Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergot Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
2 | PIECHOCKI IGOR | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP32 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
3 | Janeczko Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
4 | Weckwerth NATAN | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
5 | Chęciński Wojtek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 64 BYDGOSZCZ | Somalia | opłacono |
6 | Szmidtke Szymon | Jagodowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
7 | Kantorek Antoni | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Polska | opłacono |
8 | Rojek Maja | Prądki | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Polska | opłacono |
9 | Pawlewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
10 | Danielek Lilianna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | RunŻółwik | Polska | opłacono |
11 | Grupa Wojciech | Bydgoszcz | Hiszpania | 1000m Rocznik 2013 | Hiszpania | opłacono | |
12 | Spionek Filip | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
13 | Sadowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Madagaskar | limit osiągnięty |
14 | Bielecki Dawid | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Włochy | opłacono | |
15 | Höhn Anna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
16 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
17 | Janas Krzysztof | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | limit osiągnięty | |
18 | Kluczyńska Olga | Bydgoszcz | Japonia | 1000m Rocznik 2013 | Sp 63 Bydgoszcz | Japonia | opłacono |
19 | Popiela Kinga | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp 32 Bydgoszcz | Wielka Brytania | opłacono |
20 | Kosakowski Leon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono |
21 | Ruciński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | limit osiągnięty | |
22 | Dembiński Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
23 | Trelińska Liliana | Teresin | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
24 | Spandowska Bogna | Nakło nad Notecią | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
25 | Stepka Marcel | Występ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
26 | Gapińska Julianna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 34 | Polska | limit osiągnięty | |
27 | Modrakowski Nikodem | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | POLSKA | opłacono | |
28 | Potocki Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Etiopia | opłacono |
29 | Bryła Zofia | Rynarzewo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono |
30 | Osiński stanislaw | bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Barcelona | opłacono |
31 | Dominikowski Patryk | Grudziądz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
32 | GRZYBOWSKI MIŁOSZ | BYDGOSZCZ | Jamajka | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | JAMAJKA | opłacono |
33 | Lewandowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 25 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
34 | Rak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
35 | Lemke Kacper | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
36 | Lemke Kaja | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
37 | Walczak Witold | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Kongo | opłacono | |
38 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono |
39 | Strzyżewski Witek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Norwegia | opłacono | |
40 | Ryszkiewicz Bruno | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
41 | Florczykiewicz Jacek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp 56 Bydgoszcz | Estonia | opłacono |
42 | SŁOWIŃSKI TYMOTEUSZ | ŁOCHOWICE | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP ŁOCHOWO | Włochy | opłacono |
43 | Urbański Bartosz | Toruń | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Islandia | opłacono | |
44 | TOPOLEWSKI PAWEŁ | Toruń | Polska | 1000m Rocznik 2013 | BRAZYLIA | opłacono | |
45 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
46 | Kudła Anastazja | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
47 | Bursztyński Oskar | Borówno | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
48 | Kowalski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
49 | Lijewski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Przedszkole nr.59 | Japonia | limit osiągnięty |
50 | Lijewski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy | Japonia | limit osiągnięty |
51 | Sobczak Maciej | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono |
52 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
53 | Drążkowski Miłosz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 64 w Bydgoszczy | USA | opłacono |
54 | Kunda Michał | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp 58 Bydgoszcz | Ziemia | opłacono |
55 | Jezierski Oliwier | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono |
56 | Milcer Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | limit osiągnięty |
57 | Ciesielski Kacper | Nakło Nad Notecia | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
58 | Neumann Filip | Lisi Ogon | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono |
59 | Pauka Antonina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Polska | opłacono |
60 | Partyka Wojciech | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp w Maksymilianowie | Polska | opłacono |
61 | Mańczak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
62 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 28 Bydgoszcz | REPUBLIKA KIRIBATI | opłacono |
63 | Krzywański Wojtek | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Francja | opłacono | |
64 | Jaskuła Zuzanna | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP MAKSYMILIANOWO | POLSKA | opłacono |
65 | Bogunia Pola | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Szwecja | opłacono |
66 | Umiński Tymoteusz | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Polska | opłacono |
67 | Czepnik Bruno | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy | Polska | opłacono |
68 | Gramowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
69 | Wójcik Nikodem | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Stany Zjednoczone | opłacono | |
70 | Wojcik Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Mozambik | opłacono | |
71 | Fabrowska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
72 | Karnowska Karina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Timor Wschodni | opłacono |
73 | Kłosiński Szymon | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Brazylia | opłacono |
74 | Trzewik Nina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Wielka Brytania | opłacono |
75 | Sporny Tymoteusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||
76 | Kazimierczak Antek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono |
77 | Gauden Julia | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP 14 Bydgoszcz | Poland | opłacono | |
78 | Trokowska Zosia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 27 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
79 | Czerwiński Aleksander | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono |
80 | Urbaniak Maks | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
81 | Leśniewska Kaja | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 27 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
82 | Spicera Kajetan | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
83 | Bajerski Alex | Śmielin | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
84 | Talpa Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono |
85 | Muszyńska Emma | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Hawaje | opłacono |
86 | Skibiński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
87 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | Bułgaria | opłacono |
88 | Ostapkowicz Piotr | Białe Błota, Przyłęki | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP Przyłęki | Polska | opłacono |
89 | REDER SZYMON | Sicienko | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | limit osiągnięty | |
90 | KOWALEWSKI Sebastian | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Syria | opłacono | |
91 | Miniszewski Julian | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
92 | Nastały Filip | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Kolorowe Kredki | Syria | opłacono |
93 | Kuczko-Kaniewska Zosia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkolna chatka w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
94 | Piętka Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
95 | Ryfa Helena | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | limit osiągnięty | |
96 | Pikulik Gracjan | Bydgoszcz | Japonia | 1000m Rocznik 2014 | Japonia | opłacono | |
97 | Ciesińska Adrianna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole RADOŚĆ | Polska | opłacono |
98 | Dalak Amelia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Niepubliczne Przedszkole Ensino | Norwegia | opłacono |
99 | Wiwatowska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech" | Polska | opłacono |
100 | Dzieszynska Marta | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 29159