Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
---
1 Dudziak Jonasz Aleksandrów Kujawski 600m Rocznik 2018 --- Polska opłacono
2 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski 1400m Rocznik 2011 --- Polska opłacono
3 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski 1400m Rocznik 2012 --- Polska opłacono
Aktywna Kcynia
4 Kaniewski Kacper Kcynia 1000m Rocznik 2014 Aktywna Kcynia Polska opłacono
Ap Małych Mistrzów
5 Szczepański Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Ap Małych Mistrzów włochy opłacono
As Box
6 Klomfas Maciej Tryszczyn 1000m Rocznik 2015 As Box Nowa Zelandia opłacono
BKS Bydgoszcz
7 Krzyżański Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2007 BKS Bydgoszcz Włochy opłacono
8 Krzyżańska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 BKS Bydgoszcz Włochy opłacono
9 Tupikowska Jagna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 BKS Bydgoszcz Seszele opłacono
Budziak TEAM
10 Budziak Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Budziak TEAM San Marino opłacono
CWZS Zawisza Bydgoszcz
11 Brucki Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 CWZS Zawisza Bydgoszcz KUBA opłacono
12 Lange Marta Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz Kenia opłacono
Centrum Edukacji Montessori
13 Wierzbińska Liwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Centrum Edukacji Montessori Polska opłacono
14 Wierzbińska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Centrum Edukacji Montessori Polska opłacono
Do 12
15 Zyzak Kamil Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Do 12 Portugalia opłacono
Ekolaki
16 Pachut Zuzanna Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Ekolaki Polska opłacono
17 Tomaszewska Amelia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Ekolaki Polska opłacono
18 Skoczylas Krystian Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Ekolaki Francja opłacono
19 Skoczylas Jakub Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Ekolaki Hiszpania opłacono
Espadon Bydgoszcz
20 Kuta Matylda Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Espadon Bydgoszcz Polska opłacono
21 Kuta Mikołaj Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Espadon Bydgoszcz Polska opłacono
Football Academy Szubin
22 Tokarczuk Piotr Małe Rudy 1400m Rocznik 2011 Football Academy Szubin Polska opłacono
23 Janik Konrad Zamość 1400m Rocznik 2011 Football Academy Szubin Portugalia opłacono
Fundacja Sportolubni
24 Olszewski Tomasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Fundacja Sportolubni Trynidad i Tobago opłacono
25 Łatacz Bartosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Fundacja Sportolubni Bahrajn opłacono
Futrzaki
26 Hermanowski Wojciech Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Futrzaki Japonia
27 Hermanowska Ewa Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Futrzaki Tajlandia
GardenFlora MTB Team
28 Damski Kacper Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 GardenFlora MTB Team Kirgistan opłacono
29 Damski Gabriel Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 GardenFlora MTB Team Uzbekistan opłacono
Gwiazda Bydgoszcz
30 Wojciechowski Hubert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Gwiazda Bydgoszcz Polska opłacono
31 Jurek Wojciech Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Gwiazda Bydgoszcz Singapur opłacono
32 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Gwiazda Bydgoszcz Izrael opłacono
Juventus Academy Bydgoszcz
33 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Juventus Academy Bydgoszcz POLSKA opłacono
Juventus Academy Bydgoszcz
34 Drążkowski Marcel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Włochy opłacono
35 Pszczóliński Karol Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
36 Tomaszewski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
37 Janiszak Dawid Głęboczek 1400m Rocznik 2010 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
38 Kacperski Dominik Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
39 Burek Mikołaj Niemcz 1400m Rocznik 2010 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
40 Bajerski Alex Śmielin 1000m Rocznik 2013 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
41 Gędek Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Juventus Academy Bydgoszcz POLSKA opłacono
42 Bejenka Kacper Zielonczyn 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Włochy opłacono
43 Kamiński Hubert Zielonka 1400m Rocznik 2011 Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
44 Krajewski Leon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Juventus Academy Bydgoszcz Włochy opłacono
KKKT Shoto Piła
45 Konieczny Cezary Białośliwie 1400m Rocznik 2012 KKKT Shoto Piła Japonia opłacono
Kaczy Gang
46 Kasiorek Kacper Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Kaczy Gang Królestwo Belgii opłacono
47 Kasiorek Stanisław Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Kaczy Gang Królestwo Belgii opłacono
48 Falkiewicz Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Kaczy Gang Królestwo Belgii opłacono
Katolicka Szkoła Podstawowa
49 Binder Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Katolicka Szkoła Podstawowa Polska opłacono
50 Binder Maciej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Katolicka Szkoła Podstawowa Polska opłacono
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
51 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Polska
52 Kusa Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Polska 15.00 PLN
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
53 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz Syria opłacono
Kolorowe Kredki
54 Nastały Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Kolorowe Kredki Syria opłacono
Kolorowe kredki II
55 Kalchenko Denys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Kolorowe kredki II Ukraina opłacono
56 Smyk Eryk Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Kolorowe kredki II Kiribati opłacono
57 Smyk Antonina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Kolorowe kredki II Mauritius opłacono
Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne „Kacperek” w Bydgoszczy
58 Sobczak Wojtek Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne „Kacperek” w Bydgoszczy Polska opłacono
Lotki
59 Lota Tamara Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Lotki Polska opłacono
Luks Rynarzewo
60 Bryła Zofia Rynarzewo 1000m Rocznik 2013 Luks Rynarzewo Polska opłacono
61 Belter Aleksandra Zamość 1000m Rocznik 2014 Luks Rynarzewo Polska opłacono
62 Belter Zuzanna Zamość 1400m Rocznik 2009 Luks Rynarzewo Polska opłacono
63 Bryła Zuzanna Rynarzewo 1400m Rocznik 2009 Luks Rynarzewo Polska opłacono
Luks Start Nakło nad Notecią
64 Bajerska Eliza Śmielin 1400m Rocznik 2011 Luks Start Nakło nad Notecią Polska opłacono
Mama&Syn
65 Zieliński Antoni Szubin 600m Rocznik 2016 Mama&Syn Polska opłacono
Małe Judo Bydgoszcz
66 Kuliński Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Małe Judo Bydgoszcz Japonia opłacono
Mungo
67 Jarzemska Zofia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Mungo Polska opłacono
Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku
68 Rojek Maja Prądki 1000m Rocznik 2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Polska opłacono
69 Greger Filip Zielonka 1000m Rocznik 2015 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Niemcy opłacono
70 Pauka Antonina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku Polska opłacono
Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku
71 Wojtasiewicz Leon Niwy 600m Rocznik 2017 Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku Polska opłacono
Niepubliczne Przedszkole Ensino
72 Mindykowski Gabriel Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Niepubliczne Przedszkole Ensino Polska opłacono
73 Dalak Amelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Niepubliczne Przedszkole Ensino Norwegia opłacono
74 Pólkowski Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne Przedszkole Ensino Polska opłacono
Niepubliczne Przedszkole Polanka
75 Klawikowska Iga Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne Przedszkole Polanka Polska opłacono
Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
76 Kruszyńska Laura Solec Kujawski 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
77 Garlicka Marcelina Bydgoszc 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
78 Klamrowski Marcel Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
79 Trokowska Klara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
80 Domalewski Adam Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
81 Zieliński Ksawery Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
82 Plata Wiktor Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
83 Kawka Kacper Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
Okońszczaki
84 Okoński Stefan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Okońszczaki Bhutan opłacono
85 Okońska Wanda Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Okońszczaki Bhutan opłacono
Olimpijskie Przyłęki
86 Dąbrowski Mateusz Olimpin 1400m Rocznik 2010 Olimpijskie Przyłęki Polska opłacono
87 Nowakowski Sebastian Przyłęki 1400m Rocznik 2010 Olimpijskie Przyłęki Polska opłacono
P43 U Krecika Szybownika
88 Lemke Hanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 P43 U Krecika Szybownika Polska opłacono
89 Kwiecień Maciej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 P43 U Krecika Szybownika Polska opłacono
P66
90 Cioch Michalina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 P66 Zwierzogród opłacono
Przedszkole
91 Kiszka Karolina BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2018 Przedszkole Polska opłacono
92 Gęsikowski Aleksander Łochowo 600m Rocznik 2016 Przedszkole Polska opłacono
93 Gęsikowska Iga Łochowo 600m Rocznik 2017 Przedszkole Polska opłacono
94 Włodarski Alex Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Syria opłacono
95 Szczepaniak Dorotka Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Kanada opłacono
96 Drojma Maja SICIENKO 600m Rocznik 2017 Przedszkole USA opłacono
97 Drojma Hubert SICIENKO 1000m Rocznik 2014 Przedszkole USA opłacono
Przedszkole 18
98 Potrzebowska Dagmara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole 18 Polska opłacono
99 Gręda Borys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole 18 Polska opłacono
Przedszkole Akademickie WSG
100 Tomczak Tymoteusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Akademickie WSG Polska opłacono
101 Dombrowska Amelia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Akademickie WSG Arendel opłacono
Przedszkole BAJKA
102 Tuszyńska Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
103 Rekowski Wiktor Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
104 Kasperek Kaja Niemcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
105 Łacwik Oliwier Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole BAJKA Polska opłacono
Przedszkole Bajkolandia
106 Kubiak Antoni Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Bajkolandia Polska opłacono
Przedszkole Do Re Mi
107 Czaplewski-Harkot Staś Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Do Re Mi Polska opłacono
Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń
108 Kosedowski Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń Polska
Przedszkole Green garden
109 Rafacz Oliwier Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Green garden Polska opłacono
110 Bartz Julia Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Green garden Polska
111 Gramowski Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Green garden Polska opłacono
112 Gramowski Edmund Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Green garden Polska opłacono
113 Bartz Maja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Green garden Polska opłacono
Przedszkole Iguś w Zamościu
114 Synakiewicz Lena Zamość 600m Rocznik 2016 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
115 Synakiewicz Nina Zamość 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
116 Sobczak Alicja Zamosc 600m Rocznik 2018 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
117 Sobczak Adam Zamosc 600m Rocznik 2016 Przedszkole Iguś w Zamościu Polska opłacono
Przedszkole Jagódka
118 Chwojnicki Adam Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Jagódka Polska opłacono
Przedszkole Jarzębinka w Brzozie
119 Magdziarz Staś Przyłęki 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Jarzębinka w Brzozie Polska opłacono
Przedszkole Kacperkowy Światek
120 Simon Jakub Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Kacperkowy Światek Polska opłacono
121 Misiaszek Rita Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Kacperkowy Światek Hiszpania opłacono
122 Kobierecka Alicja Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Kacperkowy Światek Hiszpania opłacono
Przedszkole Korona Murowaniec
123 Klimkowski Aleksander Murowaniec 600m Rocznik 2018 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
124 Ginter Antoni Lipniki 600m Rocznik 2017 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
125 Ginter Wiktor Lipniki 600m Rocznik 2016 Przedszkole Korona Murowaniec Polska opłacono
Przedszkole Koronowo
126 Kujawka Filip Samociążek 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Koronowo Polska opłacono
Przedszkole Lokomotywa
127 Szlachta Zofia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Lokomotywa Polska opłacono
128 Szlachta Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Lokomotywa Polska opłacono
Przedszkole Ludzikowo
129 Głowacka Julia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Ludzikowo Polska opłacono
130 Głowacki Tomasz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Ludzikowo Polska opłacono
131 Greger Szymon Zielonka 600m Rocznik 2018 Przedszkole Ludzikowo Niemcy opłacono
132 Biesiada Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Ludzikowo Polska opłacono
Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz
133 Salamon Franciszek grudziadz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
134 Salamon Zuzia grudziadz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz polska
Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz
135 Pszczóliński Bartosz Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz Polska opłacono
Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
136 Drociak Zuzia Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek Irlandia opłacono
137 Brzozowicz Aleksandra Zielonczyn 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek Kiribati opłacono
Przedszkole Niepubliczne Skrzat
138 Pruss Helena Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Niepubliczne Skrzat Polska opłacono
139 Gagacki Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Niepubliczne Skrzat Hiszpania opłacono
Przedszkole Niepubliczne Zameczek w Osielsku
140 Kłosiński Mikołaj Maksymilianowo 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Niepubliczne Zameczek w Osielsku Brazylia opłacono
Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy
141 Gauden Janek BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2017 Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy Polska opłacono
142 Gauden Emilka BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy Poland opłacono
Przedszkole Nr 39
143 Wiwatowski Aleksander Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Nr 39 Polska opłacono
Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech"
144 Wiwatowska Aleksandra Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech" Polska opłacono
Przedszkole Panda
145 Pingot Aniela Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Panda Polska
Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy
146 Pukownik Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
Przedszkole RADOŚĆ
147 Sikora Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole RADOŚĆ Polska opłacono
148 Matyasik Radosław Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole RADOŚĆ Polska opłacono
149 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole RADOŚĆ Polska opłacono
150 Kujawa Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole RADOŚĆ POLSKA opłacono
Przedszkole STEP
151 Niemczewski Alan Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole STEP Republika Nauru opłacono
Przedszkole Samorządowe we Wtelnie
152 Nowakowska Antonina Tryszczyn 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Samorządowe we Wtelnie Szwecja opłacono
Przedszkole Serduszko
153 DĘBCZYŃSKI Adam Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Serduszko Japonia
154 Kubiak Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole Serduszko Polska opłacono
Przedszkole Sezamkowe
155 Dranicka Maja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Sezamkowe Polska opłacono
Przedszkole Sióstr Elżbietanek
156 Kapeliński Aleksander Ciele 600m Rocznik 2016 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Polska
Przedszkole Skrzat
157 Szabat Kornelia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole Skrzat Polska opłacono
158 Szabat Leonard Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Skrzat Polska opłacono
Przedszkole Sowka nr 12
159 Krauze Pola bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Sowka nr 12 Madagaskar opłacono
Przedszkole Wróżka
160 Krzysiak Lenka Murowaniec 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Wróżka POLSKA opłacono
Przedszkole Wróżka w Białych Błotach
161 Puziak JAN Białe Błota 600m Rocznik 2016 Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Portugalia opłacono
162 Strózik Nina Białe Błota 600m Rocznik 2017 Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
163 Strózik Laura Białe Błota 1000m Rocznik 2015 Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
Przedszkole Zielona Kraina
164 Świetlik Bruno Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Przedszkole Zielona Kraina Polska opłacono
165 Świetlik Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole Zielona Kraina Polska opłacono
Przedszkole kolorowe Kredki Miedzyń
166 Czepnik Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole kolorowe Kredki Miedzyń Polska opłacono
Przedszkole muzyczne doremi
167 Lewandowska Klara Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole muzyczne doremi Polska opłacono
168 Dzikowska Hania Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole muzyczne doremi Polska opłacono
Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
169 Niemczewska Aleksandra Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
170 Nawrocka Natalia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
Przedszkole nr.1 Fordon
171 Słomczewska Maja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr.1 Fordon Polska opłacono
Przedszkole nr.59
172 Lijewski Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Przedszkole nr.59 Japonia
173 Żelech Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr.59 Polska opłacono
174 Ograbek Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr.59 Sri Lanka opłacono
Przedszkole nr 1 Osielsko
175 Maziarczyk Igor Osielsko 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 1 Osielsko Polska opłacono
176 Maziarczyk Kornelia Osielsko 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 1 Osielsko Polska opłacono
177 Bielińska Zuzanna Osielsko 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 1 Osielsko Polska opłacono
178 Czaplewska Helena Niwy 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 1 Osielsko Polska opłacono
Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota"
179 Lemke Jakub Bydgoszc 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" Polska opłacono
180 Ziemska Karolina Przyłęki 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" Polska opłacono
Przedszkole nr 34
181 Okuniewski Jan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 34 Polska
182 Okuniewska Michalina Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 34 Polska
Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy"
183 Graczykowski Marcel Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" Polska opłacono
184 Kukawka Helena Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" Polska opłacono
185 Kukawka Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" Polska opłacono
186 Krzemkowska Małgorzata Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" Polska opłacono
Przedszkole nr 43 Bydgoszcz
187 Piątek Iwona Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 43 Bydgoszcz Polska opłacono
Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
188 Szymańska Marika Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Polska opłacono
189 Szymańska Maja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Polska opłacono
190 Nowak Victoria Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Polska opłacono
191 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Hiszpania opłacono
192 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Hiszpania opłacono
Przedszkole nr 49
193 Jezierski Szymon Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Przedszkole nr 49 Polska opłacono
Przedszkole nr 58
194 Duszynski Błażej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 58 Polska opłacono
195 Duszynski Jędrzej Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole nr 58 Polska opłacono
Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia
196 Szołtun Albert Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia Polska opłacono
Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy
197 Błażejewska Maja Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy Polska opłacono
Przedszkolna chatka w Bydgoszczy
198 Kuczko-Kaniewska Zosia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Przedszkolna chatka w Bydgoszczy Polska opłacono
Rebel Cross Sport
199 Masojć Mila Nakło nad Notecią 1400m Rocznik 2012 Rebel Cross Sport Polska opłacono
Rekin Bydgoszcz
200 Jarzembski Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Rekin Bydgoszcz Watykan opłacono
Rowerowe Morsy
201 Koniczyńska Jowita Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Rowerowe Morsy Kenia opłacono
Run4Fun
202 Stępniak Kajetan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Run4Fun Bangladesz opłacono
203 Stępniak Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Run4Fun Francja opłacono
RunŻółwik
204 Danielek Lilianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 RunŻółwik Polska opłacono
SAZET energy
205 Miklas Lena Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 SAZET energy Kajmany opłacono
SP 9 Toruń
206 Lipińska Maria Toruń 1000m Rocznik 2014 SP 9 Toruń Meksyk opłacono
207 Lipiński Franciszek Toruń 1400m Rocznik 2010 SP 9 Toruń Kenia opłacono
SP 14 Bydgoszcz
208 Kojro Eliza Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 14 Bydgoszcz Polska opłacono
209 Pingot Gabriel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 14 Bydgoszcz Polska opłacono
210 Matkowska Julia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 14 Bydgoszcz Brazylia opłacono
211 Gauden Julia BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 14 Bydgoszcz Poland opłacono
212 Kujawa Julian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 14 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 15
213 Jasiński Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 15 Polska opłacono
SP 15 Bydgoszcz
214 Gajoch Weronika Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 15 Bydgoszcz U.S.A. opłacono
SP 16 Bydgoszcz
215 Barczyński Daniel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
216 Barczyński Patryk Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
217 Kosieniak Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2007 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
218 Kosieniak Weronika Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
219 Stasiuk Marcelina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Dania opłacono
220 Domke Paulina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
221 Domke Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
222 Jaroszewski Antoni Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Włochy opłacono
223 Lindo Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
224 Jasińska Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
225 Tomaszewska Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
226 Tomaszewska Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 16 Bydgoszcz Polska
227 Wieczór Piotr Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
228 Wieczór Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
229 Chwojnicki Piotr Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
230 Chwojnicka Zofia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
231 Cherek Tomek Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 16 Bydgoszcz Francja opłacono
232 Mocny Aleksander Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 16 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 17 Bydgoszcz
233 Klawikowski Oskar Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 17 Bydgoszcz Meksyk opłacono
SP 18 Bydgoszcz
234 Lemański Jakub Wolwark 1400m Rocznik 2011 SP 18 Bydgoszcz Szwajcaria opłacono
SP 20 GRUDZIĄDZ
235 Fierek Paweł Grudziądz 1400m Rocznik 2007 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
236 Fierek Kacper Grudziądz 1400m Rocznik 2010 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
237 Cendrowicz Dominik Grudziądz 1400m Rocznik 2009 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
238 Cendrowicz Weronika Grudziądz 1400m Rocznik 2009 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
239 Salamon Janek grudziadz 1400m Rocznik 2012 SP 20 GRUDZIĄDZ polska
240 Procajło Jakub Grudziądz 1400m Rocznik 2010 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
241 Procajło Dominik Grudziądz 1400m Rocznik 2008 SP 20 GRUDZIĄDZ Kenia opłacono
242 Ściborowski Filip GRUDZIĄDZ 1400m Rocznik 2009 SP 20 GRUDZIĄDZ San Escobar opłacono
243 Ściborowski Nikodem GRUDZIĄDZ 1400m Rocznik 2008 SP 20 GRUDZIĄDZ San Escobar opłacono
SP 25 Bydgoszcz
244 Lewandowski Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 25 Bydgoszcz Polska opłacono
245 Piotrowski Jan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 25 Bydgoszcz Nowa Zelandia opłacono
SP 27 Bydgoszcz
246 Trokowska Zosia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 27 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 28 Bydgoszcz
247 Niemczewska Nikola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 28 Bydgoszcz REPUBLIKA KIRIBATI opłacono
SP 30 BYDGOSZCZ
248 Lemke Kacper Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ Polska opłacono
249 GRZYBOWSKI MIŁOSZ BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ JAMAJKA opłacono
250 Talarek Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 30 BYDGOSZCZ Bułgaria opłacono
SP32 BYDGOSZCZ
251 PIECHOCKI IGOR BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP32 BYDGOSZCZ Polska opłacono
SP 32 Bydgoszcz
252 Janeczko Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 32 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 34
253 Gapińska Julianna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 34 Polska
SP 34 BYDGOSZCZ
254 Gapiński Hubert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 34 BYDGOSZCZ Polska
255 Jaroć Karolina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 SP 34 BYDGOSZCZ Chorwacja opłacono
SP 34 Przedszkole
256 Jaroć Marysia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 SP 34 Przedszkole Chorwacja opłacono
SP36
257 Duszynski Krystian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP36 Polska opłacono
SP 41
258 Rozenek Oliwia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 41 Polska opłacono
259 Sobieraj Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 41 Polska opłacono
SP 46 Bydgoszcz
260 Sergot Maksymilian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Polska opłacono
261 Osiński stanislaw bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 46 Bydgoszcz Barcelona opłacono
262 osińska Zuzanna bzdgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 46 Bydgoszcz polska opłacono
263 Stachowicz Kuba Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 46 Bydgoszcz Polska opłacono
264 Kasprowicz Laura BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2012 SP 46 Bydgoszcz Etiopia opłacono
SP 60 Bydgoszcz
265 Sadowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Madagaskar
266 Dembiński Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska
267 Dembińska Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska
268 Łukaszek Aniela Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 60 Bydgoszcz Malediwy opłacono
269 Łukaszek Wojtek Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 60 Bydgoszcz Egipt opłacono
270 Muszyńska Emma BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Hawaje opłacono
271 Talpa Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz POLSKA opłacono
272 Weissenberg Kornel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
273 Weissenberg Cyprian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
274 Lewandowska Alicja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
275 Okuniewski Rafał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
276 Spicera Kajetan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
277 Spicera Ksenia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
278 Tobolewski Julian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
279 Czerwiński Aleksander Zielonka 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz POLSKA opłacono
280 Czerwiński Nikodem Zielonka 1400m Rocznik 2010 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
281 Czerwiński Maksymilian Zielonka 1400m Rocznik 2007 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
282 Karnowska Karina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Timor Wschodni opłacono
283 Bogunia Pola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Szwecja opłacono
284 Mańczak Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 60 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 62 Bydgoszcz
285 Alichniewicz Konrad Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 62 Bydgoszcz Polska opłacono
286 Jarocki Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 SP 62 Bydgoszcz Polska opłacono
287 Jarocka Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 62 Bydgoszcz Polska opłacono
SP 64
288 Kobierecki Sebastian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 64 Portugalia opłacono
SP 64 BYDGOSZCZ
289 Strzedziński Robert Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 64 BYDGOSZCZ Polska opłacono
290 Chęciński Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 64 BYDGOSZCZ Somalia opłacono
291 Chęciński Oskar Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 64 BYDGOSZCZ Polska opłacono
292 Zieliński Antoni Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 64 BYDGOSZCZ Stany Zjednoczone Ameryki (USA) opłacono
293 Zieliński Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP 64 BYDGOSZCZ Chiny opłacono
SP65
294 Kosakowski Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP65 Polska opłacono
295 Kazimierczak Antek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP65 Polska opłacono
296 Iwaniuk Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP65 Japonia opłacono
SP65 2d
297 Grzesiak Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP65 2d Francja opłacono
298 Hałas Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP65 2d Francja opłacono
SP 66 Bydgoszcz
299 Kubiak Aleksandra Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 66 Bydgoszcz Polska opłacono
300 Wilczynska Aleksandra Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 66 Bydgoszcz Polska
SP 67 Bydgoszcz
301 Lemke Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
302 Poral Mieszko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 67 Bydgoszcz Polska
303 Poral Miłosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Polska
304 Lemke Magdalena Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
305 Góra Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
306 Skibiński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP 67 Bydgoszcz Polska opłacono
307 Jurkowska Krystyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Japonia opłacono
308 Światowa Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Japonia opłacono
309 Boruta Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Japonia opłacono
310 Leśniak Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP 67 Bydgoszcz Japonia opłacono
SP Biale Błota
311 Mocarski Kacper Murowaniec 1400m Rocznik 2012 SP Biale Błota Polska opłacono
312 Krzysiak Hanna Murowaniec 1400m Rocznik 2012 SP Biale Błota Polska opłacono
SP Białe Błota
313 BolińskA Basia Białe Błota 1400m Rocznik 2012 SP Białe Błota Polska opłacono
314 Kukuła Aleksander Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SP Białe Błota Polska opłacono
SP MAKSYMILIANOWO
315 PIERZYŃSKA NATALIA Żołędowo 1400m Rocznik 2009 SP MAKSYMILIANOWO ARABIA SAUDYJSKA opłacono
316 PIERZYŃSKA PATRYCJA Żołędowo 1400m Rocznik 2012 SP MAKSYMILIANOWO Wielka Brytania opłacono
317 WIATR JOANNA Żołędowo 1400m Rocznik 2012 SP MAKSYMILIANOWO Włochy opłacono
318 WIATR KAMILA Żołędowo 1000m Rocznik 2014 SP MAKSYMILIANOWO Francja opłacono
319 Jaskuła Zuzanna BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 SP MAKSYMILIANOWO POLSKA opłacono
SP OSIELSKO
320 Panek Jakub Osielsko 1400m Rocznik 2010 SP OSIELSKO Polska opłacono
321 Tafelski Adam Niwy 1400m Rocznik 2010 SP OSIELSKO Polska opłacono
SP Przyłęki
322 Ostapkowicz Piotr Białe Błota, Przyłęki 1000m Rocznik 2013 SP Przyłęki Polska opłacono
SPTS Bydgoszcz
323 Szamocki Krzysztof Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 SPTS Bydgoszcz USA opłacono
324 Szamocki Marek Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SPTS Bydgoszcz USA opłacono
SP nr 27 w Bydgoszczy
325 Leśniewska Kaja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 27 w Bydgoszczy Polska opłacono
SP nr 64 w Bydgoszczy
326 Höhn Karol Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP nr 64 w Bydgoszczy Japonia opłacono
327 Höhn Anna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 64 w Bydgoszczy Polska opłacono
328 Drążkowska Lena Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP nr 64 w Bydgoszczy Polska opłacono
329 Drążkowski Miłosz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 SP nr 64 w Bydgoszczy USA opłacono
330 Rybak Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 SP nr 64 w Bydgoszczy Grecja opłacono
331 Gmiński Paweł Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 SP nr 64 w Bydgoszczy Polska opłacono
SP w Niemczu
332 Kasperek Oliwia Niemcz 1400m Rocznik 2011 SP w Niemczu Polska opłacono
SP ŁOCHOWO
333 SŁOWIŃSKI TYMOTEUSZ ŁOCHOWICE 1000m Rocznik 2013 SP ŁOCHOWO Włochy opłacono
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ
334 Klamrowska Kornelia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ Polska opłacono
335 MATERNOWSKI OLGIERD JARUŻYN 1400m Rocznik 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ Francja opłacono
336 MATERNOWSKI ALBERT Jarużyn 1400m Rocznik 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ Polska opłacono
Skowronek Biega
337 Sołdyga Urszula Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Skowronek Biega Polska opłacono
Smerfuś
338 Grzempa Alicja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Smerfuś Polska opłacono
Sp. 62 Bydgoszcz
339 Marchlewicz Dominik Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp. 62 Bydgoszcz Polska opłacono
Sp 31 Bydgoszcz
340 Dranicka Łucja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Polska opłacono
341 Rafałko Eryk Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Brazylia opłacono
342 Skrzyniarz Lena Łochowo 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Polska opłacono
343 Franczak Jan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Włochy opłacono
344 Zaborowski Marek Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 31 Bydgoszcz Australia opłacono
Sp 32 Bydgoszcz
345 Popiela Julia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Sp 32 Bydgoszcz Japonia opłacono
346 Popiela Kinga Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 32 Bydgoszcz Wielka Brytania opłacono
347 Berndt Dominik Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 32 Bydgoszcz Polska opłacono
Sp 38 Bydgoszcz
348 Pukownik Łukasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 38 Bydgoszcz Kanada opłacono
Sp41 Bydgoszcz
349 KOTECKA LILIANNA Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp41 Bydgoszcz Polska opłacono
Sp 45
350 Nyka Marcin Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Polska opłacono
Sp 45 Bydgoszcz
351 Kandyba Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Polska opłacono
352 Tomczak Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Polska opłacono
353 Vogel Marcus Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Niemcy opłacono
354 Chłond Blanka Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 45 Bydgoszcz Polska opłacono
Sp 46
355 Kubiak NADIA Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp 46 Somalia opłacono
Sp47 Bydgoszcz
356 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp47 Bydgoszcz Polska opłacono
357 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Sp47 Bydgoszcz Polska opłacono
Sp 56 Bydgoszcz
358 Florczykiewicz Jacek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 56 Bydgoszcz Estonia opłacono
Sp 58 Bydgoszcz
359 Sypniewska Wiktoria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp 58 Bydgoszcz Polska
360 Kunda Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 58 Bydgoszcz Ziemia opłacono
361 Kunda Antosia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Sp 58 Bydgoszcz KOCIA WYSPA opłacono
362 REIMUS OLIWIER Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 58 Bydgoszcz POLSKA opłacono
Sp 60
363 Lutoborski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Sp 60 Syria opłacono
Sp60
364 Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Sp60 Polska opłacono
365 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp60 Polska opłacono
366 Migasiewicz Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp60 Polska opłacono
Sp 63 Bydgoszcz
367 Kluczyński Paweł Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Sp 63 Bydgoszcz Norwegia opłacono
368 Kluczyńska Olga Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Sp 63 Bydgoszcz Japonia opłacono
369 Gagacka Izabela Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 63 Bydgoszcz Austria opłacono
370 DĘBCZYŃSKA Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Sp 63 Bydgoszcz Japonia
371 Cioch Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 63 Bydgoszcz Chorwacja opłacono
372 Janczewska Hanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 63 Bydgoszcz Kotorainbow opłacono
Sp65
373 Tetzlaff Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Sp65 Polska opłacono
Sp 65 Bydgoszcz
374 Kielbratowska Aleksandra Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Sp 65 Bydgoszcz HOLANDIA opłacono
Sp w Maksymilianowie
375 Partyka Wojciech Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Sp w Maksymilianowie Polska opłacono
376 Partyka Dorota Maksymilianowo 1000m Rocznik 2015 Sp w Maksymilianowie Polska opłacono
Stajnia Myślęcinek
377 Gędek Zuzanna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Stajnia Myślęcinek POLSKA opłacono
Stowarzyszenie Zespolaki
378 Aleksiewicz Mikołaj Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Stowarzyszenie Zespolaki Polska opłacono
Szkola Podstawowa Białe Błota
379 Puziak Julian Białe Błota 1400m Rocznik 2012 Szkola Podstawowa Białe Błota Portugalia opłacono
Szkola podstawowa nr 1 w Koronowie
380 Kujawka Aleksander Samociążek 1400m Rocznik 2011 Szkola podstawowa nr 1 w Koronowie Polska opłacono
Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie
381 Oleszko Natan Koronowo 1400m Rocznik 2009 Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie HISZPANIA opłacono
Szkol podstawowa nr 2 Koronowo
382 Jarnath Szymon Nowy Dwór 1400m Rocznik 2011 Szkol podstawowa nr 2 Koronowo POLSKA opłacono
383 Kujawka Roksana Koronowo 1400m Rocznik 2008 Szkol podstawowa nr 2 Koronowo Polska opłacono
Szkoła Podstawowa 64
384 Gulska Jagoda Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa 64 Królestwo Tonga opłacono
385 Makowska Eliza Bydgoszcz 1400m Rocznik 2007 Szkoła Podstawowa 64 Hiszpania opłacono
Szkoła Podstawowa Dobrcz
386 Smoliński Jacek Dobrcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa Dobrcz Austria opłacono
387 Smoliński Mateusz Dobrcz 1400m Rocznik 2008 Szkoła Podstawowa Dobrcz Francja opłacono
Szkoła Podstawowa Kruszyn
388 Ojdowska Emilia Kruszyn 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa Kruszyn Polska opłacono
Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie
389 SANDOMIERZ ADAM KORONOWO 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie POLSKA opłacono
390 SANDOMIERZ EMILIA KORONOWO 1400m Rocznik 2008 Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie Hiszpania opłacono
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku
391 Ciążyński Filip Sicienko 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku Portugalia opłacono
392 Ciążyński Dominik Sicienko 1400m Rocznik 2008 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku Japonia opłacono
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie
393 Klimkowska Adrianna Murowaniec 1000m Rocznik 2014 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Polska opłacono
394 Neumann Filip Lisi Ogon 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Hiszpania opłacono
395 Pietrzykowski Marcin Łochowo 1400m Rocznik 2008 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Hiszpania opłacono
396 Pietrzykowski Jacek Łochowo 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Polska opłacono
Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie
397 Nowakowski Emil Tryszczyn 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie Dania opłacono
Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła ii w Koronowie
398 DORAU JAKUB KORONOWO 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła ii w Koronowie POLSKA opłacono
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
399 Kitowska Katarzyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy POLSKA opłacono
400 Poterek Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy Stany Zjednoczone opłacono
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy STARY FORDON
401 Borzyszkowski Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy STARY FORDON Dania opłacono
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
402 Kowalik Patryk Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy Polska opłacono
403 Podleśny Aleks Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy Anglia opłacono
Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu
404 Gądek Paula Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu Polska opłacono
Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
405 Malinowski Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Polska opłacono
Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy
406 Neumann Lilianna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy
407 Lijewski Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy Japonia
Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy
408 Kalinowski Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy Polska opłacono
Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy
409 Zarychta Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Portugalia opłacono
410 Trzewik Nina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy Wielka Brytania opłacono
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy
411 Błażejewska Anna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy Polska opłacono
Szkoła Podstawowa nr 60
412 Milcer Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa nr 60 Polska
413 Klein Iga Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa nr 60 Polska opłacono
414 Szulczyk Dominik Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa nr 60 Polska opłacono
Szkoła Podstawowa nr 62
415 Rista Marieta Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Szkoła Podstawowa nr 62 Albania
Szkoła Podstawowa w Brzozie
416 Kantorek Antoni Zielonka 1000m Rocznik 2013 Szkoła Podstawowa w Brzozie Polska opłacono
417 Magdziarz Jaś Przyłęki 1400m Rocznik 2012 Szkoła Podstawowa w Brzozie Niemcy opłacono
Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy
418 Potocki Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Etiopia opłacono
419 Kozłowski Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Polska opłacono
420 Lewandowski Kamil Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Polaska opłacono
421 Jaroszewski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy Polska opłacono
Szkoła podstawowa nr 64 Bydgoszcz
422 Misiaszek Ada Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Szkoła podstawowa nr 64 Bydgoszcz Anglia opłacono
Szkoła podstawowa w Maksymilianowie
423 Kłosiński Szymon Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Brazylia opłacono
424 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 Szkoła podstawowa w Maksymilianowie Polska opłacono
TriFriends
425 Tomaszewska Iga Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 TriFriends Polska opłacono
UKB SZUBIN
426 Kmieć Aleksander Szubin 1400m Rocznik 2010 UKB SZUBIN Polska opłacono
UKS 10
427 Żyła Zuzanna Nowe Dąbie 1400m Rocznik 2011 UKS 10 Polska opłacono
UKS Błękitny Delfin
428 Moroszczak Lea Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 UKS Błękitny Delfin Polska opłacono
UKS Czapla Białe Błota
429 Kamińska Klaudia Zielonka 1400m Rocznik 2012 UKS Czapla Białe Błota Polska opłacono
Wesołe Serduszka
430 Biały Stanisław Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Wesołe Serduszka Polska opłacono
Wisełka Fordon
431 Wójcik Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Wisełka Fordon Polska opłacono
432 Konwiński Bruno Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Wisełka Fordon Polska opłacono
433 Konwiński Borys Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Wisełka Fordon Polska opłacono
434 Wyżgowski Paweł Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Wisełka Fordon Polska opłacono
ZESPOLAKI
435 Powała Karolina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 ZESPOLAKI Polska opłacono
436 Powała Zofia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 ZESPOLAKI Polska opłacono
437 Kuśpa Adrianna Kołaczkowo 1400m Rocznik 2010 ZESPOLAKI Polska opłacono
438 Badowski Konrad Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 ZESPOLAKI GHANA opłacono
Zawisza
439 Opara Michelle Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Zawisza Polska opłacono
440 Opara Alan Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Zawisza Polska opłacono
441 Zaparucha Jakub Rynarzewo 1400m Rocznik 2009 Zawisza Polska
Zerówka SP nr 40
442 Lewandowska Kornelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Zerówka SP nr 40 Syria opłacono
Zespolaki
443 Kozioł Jakub Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Zespolaki Polska opłacono
Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy
444 Łukasik Zofia Osielsko 1400m Rocznik 2010 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy USA opłacono
445 Gramowski Franciszek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy Polska opłacono
Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
446 Sobczak Maciej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy Stany Zjednoczone opłacono
Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy
447 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Polska opłacono
448 Jezierski Oliwier BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2013 Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
Zs16
449 Czarnecki Antoni Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Zs16 Polska opłacono
Zs 19 Bydgoszcz
450 Zabiełło Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Zs 19 Bydgoszcz Polska opłacono
_BRAK NAZWY_
451 Łukasik Adam Lipniki 1400m Rocznik 2011 Malediwy
452 Łukasik Witold Lipniki 1400m Rocznik 2009 Francja
453 Syrociak Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
454 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
455 Knasiecki Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
456 Kufel Agata Koronowo 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
457 Borowski Leo Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
458 Kowalski Jan Kraków 1400m Rocznik 2007 polska
459 Spionek Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
460 Oleszczuk Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
461 Wołoch Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
462 Maciejewski Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
463 Zarembski Maciej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska opłacono
464 Bociek Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
465 Bociek Ula Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
466 Jurkowska Nadia Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
467 Jurkowski Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
468 Grupa Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Hiszpania opłacono
469 Pawlewska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
470 Kłosińska Natalia Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska
471 Kłosiński Nikodem Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
472 Karolczak Amelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
473 Karolczak Maja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
474 Antczak Olimpia Clio Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
475 Nowacki Miłosz Grupa 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
476 Szmidtke Oskar Jagodowo 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
477 Szmidtke Szymon Jagodowo 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
478 Weckwerth NATAN Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
479 Weckwerth NEL Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
480 Lajblich Kuba Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
481 Koszowski Bartosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
482 Bartkowiak Ksawery BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
483 Bartkowiak Maksymilian BYDGOSZCZ 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
484 Kryger Da Silva Fabian Ślesin 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
485 Smaruj Gabriela Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
486 Smaruj Marcelina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
487 Olszewski Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
488 Pałecki Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
489 Ławrynowicz Tomasz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
490 Polaszewski Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
491 Janowicz Natan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
492 Wiśniewska Liliana Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
493 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
494 Małkowski Michał Chełmno 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
495 Gapiński Antek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 POLSKA opłacono
496 Szurgot Stanisław Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
497 Klasło Alicja Brześć Kujawski 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
498 Łukaszczyk Joanna Łukaszczyk Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Poland
499 Marczyński Hubert Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Grecja opłacono
500 Marczyńska Kornelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Madagaskar opłacono
501 Grosiak Anna Klara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Cały Świat opłacono
502 Walczak Witold Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Kongo opłacono
503 Fik Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
504 Kasperek Wojtek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
505 Michalski Niko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska
506 Michalski Maks Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska
507 Michalik Lena Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
508 Michalik Kacper Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
509 Lemke Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
510 Niewiadomski Wojciech Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
511 Starczewski Filip Zławieś Wielka 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
512 Niewiadomska Julia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
513 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Islandia opłacono
514 Kamiński Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
515 Binder Piotr Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
516 RAK ANNA Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
517 Stepa Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
518 Rak Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
519 Rak Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
520 Wolska Aleksandra Wabcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
521 Wolska Patrycja Wabcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
522 Małecka Amelia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
523 Kwieciszewski Mateusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
524 Kwieciszewski Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Rosja opłacono
525 Kwieciszewska Lena Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Grecja opłacono
526 Kielbratowska Nina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
527 Jasiak Adam Solec Kujawski 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
528 Jasiak Alicja Solec Kujawski 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
529 Dominikowski Patryk Grudziądz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
530 Lewandowski Tomasz Skrwilno 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
531 Lewandowski Tymon Skrwilno 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
532 Banaś Nadia Solec Kujawski 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
533 Modrakowski Nikodem Maksymilianowo 1000m Rocznik 2013 POLSKA opłacono
534 Białachowski Ignacy Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
535 Białachowski Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
536 Tretkowska Patrycja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Arabia Saudyjska opłacono
537 Jarzemski Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 PolskA opłacono
538 Tucholski Hubert Niemcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
539 Krzemkowski Witold Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
540 Dankowski Maksym Toruń 1000m Rocznik 2014 Stany Zjednoczone Ameryki Północnej opłacono
541 Dankowski Nikodem Toruń 1400m Rocznik 2010 Stany Zjednoczone Ameryki Północnej opłacono
542 Radomski Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
543 Radomski Konrad Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
544 Makowski Radosław Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 KUBA opłacono
545 Borowski Hubert BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2018 Poland opłacono
546 Stepka Marcel Występ 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
547 Spandowski Bruno Nakło nad Notecią 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
548 Spandowska Bogna Nakło nad Notecią 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
549 Treliński Jan Teresin 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
550 Trelińska Liliana Teresin 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
551 Motylewska Martyna Toruń 1400m Rocznik 2010 Stany Zjednoczone opłacono
552 Ruciński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska
553 Siekierkowski Filip Ostromecko 1000m Rocznik 2015 Nibylandia
554 Siekierkowska Natalia Ostromecko 1400m Rocznik 2012 Nibylandia
555 Tadych Paweł Śmielin 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
556 Tadych Zuzanna Śmielin 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
557 Madurajski Jakub Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
558 Janas Adam Zielonka 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
559 Janas Alicja Zielonka 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
560 Janas Krzysztof Zielonka 1000m Rocznik 2013 Polska
561 Bielecki Dawid Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Włochy opłacono
562 Muller Liliana Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
563 Prochowski Szymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska opłacono
564 Lubiszewski Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
565 Skonieczna Paulina Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
566 Kielb Mikołaj Zielonka 1400m Rocznik 2011 Polska
567 REDER SZYMON Sicienko 1000m Rocznik 2013 Polska 15.00 PLN
568 Szymanski-Malak Jan Niemcz 1000m Rocznik 2014 AUSTRIA opłacono
569 Banach Sebastian Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Chińska Republika Ludowa opłacono
570 Czapiewski Aleksander Dobromierz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
571 Karwecki Franciszek Sicienko 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
572 Sawicka Alicja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
573 Bartczak Wiktor Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
574 Jankowska ZOSIA Ostromecko 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
575 Jankowski GUCIO Ostromecko 1000m Rocznik 2014 Hiszpania opłacono
576 Mietkiewicz Liwia Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
577 Mietkiewicz Mia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
578 Ćwikła Wiktor Potulice 1400m Rocznik 2007 Polska opłacono
579 Kamińska Zuzanna Toruń 1400m Rocznik 2007 Szwecja opłacono
580 Kamińska Idalia Toruń 1400m Rocznik 2010 Szwecja opłacono
581 Rabacha Alan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
582 Burchard Natalia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
583 Sarnecki Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
584 Tobolewski Michał Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska opłacono
585 Dzieszynski Maciej Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
586 Dzieszynska Marta Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
587 Urbaniak Maks Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
588 Jaciubek Emilia Grudziądz 1400m Rocznik 2010 polska opłacono
589 Jaciubek Antoni Grudziądz 1000m Rocznik 2015 polska opłacono
590 Jaciubek Marta Grudziądz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
591 Cieślicka Wiktoria Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
592 Pikulik Gracjan Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Japonia opłacono
593 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
594 Ryfa Helena Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska
595 Wiśniewski Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
596 Wiśniewska Aleksandra Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
597 Głatkowski Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
598 Konieczny Tosia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Korea Południowa opłacono
599 Łatacz Milena Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Seszele opłacono
600 Piętka Michał Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
601 Piętka Mateusz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
602 Piętka Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
603 Wojcik Mikołaj Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Mozambik opłacono
604 Wójcik Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Stany Zjednoczone opłacono
605 Wojcik Piotr Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Demokratyczna Republika Kongo opłacono
606 Pólkowski Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
607 Maliszewska Ada Sicienko 1400m Rocznik 2012 Australia opłacono
608 Maliszewski Gustaw Sicienko 1400m Rocznik 2012 Australia opłacono
609 Miniszewski Julian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
610 KOWALEWSKI Sebastian BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2014 Syria opłacono
611 KOWALEWSKI Filip BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2015 Syria opłacono
612 Bogunia Tosia Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Chorwacja opłacono
613 Jaskuła Jan BYDGOSZCZ 1000m Rocznik 2015 POLSKA opłacono
614 Kucharczyk Olo Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
615 Nowacki Filip Kruszyn 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
616 Nowacki Szymon KRUSZYN 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
617 Piekut Tymek Toruń 1000m Rocznik 2015 Syria opłacono
618 Krzywański Szymon Zielonka 1400m Rocznik 2010 Francja opłacono
619 Krzywański Wojtek Zielonka 1000m Rocznik 2013 Francja opłacono
620 Piekut Maks Toruń 1400m Rocznik 2012 Syria opłacono
621 Busse Paulina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
622 Jankiewicz Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
623 Jankiewicz Maria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Holandia opłacono
624 Milner Tadzik Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 San Escobar opłacono
625 Milner Stasiu Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 San Escobar opłacono
626 Partyka Maciej Maksymilianowo 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
627 Ciesielski Kacper Nakło Nad Notecia 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
628 Kłosowska Maja Szubin 1400m Rocznik 2010 Syria opłacono
629 Barczykowski Konrad Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
630 Mazurkiewicz Franciszek Prądocin 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
631 Karska Martyna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Arabia Saudyjska opłacono
632 Karski Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Arabia Saudyjska opłacono
633 Lum Leon BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Irlandia opłacono
634 Demyda Tosia Sicienko 600m Rocznik 2016 Chorwacja opłacono
635 Demyda Franek Sicienko 1000m Rocznik 2014 Chorwacja opłacono
636 Marciniak Antek ŁOCHOWICE 1000m Rocznik 2015 Peru opłacono
637 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
638 Skowron Mikołaj BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2018 Somalia opłacono
639 Skowron Tomasz BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Mozambik opłacono
640 Rzepka Tymon Stronno 1000m Rocznik 2015 Francja opłacono
641 Rzepka Fabian Stronno 600m Rocznik 2018 Francja opłacono
642 Czarnecki Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
643 Wojcieszkiewicz Miłosz Osówiec 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
644 Chylicka Klara Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Chorwacja opłacono
645 Chylicki Gabriel Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Chorwacja opłacono
646 Łatka Kamil Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Francja opłacono
647 Kowalski Jakub Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
648 Kowalski Bartłomiej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
649 Bursztyńska Oliwia Borówno 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
650 Bursztyński Oskar Borówno 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
651 Kudła Anastazja Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
652 Kopischke Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska
653 Grabowski Kuba Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Bułgaria opłacono
654 Fojut Marcel Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
655 Otlewski Franek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
656 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Niemcy opłacono
657 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Brazylia opłacono
658 Cieślak Ewa Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Francja opłacono
659 TOPOLEWSKI PAWEŁ Toruń 1000m Rocznik 2013 BRAZYLIA opłacono
660 Fijałkowska Lena Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
661 TOPOLEWSKA MAJA Toruń 1400m Rocznik 2009 FRANCJA opłacono
662 Urbański Bartosz Toruń 1000m Rocznik 2013 Islandia opłacono
663 Hoffmann Szymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
664 Leszczyński Piotr Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
665 Śliwiński Bartosz Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
666 Gałązka Pola Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
667 Morawska Agata Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
668 Krauze Maks bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Madagaskar opłacono
669 Żytowiecki Olivier Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
670 Kuras Dominika Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
671 Majchrzak Kornelia Osówiec 600m Rocznik 2016 USA opłacono
672 Kowalik Hugo Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
673 Manikowski Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Madagaskar opłacono
674 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 USA opłacono
675 Majchrzak Nikodem Osówiec 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
676 Ciążyński Tomasz Sicienko 1000m Rocznik 2014 Australia opłacono
677 Kowalik Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Irlandia opłacono
678 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
679 Trendewicz Antonina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
680 Popa Martyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 polska opłacono
681 Strzyżewska Alisa Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Japonia opłacono
682 Manikowska Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Madagaskar opłacono
683 Strzyżewski Witek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Norwegia opłacono
684 Berg Maja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Francja opłacono
685 Schmidt-Kozłowski Artur Dąbrowa Chełmińska 1000m Rocznik 2015 ARGENTYNA opłacono
686 Mordaka Mateusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Mozambik opłacono
myModulo Team
687 Krzemkowska Barbara Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 myModulo Team Polska opłacono
688 Stuczyńska Michalina Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 myModulo Team Polska opłacono
689 Stuczyński Michał Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 myModulo Team Polska opłacono
690 Stuczyński Szymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 myModulo Team Polska opłacono
przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy
691 Ziomek Ignacy Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy Polska opłacono
692 Osiński Jakub bydgoszcz 600m Rocznik 2017 przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy Barcelona opłacono
przedszkole ELF
693 Wiśniewska Liliana Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 przedszkole ELF Polska opłacono
694 Szczepański Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 przedszkole ELF Polska opłacono
przedszkole nr7
695 borowicz Bartosz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 przedszkole nr7 POLSKA opłacono
szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy
696 Czepnik Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy Polska opłacono
Żłobek
697 Piątek Łukasz Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Żłobek Polska opłacono
Żłobek Miejski Nr 1 Grudziądz
698 Ściborowski Ignacy GRUDZIĄDZ 600m Rocznik 2018 Żłobek Miejski Nr 1 Grudziądz San Escobar opłacono
Żłobek nr 12
699 Piński Oskar Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Żłobek nr 12 Polska opłacono
700 Kosecki Miłosz Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Żłobek nr 12 Polska opłacono
Żłobek nr 13 w Bydgoszczy
701 Höhn Adam Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Żłobek nr 13 w Bydgoszczy Polska opłacono


Wyświetleń: 19434

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ