Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Sadowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Madagaskar
2 Zyzak Kamil Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Do 12 Portugalia opłacono
3 Łukasik Adam Lipniki 1400m Rocznik 2011 Malediwy
4 Łukasik Witold Lipniki 1400m Rocznik 2009 Francja
5 Syrociak Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
6 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
7 Świetlik Bruno Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Zielona Kraina Polska opłacono
8 Świetlik Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Zielona Kraina Polska opłacono
9 Drążkowski Marcel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Włochy opłacono
10 Pszczóliński Bartosz Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz Polska opłacono
11 Pszczóliński Karol Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
12 Tomaszewska Iga Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 TriFriends Polska opłacono
13 Tomaszewski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
14 Knasiecki Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
15 Kielbratowska Aleksandra Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 65 Bydgoszcz HOLANDIA opłacono
16 Kufel Agata Koronowo 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
17 BolińskA Basia Białe Błota 1400m Rocznik 2012 SP Białe Błota Polska opłacono
18 Borowski Leo Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
19 Rafacz Oliwier Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Green garden Polska opłacono
20 Kowalski Jan Kraków 1400m Rocznik 2007 polska
21 Wojtasiewicz Leon Niwy 600m Rocznik 2017 Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku Polska opłacono
22 Dąbrowski Mateusz Olimpin 1400m Rocznik 2010 Olimpijskie Przyłęki Polska opłacono
23 Nowakowski Sebastian Przyłęki 1400m Rocznik 2010 Olimpijskie Przyłęki Polska opłacono
24 Spionek Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
25 Oleszczuk Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
26 Wołoch Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
27 Maciejewski Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
28 Rista Marieta Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 62 Albania
29 Zarembski Maciej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska opłacono
30 Bociek Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
31 Bociek Ula Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
32 Strzedziński Robert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 64 BYDGOSZCZ Polska opłacono
33 Barczyński Daniel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
34 Barczyński Patryk Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
35 Sypniewska Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp 58 Bydgoszcz Polska
36 Jurkowska Nadia Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
37 Jurkowski Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
38 Grupa Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Hiszpania opłacono
39 Danielek Lilianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 RunŻółwik Polska opłacono
40 Pawlewska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
41 Kłosińska Natalia Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska
42 Kłosiński Nikodem Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
43 Rojek Maja Prądki 1000m Rocznik 2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Polska opłacono
44 Kantorek Antoni Zielonka 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa w Brzozie Polska opłacono
45 Potrzebowska Dagmara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole 18 Polska opłacono
46 Kuliński Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Małe Judo Bydgoszcz Japonia opłacono
47 Karolczak Amelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
48 Karolczak Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
49 Kitowska Katarzyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy POLSKA opłacono
50 Antczak Olimpia Clio Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
51 Nowacki Miłosz Grupa 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
52 Wiśniewska Liliana Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 przedszkole ELF Polska opłacono
53 Gądek Paula Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu Polska opłacono
54 Kosieniak Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2007 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
55 Kosieniak Weronika Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
56 Kruszyńska Laura Solec Kujawski 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
57 Szmidtke Oskar Jagodowo 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
58 Szmidtke Szymon Jagodowo 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
59 Chęciński Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 64 BYDGOSZCZ Somalia opłacono
60 Chęciński Oskar Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 64 BYDGOSZCZ Polska opłacono
61 Kaniewski Kacper Kcynia 1000m Rocznik 2014 Aktywna Kcynia Polska opłacono
62 Weckwerth NATAN Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
63 Weckwerth NEL Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
64 Garlicka Marcelina Bydgoszc 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
65 Lajblich Kuba Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
66 Koszowski Bartosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
67 Janiszak Dawid Głęboczek 1400m Rocznik 2010 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
68 Synakiewicz Lena Zamość 600m Rocznik 2016 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
69 Synakiewicz Nina Zamość 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
70 Żyła Zuzanna Nowe Dąbie 1400m Rocznik 2011 UKS 10 Polska opłacono
71 Stasiuk Marcelina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Dania opłacono
72 Bartkowiak Ksawery BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
73 Bartkowiak Maksymilian BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
74 Kryger Da Silva Fabian Ślesin 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
75 Smaruj Gabriela Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
76 Smaruj Marcelina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
77 Domke Paulina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
78 Domke Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
79 Olszewski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
80 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp47 Bydgoszcz Polska opłacono
81 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Sp47 Bydgoszcz Polska opłacono
82 Janeczko Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 32 Bydgoszcz Polska opłacono
83 Pałecki Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
84 Klamrowska Kornelia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ Polska opłacono
85 Klamrowski Marcel Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
86 PIECHOCKI IGOR BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP32 BYDGOSZCZ Polska opłacono
87 Pachut Zuzanna Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Ekolaki Polska opłacono
88 Piński Oskar Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Żłobek nr 12 Polska opłacono
89 Kojro Eliza Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 14 Bydgoszcz Polska opłacono
90 Ławrynowicz Tomasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
91 Polaszewski Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
92 Janowicz Natan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
93 Wiśniewska Liliana Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
94 Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp60 Polska opłacono
95 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
96 Sergot Maksymilian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Polska opłacono
97 Małkowski Michał Chełmno 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
98 Tuszyńska Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
99 Rekowski Wiktor Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
100 Sikora Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole RADOŚĆ Polska opłacono


Wyświetleń: 19807

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ