Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sadowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Madagaskar | limit osiągnięty |
2 | Zyzak Kamil | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Do 12 | Portugalia | opłacono |
3 | Łukasik Adam | Lipniki | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Malediwy | limit osiągnięty | |
4 | Łukasik Witold | Lipniki | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Francja | limit osiągnięty | |
5 | Syrociak Leon | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
6 | Syrociak Nikodem | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | |
7 | Świetlik Bruno | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Zielona Kraina | Polska | opłacono |
8 | Świetlik Leon | Bydgoszcz | Papua - Nowa Gwinea | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Zielona Kraina | Polska | opłacono |
9 | Drążkowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono |
10 | Pszczóliński Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz | Polska | opłacono |
11 | Pszczóliński Karol | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
12 | Tomaszewska Iga | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | TriFriends | Polska | opłacono |
13 | Tomaszewski Filip | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
14 | Knasiecki Tymon | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | |
15 | Kielbratowska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp 65 Bydgoszcz | HOLANDIA | opłacono |
16 | Kufel Agata | Koronowo | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
17 | BolińskA Basia | Białe Błota | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP Białe Błota | Polska | opłacono |
18 | Borowski Leo | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
19 | Rafacz Oliwier | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Green garden | Polska | opłacono |
20 | Kowalski Jan | Kraków | Polska | 1400m Rocznik 2007 | polska | limit osiągnięty | |
21 | Wojtasiewicz Leon | Niwy | Polska | 600m Rocznik 2017 | Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku | Polska | opłacono |
22 | Dąbrowski Mateusz | Olimpin | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Olimpijskie Przyłęki | Polska | opłacono |
23 | Nowakowski Sebastian | Przyłęki | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Olimpijskie Przyłęki | Polska | opłacono |
24 | Spionek Filip | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
25 | Oleszczuk Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
26 | Wołoch Tymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
27 | Maciejewski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
28 | Rista Marieta | Bydgoszcz | Albania | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 62 | Albania | limit osiągnięty |
29 | Zarembski Maciej | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | |
30 | Bociek Michał | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
31 | Bociek Ula | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
32 | Strzedziński Robert | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 64 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
33 | Barczyński Daniel | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
34 | Barczyński Patryk | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
35 | Sypniewska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Sp 58 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
36 | Jurkowska Nadia | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
37 | Jurkowski Igor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
38 | Grupa Wojciech | Bydgoszcz | Hiszpania | 1000m Rocznik 2013 | Hiszpania | opłacono | |
39 | Danielek Lilianna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | RunŻółwik | Polska | opłacono |
40 | Pawlewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
41 | Kłosińska Natalia | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | limit osiągnięty | |
42 | Kłosiński Nikodem | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
43 | Rojek Maja | Prądki | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Polska | opłacono |
44 | Kantorek Antoni | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Polska | opłacono |
45 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole 18 | Polska | opłacono |
46 | Kuliński Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Małe Judo Bydgoszcz | Japonia | opłacono |
47 | Karolczak Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||
48 | Karolczak Maja | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | |
49 | Kitowska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | POLSKA | opłacono |
50 | Antczak Olimpia Clio | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
51 | Nowacki Miłosz | Grupa | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
52 | Wiśniewska Liliana | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | przedszkole ELF | Polska | opłacono |
53 | Gądek Paula | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono |
54 | Kosieniak Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2007 | SP 16 Bydgoszcz | Włochy | opłacono |
55 | Kosieniak Weronika | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Włochy | opłacono |
56 | Kruszyńska Laura | Solec Kujawski | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono |
57 | Szmidtke Oskar | Jagodowo | Polska | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
58 | Szmidtke Szymon | Jagodowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
59 | Chęciński Wojtek | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 64 BYDGOSZCZ | Somalia | opłacono |
60 | Chęciński Oskar | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP 64 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
61 | Kaniewski Kacper | Kcynia | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Aktywna Kcynia | Polska | opłacono |
62 | Weckwerth NATAN | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
63 | Weckwerth NEL | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
64 | Garlicka Marcelina | Bydgoszc | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono |
65 | Lajblich Kuba | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
66 | Koszowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | |
67 | Janiszak Dawid | Głęboczek | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
68 | Synakiewicz Lena | Zamość | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono |
69 | Synakiewicz Nina | Zamość | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono |
70 | Żyła Zuzanna | Nowe Dąbie | Polska | 1400m Rocznik 2011 | UKS 10 | Polska | opłacono |
71 | Stasiuk Marcelina | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Dania | opłacono |
72 | Bartkowiak Ksawery | BYDGOSZCZ | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
73 | Bartkowiak Maksymilian | BYDGOSZCZ | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||
74 | Kryger Da Silva Fabian | Ślesin | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
75 | Smaruj Gabriela | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
76 | Smaruj Marcelina | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
77 | Domke Paulina | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
78 | Domke Agata | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
79 | Olszewski Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||
80 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
81 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
82 | Janeczko Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
83 | Pałecki Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
84 | Klamrowska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
85 | Klamrowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono |
86 | PIECHOCKI IGOR | BYDGOSZCZ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP32 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
87 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Ekolaki | Polska | opłacono |
88 | Piński Oskar | Bydgoszcz | Barbados | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 12 | Polska | opłacono |
89 | Kojro Eliza | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 14 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
90 | Ławrynowicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
91 | Polaszewski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
92 | Janowicz Natan | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
93 | Wiśniewska Liliana | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
94 | Wiśniewski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Sp60 | Polska | opłacono |
95 | Strzelinska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
96 | Sergot Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
97 | Małkowski Michał | Chełmno | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
98 | Tuszyńska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono |
99 | Rekowski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono |
100 | Sikora Leon | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole RADOŚĆ | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 29153