 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec
28 Serafin Jakub Lubliniec 3,21 km Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec opłacono BM
Szybkie Żółwie Opatów
29 Filecki Andrzej Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono BM
30 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
31 LENC JANUSZ Bydgoszcz 3,21 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
UKS Diament Godów
32 Kozłowska Karolina Poznań 3,21 km UKS Diament Godów opłacono BM
UMK Toruń
33 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 km UMK Toruń opłacono
WTZ Grudziądz
34 Kokoszyński Marcin Grudziądz 3,21 km WTZ Grudziądz opłacono
WTZ Mrocza
35 Hoppe Katarzyna Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
36 Maik Piotr Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
37 Borowska Magdalena Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
38 Lidmann Sara Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
39 Klimek Paweł Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
40 Koniecz Beata Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
_BRAK NAZWY_
41 Skiba Kamila Chełm 3,21 km opłacono BM
42 Klarkowski Jakub Gdańsk 3,21 km opłacono BM
43 Richter Wojciech Gdańsk 3,21 km opłacono BM
44 Richter Aleksandra Gdańsk 3,21 km opłacono BM
45 Kasprowicz Danuta Toruń 3,21 km opłacono
46 Malec Izabela Radziejów 3,21 km opłacono BM
47 Frątczak Marzena Wałcz 3,21 km
48 Piejko Eżbieta Kiełczów 3,21 km opłacono
49 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń 3,21 km opłacono BM
50 Janiszewska Ewelina Objezierze 15/3 3,21 km opłacono BM
51 Adamczyk Malgorzata OBORNIKI 3,21 km opłacono BM
52 Solarek Natalia Gniezno 3,21 km opłacono
53 Czachorowska Aleksandra Lipno 3,21 km opłacono BM
54 BŁASIAK Witold Łochowo 3,21 km opłacono
55 Łapska-Sobota Aneta Chorzów 3,21 km opłacono
56 Urbańska Agnieszka Toruń 3,21 km opłacono BM
57 Tęgi Krzysztof Gdynia 3,21 km opłacono BM
58 Perzanowska Beata Mońki 3,21 km opłacono
59 Malec Jakub Piołunowo 3,21 km opłacono BM
60 Malec Julia Piołunowo 3,21 km opłacono BM
61 Płomiński Norbert Bydgoszcz 3,21 km opłacono BM
62 Handwerker Grażyna Handwerker Bibice 3,21 km opłacono BM
63 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki 3,21 km opłacono BM
64 Baranek Marek Bytom 3,21 km opłacono BM
65 Tomys Dominik Radzionków 3,21 km opłacono BM
66 Radziwonska Klaudia Bialystok 3,21 km opłacono
67 Gawlik Kinga Podłęże 3,21 km opłacono
68 Drabik Agnieszka WARSZAWA 3,21 km opłacono
69 Michalczyk Adriana Tychy 3,21 km opłacono
70 Muskała Maria Tarnów 3,21 km opłacono
71 Jastrzębska Sabina Jastrzębska Krosno 3,21 km opłacono
72 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 3,21 km opłacono
73 Rzewuski Artur RĄBIEŃ AB 3,21 km
74 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 km opłacono
75 Trzosek Mariola Trzosek Lednogóra 3,21 km opłacono
76 Stromczyński Maciej Zabrze 3,21 km opłacono
77 Wójtowicz Kamilla Kłecko 3,21 km opłacono
78 Bilska Katarzyna Grudziądz 3,21 km opłacono
79 Lidziński Michał Bartoszyce 3,21 km opłacono
80 Lidziński Marek Bartoszyce 3,21 km opłacono
81 Sito Magdalena Mielec 3,21 km opłacono
82 Krahel Aneta Giżycko 3,21 km opłacono
83 Grabara Adam Katowice 3,21 km opłacono
84 Łabęcki Krzysztof Człuchów 3,21 km opłacono
85 Pałucka Patrycja Pałucka GłówcZyce 3,21 km opłacono
86 Brygoła Karolina Brygoła Warszawa 3,21 km opłacono
87 Fornal Anna Żagań 3,21 km opłacono
88 Golicz Marzena Golicz Katowice 3,21 km opłacono
89 Goczoł Beata KOBIELICE 3,21 km opłacono
90 Walkowiak Monika Gdynia 3,21 km opłacono
91 Hapka Karolina Konarzyny 3,21 km opłacono
92 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 km opłacono
93 Kasprowicz Anna Toruń 3,21 km opłacono BM
94 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 km opłacono
95 Cierpich Maria Tarnów 3,21 km opłacono
96 Kozińska Justyna Bydgoszcz 3,21 km opłacono
97 Uchwał Marcin Płock 3,21 km opłacono
98 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 3,21 km opłacono
99 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 km opłacono
100 Musiał Dominika Musiał Kraków 3,21 km opłacono
101 Zuber Daria Kraków 3,21 km opłacono
102 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ 3,21 km opłacono
103 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 km opłacono
104 Dulska Kasia Touń 3,21 km opłacono
105 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski 3,21 km opłacono
106 Brożek Daniel Toruń 3,21 km opłacono
107 Geldarska Anna Toruń 3,21 km opłacono
108 Puchowska Krystyna Cegłów 3,21 km opłacono
109 Rybicki Marek Sosnowiec 3,21 km opłacono
110 Kulczycki Jan GDAŃSK 3,21 km opłacono
111 Balina Patrycja Bydgoszcz 3,21 km opłacono
biegamboLubię Bolesławiec
112 WOJTECZEK TERESA BOLESŁAWIEC 3,21 km biegamboLubię Bolesławiec opłacono
chodzę z kijami Mnich
113 Zuber Bogusława Mnich 3,21 km chodzę z kijami Mnich opłacono
sarkazm team
114 Sykosz Anna Zbrosławice 3,21 km sarkazm team opłacono


Wyświetleń: 2450

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ