Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Strzyżewski Witek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Norwegia opłacono
2 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
3 Florczykiewicz Jacek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 56 Bydgoszcz Estonia opłacono
4 SŁOWIŃSKI TYMOTEUSZ ŁOCHOWICE 1000m Rocznik 2013 SP ŁOCHOWO Włochy opłacono
5 Urbański Bartosz Toruń 1000m Rocznik 2013 Islandia opłacono
6 TOPOLEWSKI PAWEŁ Toruń 1000m Rocznik 2013 BRAZYLIA opłacono
7 Otlewski Franek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
8 Kudła Anastazja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
9 Bursztyński Oskar Borówno 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
10 Kowalski Bartłomiej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
11 Lijewski Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Przedszkole nr.59 Japonia
12 Lijewski Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy Japonia
13 Sobczak Maciej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy Stany Zjednoczone opłacono
14 Berndt Dominik Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 32 Bydgoszcz Polska opłacono
15 Drążkowski Miłosz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 64 w Bydgoszczy USA opłacono
16 Kunda Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 58 Bydgoszcz Ziemia opłacono
17 Jezierski Oliwier BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
18 Milcer Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 60 Polska
19 Ciesielski Kacper Nakło Nad Notecia 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
20 Neumann Filip Lisi Ogon 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Hiszpania opłacono
21 Pauka Antonina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Polska opłacono
22 Partyka Wojciech Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Sp w Maksymilianowie Polska opłacono
23 Mańczak Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
24 Niemczewska Nikola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 28 Bydgoszcz REPUBLIKA KIRIBATI opłacono
25 Krzywański Wojtek Zielonka 1000m Rocznik 2013 Francja opłacono
26 Jaskuła Zuzanna BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP MAKSYMILIANOWO POLSKA opłacono
27 Bogunia Pola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Szwecja opłacono
28 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Polska opłacono
29 Czepnik Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy Polska opłacono
30 Gramowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy Polska opłacono
31 Wójcik Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Stany Zjednoczone opłacono
32 Wojcik Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Mozambik opłacono
33 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Polska opłacono
34 Karnowska Karina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Timor Wschodni opłacono
35 Kłosiński Szymon Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Brazylia opłacono
36 Trzewik Nina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Wielka Brytania opłacono
37 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
38 Kazimierczak Antek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP65 Polska opłacono
39 Gauden Julia BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 14 Bydgoszcz Poland opłacono
40 Trokowska Zosia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 27 Bydgoszcz Polska opłacono
41 Czerwiński Aleksander Zielonka 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz POLSKA opłacono
42 Urbaniak Maks Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
43 Leśniewska Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 27 w Bydgoszczy Polska opłacono
44 Spicera Kajetan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
45 Bajerski Alex Śmielin 1000m Rocznik 2013 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
46 Talpa Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz POLSKA opłacono
47 Muszyńska Emma BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Hawaje opłacono
48 Skibiński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
49 Talarek Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ Bułgaria opłacono
50 Ostapkowicz Piotr Białe Błota, Przyłęki 1000m Rocznik 2013 SP Przyłęki Polska opłacono
51 REDER SZYMON Sicienko 1000m Rocznik 2013 Polska 15.00 PLN
52 Bielecki Dawid Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Włochy opłacono
53 Höhn Anna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 64 w Bydgoszczy Polska opłacono
54 Konwiński Borys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Wisełka Fordon Polska opłacono
55 Janas Krzysztof Zielonka 1000m Rocznik 2013 Polska
56 Kluczyńska Olga Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 63 Bydgoszcz Japonia opłacono
57 Popiela Kinga Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 32 Bydgoszcz Wielka Brytania opłacono
58 Kosakowski Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP65 Polska opłacono
59 Ruciński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska
60 Dembiński Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska
61 Trelińska Liliana Teresin 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
62 Spandowska Bogna Nakło nad Notecią 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
63 Stepka Marcel Występ 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
64 Gapińska Julianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 34 Polska
65 Modrakowski Nikodem Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 POLSKA opłacono
66 Potocki Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Etiopia opłacono
67 Bryła Zofia Rynarzewo 1000m Rocznik 2013 Luks Rynarzewo Polska opłacono
68 Osiński stanislaw bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Barcelona opłacono
69 Dominikowski Patryk Grudziądz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
70 GRZYBOWSKI MIŁOSZ BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ JAMAJKA opłacono
71 Lewandowski Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 25 Bydgoszcz Polska opłacono
72 Rak Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
73 Lemke Kacper Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ Polska opłacono
74 Lemke Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
75 Walczak Witold Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Kongo opłacono
76 Moroszczak Lea Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 UKS Błękitny Delfin Polska opłacono
77 Sergot Maksymilian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Polska opłacono
78 PIECHOCKI IGOR BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP32 BYDGOSZCZ Polska opłacono
79 Janeczko Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 32 Bydgoszcz Polska opłacono
80 Weckwerth NATAN Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
81 Chęciński Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 64 BYDGOSZCZ Somalia opłacono
82 Szmidtke Szymon Jagodowo 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
83 Kantorek Antoni Zielonka 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa w Brzozie Polska opłacono
84 Rojek Maja Prądki 1000m Rocznik 2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Polska opłacono
85 Pawlewska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
86 Danielek Lilianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 RunŻółwik Polska opłacono
87 Grupa Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Hiszpania opłacono
88 Spionek Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
89 Sadowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Madagaskar
90 Drojma Hubert SICIENKO 1000m Rocznik 2014 Przedszkole USA opłacono
91 Ciążyński Tomasz Sicienko 1000m Rocznik 2014 Australia opłacono
92 Włodarski Alex Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Syria opłacono
93 Lewandowska Kornelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Zerówka SP nr 40 Syria opłacono
94 Lipińska Maria Toruń 1000m Rocznik 2014 SP 9 Toruń Meksyk opłacono
95 Demyda Franek Sicienko 1000m Rocznik 2014 Chorwacja opłacono
96 Karska Martyna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Arabia Saudyjska opłacono
97 Duszynski Błażej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 58 Polska opłacono
98 Barczykowski Konrad Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
99 Kujawa Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole RADOŚĆ POLSKA opłacono
100 Opara Michelle Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Zawisza Polska opłacono


Wyświetleń: 19430

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ