Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Sadowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Madagaskar
2 Łukasik Adam Lipniki 1400m Rocznik 2011 Malediwy
3 Łukasik Witold Lipniki 1400m Rocznik 2009 Francja
4 Kowalski Jan Kraków 1400m Rocznik 2007 polska
5 Rista Marieta Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 62 Albania
6 Sypniewska Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp 58 Bydgoszcz Polska
7 Kłosińska Natalia Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska
8 Łukaszczyk Joanna Łukaszczyk Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Poland
9 Michalski Niko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska
10 Michalski Maks Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska
11 Poral Mieszko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 67 Bydgoszcz Polska
12 Poral Miłosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Polska
13 Pingot Aniela Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Panda Polska
14 Gapiński Hubert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 34 BYDGOSZCZ Polska
15 Gapińska Julianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 34 Polska
16 Kosedowski Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń Polska
17 Dembiński Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska
18 Dembińska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska
19 Ruciński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska
20 Siekierkowski Filip Ostromecko 1000m Rocznik 2015 Nibylandia
21 Siekierkowska Natalia Ostromecko 1400m Rocznik 2012 Nibylandia
22 Tomaszewska Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 16 Bydgoszcz Polska
23 Janas Krzysztof Zielonka 1000m Rocznik 2013 Polska
24 Kapeliński Aleksander Ciele 600m Rocznik 2016 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Polska
25 Okuniewski Jan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 34 Polska
26 Okuniewska Michalina Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 34 Polska
27 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Polska
28 Kusa Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Polska 15.00 PLN
29 Kielb Mikołaj Zielonka 1400m Rocznik 2011 Polska
30 REDER SZYMON Sicienko 1000m Rocznik 2013 Polska 15.00 PLN
31 DĘBCZYŃSKI Adam Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Serduszko Japonia
32 DĘBCZYŃSKA Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Sp 63 Bydgoszcz Japonia
33 Ryfa Helena Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska
34 Salamon Franciszek grudziadz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
35 Salamon Zuzia grudziadz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
36 Salamon Janek grudziadz 1400m Rocznik 2012 SP 20 GRUDZIĄDZ polska
37 Bartz Julia Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Green garden Polska
38 Hermanowski Wojciech Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Futrzaki Japonia
39 Hermanowska Ewa Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Futrzaki Tajlandia
40 Milcer Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 60 Polska
41 Wilczynska Aleksandra Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 66 Bydgoszcz Polska
42 Zaparucha Jakub Rynarzewo 1400m Rocznik 2009 Zawisza Polska
43 Lijewski Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy Japonia
44 Lijewski Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Przedszkole nr.59 Japonia
45 Kopischke Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska


Wyświetleń: 19431

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ