#RunGDN #1

Wyniki 5 km #RUNGDN - 2 dni

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dzień Czas netto Prędkość Czas/km
1 128 KUJAWSKI ŁUKASZ M 1 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 2 00:15:14.21 19.69 00:03:02
2 34 CENTKA JAKUB M 2 GNIEZNO PAWKO RUNNER TEAM 1 00:17:48.84 16.85 00:03:33
3 100 ZYCH JAKUB M 3 SOBIENIE-JEZIORY RUNNINGANDSCIENCE 1 00:17:55.76 16.74 00:03:35
4 198 MOSKA DAWID M 4 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM 2 00:18:31.08 16.2 00:03:42
5 15 ŁUKASZEWSKI BŁAŻEJ M 5 1 00:18:44.73 16.01 00:03:44
6 32 ŁAPIŃSKI TOMASZ M 6 GDAŃSK 1 00:19:46.19 15.18 00:03:57
7 253 PRZYBORSKI MICHAŁ M 7 GDYNIA 2 00:20:00.05 15 00:04:00
8 97 RZEPECKI RADEK M 8 GDAŃSK EVO TRATHLON WIECH 1 00:20:01.08 14.99 00:04:00
9 68 PEKRUL WOJCIECH M 9 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI/DAWAJ KALACH TEAM 1 00:20:07.79 14.91 00:04:01
10 143 TORBICZ PIOTR M 10 GDANSK THALES 2 00:20:20.53 14.75 00:04:04
11 1 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA M 11 CHWASZCZYNO SOBCZAK TEAM 1 00:20:32.41 14.61 00:04:06
12 93 BARSKI BARTŁOMIEJ M 12 GDAŃSK VISIT GDANSK 1 00:20:35.55 14.57 00:04:07
13 46 CHOJNOWSKI TOMASZ M 13 1 00:20:43.33 14.48 00:04:08
14 123 SZYBOWSKA PAULINA K 1 KOŚCIERZYNA 2 00:20:53.31 14.37 00:04:10
15 120 BUTOWSKA KATARZYNA K 2 STAROGARD GDAŃŚKI 1 00:21:30.10 13.95 00:04:18
16 162 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 14 PELPLIN SPRINT KULICE 2 00:21:33.89 13.92 00:04:18
17 216 SIECIŃSKI BARTOSZ M 15 ŻUKOWO 2 00:21:34.47 13.91 00:04:18
18 234 ANDRZEJAK KATARZYNA K 3 GDANSK 2 00:21:49.57 13.75 00:04:21
19 173 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 16 GDAŃSK 2 00:21:54.31 13.7 00:04:22
20 147 STRAMSKA BEATA K 4 GDAŃSK NORDHR/VANDENBLOCKE 2 00:22:01.53 13.63 00:04:24
21 133 WAWROWSKI MACIEJ M 17 2 00:22:18.72 13.45 00:04:27
22 57 DEMBCZYŃSKI MICHAŁ M 18 GDAŃSK 1 00:22:21.75 13.42 00:04:28
23 91 DYŚKO TOMASZ M 19 GDAŃSK 1 00:22:34.42 13.29 00:04:30
24 220 GOLDA MATEUSZ M 20 GDAŃSK 2 00:22:40.09 13.24 00:04:32
25 25 JAKBEK PIOTR M 21 KROWICA PUSTA 1 00:23:10.18 12.95 00:04:38
26 80 BACH KRZYSZTOF M 22 GDAŃSK TRAINMENOW 1 00:23:23.49 12.83 00:04:40
27 156 TUŹNIK ANDRZEJ M 23 PRUSZCZ GDAŃSKI ARTYSTYCZNIE.PL 2 00:23:46.14 12.62 00:04:45
28 14 BENDYK ELŻBIETA K 5 ELBLĄG 1 00:24:19.86 12.34 00:04:51
29 119 ZMUDZINSKI TOMEK M 24 GDANSK 1 00:24:30.45 12.24 00:04:54
30 192 ORZESZEK ADAM M 25 GDAŃSK 2 00:24:39.23 12.17 00:04:55
31 191 ZESZUTEK NATALIA K 6 GDYNIA COMPLEXSPORTS 2 00:24:42.52 12.15 00:04:56
32 30 BOGALECKI MAREK M 26 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 1 00:24:47.51 12.1 00:04:57
33 189 LACH ŁUKASZ M 27 GDAŃSK 2 00:25:11.47 11.91 00:05:02
34 7 ŻYLIŃSKI GRACJAN M 28 GDAŃSK 1 00:25:14.91 11.89 00:05:02
35 239 ROSANOWSKI ŁUKASZ M 29 GDAŃSK COOKIE'S TURTLES 2 00:25:15.59 11.88 00:05:03
36 109 STASIAK MATEUSZ M 30 GDAŃSK 1 00:25:16.04 11.87 00:05:03
37 202 SCHRÖDER ADAM M 31 GDYNIA 2 00:25:18.13 11.86 00:05:03
38 78 ŚNIEG ALEKSANDRA K 7 GDAŃSK TAKA RYBA / WATAHA ŁACZY NAS BIEGANIE 1 00:25:19.30 11.85 00:05:03
39 84 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 8 GDAŃSK TAKA RYBA 1 00:25:21.09 11.83 00:05:04
40 163 FRĄTCZAK WIOLETA K 9 GDAŃSK 2 00:25:31.71 11.76 00:05:06
41 77 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 10 GDAŃSK 1 00:25:33.06 11.74 00:05:06
42 201 BARTUŚ ALAN M 32 GDAŃSK 2 00:25:34.75 11.73 00:05:06
43 200 BARTUŚ ADRIANA K 11 GDAŃSK 2 00:25:36.26 11.72 00:05:07
44 172 JURAŚ WERONIKA K 12 GDAŃSK 2 00:25:40.33 11.69 00:05:08
45 75 GRABOWSKA MARZENA K 13 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 1 00:25:43.52 11.67 00:05:08
46 205 WOJTUSZKIEWICZ MAREK M 33 GDYNIA 2 00:25:51.52 11.61 00:05:10
47 223 WEILAND KARINA K 14 CZECZEWO 2 00:25:53.93 11.59 00:05:10
48 12 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 34 ELBLĄG 1 00:25:53.96 11.59 00:05:10
49 231 STACHEWICZ JAKUB M 35 GDAŃSK 2 00:26:21.47 11.39 00:05:16
50 250 SIEDLECKA AGNIESZKA K 15 GDAŃSK SĄSIADKI 2 00:26:29.49 11.33 00:05:17
51 179 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ M 36 GDAŃSK MNJ TEAM 2 00:26:36.82 11.28 00:05:19
52 56 JASKUŁOWSKA ANETA K 16 GDAŃSK 1 00:26:41.67 11.24 00:05:20
53 193 SURUS MAREK M 37 BORKOWO VC TEAM 2 00:26:42.69 11.24 00:05:20
54 232 STACHEWICZ DARIUSZ M 38 GDAŃSK 2 00:26:54.02 11.15 00:05:22
55 175 BIELIŃSKI DOMINIK M 39 GDYNIA NB TEAM 2 00:26:54.26 11.15 00:05:22
56 219 DANISZEWSKA MARTYNA K 17 GDAŃSK 2 00:26:54.80 11.15 00:05:22
57 23 WENZERSKA KAROLINA K 18 ŻUKOWO 1 00:27:00.67 11.11 00:05:24
58 67 KRAZIŃSKA SAMANTA K 19 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI 1 00:27:11.83 11.04 00:05:26
59 64 ŁĘCKI KRZYSZTOF M 40 GDAŃSK K(R)OPKA TEAM 1 00:27:19.28 10.98 00:05:27
60 69 WAGNER MICHAŁ M 41 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 1 00:27:23.77 10.96 00:05:28
61 171 MAIBORODA YEVHEN M 42 GDAŃSK 2 00:27:26.86 10.94 00:05:29
62 257 LATOWSKA ALEKSANDRA K 20 GDYNIA 2 00:27:41.07 10.84 00:05:32
63 52 KRZOSKA DOROTA K 21 BRUSY 1 00:27:46.85 10.8 00:05:33
64 252 CHROBAK JACEK M 43 SOPOT 2 00:28:03.41 10.7 00:05:36
65 5 SEKUŁA RAFAŁ M 44 GDAŃSK 1 00:28:03.62 10.7 00:05:36
66 256 REGLIŃSKI WOJCIECH M 45 SOPOT 2 00:28:04.12 10.69 00:05:36
67 37 HELAND JAN M 46 GDAŃSK 1 00:28:06.23 10.68 00:05:37
68 150 GRODECKI JAN M 47 PRUSZCZ GDAŃSKI 2 00:28:12.55 10.64 00:05:38
69 107 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 48 MALBORK 1 00:28:25.85 10.56 00:05:41
70 110 STASIAKM MAREK M 49 GDAŃSK 1 00:28:28.49 10.54 00:05:41
71 208 STEPNOWSKA BARBARA K 22 GDANSK 2 00:28:31.60 10.52 00:05:42
72 17 MALICKI MARCIN M 50 GDAŃSK ZEGLARSKI JEZIORAK 1 00:28:56.46 10.37 00:05:47
73 38 ZDUNEK PIOTR M 51 GDAŃSK URAN 1 00:28:58.65 10.36 00:05:47
74 76 ARENDT AGNIESZKA K 23 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 1 00:28:59.86 10.35 00:05:47
75 161 KARBOWSKA MAŁGORZATA K 24 GDYNIA 2 00:29:02.69 10.33 00:05:48
76 33 SZYDŁOWSKI GAWEŁ M 52 GDAŃSK ŁÓDŹ RATUNKOWA 1 00:29:04.96 10.32 00:05:48
77 9 RÓWNA ANNA K 25 GDAŃSK 1 00:29:11.12 10.28 00:05:50
78 6 TUR GRAŻYNA K 26 STRASZYN 1 00:29:12.79 10.27 00:05:50
79 2 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 53 BĄDKI PIĘKNY 1 00:29:18.22 10.24 00:05:51
80 8 RÓWNY MARCIN M 54 GDAŃSK 1 00:29:23.66 10.21 00:05:52
81 151 SZYCA DARIUSZ M 55 GDAŃSK 2 00:29:29.61 10.18 00:05:53
82 241 WASILEWSKI MARCIN M 56 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 2 00:29:33.19 10.15 00:05:54
83 500 MALINOWSKA JUDYTA K 27 SUCHY DĄB NATI SOCH, DAMIAN LANGER 2 00:29:54.66 10.03 00:05:58
84 166 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 28 GDAŃSK 2 00:30:07.25 9.96 00:06:01
85 72 WASIELEWSKI OLAF M 57 SOPOT UNTITLED_TEAM 1 00:30:11.74 9.94 00:06:02
86 103 KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI KONSTANTY M 58 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1 00:30:24.84 9.87 00:06:04
87 58 KONKOLEWSKI RAFAL M 59 GDYNIA 1 00:30:38.22 9.79 00:06:07
88 203 KRAWIEC ŁUKASZ M 60 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 2 00:30:41.06 9.78 00:06:08
89 194 PROSTAK ALEKSANDRA K 29 GDAŃSK 2 00:30:41.82 9.78 00:06:08
90 181 ZYGMUNCIAK KRZYSZTOF M 61 GDAŃSK 2 00:30:52.17 9.72 00:06:10
91 182 PILAWA AGATA K 30 GDAŃSK 2 00:30:54.00 9.71 00:06:10
92 54 WYDROWSKI ANDRZEJ M 62 GDAŃSK 1 00:30:55.88 9.7 00:06:11
93 92 KIEŁBASA WOJCIECH M 63 GDAŃSK GOAUTO 1 00:30:58.19 9.69 00:06:11
94 255 STANISZEWSKI JERZY M 64 2 00:31:03.31 9.66 00:06:12
95 209 WOJLANIS ALICJA K 31 GDAŃSK 2 00:31:29.67 9.53 00:06:17
96 249 PAW MAGDALENA K 32 GDANSK 2 00:31:34.80 9.5 00:06:18
97 83 FUSZARA MAGDALENA K 33 GDAŃSK FUSZKI TEAM 1 00:31:41.69 9.47 00:06:20
98 236 KRZYSTEK MAGDALENA K 34 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 2 00:31:51.59 9.42 00:06:22
99 230 ZIEMIASZEWSKI PRZEMYSŁAW M 65 2 00:31:55.47 9.4 00:06:23
100 248 NIEZNAŃSKA MAŁGORZATA K 35 GDAŃSK SĄSIADKI 2 00:32:19.41 9.28 00:06:27
101 238 RADZIWIŁŁOWICZ DANIEL M 66 GDAŃSK 2 00:32:21.35 9.27 00:06:28
102 225 BEGER DAGMARA K 36 GDAŃSK 2 00:32:22.06 9.27 00:06:28
103 237 MILKAMANOWICZ-RADZIWIŁŁOWICZ IDALIA K 37 GDAŃSK 2 00:32:23.95 9.26 00:06:28
104 26 WINIARSKA ANITA K 38 GDAŃSK 1 00:32:26.09 9.25 00:06:29
105 245 TOMASZEWSKI TOMASZ M 67 GDANSK 2 00:32:44.35 9.16 00:06:32
106 246 DOBRZYNIAK SANDRA K 39 ALEKSANDROW KUJAWSKI 2 00:32:44.68 9.16 00:06:32
107 217 SZYMCZAK PAWEŁ M 68 2 00:32:52.76 9.13 00:06:34
108 218 SZYMCZAK BRUNO M 69 2 00:32:55.20 9.11 00:06:35
109 42 RYDUCHOWSKA AGNIESZKA K 40 GDAŃSK 1 00:33:48.82 8.88 00:06:45
110 94 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 70 GDAŃSK PAWŁOWSKI TEAM 1 00:34:03.22 8.81 00:06:48
111 95 PAWŁOWSKI ADAM M 71 ŁÓDŹ PAWŁOWSKI TEAM 1 00:34:11.64 8.78 00:06:50
112 160 SUŁEK KAROLINA K 41 RUMIA 2 00:34:44.05 8.64 00:06:56
113 259 BOBER AGATA K 42 ELBLĄG 2 00:34:55.40 8.59 00:06:59
114 41 FRANKOWSKA MICHALINA K 43 GDAŃSK 1 00:36:27.09 8.23 00:07:17
115 101 TWÓRZ ADAM M 72 BORKOWO 1 00:36:46.32 8.16 00:07:21
116 96 KOZIK MAGDALENA K 44 WROCŁAW 1 00:37:03.26 8.1 00:07:24
117 51 MEYER-SZARY KRYSTIAN M 73 GDYNIA WWW.WAKACJELUBIATOWO.PL 1 00:37:14.82 8.06 00:07:26
118 197 SZYMCZAK BEATA K 45 GDAŃSK 2 00:38:16.30 7.84 00:07:39
119 86 MAJER ANNA K 46 GDAŃSK MAJER TEAM 1 00:39:50.65 7.53 00:07:58
120 141 STASINSKI RAFAŁ M 74 GDAŃSK 2 00:42:44.30 7.02 00:08:32
121 183 KURAJK EWA K 47 GDAŃSK 2 00:46:27.86 6.46 00:09:17

Wyniki 10 km #RUNGDN - 2 dni

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Dzień Czas netto Prędkość Czas/km
1 222 BAGIŃSKI TOMASZ M 1 GDAŃSK TOMMIBAGINS.PL 10 km 2 00:34:32.21 1.74 00:34:32
2 49 BAGROWSKI TOMASZ M 2 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 10 km 1 00:34:54.60 1.72 00:34:54
3 60 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 1 00:36:39.62 1.64 00:36:39
4 138 KOZŁOWSKI WIKTOR M 4 GDAŃSK 10 km 2 00:36:49.32 1.63 00:36:49
5 127 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 5 PRUSZCZ GDAŃSKI SZALONY GDAŃSK BIEGA 10 km 2 00:37:19.04 1.61 00:37:19
6 24 WENZERSKI MATEUSZ M 6 ŻUKOWO 10 km 1 00:38:33.45 1.56 00:38:33
7 262 NADROWSKI KAMIL M 7 BEŁCHATÓW WYDAWNICTWO FENIX 10 km 00:38:50.00 1.55 00:38:50
8 235 GAJEWSKI SEBASTIAN M 8 GDAŃSK TRINITY TEAM 10 km 2 00:40:01.35 1.5 00:40:01
9 195 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10 km 2 00:40:23.90 1.49 00:40:23
10 121 EJDYS ZBIGNIEW M 9 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 1 00:40:33.40 1.48 00:40:33
11 167 KWAŚNIK JAN M 10 10 km 2 00:41:03.99 1.46 00:41:03
12 164 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 11 GDAŃSK #TRIPARÓWY 10 km 2 00:41:30.39 1.45 00:41:30
13 244 PETRICAROLI PAOLO M 12 10 km 2 00:41:33.22 1.44 00:41:33
14 114 ROMANOWSKI PAWEŁ M 13 GDAŃSK ST RUNNERS 10 km 1 00:42:10.34 1.42 00:42:10
15 254 SOWA IRENEUSZ M 14 GDAŃSK 10 km 2 00:42:21.31 1.42 00:42:21
16 98 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M 15 GDAŃSK BRIGHT.DEV 10 km 2 00:42:22.35 1.42 00:42:22
17 122 RYBARCZYK KRZYSZTOF M 16 GDAŃSK KS BARRAKUDA 10 km 1 00:42:24.63 1.42 00:42:24
18 178 ŁĘGOWSKI MICHAŁ M 17 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 10 km 2 00:42:38.14 1.41 00:42:38
19 142 DERING MARCIN M 18 DEMLIN 10 km 2 00:42:40.15 1.41 00:42:40
20 174 DAMPS PATRYK M 19 SKRZESZEWO BIEGUN OCR TEAM 10 km 2 00:42:58.80 1.4 00:42:58
21 61 SCHUR KRZYSZTOF M 20 GDANSK R@NERSI 10 km 1 00:42:59.08 1.4 00:42:59
22 113 GIERSZEWSKI ŁUKASZ M 21 GDAŃSK ST RUNNERS 10 km 1 00:43:40.68 1.37 00:43:40
23 140 STASIŃSKI ADAM M 22 GDAŃSK 10 km 2 00:43:45.10 1.37 00:43:45
24 117 STAŃCZYK MARTYNA K 2 GDAŃSK 10 km 1 00:43:48.95 1.37 00:43:48
25 233 CHAMSKI MICHAŁ M 23 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10 km 2 00:43:58.58 1.36 00:43:58
26 214 KIERUZEL MACIEJ M 24 GDAŃSK 10 km 2 00:44:02.07 1.36 00:44:02
27 177 NAŁĘCZ ADAM M 25 STRASZYN IRONTEAM 10 km 2 00:44:05.11 1.36 00:44:05
28 154 WAŁĘGA PAWEŁ M 26 GDAŃSK 10 km 2 00:44:10.55 1.36 00:44:10
29 242 DRESZLER WIESŁAW M 27 SKOWARCZ 10 km 2 00:44:28.69 1.35 00:44:28
30 155 BEDNARSKI MARCIN M 28 GDAŃSK 10 km 2 00:44:28.82 1.35 00:44:28
31 63 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 29 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 10 km 1 00:44:42.32 1.34 00:44:42
32 108 PĄCZEK WOJTEK M 30 GDAŃSK NATEK 10 km 1 00:45:06.85 1.33 00:45:06
33 70 POPOWSKA MAGDALENA K 3 GDAŃSK BIEGA ZIE 10 km 1 00:45:25.22 1.32 00:45:25
34 131 STRUŻYŃSKI TOMASZ M 31 GDAŃSK ADVA 10 km 2 00:45:37.20 1.32 00:45:37
35 247 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 32 GDAŃSK ***** *** 10 km 2 00:45:41.16 1.31 00:45:41
36 129 KROEMER RAFAŁ M 33 GDAŃSK OLO TEAM 10 km 2 00:45:47.20 1.31 00:45:47
37 88 SULARZ WOJCIECH M 34 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 10 km 1 00:45:52.31 1.31 00:45:52
38 251 GAWARECKI KAMIL M 35 KLESZCZEWKO LOTOS RUNNING TEAM 10 km 2 00:46:20.48 1.29 00:46:20
39 112 DOBRZENIECKI MARCIN M 36 GDANSK ST RUNNERS 10 km 1 00:46:21.74 1.29 00:46:21
40 185 SCHUTZ TOMASZ M 37 SOPOT BROWAR GDYNIA 10 km 2 00:46:29.43 1.29 00:46:29
41 10 PEEK KRYSTIAN M 38 GDANSK 10 km 1 00:46:51.25 1.28 00:46:51
42 65 LIPKOWSKI PAWEŁ M 39 TCZEW ALESPORT.PL 10 km 1 00:46:51.46 1.28 00:46:51
43 62 KOWALIK HUBERT M 40 GDAŃSK 10 km 1 00:46:52.97 1.28 00:46:52
44 102 BRZEZICKI MACIEJ M 41 BOLSZEWO TREC TEAM 10 km 1 00:47:13.00 1.27 00:47:13
45 196 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 42 GDANSK SOLWIT TEAM 10 km 2 00:47:17.15 1.27 00:47:17
46 21 OKRÓY KRZYSZTOF M 43 ŻUKOWO BIEGAM I TO MI POMAGA 10 km 1 00:47:21.23 1.27 00:47:21
47 210 WYSOCKI DARIUSZ M 44 GDAŃSK WP 10 km 2 00:47:44.36 1.26 00:47:44
48 126 URBANIAK MAREK M 45 GDAŃSK 10 km 2 00:48:06.35 1.25 00:48:06
49 180 LANGNER DAMIAN M 46 GDAŃSK 10 km 2 00:48:25.00 1.24 00:48:25
50 20 WÓJCIK PAWEŁ M 47 POŁCHOWO ECOCAD SPORTS TEAM 10 km 1 00:48:25.80 1.24 00:48:25
51 211 MICHALAK KONRAD M 48 GDAŃSK GRACJA & ALICJA 3MIASTO 10 km 2 00:48:31.66 1.24 00:48:31
52 105 ABRAMOWICZ MICHAŁ M 49 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 10 km 1 00:48:37.18 1.23 00:48:37
53 124 DYMEK SEBASTIAN M 50 KOŚCIERZYNA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 2 00:48:43.55 1.23 00:48:43
54 227 KOWALIK MIECZYSŁAW M 51 DOBRZEWINO KOWALIKI 10 km 2 00:48:43.77 1.23 00:48:43
55 226 KOWALIK-BANASIAK MAGDALENA K 4 GDYNIA KOWALIKI 10 km 2 00:48:43.92 1.23 00:48:43
56 228 KOWALIK MICHAŁ M 52 GDAŃSK KOWALIKI 10 km 2 00:48:44.76 1.23 00:48:44
57 53 STASZKIEWICZ PAWEŁ M 53 GDAŃSK 10 km 1 00:48:50.01 1.23 00:48:50
58 213 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 54 GDAŃSK 10 km 2 00:48:50.87 1.23 00:48:50
59 13 ODZIEMCZYK TOMASZ M 55 ELBLĄG 10 km 1 00:48:53.96 1.23 00:48:53
60 44 KAMIŃSKA KAMILA K 5 GDAŃSK IRON TEAM 10 km 1 00:49:01.42 1.22 00:49:01
61 199 LOPRIORE DOMENICO M 56 GDANSK 10 km 2 00:49:05.16 1.22 00:49:05
62 116 BARAŃSKI PAWEŁ M 57 BYSTRA NEPTUN 10 km 1 00:49:11.89 1.22 00:49:11
63 146 NEUGEBAUER ALEKSANDER M 58 WEJHEROWO GRUPA BIEGOWA NDI 10 km 2 00:49:38.84 1.21 00:49:38
64 79 RYCHTER KRZYSZTOF M 59 GDAŃSK 10 km 1 00:49:43.68 1.21 00:49:43
65 16 NARKIEWICZ DAMIAN M 60 GDAŃSK TEAM AQUACLEANING24 10 km 1 00:49:45.63 1.21 00:49:45
66 28 KREFT KRZYSZTOF M 61 GDAŃSK ALL-CHEMIA 10 km 2 00:49:46.70 1.21 00:49:46
67 31 OGONOWSKI DANIEL M 62 GDAŃSK GRUPA REWERS 10 km 1 00:49:59.23 1.2 00:49:59
68 134 KWIATKOWSKA ANNA K 6 GDAŃSK BIEGAJĄCY TCZEW/BIEGUSY GDAŃSK 10 km 2 00:50:07.04 1.2 00:50:07
69 130 SKONKA ALEKSANDER M 63 GDAŃSK OLO TEAM 10 km 2 00:50:17.40 1.19 00:50:17
70 125 SZLAGOWSKA OLIWIA K 7 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BOEGOWA KOŚCIERZYNA 10 km 2 00:50:24.40 1.19 00:50:24
71 207 BLADOWSKA NATALIA K 8 GDAŃSK 10 km 2 00:50:25.96 1.19 00:50:25
72 206 BLADOWSKA DOMINIKA K 9 SUSZ 10 km 2 00:50:28.78 1.19 00:50:28
73 39 ZDOLSKI TOMASZ M 64 GDAŃSK 10 km 1 00:50:42.10 1.18 00:50:42
74 19 FILOCHOWSKI DANIEL M 65 PRUSZKÓW AKTYWNA PSZCZYNA 10 km 1 00:50:45.78 1.18 00:50:45
75 50 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 66 REDA IBIZIAK 10 km 1 00:50:50.47 1.18 00:50:50
76 11 MAJUSZAK PIOTR M 67 OSTRÓW WLKP. 10 km 1 00:51:19.02 1.17 00:51:19
77 55 JASKUŁOWSKI JACEK M 68 GDAŃSK 10 km 1 00:51:38.29 1.16 00:51:38
78 4 KRUK MATEUSZ M 69 GDAŃSK 10 km 1 00:51:40.70 1.16 00:51:40
79 36 WEINER PATRYK M 70 GDAŃSK 10 km 1 00:51:53.29 1.16 00:51:53
80 229 KOTALA MARTA K 10 GDYNIA FASTFOOT 10 km 2 00:52:07.72 1.15 00:52:07
81 170 CUDNOWSKI LESZEK M 71 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 10 km 2 00:52:11.06 1.15 00:52:11
82 104 RATHNAU KRZYSZTOF M 72 GDYNIA 10 km 1 00:52:11.90 1.15 00:52:11
83 139 STRUŻYŃSKI SZYMON M 73 GDAŃSK ADVA 10 km 2 00:52:28.36 1.14 00:52:28
84 99 MODZELEWSKI ARKADIUSZ M 74 GDAŃSK 10 km 1 00:52:37.31 1.14 00:52:37
85 89 KITOWSKI JUSTIN M 75 GDAŃSK JUSTIN RUN 10 km 1 00:52:39.11 1.14 00:52:39
86 71 WAGNER ANDRZEJ M 76 BYTÓW 10 km 1 00:52:39.43 1.14 00:52:39
87 48 SZCZĘSNY MARCIN M 77 GDAŃSK MAREL CORP. 10 km 1 00:52:40.75 1.14 00:52:40
88 90 KITOWSKI DAWID M 78 10 km 1 00:52:41.22 1.14 00:52:41
89 47 PRZYTARSKA - SZCZĘSNA EDYTA K 11 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10 km 1 00:52:42.97 1.14 00:52:42
90 152 CYGAŃSKI JACEK M 79 GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK 10 km 2 00:52:52.08 1.13 00:52:52
91 261 SANIEWSKI RADOSŁAW M 80 OLSZTYN THALES 10 km 2 00:52:54.02 1.13 00:52:54
92 40 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 12 GDAŃSK 10 km 1 00:53:07.02 1.13 00:53:07
93 144 BORK ŁUKASZ M 81 ŻUŁAWA GRUPA DRUHA BORUCHA 10 km 2 00:53:25.95 1.12 00:53:25
94 224 PĘŚKO MICHAŁ M 82 GDAŃSK 10 km 2 00:53:53.50 1.11 00:53:53
95 87 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 13 GDAŃSK 10 km 1 00:53:58.85 1.11 00:53:58
96 212 OSTOJSKA EWA M 83 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km 2 00:54:00.71 1.11 00:54:00
97 66 LIEDTKE DARIUSZ M 84 TCZEW ALESPORT.PL 10 km 1 00:54:02.34 1.11 00:54:02
98 29 SZUMNY DARIUSZ M 85 WEJHEROWO 10 km 1 00:54:35.42 1.1 00:54:35
99 18 ATOUN MOHAMED M 86 GDAŃSK 10 km 1 00:54:45.76 1.1 00:54:45
100 74 PATRON JACEK M 87 GDAŃSK 10 km 1 00:54:47.28 1.1 00:54:47
101 73 BIŁAS EWA K 14 GDAŃSK 10 km 1 00:54:48.68 1.09 00:54:48
102 35 RAMULT KAROLINA K 15 GDAŃSK 10 km 1 00:55:06.89 1.09 00:55:06
103 215 FRACKIEWICZ IWONA K 16 GDAŃSK 10 km 2 00:55:18.01 1.08 00:55:18
104 111 ZIEMBICKI ROBERT M 88 PELPLIN 10 km 1 00:55:18.38 1.08 00:55:18
105 82 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 89 GDAŃSK FITNESSFITBACK 10 km 1 00:55:22.26 1.08 00:55:22
106 136 STOLTMANN PAULINA K 17 GDAŃSK 10 km 2 00:55:44.06 1.08 00:55:44
107 186 JASIONOWSKA MALGORZATA K 18 GDAŃSK 10 km 2 00:55:54.60 1.07 00:55:54
108 148 GRODECKA AGNIESZKA K 19 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 2 00:55:55.75 1.07 00:55:55
109 59 MALEC MONIKA K 20 DĘBOGÓRZE 10 km 1 00:56:25.11 1.06 00:56:25
110 176 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K 21 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA 10 km 2 00:56:45.01 1.06 00:56:45
111 169 PALIWODA ILONA K 22 WOCŁAWY JUSTYNA 10 km 2 00:56:46.77 1.06 00:56:46
112 85 NIEMCZYNOWSKI DAWID M 90 GDAŃSK ROZBIEGANY RAWICZ 10 km 1 00:56:57.13 1.05 00:56:57
113 240 PĄCZEK ANDRZEJ M 91 GDAŃSK, OSOWA COOKIES 10 km 2 00:57:23.17 1.05 00:57:23
114 243 FILIPOWICZ TOMASZ M 92 GDAŃSK #KONTAKTGDANSK 10 km 2 00:57:39.60 1.04 00:57:39
115 258 KALISZ MACIEJ M 93 GDAŃSK 10 km 2 00:57:44.44 1.04 00:57:44
116 135 TOBOŁA MICHAŁ M 94 GDAŃSK SZYBKI SKŁAD 10 km 2 00:57:52.77 1.04 00:57:52
117 27 KOSIŃSKI MARCIN M 95 GDAŃSK 10 km 1 00:58:07.32 1.03 00:58:07
118 145 NIECHOĆKO AGATA K 23 GDAŃSK 10 km 2 00:58:24.41 1.03 00:58:24
119 153 KUZBORSKI KRZYSZTOF M 96 GDAŃSK 10 km 2 00:58:49.62 1.02 00:58:49
120 118 ERDMANN PIOTR M 97 GDAŃSK 10 km 1 00:58:55.16 1.02 00:58:55
121 106 PAPROCKI PAWEŁ M 98 GDAŃSK SOMSIADY 10 km 1 00:59:11.94 1.01 00:59:11
122 3 KULIS KATARZYNA K 24 BORKOWO IRON TEAM 10 km 1 01:00:36.58 0.99 01:00:36
123 132 BUDZIAREK ADAM M 99 GDAŃSK #BBKTS 10 km 2 01:00:46.58 0.99 01:00:46
124 187 SOCHACKA NATALIA K 25 GDAŃSK 10 km 2 01:00:47.10 0.99 01:00:47
125 168 MIKIELSKA MARTA K 26 WOCŁAWY WOCŁAWY TEAM 10 km 2 01:02:56.79 0.95 01:02:56
126 157 GRANACKA KATARZYNA K 27 GDAŃSK 10 km 2 01:03:04.19 0.95 01:03:04
127 165 STASIAK ANNA K 28 GDYNIA 10 km 2 01:04:42.48 0.93 01:04:42
128 137 STENCEL MARIUSZ M 100 RUMIA ABT-RUNNING TEAM 10 km 2 01:05:37.75 0.91 01:05:37
129 158 ZAZULA AGNIESZKA K 29 GDAŃSK 10 km 2 01:06:56.37 0.9 01:06:56
130 159 TOMASZKIEWICZ PIOTR M 101 GDAŃSK 10 km 2 01:07:00.45 0.9 01:07:00
131 221 KROMER ELŻBIETA K 30 GDAŃSK 10 km 2 01:08:13.05 0.88 01:08:13
132 149 LEWANDOWSKI ADAM M 102 GDAŃSK 10 km 2 01:08:53.08 0.87 01:08:53
133 190 BARANOWSKI ADAM M 103 GDAŃSK POZYTYWNE EMOCJE 10 km 2 01:08:55.51 0.87 01:08:55
134 43 MAWLICHANÓW IZABELA K 31 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 10 km 1 01:09:24.53 0.86 01:09:24
135 45 WĄSIK SYLWIA K 32 PRUSZCZ GDANSKI IRON TEAM 10 km 1 01:10:44.82 0.85 01:10:44
136 184 KURAJK MARIAN M 104 GDAŃSK 10 km 2 01:13:35.44 0.82 01:13:35
137 22 STUZYŃSKI TOMASZ M 105 GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 10 km 1 01:15:51.81 0.79 01:15:51
138 81 PEŁSZYŃSKI MAREK M 106 GDAŃSK 10 km 1 01:18:02.12 0.77 01:18:02
139 115 BRZOZOWSKA KATARZYNA K 33 GDAŃSK 10 km 1 01:20:54.27 0.74 01:20:54
DNF 204 KRAWIEC ANDRZEJ M DNF SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km 2

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ