Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Lemke Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska 35.00 PLN
2 Lemke Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 67 Bydgoszcz Polska 35.00 PLN
3 Niewiadomski Wojciech Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska 35.00 PLN
4 Szołtun Albert Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia Polska 50.00 PLN
5 Starczewski Filip Zławieś Wielka 1400m Rocznik 2012 Polska 35.00 PLN
6 Niewiadomska Julia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska 50.00 PLN
7 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp60 Polska 50.00 PLN
8 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Islandia opłacono
9 Gulska Jagoda Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa 64 Królestwo Tonga opłacono
10 Jaroszewski Antoni Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
11 Kamiński Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska 50.00 PLN
12 Binder Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Katolicka Szkoła Podstawowa Polska opłacono
13 Binder Piotr Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
14 Binder Maciej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Katolicka Szkoła Podstawowa Polska opłacono
15 Lemke Jakub Bydgoszc 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" Polska opłacono
16 Szamocki Krzysztof Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 SPTS Bydgoszcz USA opłacono
17 Szamocki Marek Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SPTS Bydgoszcz USA opłacono
18 Lemke Kacper Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ Polska opłacono
19 Magdziarz Staś Przyłęki 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Jarzębinka w Brzozie Polska opłacono
20 Magdziarz Jaś Przyłęki 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa w Brzozie Niemcy opłacono
21 Kmieć Aleksander Szubin 1400m Rocznik 2010 UKB SZUBIN Polska opłacono
22 RAK ANNA Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
23 Rozenek Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 41 Polska opłacono
24 Stepa Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
25 Lindo Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska 35.00 PLN
26 Lemański Jakub Wolwark 1400m Rocznik 2011 SP 18 Bydgoszcz Szwajcaria opłacono
27 Rak Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
28 Rak Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
29 Masojć Mila Nakło nad Notecią 1400m Rocznik 2012 Rebel Cross Sport Polska opłacono
30 Okoński Stefan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Okońszczaki Bhutan opłacono
31 Okońska Wanda Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Okońszczaki Bhutan opłacono
32 Zarychta Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Portugalia opłacono
33 Wojciechowski Hubert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Gwiazda Bydgoszcz Polska opłacono
34 Sobieraj Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 41 Polska opłacono
35 Poral Mieszko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 67 Bydgoszcz Polska 50.00 PLN
36 Wolska Aleksandra Wabcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
37 Poral Miłosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Polska 50.00 PLN
38 Wolska Patrycja Wabcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
39 Lewandowski Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 25 Bydgoszcz Polska opłacono
40 Kalchenko Denys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Kolorowe kredki II Ukraina opłacono
41 Małecka Amelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
42 Kwieciszewski Mateusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
43 Kwieciszewski Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Rosja opłacono
44 Kwieciszewska Lena Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Grecja opłacono
45 Powała Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 ZESPOLAKI Polska opłacono
46 Powała Zofia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 ZESPOLAKI Polska opłacono
47 Ziomek Ignacy Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy Polska opłacono
48 Kielbratowska Nina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska 60.00 PLN
49 GRZYBOWSKI MIŁOSZ BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ JAMAJKA opłacono
50 Zieliński Antoni Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 64 BYDGOSZCZ Stany Zjednoczone Ameryki (USA) opłacono
51 Zieliński Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 64 BYDGOSZCZ Chiny opłacono
52 Jasiak Adam Solec Kujawski 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
53 Jasiak Alicja Solec Kujawski 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
54 Gręda Borys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole 18 Polska opłacono
55 Dominikowski Patryk Grudziądz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
56 Lewandowski Tomasz Skrwilno 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
57 Lewandowski Tymon Skrwilno 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
58 Jasińska Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
59 Jasiński Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 15 Polska opłacono
60 Krzyżański Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2007 BKS Bydgoszcz Włochy opłacono
61 Krzyżańska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 BKS Bydgoszcz Włochy opłacono
62 Czaplewski-Harkot Staś Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Do Re Mi Polska opłacono
63 Stępniak Kajetan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Run4Fun Bangladesz opłacono
64 Stępniak Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Run4Fun Francja opłacono
65 Tupikowska Jagna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 BKS Bydgoszcz Seszele opłacono
66 Szabat Kornelia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Skrzat Polska opłacono
67 Szabat Leonard Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Skrzat Polska opłacono
68 Banaś Nadia Solec Kujawski 600m Rocznik 2017 Polska 35.00 PLN
69 Osiński Jakub bydgoszcz 600m Rocznik 2017 przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy Barcelona opłacono
70 Osiński stanislaw bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Barcelona opłacono
71 osińska Zuzanna bzdgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 46 Bydgoszcz polska opłacono
72 Bryła Zofia Rynarzewo 1000m Rocznik 2013 Luks Rynarzewo Polska opłacono
73 Ziemska Karolina Przyłęki 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" Polska opłacono
74 Potocki Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Etiopia opłacono
75 Graczykowski Marcel Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" Polska opłacono
76 Grzempa Alicja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Smerfuś Polska opłacono
77 Klimkowski Aleksander Murowaniec 600m Rocznik 2018 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
78 Klimkowska Adrianna Murowaniec 1000m Rocznik 2014 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Polska opłacono
79 Dranicka Łucja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Polska opłacono
80 Dranicka Maja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Sezamkowe Polska opłacono
81 Pingot Aniela Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Panda Polska 50.00 PLN
82 Pingot Gabriel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 14 Bydgoszcz Polska 50.00 PLN
83 Modrakowski Nikodem Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 POLSKA opłacono
84 Białachowski Ignacy Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
85 Białachowski Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
86 Alichniewicz Konrad Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 62 Bydgoszcz Polska opłacono
87 Krzemkowska Barbara Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 myModulo Team Polska opłacono
88 Stuczyńska Michalina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 myModulo Team Polska opłacono
89 Stuczyński Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 myModulo Team Polska opłacono
90 Stuczyński Szymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 myModulo Team Polska opłacono
91 KOTECKA LILIANNA Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp41 Bydgoszcz Polska 35.00 PLN
92 Tretkowska Patrycja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Arabia Saudyjska opłacono
93 Gapiński Hubert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 34 BYDGOSZCZ Polska 50.00 PLN
94 Gapińska Julianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 34 Polska 35.00 PLN
95 Jarzemska Zofia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Mungo Polska opłacono
96 Jarzemski Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 PolskA opłacono
97 Tucholski Hubert Niemcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
98 Krzemkowski Witold Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
99 Kosedowski Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń Polska 35.00 PLN
100 Kiszka Karolina BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2018 Przedszkole Polska opłacono


Wyświetleń: 9198

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ