Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
401 Jaciubek Emilia Grudziądz 1400m Rocznik 2010 polska opłacono
402 Jaciubek Antoni Grudziądz 1000m Rocznik 2015 polska opłacono
403 Jaciubek Marta Grudziądz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
404 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole RADOŚĆ Polska opłacono
405 Neumann Lilianna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
406 Czerwiński Aleksander Zielonka 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz POLSKA opłacono
407 Czerwiński Nikodem Zielonka 1400m Rocznik 2010 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
408 Grzesiak Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP65 2d Francja opłacono
409 Czerwiński Maksymilian Zielonka 1400m Rocznik 2007 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
410 Konieczny Cezary Białośliwie 1400m Rocznik 2012 KKKT Shoto Piła Japonia opłacono
411 Trokowska Zosia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 27 Bydgoszcz Polska opłacono
412 Trokowska Klara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
413 Gauden Janek BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2017 Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy Polska opłacono
414 Gauden Emilka BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy Poland opłacono
415 Gauden Julia BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 14 Bydgoszcz Poland opłacono
416 Kazimierczak Antek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP65 Polska opłacono
417 Cieślicka Wiktoria Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
418 Pikulik Gracjan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Japonia opłacono
419 Tokarczuk Piotr Małe Rudy 1400m Rocznik 2011 Football Academy Szubin Polska opłacono
420 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
421 Domalewski Adam Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
422 Ryfa Helena Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska
423 Wiśniewski Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
424 Wiśniewska Aleksandra Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
425 Trzewik Nina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Wielka Brytania opłacono
426 Kłosiński Mikołaj Maksymilianowo 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Niepubliczne Zameczek w Osielsku Brazylia opłacono
427 Kłosiński Szymon Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Brazylia opłacono
428 Gęsikowski Aleksander Łochowo 600m Rocznik 2016 Przedszkole Polska opłacono
429 Gęsikowska Iga Łochowo 600m Rocznik 2017 Przedszkole Polska opłacono
430 Gędek Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Stajnia Myślęcinek POLSKA opłacono
431 Gędek Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Juventus Academy Bydgoszcz POLSKA opłacono
432 Wierzbińska Liwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Centrum Edukacji Montessori Polska opłacono
433 Wierzbińska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Centrum Edukacji Montessori Polska opłacono
434 Karnowska Karina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Timor Wschodni opłacono
435 Salamon Franciszek grudziadz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
436 Salamon Zuzia grudziadz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
437 Salamon Janek grudziadz 1400m Rocznik 2012 SP 20 GRUDZIĄDZ polska
438 Kasprowicz Laura BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2012 SP 46 Bydgoszcz Etiopia opłacono
439 Tomczak Tymoteusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Akademickie WSG Polska opłacono
440 Tomczak Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Polska opłacono
441 Lange Marta Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz Kenia opłacono
442 Biały Stanisław Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Wesołe Serduszka Polska opłacono
443 Głatkowski Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
444 Łukasik Zofia Osielsko 1400m Rocznik 2010 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy USA opłacono
445 Bryła Zuzanna Rynarzewo 1400m Rocznik 2009 Luks Rynarzewo Polska opłacono
446 Konieczny Tosia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Korea Południowa opłacono
447 Kuta Matylda Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Espadon Bydgoszcz Polska opłacono
448 Kuta Mikołaj Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Espadon Bydgoszcz Polska opłacono
449 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Polska opłacono
450 Bejenka Kacper Zielonczyn 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Włochy opłacono
451 Lewandowska Klara Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole muzyczne doremi Polska opłacono
452 Olszewski Tomasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Fundacja Sportolubni Trynidad i Tobago opłacono
453 Hałas Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP65 2d Francja opłacono
454 Łatacz Milena Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Seszele opłacono
455 Klomfas Maciej Tryszczyn 1000m Rocznik 2015 As Box Nowa Zelandia opłacono
456 Łatacz Bartosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Fundacja Sportolubni Bahrajn opłacono
457 Piętka Michał Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
458 Piętka Mateusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
459 Piętka Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
460 Jurkowska Krystyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Japonia opłacono
461 Iwaniuk Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP65 Japonia opłacono
462 Wojcik Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Mozambik opłacono
463 Wójcik Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Stany Zjednoczone opłacono
464 Bartz Julia Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Green garden Polska
465 Wojcik Piotr Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Demokratyczna Republika Kongo opłacono
466 Janik Konrad Zamość 1400m Rocznik 2011 Football Academy Szubin Portugalia opłacono
467 Gramowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy Polska opłacono
468 Gramowski Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Green garden Polska opłacono
469 Gramowski Edmund Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Green garden Polska opłacono
470 Pólkowski Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
471 Pólkowski Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne Przedszkole Ensino Polska opłacono
472 Czepnik Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole kolorowe Kredki Miedzyń Polska opłacono
473 Kowalik Patryk Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy Polska opłacono
474 Czepnik Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy Polska opłacono
475 Maliszewska Ada Sicienko 1400m Rocznik 2012 Australia opłacono
476 Kuczko-Kaniewska Zosia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkolna chatka w Bydgoszczy Polska opłacono
477 Maliszewski Gustaw Sicienko 1400m Rocznik 2012 Australia opłacono
478 Kubiak Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Serduszko Polska opłacono
479 Pukownik Łukasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 38 Bydgoszcz Kanada opłacono
480 Pukownik Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
481 Ginter Antoni Lipniki 600m Rocznik 2017 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
482 Ginter Wiktor Lipniki 600m Rocznik 2016 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
483 Nastały Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Kolorowe Kredki Syria opłacono
484 Miniszewski Julian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
485 Kobierecka Alicja Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Kacperkowy Światek Hiszpania opłacono
486 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Polska opłacono
487 Kobierecki Sebastian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 64 Portugalia opłacono
488 Dombrowska Amelia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Akademickie WSG Arendel opłacono
489 KOWALEWSKI Sebastian BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2014 Syria opłacono
490 Vogel Marcus Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Niemcy opłacono
491 KOWALEWSKI Filip BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2015 Syria opłacono
492 Bogunia Tosia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Chorwacja opłacono
493 Bogunia Pola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Szwecja opłacono
494 Jaskuła Jan BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2015 POLSKA opłacono
495 Jaskuła Zuzanna BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP MAKSYMILIANOWO POLSKA opłacono
496 Damski Kacper Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 GardenFlora MTB Team Kirgistan opłacono
497 Damski Gabriel Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 GardenFlora MTB Team Uzbekistan opłacono
498 Oleszko Natan Koronowo 1400m Rocznik 2009 Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie HISZPANIA opłacono
499 Wieczór Piotr Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
500 Bartz Maja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Green garden Polska opłacono


Wyświetleń: 19433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ