Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Szabat Leonard | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Skrzat | Polska | opłacono |
202 | Banaś Nadia | Solec Kujawski | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
203 | Osiński Jakub | bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy | Barcelona | opłacono |
204 | Osiński stanislaw | bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Barcelona | opłacono |
205 | osińska Zuzanna | bzdgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP 46 Bydgoszcz | polska | opłacono |
206 | Bryła Zofia | Rynarzewo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono |
207 | Ziemska Karolina | Przyłęki | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" | Polska | opłacono |
208 | Potocki Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Etiopia | opłacono |
209 | Graczykowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono |
210 | Grzempa Alicja | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Smerfuś | Polska | opłacono |
211 | Klimkowski Aleksander | Murowaniec | Polska | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Korona Murowaniec | Polska | opłacono |
212 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono |
213 | Dranicka Łucja | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
214 | Dranicka Maja | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Sezamkowe | Polska | opłacono |
215 | Pingot Aniela | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Panda | Polska | limit osiągnięty |
216 | Pingot Gabriel | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP 14 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
217 | Modrakowski Nikodem | Maksymilianowo | Polska | 1000m Rocznik 2013 | POLSKA | opłacono | |
218 | Białachowski Ignacy | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
219 | Białachowski Adam | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | |
220 | Alichniewicz Konrad | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
221 | Krzemkowska Barbara | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2018 | myModulo Team | Polska | opłacono |
222 | Stuczyńska Michalina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | myModulo Team | Polska | opłacono |
223 | Stuczyński Michał | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | myModulo Team | Polska | opłacono |
224 | Stuczyński Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | myModulo Team | Polska | opłacono |
225 | KOTECKA LILIANNA | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp41 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
226 | Tretkowska Patrycja | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Arabia Saudyjska | opłacono | |
227 | Gapiński Hubert | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP 34 BYDGOSZCZ | Polska | limit osiągnięty |
228 | Gapińska Julianna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 34 | Polska | limit osiągnięty | |
229 | Jarzemska Zofia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Mungo | Polska | opłacono |
230 | Jarzemski Jan | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | PolskA | opłacono | |
231 | Tucholski Hubert | Niemcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
232 | Krzemkowski Witold | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
233 | Kosedowski Leon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń | Polska | limit osiągnięty |
234 | Kiszka Karolina | BYDGOSZCZ | Polska | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole | Polska | opłacono |
235 | Dankowski Maksym | Toruń | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Stany Zjednoczone Ameryki Północnej | opłacono | |
236 | Dankowski Nikodem | Toruń | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Stany Zjednoczone Ameryki Północnej | opłacono | |
237 | Radomski Szymon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
238 | Radomski Konrad | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
239 | Fierek Paweł | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2007 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono |
240 | Fierek Kacper | Grudziądz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono |
241 | Kuśpa Adrianna | Kołaczkowo | Polska | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
242 | Simon Jakub | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
243 | Migasiewicz Pola | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Sp60 | Polska | opłacono |
244 | MATERNOWSKI OLGIERD | JARUŻYN | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Francja | opłacono |
245 | MATERNOWSKI ALBERT | Jarużyn | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono |
246 | Makowski Radosław | Bydgoszcz | Kuba | 1400m Rocznik 2012 | KUBA | opłacono | |
247 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | Hiszpania | 1400m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | Hiszpania | opłacono |
248 | Borowski Hubert | BYDGOSZCZ | Polska | 600m Rocznik 2018 | Poland | opłacono | |
249 | Kozłowski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
250 | Stepka Marcel | Występ | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
251 | Spandowski Bruno | Nakło nad Notecią | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
252 | Spandowska Bogna | Nakło nad Notecią | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
253 | Treliński Jan | Teresin | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
254 | Trelińska Liliana | Teresin | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
255 | Motylewska Martyna | Toruń | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Stany Zjednoczone | opłacono | |
256 | Matkowska Julia | Bydgoszcz | Brazylia | 1400m Rocznik 2012 | SP 14 Bydgoszcz | Brazylia | opłacono |
257 | Dembiński Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
258 | Dembińska Pola | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
259 | Ruciński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | limit osiągnięty | |
260 | Jaroć Marysia | Bydgoszcz | Chorwacja | 1000m Rocznik 2014 | SP 34 Przedszkole | Chorwacja | opłacono |
261 | Jaroć Karolina | Bydgoszcz | Chorwacja | 1000m Rocznik 2014 | SP 34 BYDGOSZCZ | Chorwacja | opłacono |
262 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
263 | Głowacka Julia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Ludzikowo | Polska | opłacono |
264 | Głowacki Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Ludzikowo | Polska | opłacono |
265 | Maziarczyk Igor | Osielsko | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono |
266 | Maziarczyk Kornelia | Osielsko | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono |
267 | Siekierkowski Filip | Ostromecko | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Nibylandia | limit osiągnięty | |
268 | Siekierkowska Natalia | Ostromecko | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Nibylandia | limit osiągnięty | |
269 | Szlachta Zofia | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Lokomotywa | Polska | opłacono |
270 | Szlachta Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Lokomotywa | Polska | opłacono |
271 | Tadych Paweł | Śmielin | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
272 | Tadych Zuzanna | Śmielin | Polska | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
273 | Kosakowski Leon | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono |
274 | Madurajski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
275 | Popiela Julia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2010 | Sp 32 Bydgoszcz | Japonia | opłacono |
276 | Popiela Kinga | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Sp 32 Bydgoszcz | Wielka Brytania | opłacono |
277 | Kluczyński Paweł | Bydgoszcz | Norwegia | 1400m Rocznik 2009 | Sp 63 Bydgoszcz | Norwegia | opłacono |
278 | Kluczyńska Olga | Bydgoszcz | Japonia | 1000m Rocznik 2013 | Sp 63 Bydgoszcz | Japonia | opłacono |
279 | Tomaszewska Amelia | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Ekolaki | Polska | opłacono |
280 | Tomaszewska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
281 | Tomaszewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | limit osiągnięty |
282 | Nowakowska Antonina | Tryszczyn | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Samorządowe we Wtelnie | Szwecja | opłacono |
283 | Nowakowski Emil | Tryszczyn | Polska | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie | Dania | opłacono |
284 | Jarzembski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2008 | Rekin Bydgoszcz | Watykan | opłacono |
285 | Janas Adam | Zielonka | Polska | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
286 | Janas Alicja | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
287 | Janas Krzysztof | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Polska | limit osiągnięty | |
288 | Konwiński Bruno | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2016 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
289 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono |
290 | Nowak Victoria | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Polska | opłacono |
291 | Höhn Adam | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 13 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
292 | Höhn Karol | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Japonia | opłacono |
293 | Höhn Anna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
294 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | Polska | 1400m Rocznik 2012 | SP 25 Bydgoszcz | Nowa Zelandia | opłacono |
295 | Kapeliński Aleksander | Ciele | Polska | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | limit osiągnięty |
296 | Kukawka Helena | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono |
297 | Kukawka Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono |
298 | Okuniewski Jan | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 | Polska | limit osiągnięty |
299 | Okuniewska Michalina | Bydgoszcz | Polska | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 34 | Polska | limit osiągnięty |
300 | PIERZYŃSKA NATALIA | Żołędowo | Polska | 1400m Rocznik 2009 | SP MAKSYMILIANOWO | ARABIA SAUDYJSKA | opłacono |
Wyświetleń: 29184