Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dołęga Sylwia | Wejherowo | Polska | Udział | ||
2 | Dołęga Paweł | Wejherowo | Polska | Udział | ||
3 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Udział | Motywatornia Team | |
4 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | Udział | Motywatornia Team | |
5 | Kujawa Wioletta | Wejherowo | Polska | Udział | ||
6 | SMEJA HANNA | REDA | Polska | Udział | ||
7 | BĘDŹkowska HANNA | wejherowo | Polska | Udział | ||
8 | WÓJCIK DOROTA | WEJHEROWO | Polska | Udział | ||
9 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Udział | ||
10 | Lazarski Krzysztof | Ciechanów | Polska | Udział | ||
11 | Bremer Adam | Bytom | Polska | Udział | ||
12 | STYN JAKUB | RYBNO | Polska | Udział | ||
13 | Styn Mateusz | Rybno | Polska | Udział | ||
14 | Stefanów Magdalena | Prudnik | Polska | Udział | ||
15 | Żuchowska Alicja | Gdynia | Polska | Udział | Motywatornia Team | |
16 | Maruszewska Ewa | Ciemniewo | Polska | Udział | ||
17 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | Udział | Mamy To | |
18 | Prabucki Nikodem | Wejherowo | Polska | Udział | Szkoła Wejherowo | |
19 | Prabucka Ada | Wejherowo | Polska | Udział | Szkoła Wejherowo | |
20 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Udział | Szkoła Bolszewo | |
21 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Udział | Szkoła Bolszewo | |
22 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Udział | Szkoła Bolszewo | |
23 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Udział | Szkoła Bolszewo | |
24 | Kołakowski Tomasz | Ciechanów | Polska | Udział | ||
25 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Udział | ||
26 | Felczak Anna | Słupsk | Polska | Udział | ||
27 | Kwas Mariusz | Choczewo | Polska | Udział | ||
28 | Kołakowski Krzysztof | Ciechanów | Polska | Udział | ||
29 | Nowakowska Agnieszka Nowakowska | Gasocin | Polska | Udział | ||
30 | Rewers Dariusz | Koleczkowo | Polska | Udział | ULTRA WAY TEAM | |
31 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Polska | Udział | ||
32 | Cwilik Anna | Bolszewo | Polska | Udział | ||
33 | Springman Anna | Lębork Jastrzębia Góra | Polska | Udział | ||
34 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Udział | GKS Cartusia Kartuzy | |
35 | Błaszkowska Anna | Wejherowo | Polska | Udział | ||
36 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Polska | Udział | ||
37 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Udział | ||
38 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Udział | ||
39 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Polska | Udział | Biegacze Józefa Noji | |
40 | Besztak Sławomir | Płouszowice Kolonia | Polska | Udział | ||
41 | Gacek Marlena | Salino | Polska | Udział | ||
42 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Udział | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | |
43 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
44 | Dec Tomasz Dec | Ciechanów | Polska | Udział | ||
45 | Bożewska Beata | Skierniewice | Polska | Udział | ||
46 | Ziółkowska Regina | Łąkorz | Polska | Udział | ||
47 | Cylke Zuzanna | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
48 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Udział | ||
49 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Udział | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
50 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Udział | Stopa Słupsk | |
51 | Zembrzuska Ilona | Ciechanów | Polska | Udział | ||
52 | konopka piotr | CIECHANÓW | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
53 | Turska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Udział | Dudyczrun | |
54 | Kosicki Tomasz | Słupsk | Polska | Udział | Stopa Słupsk | |
55 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Udział | Stopa Słupsk | |
56 | SZUBA KATARZYNA SZUBA | WEJHEROWO | Polska | Udział | ||
57 | DWORNICKA Anna | Potęgowo | Polska | Udział | Potęga Nordica | |
58 | Glinka Agnieszka Glinka | Lębork | Polska | Udział | KreativSport | |
59 | Nowicka Agnieszka | Potęgowo | Polska | Udział | Potęga Nordica | |
60 | Lubicki Tomasz | Gdynia | Polska | Udział | ||
61 | Szlas Katarzyna | Gościcino | Polska | Udział | ||
62 | Kiciński Karol | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
63 | Kicińska Amanda | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
64 | Trzaska Michał | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv | |
65 | Skwiercz Andrzej | Połchowo | Polska | Udział | ||
66 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Udział | ||
67 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | Udział | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | |
68 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | Udział | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | |
69 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Udział | Runeda | |
70 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Udział | ||
71 | Gapska Rozalia | Pęckowo | Polska | Udział | Biegacze Józefa Noji | |
72 | Sadowski Paweł | Słupsk | Polska | Udział | STOPA Słupsk | |
73 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | Polska | Udział | ||
74 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | Udział | Motywatornia Team | |
75 | Dramczyk Martyna | Lębork | Polska | Udział | ACTIVE age | |
76 | Dramczyk Błażej | Lębork | Polska | Udział | ACTIVE age | |
77 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Udział | TEAM NW CIECHANÓW | |
78 | Listkowska Zuzanna | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
79 | Listkowska Aleksandra | Ciechanów | Polska | Udział | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
80 | Miketa Marek | Rybnik | Polska | Udział | ||
81 | Żebrowski Andrzej | Bolszewo | Polska | Udział | BKR Cyklista | |
82 | Starosta Anna | Reda | Polska | Udział | ||
83 | WARENICA HENRYK | LEŻAJSK | Polska | Udział | KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK | |
84 | Uzdrowski Małgorzata | Bolszewo | Polska | Udział | ||
85 | Kunat Anna | Gdynia | Polska | Udział | ||
86 | Witkowska Ilona | Mogowo | Polska | Udział | Nasielscy Patrioci | |
87 | Kowalska Anna | Włynkówko | Polska | Udział | SAMOLEJ ZTS | |
88 | Walloch Wiktoria | Strzelino | Polska | Udział | SAMOLEJ ZTS | |
89 | Walloch Krystyna | Strzelino | Polska | Udział | SAMOLEJ ZTS | |
90 | Samolej Barbara | Włynkówko | Polska | Udział | SAMOLEJ ZTS | |
91 | Winder Milena | Boguchwałów | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
92 | Winder Weronika | Boguchwałów | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
93 | Skorek Marta | Boguchwałów | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
94 | Gaj Nikola | Kietrz | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
95 | Gaj Oliwia | Kietrz | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
96 | Gaj Monika | Kietrz | Polska | Udział | DAR-BUD TEAM | |
97 | Domnik Danuta | Rumia | Polska | Udział | ||
98 | Ciesiulska Natalia | Potęgowo | Polska | Udział | ||
99 | Grębla Jadwiga | Sopot | Polska | Udział | ||
100 | Orlikowska Ewa | Sopot | Polska | Udział |
Wyświetleń: 10408