Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | Kasperek Oliwia | Niemcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP w Niemczu | Polska | opłacono |
602 | Marchlewicz Dominik | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp. 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
603 | PIECHOCKI IGOR | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP32 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
604 | Duszynski Krystian | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP36 | Polska | opłacono |
605 | KOTECKA LILIANNA | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp41 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
606 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
607 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
608 | Migasiewicz Pola | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp60 | Polska | opłacono |
609 | Grzegocki Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp60 | Polska | opłacono |
610 | Wiśniewski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Sp60 | Polska | opłacono |
611 | Kosakowski Leon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono |
612 | Iwaniuk Agata | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP65 | Japonia | opłacono |
613 | Kazimierczak Antek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono |
614 | Tetzlaff Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Sp65 | Polska | opłacono |
615 | Hałas Michał | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP65 2d | Francja | opłacono |
616 | Grzesiak Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP65 2d | Francja | opłacono |
617 | Szamocki Marek | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SPTS Bydgoszcz | USA | opłacono |
618 | Szamocki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | SPTS Bydgoszcz | USA | opłacono |
619 | Gędek Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Stajnia Myślęcinek | POLSKA | opłacono |
620 | Aleksiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Stowarzyszenie Zespolaki | Polska | opłacono |
621 | Kujawka Roksana | Koronowo | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkol podstawowa nr 2 Koronowo | Polska | opłacono |
622 | Jarnath Szymon | Nowy Dwór | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkol podstawowa nr 2 Koronowo | POLSKA | opłacono |
623 | Puziak Julian | Białe Błota | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkola Podstawowa Białe Błota | Portugalia | opłacono |
624 | Kujawka Aleksander | Samociążek | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkola podstawowa nr 1 w Koronowie | Polska | opłacono |
625 | Oleszko Natan | Koronowo | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie | HISZPANIA | opłacono |
626 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | Hiszpania | 1400m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | Hiszpania | opłacono |
627 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa 64 | Królestwo Tonga | opłacono |
628 | Smoliński Mateusz | Dobrcz | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Francja | opłacono |
629 | Smoliński Jacek | Dobrcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Austria | opłacono |
630 | Pietrzykowski Jacek | Łochowo | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono |
631 | Pietrzykowski Marcin | Łochowo | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono |
632 | Neumann Filip | Lisi Ogon | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono |
633 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono |
634 | Nowakowski Emil | Tryszczyn | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie | Dania | opłacono |
635 | SANDOMIERZ EMILIA | KORONOWO | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie | Hiszpania | opłacono |
636 | SANDOMIERZ ADAM | KORONOWO | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie | POLSKA | opłacono |
637 | Ciążyński Dominik | Sicienko | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku | Japonia | opłacono |
638 | Ciążyński Filip | Sicienko | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku | Portugalia | opłacono |
639 | Ojdowska Emilia | Kruszyn | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa Kruszyn | Polska | opłacono |
640 | MATERNOWSKI ALBERT | Jarużyn | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
641 | MATERNOWSKI OLGIERD | JARUŻYN | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Francja | opłacono |
642 | Klamrowska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
643 | Czepnik Bruno | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy | Polska | opłacono |
644 | Gądek Paula | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono |
645 | Jaroszewski Filip | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
646 | Lewandowski Kamil | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polaska | opłacono |
647 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
648 | Kozłowski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
649 | Potocki Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Etiopia | opłacono |
650 | Neumann Lilianna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono |
651 | Lijewski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy | Japonia | limit osiągnięty |
652 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
653 | Zarychta Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Portugalia | opłacono |
654 | Trzewik Nina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Wielka Brytania | opłacono |
655 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | Stany Zjednoczone | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono |
656 | Kitowska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | POLSKA | opłacono |
657 | Borzyszkowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy STARY FORDON | Dania | opłacono |
658 | Błażejewska Anna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
659 | Szulczyk Dominik | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | opłacono |
660 | Klein Iga | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | opłacono |
661 | Milcer Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | limit osiągnięty |
662 | Rista Marieta | Bydgoszcz | Albania | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 62 | Albania | limit osiągnięty |
663 | Misiaszek Ada | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 64 Bydgoszcz | Anglia | opłacono |
664 | Kowalik Patryk | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
665 | Podleśny Aleks | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Anglia | opłacono |
666 | DORAU JAKUB | KORONOWO | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła ii w Koronowie | POLSKA | opłacono |
667 | Kantorek Antoni | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Polska | opłacono |
668 | Magdziarz Jaś | Przyłęki | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Niemcy | opłacono |
669 | Umiński Tymoteusz | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Polska | opłacono |
670 | Kłosiński Szymon | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Brazylia | opłacono |
671 | Tomaszewska Iga | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | TriFriends | Polska | opłacono |
672 | Kmieć Aleksander | Szubin | Polska | 1400m Rocznik 2010 | UKB SZUBIN | Polska | opłacono |
673 | Żyła Zuzanna | Nowe Dąbie | Polska | 1400m Rocznik 2011 | UKS 10 | Polska | opłacono |
674 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono |
675 | Kamińska Klaudia | Zielonka | Polska | 1400m Rocznik 2012 | UKS Czapla Białe Błota | Polska | opłacono |
676 | Biały Stanisław | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Wesołe Serduszka | Polska | opłacono |
677 | Wyżgowski Paweł | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
678 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
679 | Konwiński Bruno | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
680 | Wójcik Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
681 | Zaparucha Jakub | Rynarzewo | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Zawisza | Polska | limit osiągnięty |
682 | Opara Alan | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Zawisza | Polska | opłacono |
683 | Opara Michelle | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Zawisza | Polska | opłacono |
684 | Lewandowska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Zerówka SP nr 40 | Syria | opłacono |
685 | Badowski Konrad | Bydgoszcz | Ghana | 600m Rocznik 2016 | ZESPOLAKI | GHANA | opłacono |
686 | Kozioł Jakub | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Zespolaki | Polska | opłacono |
687 | Kuśpa Adrianna | Kołaczkowo | Polska | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
688 | Powała Zofia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
689 | Powała Karolina | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
690 | Gramowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
691 | Łukasik Zofia | Osielsko | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | USA | opłacono |
692 | Fabrowska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
693 | Jezierski Oliwier | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono |
694 | Sobczak Maciej | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono |
695 | Zabiełło Michał | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Zs 19 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
696 | Czarnecki Antoni | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Zs16 | Polska | opłacono |
697 | Piątek Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2018 | Żłobek | Polska | opłacono |
698 | Ściborowski Ignacy | GRUDZIĄDZ | Polska | 600m Rocznik 2018 | Żłobek Miejski Nr 1 Grudziądz | San Escobar | opłacono |
699 | Kosecki Miłosz | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 12 | Polska | opłacono |
700 | Piński Oskar | Bydgoszcz | Barbados | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 12 | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 29777