Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | |||||||||
1 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | 1400m Rocznik 2012 | --- | Polska | opłacono | |||
2 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | 1400m Rocznik 2011 | --- | Polska | opłacono | |||
3 | Dudziak Jonasz | Aleksandrów Kujawski | 600m Rocznik 2018 | --- | Polska | opłacono | |||
Aktywna Kcynia | |||||||||
4 | Kaniewski Kacper | Kcynia | 1000m Rocznik 2014 | Aktywna Kcynia | Polska | opłacono | |||
Ap Małych Mistrzów | |||||||||
5 | Szczepański Adam | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Ap Małych Mistrzów | włochy | opłacono | |||
As Box | |||||||||
6 | Klomfas Maciej | Tryszczyn | 1000m Rocznik 2015 | As Box | Nowa Zelandia | opłacono | |||
BKS Bydgoszcz | |||||||||
7 | Tupikowska Jagna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | BKS Bydgoszcz | Seszele | opłacono | |||
8 | Krzyżańska Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | BKS Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
9 | Krzyżański Kacper | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2007 | BKS Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
Budziak TEAM | |||||||||
10 | Budziak Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Budziak TEAM | San Marino | opłacono | |||
CWZS Zawisza Bydgoszcz | |||||||||
11 | Lange Marta | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | CWZS Zawisza Bydgoszcz | Kenia | opłacono | |||
12 | Brucki Kacper | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | CWZS Zawisza Bydgoszcz | KUBA | opłacono | |||
Centrum Edukacji Montessori | |||||||||
13 | Wierzbińska Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Centrum Edukacji Montessori | Polska | opłacono | |||
14 | Wierzbińska Liwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Centrum Edukacji Montessori | Polska | opłacono | |||
Do 12 | |||||||||
15 | Zyzak Kamil | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Do 12 | Portugalia | opłacono | |||
Ekolaki | |||||||||
16 | Skoczylas Jakub | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Ekolaki | Hiszpania | opłacono | |||
17 | Skoczylas Krystian | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Ekolaki | Francja | opłacono | |||
18 | Tomaszewska Amelia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Ekolaki | Polska | opłacono | |||
19 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Ekolaki | Polska | opłacono | |||
Espadon Bydgoszcz | |||||||||
20 | Kuta Mikołaj | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Espadon Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
21 | Kuta Matylda | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Espadon Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Football Academy Szubin | |||||||||
22 | Tokarczuk Piotr | Małe Rudy | 1400m Rocznik 2011 | Football Academy Szubin | Polska | opłacono | |||
23 | Janik Konrad | Zamość | 1400m Rocznik 2011 | Football Academy Szubin | Portugalia | opłacono | |||
Fundacja Sportolubni | |||||||||
24 | Łatacz Bartosz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Fundacja Sportolubni | Bahrajn | opłacono | |||
25 | Olszewski Tomasz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Fundacja Sportolubni | Trynidad i Tobago | opłacono | |||
Futrzaki | |||||||||
26 | Hermanowska Ewa | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Futrzaki | Tajlandia | ||||
27 | Hermanowski Wojciech | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Futrzaki | Japonia | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
28 | Damski Gabriel | Tryszczyn | 1400m Rocznik 2012 | GardenFlora MTB Team | Uzbekistan | opłacono | |||
29 | Damski Kacper | Tryszczyn | 1400m Rocznik 2012 | GardenFlora MTB Team | Kirgistan | opłacono | |||
Gwiazda Bydgoszcz | |||||||||
30 | Olechnowicz Maciej | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Gwiazda Bydgoszcz | Izrael | opłacono | |||
31 | Jurek Wojciech | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Gwiazda Bydgoszcz | Singapur | opłacono | |||
32 | Wojciechowski Hubert | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Gwiazda Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Juventus Academy Bydgoszcz | |||||||||
33 | Mazurkiewicz Michał | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Juventus Academy Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
Juventus Academy Bydgoszcz | |||||||||
34 | Pszczóliński Karol | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
35 | Drążkowski Marcel | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
36 | Tomaszewski Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
37 | Krajewski Leon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
38 | Gędek Nikodem | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Juventus Academy Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
39 | Kacperski Dominik | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
40 | Janiszak Dawid | Głęboczek | 1400m Rocznik 2010 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
41 | Burek Mikołaj | Niemcz | 1400m Rocznik 2010 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
42 | Bajerski Alex | Śmielin | 1000m Rocznik 2013 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
43 | Bejenka Kacper | Zielonczyn | 1400m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
44 | Kamiński Hubert | Zielonka | 1400m Rocznik 2011 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
KKKT Shoto Piła | |||||||||
45 | Konieczny Cezary | Białośliwie | 1400m Rocznik 2012 | KKKT Shoto Piła | Japonia | opłacono | |||
Kaczy Gang | |||||||||
46 | Falkiewicz Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Kaczy Gang | Królestwo Belgii | opłacono | |||
47 | Kasiorek Stanisław | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Kaczy Gang | Królestwo Belgii | opłacono | |||
48 | Kasiorek Kacper | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Kaczy Gang | Królestwo Belgii | opłacono | |||
Katolicka Szkoła Podstawowa | |||||||||
49 | Binder Maciej | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła Podstawowa | Polska | opłacono | |||
50 | Binder Maja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Katolicka Szkoła Podstawowa | Polska | opłacono | |||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
51 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | Polska | ||||
52 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | Polska | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
53 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | Syria | opłacono | |||
Kolorowe Kredki | |||||||||
54 | Nastały Filip | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Kolorowe Kredki | Syria | opłacono | |||
Kolorowe kredki II | |||||||||
55 | Smyk Antonina | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Kolorowe kredki II | Mauritius | opłacono | |||
56 | Smyk Eryk | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Kolorowe kredki II | Kiribati | opłacono | |||
57 | Kalchenko Denys | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Kolorowe kredki II | Ukraina | opłacono | |||
Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne „Kacperek” w Bydgoszczy | |||||||||
58 | Sobczak Wojtek | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne „Kacperek” w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Lotki | |||||||||
59 | Lota Tamara | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Lotki | Polska | opłacono | |||
Luks Rynarzewo | |||||||||
60 | Bryła Zofia | Rynarzewo | 1000m Rocznik 2013 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
61 | Bryła Zuzanna | Rynarzewo | 1400m Rocznik 2009 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
62 | Belter Zuzanna | Zamość | 1400m Rocznik 2009 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
63 | Belter Aleksandra | Zamość | 1000m Rocznik 2014 | Luks Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
Luks Start Nakło nad Notecią | |||||||||
64 | Bajerska Eliza | Śmielin | 1400m Rocznik 2011 | Luks Start Nakło nad Notecią | Polska | opłacono | |||
Mama&Syn | |||||||||
65 | Zieliński Antoni | Szubin | 600m Rocznik 2016 | Mama&Syn | Polska | opłacono | |||
Małe Judo Bydgoszcz | |||||||||
66 | Kuliński Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Małe Judo Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
Mungo | |||||||||
67 | Jarzemska Zofia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Mungo | Polska | opłacono | |||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | |||||||||
68 | Pauka Antonina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Polska | opłacono | |||
69 | Rojek Maja | Prądki | 1000m Rocznik 2013 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Polska | opłacono | |||
70 | Greger Filip | Zielonka | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa 4 Pory Roku | Niemcy | opłacono | |||
Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku | |||||||||
71 | Wojtasiewicz Leon | Niwy | 600m Rocznik 2017 | Niepubliczne Przedszkole BLU w Osielsku | Polska | opłacono | |||
Niepubliczne Przedszkole Ensino | |||||||||
72 | Pólkowski Wojtek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne Przedszkole Ensino | Polska | opłacono | |||
73 | Dalak Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Niepubliczne Przedszkole Ensino | Norwegia | opłacono | |||
74 | Mindykowski Gabriel | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Niepubliczne Przedszkole Ensino | Polska | opłacono | |||
Niepubliczne Przedszkole Polanka | |||||||||
75 | Klawikowska Iga | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne Przedszkole Polanka | Polska | opłacono | |||
Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | |||||||||
76 | Garlicka Marcelina | Bydgoszc | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
77 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
78 | Plata Wiktor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
79 | Zieliński Ksawery | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
80 | Domalewski Adam | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
81 | Trokowska Klara | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
82 | Klamrowski Marcel | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
83 | Kruszyńska Laura | Solec Kujawski | 1000m Rocznik 2015 | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
Okońszczaki | |||||||||
84 | Okońska Wanda | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Okońszczaki | Bhutan | opłacono | |||
85 | Okoński Stefan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Okońszczaki | Bhutan | opłacono | |||
Olimpijskie Przyłęki | |||||||||
86 | Dąbrowski Mateusz | Olimpin | 1400m Rocznik 2010 | Olimpijskie Przyłęki | Polska | opłacono | |||
87 | Nowakowski Sebastian | Przyłęki | 1400m Rocznik 2010 | Olimpijskie Przyłęki | Polska | opłacono | |||
P43 U Krecika Szybownika | |||||||||
88 | Kwiecień Maciej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | P43 U Krecika Szybownika | Polska | opłacono | |||
89 | Lemke Hanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | P43 U Krecika Szybownika | Polska | opłacono | |||
P66 | |||||||||
90 | Cioch Michalina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | P66 | Zwierzogród | opłacono | |||
Przedszkole | |||||||||
91 | Szczepaniak Dorotka | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole | Kanada | opłacono | |||
92 | Włodarski Alex | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole | Syria | opłacono | |||
93 | Kiszka Karolina | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole | Polska | opłacono | |||
94 | Gęsikowska Iga | Łochowo | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole | Polska | opłacono | |||
95 | Gęsikowski Aleksander | Łochowo | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole | Polska | opłacono | |||
96 | Drojma Hubert | SICIENKO | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole | USA | opłacono | |||
97 | Drojma Maja | SICIENKO | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole | USA | opłacono | |||
Przedszkole 18 | |||||||||
98 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole 18 | Polska | opłacono | |||
99 | Gręda Borys | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole 18 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Akademickie WSG | |||||||||
100 | Dombrowska Amelia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Akademickie WSG | Arendel | opłacono | |||
101 | Tomczak Tymoteusz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Akademickie WSG | Polska | opłacono | |||
Przedszkole BAJKA | |||||||||
102 | Łacwik Oliwier | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono | |||
103 | Rekowski Wiktor | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono | |||
104 | Tuszyńska Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono | |||
105 | Kasperek Kaja | Niemcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole BAJKA | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Bajkolandia | |||||||||
106 | Kubiak Antoni | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Bajkolandia | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Do Re Mi | |||||||||
107 | Czaplewski-Harkot Staś | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Do Re Mi | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń | |||||||||
108 | Kosedowski Leon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy osiedle Miedzyń | Polska | ||||
Przedszkole Green garden | |||||||||
109 | Rafacz Oliwier | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Green garden | Polska | opłacono | |||
110 | Bartz Maja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Green garden | Polska | opłacono | |||
111 | Gramowski Edmund | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Green garden | Polska | opłacono | |||
112 | Gramowski Leon | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Green garden | Polska | opłacono | |||
113 | Bartz Julia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Green garden | Polska | ||||
Przedszkole Iguś w Zamościu | |||||||||
114 | Sobczak Adam | Zamosc | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono | |||
115 | Sobczak Alicja | Zamosc | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono | |||
116 | Synakiewicz Nina | Zamość | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono | |||
117 | Synakiewicz Lena | Zamość | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Iguś w Zamościu | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Jagódka | |||||||||
118 | Chwojnicki Adam | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Jagódka | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Jarzębinka w Brzozie | |||||||||
119 | Magdziarz Staś | Przyłęki | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Jarzębinka w Brzozie | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Kacperkowy Światek | |||||||||
120 | Kobierecka Alicja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Hiszpania | opłacono | |||
121 | Misiaszek Rita | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Hiszpania | opłacono | |||
122 | Simon Jakub | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Korona Murowaniec | |||||||||
123 | Ginter Wiktor | Lipniki | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Korona Murowaniec | Polska | opłacono | |||
124 | Ginter Antoni | Lipniki | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Korona Murowaniec | Polska | opłacono | |||
125 | Klimkowski Aleksander | Murowaniec | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Korona Murowaniec | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Koronowo | |||||||||
126 | Kujawka Filip | Samociążek | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Koronowo | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Lokomotywa | |||||||||
127 | Szlachta Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Lokomotywa | Polska | opłacono | |||
128 | Szlachta Zofia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Lokomotywa | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Ludzikowo | |||||||||
129 | Biesiada Tymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Ludzikowo | Polska | opłacono | |||
130 | Głowacki Tomasz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Ludzikowo | Polska | opłacono | |||
131 | Głowacka Julia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Ludzikowo | Polska | opłacono | |||
132 | Greger Szymon | Zielonka | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Ludzikowo | Niemcy | opłacono | |||
Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz | |||||||||
133 | Salamon Zuzia | grudziadz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz | polska | ||||
134 | Salamon Franciszek | grudziadz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Miejskie Lotnisko Grudziądz | polska | ||||
Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz | |||||||||
135 | Pszczóliński Bartosz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek | |||||||||
136 | Drociak Zuzia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek | Irlandia | opłacono | |||
137 | Brzozowicz Aleksandra | Zielonczyn | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek | Kiribati | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Skrzat | |||||||||
138 | Gagacki Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Niepubliczne Skrzat | Hiszpania | opłacono | |||
139 | Pruss Helena | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Niepubliczne Skrzat | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Zameczek w Osielsku | |||||||||
140 | Kłosiński Mikołaj | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Niepubliczne Zameczek w Osielsku | Brazylia | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy | |||||||||
141 | Gauden Emilka | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy | Poland | opłacono | |||
142 | Gauden Janek | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Bdgoszczy | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Nr 39 | |||||||||
143 | Wiwatowski Aleksander | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Nr 39 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech" | |||||||||
144 | Wiwatowska Aleksandra | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Nr 39 "Sto Pociech" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Panda | |||||||||
145 | Pingot Aniela | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Panda | Polska | ||||
Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | |||||||||
146 | Pukownik Dawid | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono | |||
Przedszkole RADOŚĆ | |||||||||
147 | Kujawa Kaja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole RADOŚĆ | POLSKA | opłacono | |||
148 | Ciesińska Adrianna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole RADOŚĆ | Polska | opłacono | |||
149 | Matyasik Radosław | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole RADOŚĆ | Polska | opłacono | |||
150 | Sikora Leon | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole RADOŚĆ | Polska | opłacono | |||
Przedszkole STEP | |||||||||
151 | Niemczewski Alan | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole STEP | Republika Nauru | opłacono | |||
Przedszkole Samorządowe we Wtelnie | |||||||||
152 | Nowakowska Antonina | Tryszczyn | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Samorządowe we Wtelnie | Szwecja | opłacono | |||
Przedszkole Serduszko | |||||||||
153 | Kubiak Jan | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Serduszko | Polska | opłacono | |||
154 | DĘBCZYŃSKI Adam | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Serduszko | Japonia | ||||
Przedszkole Sezamkowe | |||||||||
155 | Dranicka Maja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Sezamkowe | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Sióstr Elżbietanek | |||||||||
156 | Kapeliński Aleksander | Ciele | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | ||||
Przedszkole Skrzat | |||||||||
157 | Szabat Leonard | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Skrzat | Polska | opłacono | |||
158 | Szabat Kornelia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Skrzat | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Sowka nr 12 | |||||||||
159 | Krauze Pola | bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Sowka nr 12 | Madagaskar | opłacono | |||
Przedszkole Wróżka | |||||||||
160 | Krzysiak Lenka | Murowaniec | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Wróżka | POLSKA | opłacono | |||
Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | |||||||||
161 | Strózik Laura | Białe Błota | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono | |||
162 | Strózik Nina | Białe Błota | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono | |||
163 | Puziak JAN | Białe Błota | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Portugalia | opłacono | |||
Przedszkole Zielona Kraina | |||||||||
164 | Świetlik Bruno | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Przedszkole Zielona Kraina | Polska | opłacono | |||
165 | Świetlik Leon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole Zielona Kraina | Polska | opłacono | |||
Przedszkole kolorowe Kredki Miedzyń | |||||||||
166 | Czepnik Tymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole kolorowe Kredki Miedzyń | Polska | opłacono | |||
Przedszkole muzyczne doremi | |||||||||
167 | Dzikowska Hania | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole muzyczne doremi | Polska | opłacono | |||
168 | Lewandowska Klara | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole muzyczne doremi | Polska | opłacono | |||
Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | |||||||||
169 | Nawrocka Natalia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
170 | Niemczewska Aleksandra | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr.1 Fordon | |||||||||
171 | Słomczewska Maja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr.1 Fordon | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr.59 | |||||||||
172 | Ograbek Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr.59 | Sri Lanka | opłacono | |||
173 | Żelech Nikodem | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr.59 | Polska | opłacono | |||
174 | Lijewski Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Przedszkole nr.59 | Japonia | ||||
Przedszkole nr 1 Osielsko | |||||||||
175 | Czaplewska Helena | Niwy | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono | |||
176 | Bielińska Zuzanna | Osielsko | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono | |||
177 | Maziarczyk Kornelia | Osielsko | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono | |||
178 | Maziarczyk Igor | Osielsko | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 1 Osielsko | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" | |||||||||
179 | Lemke Jakub | Bydgoszc | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" | Polska | opłacono | |||
180 | Ziemska Karolina | Przyłęki | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 34 | |||||||||
181 | Okuniewska Michalina | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 34 | Polska | ||||
182 | Okuniewski Jan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 | Polska | ||||
Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | |||||||||
183 | Krzemkowska Małgorzata | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono | |||
184 | Kukawka Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono | |||
185 | Kukawka Helena | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono | |||
186 | Graczykowski Marcel | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 43 Bydgoszcz | |||||||||
187 | Piątek Iwona | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 43 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | |||||||||
188 | Rudnikowski Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Hiszpania | opłacono | |||
189 | Rudnikowska Zuzanna | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Hiszpania | opłacono | |||
190 | Nowak Victoria | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Polska | opłacono | |||
191 | Szymańska Maja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Polska | opłacono | |||
192 | Szymańska Marika | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 49 | |||||||||
193 | Jezierski Szymon | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Przedszkole nr 49 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 58 | |||||||||
194 | Duszynski Jędrzej | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 58 | Polska | opłacono | |||
195 | Duszynski Błażej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 58 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia | |||||||||
196 | Szołtun Albert | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia | Polska | opłacono | |||
Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy | |||||||||
197 | Błażejewska Maja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Przedszkolna chatka w Bydgoszczy | |||||||||
198 | Kuczko-Kaniewska Zosia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Przedszkolna chatka w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Rebel Cross Sport | |||||||||
199 | Masojć Mila | Nakło nad Notecią | 1400m Rocznik 2012 | Rebel Cross Sport | Polska | opłacono | |||
Rekin Bydgoszcz | |||||||||
200 | Jarzembski Wiktor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Rekin Bydgoszcz | Watykan | opłacono | |||
Rowerowe Morsy | |||||||||
201 | Koniczyńska Jowita | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Rowerowe Morsy | Kenia | opłacono | |||
Run4Fun | |||||||||
202 | Stępniak Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Run4Fun | Francja | opłacono | |||
203 | Stępniak Kajetan | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Run4Fun | Bangladesz | opłacono | |||
RunŻółwik | |||||||||
204 | Danielek Lilianna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | RunŻółwik | Polska | opłacono | |||
SAZET energy | |||||||||
205 | Miklas Lena | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | SAZET energy | Kajmany | opłacono | |||
SP 9 Toruń | |||||||||
206 | Lipiński Franciszek | Toruń | 1400m Rocznik 2010 | SP 9 Toruń | Kenia | opłacono | |||
207 | Lipińska Maria | Toruń | 1000m Rocznik 2014 | SP 9 Toruń | Meksyk | opłacono | |||
SP 14 Bydgoszcz | |||||||||
208 | Kujawa Julian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 14 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
209 | Gauden Julia | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP 14 Bydgoszcz | Poland | opłacono | |||
210 | Matkowska Julia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 14 Bydgoszcz | Brazylia | opłacono | |||
211 | Pingot Gabriel | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 14 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
212 | Kojro Eliza | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 14 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 15 | |||||||||
213 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 15 | Polska | opłacono | |||
SP 15 Bydgoszcz | |||||||||
214 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 15 Bydgoszcz | U.S.A. | opłacono | |||
SP 16 Bydgoszcz | |||||||||
215 | Barczyński Daniel | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
216 | Barczyński Patryk | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
217 | Domke Paulina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
218 | Domke Agata | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
219 | Stasiuk Marcelina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Dania | opłacono | |||
220 | Kosieniak Weronika | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
221 | Kosieniak Wiktor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2007 | SP 16 Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
222 | Mocny Aleksander | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
223 | Cherek Tomek | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Francja | opłacono | |||
224 | Chwojnicka Zofia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
225 | Chwojnicki Piotr | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
226 | Wieczór Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
227 | Wieczór Piotr | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
228 | Tomaszewska Oliwia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | ||||
229 | Tomaszewska Wiktoria | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
230 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
231 | Lindo Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
232 | Jaroszewski Antoni | Tryszczyn | 1400m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
SP 17 Bydgoszcz | |||||||||
233 | Klawikowski Oskar | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 17 Bydgoszcz | Meksyk | opłacono | |||
SP 18 Bydgoszcz | |||||||||
234 | Lemański Jakub | Wolwark | 1400m Rocznik 2011 | SP 18 Bydgoszcz | Szwajcaria | opłacono | |||
SP 20 GRUDZIĄDZ | |||||||||
235 | Salamon Janek | grudziadz | 1400m Rocznik 2012 | SP 20 GRUDZIĄDZ | polska | ||||
236 | Cendrowicz Weronika | Grudziądz | 1400m Rocznik 2009 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
237 | Cendrowicz Dominik | Grudziądz | 1400m Rocznik 2009 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
238 | Ściborowski Nikodem | GRUDZIĄDZ | 1400m Rocznik 2008 | SP 20 GRUDZIĄDZ | San Escobar | opłacono | |||
239 | Ściborowski Filip | GRUDZIĄDZ | 1400m Rocznik 2009 | SP 20 GRUDZIĄDZ | San Escobar | opłacono | |||
240 | Procajło Dominik | Grudziądz | 1400m Rocznik 2008 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
241 | Procajło Jakub | Grudziądz | 1400m Rocznik 2010 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
242 | Fierek Kacper | Grudziądz | 1400m Rocznik 2010 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
243 | Fierek Paweł | Grudziądz | 1400m Rocznik 2007 | SP 20 GRUDZIĄDZ | Kenia | opłacono | |||
SP 25 Bydgoszcz | |||||||||
244 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 25 Bydgoszcz | Nowa Zelandia | opłacono | |||
245 | Lewandowski Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 25 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 27 Bydgoszcz | |||||||||
246 | Trokowska Zosia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 27 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 28 Bydgoszcz | |||||||||
247 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 28 Bydgoszcz | REPUBLIKA KIRIBATI | opłacono | |||
SP 30 BYDGOSZCZ | |||||||||
248 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | Bułgaria | opłacono | |||
249 | GRZYBOWSKI MIŁOSZ | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | JAMAJKA | opłacono | |||
250 | Lemke Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 30 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
SP32 BYDGOSZCZ | |||||||||
251 | PIECHOCKI IGOR | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP32 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
SP 32 Bydgoszcz | |||||||||
252 | Janeczko Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 34 | |||||||||
253 | Gapińska Julianna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 34 | Polska | ||||
SP 34 BYDGOSZCZ | |||||||||
254 | Jaroć Karolina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | SP 34 BYDGOSZCZ | Chorwacja | opłacono | |||
255 | Gapiński Hubert | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 34 BYDGOSZCZ | Polska | ||||
SP 34 Przedszkole | |||||||||
256 | Jaroć Marysia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | SP 34 Przedszkole | Chorwacja | opłacono | |||
SP36 | |||||||||
257 | Duszynski Krystian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP36 | Polska | opłacono | |||
SP 41 | |||||||||
258 | Sobieraj Wiktoria | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 41 | Polska | opłacono | |||
259 | Rozenek Oliwia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 41 | Polska | opłacono | |||
SP 46 Bydgoszcz | |||||||||
260 | Kasprowicz Laura | BYDGOSZCZ | 1400m Rocznik 2012 | SP 46 Bydgoszcz | Etiopia | opłacono | |||
261 | Stachowicz Kuba | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 46 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
262 | Osiński stanislaw | bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Barcelona | opłacono | |||
263 | Sergot Maksymilian | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 46 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
264 | osińska Zuzanna | bzdgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 46 Bydgoszcz | polska | opłacono | |||
SP 60 Bydgoszcz | |||||||||
265 | Sadowski Franciszek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Madagaskar | ||||
266 | Mańczak Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
267 | Bogunia Pola | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Szwecja | opłacono | |||
268 | Karnowska Karina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Timor Wschodni | opłacono | |||
269 | Tobolewski Julian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
270 | Spicera Ksenia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
271 | Spicera Kajetan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
272 | Okuniewski Rafał | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
273 | Lewandowska Alicja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
274 | Weissenberg Cyprian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
275 | Weissenberg Kornel | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
276 | Talpa Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
277 | Muszyńska Emma | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Hawaje | opłacono | |||
278 | Łukaszek Wojtek | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 60 Bydgoszcz | Egipt | opłacono | |||
279 | Łukaszek Aniela | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 60 Bydgoszcz | Malediwy | opłacono | |||
280 | Dembińska Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | ||||
281 | Dembiński Tymoteusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | ||||
282 | Czerwiński Maksymilian | Zielonka | 1400m Rocznik 2007 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
283 | Czerwiński Nikodem | Zielonka | 1400m Rocznik 2010 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
284 | Czerwiński Aleksander | Zielonka | 1000m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
SP 62 Bydgoszcz | |||||||||
285 | Jarocka Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
286 | Jarocki Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | SP 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
287 | Alichniewicz Konrad | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 64 | |||||||||
288 | Kobierecki Sebastian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 64 | Portugalia | opłacono | |||
SP 64 BYDGOSZCZ | |||||||||
289 | Strzedziński Robert | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 64 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
290 | Chęciński Oskar | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 64 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
291 | Chęciński Wojtek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 64 BYDGOSZCZ | Somalia | opłacono | |||
292 | Zieliński Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP 64 BYDGOSZCZ | Chiny | opłacono | |||
293 | Zieliński Antoni | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 64 BYDGOSZCZ | Stany Zjednoczone Ameryki (USA) | opłacono | |||
SP65 | |||||||||
294 | Iwaniuk Agata | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP65 | Japonia | opłacono | |||
295 | Kazimierczak Antek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono | |||
296 | Kosakowski Leon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP65 | Polska | opłacono | |||
SP65 2d | |||||||||
297 | Hałas Michał | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP65 2d | Francja | opłacono | |||
298 | Grzesiak Zuzanna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP65 2d | Francja | opłacono | |||
SP 66 Bydgoszcz | |||||||||
299 | Wilczynska Aleksandra | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 66 Bydgoszcz | Polska | ||||
300 | Kubiak Aleksandra | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 66 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 67 Bydgoszcz | |||||||||
301 | Leśniak Mateusz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
302 | Boruta Igor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
303 | Światowa Zuzanna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
304 | Jurkowska Krystyna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
305 | Skibiński Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
306 | Góra Igor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
307 | Lemke Magdalena | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
308 | Poral Miłosz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | ||||
309 | Poral Mieszko | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | ||||
310 | Lemke Kaja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP 67 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP Biale Błota | |||||||||
311 | Krzysiak Hanna | Murowaniec | 1400m Rocznik 2012 | SP Biale Błota | Polska | opłacono | |||
312 | Mocarski Kacper | Murowaniec | 1400m Rocznik 2012 | SP Biale Błota | Polska | opłacono | |||
SP Białe Błota | |||||||||
313 | BolińskA Basia | Białe Błota | 1400m Rocznik 2012 | SP Białe Błota | Polska | opłacono | |||
314 | Kukuła Aleksander | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SP Białe Błota | Polska | opłacono | |||
SP MAKSYMILIANOWO | |||||||||
315 | Jaskuła Zuzanna | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | SP MAKSYMILIANOWO | POLSKA | opłacono | |||
316 | WIATR KAMILA | Żołędowo | 1000m Rocznik 2014 | SP MAKSYMILIANOWO | Francja | opłacono | |||
317 | WIATR JOANNA | Żołędowo | 1400m Rocznik 2012 | SP MAKSYMILIANOWO | Włochy | opłacono | |||
318 | PIERZYŃSKA PATRYCJA | Żołędowo | 1400m Rocznik 2012 | SP MAKSYMILIANOWO | Wielka Brytania | opłacono | |||
319 | PIERZYŃSKA NATALIA | Żołędowo | 1400m Rocznik 2009 | SP MAKSYMILIANOWO | ARABIA SAUDYJSKA | opłacono | |||
SP OSIELSKO | |||||||||
320 | Tafelski Adam | Niwy | 1400m Rocznik 2010 | SP OSIELSKO | Polska | opłacono | |||
321 | Panek Jakub | Osielsko | 1400m Rocznik 2010 | SP OSIELSKO | Polska | opłacono | |||
SP Przyłęki | |||||||||
322 | Ostapkowicz Piotr | Białe Błota, Przyłęki | 1000m Rocznik 2013 | SP Przyłęki | Polska | opłacono | |||
SPTS Bydgoszcz | |||||||||
323 | Szamocki Marek | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SPTS Bydgoszcz | USA | opłacono | |||
324 | Szamocki Krzysztof | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | SPTS Bydgoszcz | USA | opłacono | |||
SP nr 27 w Bydgoszczy | |||||||||
325 | Leśniewska Kaja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 27 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
SP nr 64 w Bydgoszczy | |||||||||
326 | Gmiński Paweł | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
327 | Rybak Zuzanna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Grecja | opłacono | |||
328 | Drążkowski Miłosz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 64 w Bydgoszczy | USA | opłacono | |||
329 | Drążkowska Lena | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
330 | Höhn Anna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
331 | Höhn Karol | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | SP nr 64 w Bydgoszczy | Japonia | opłacono | |||
SP w Niemczu | |||||||||
332 | Kasperek Oliwia | Niemcz | 1400m Rocznik 2011 | SP w Niemczu | Polska | opłacono | |||
SP ŁOCHOWO | |||||||||
333 | SŁOWIŃSKI TYMOTEUSZ | ŁOCHOWICE | 1000m Rocznik 2013 | SP ŁOCHOWO | Włochy | opłacono | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | |||||||||
334 | Klamrowska Kornelia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
335 | MATERNOWSKI ALBERT | Jarużyn | 1400m Rocznik 2009 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Polska | opłacono | |||
336 | MATERNOWSKI OLGIERD | JARUŻYN | 1400m Rocznik 2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZ | Francja | opłacono | |||
Skowronek Biega | |||||||||
337 | Sołdyga Urszula | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Skowronek Biega | Polska | opłacono | |||
Smerfuś | |||||||||
338 | Grzempa Alicja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Smerfuś | Polska | opłacono | |||
Sp. 62 Bydgoszcz | |||||||||
339 | Marchlewicz Dominik | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp. 62 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 31 Bydgoszcz | |||||||||
340 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Australia | opłacono | |||
341 | Franczak Jan | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
342 | Rafałko Eryk | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Brazylia | opłacono | |||
343 | Dranicka Łucja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
344 | Skrzyniarz Lena | Łochowo | 1400m Rocznik 2012 | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 32 Bydgoszcz | |||||||||
345 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Sp 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
346 | Popiela Kinga | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Sp 32 Bydgoszcz | Wielka Brytania | opłacono | |||
347 | Popiela Julia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Sp 32 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
Sp 38 Bydgoszcz | |||||||||
348 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 38 Bydgoszcz | Kanada | opłacono | |||
Sp41 Bydgoszcz | |||||||||
349 | KOTECKA LILIANNA | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp41 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 45 | |||||||||
350 | Nyka Marcin | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 45 | Polska | opłacono | |||
Sp 45 Bydgoszcz | |||||||||
351 | Chłond Blanka | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 45 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
352 | Vogel Marcus | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 45 Bydgoszcz | Niemcy | opłacono | |||
353 | Tomczak Karolina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 45 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
354 | Kandyba Nikodem | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 45 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 46 | |||||||||
355 | Kubiak NADIA | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Sp 46 | Somalia | opłacono | |||
Sp47 Bydgoszcz | |||||||||
356 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
357 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Sp47 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 56 Bydgoszcz | |||||||||
358 | Florczykiewicz Jacek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Sp 56 Bydgoszcz | Estonia | opłacono | |||
Sp 58 Bydgoszcz | |||||||||
359 | Sypniewska Wiktoria | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Sp 58 Bydgoszcz | Polska | ||||
360 | REIMUS OLIWIER | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 58 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
361 | Kunda Antosia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Sp 58 Bydgoszcz | KOCIA WYSPA | opłacono | |||
362 | Kunda Michał | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Sp 58 Bydgoszcz | Ziemia | opłacono | |||
Sp 60 | |||||||||
363 | Lutoborski Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Sp 60 | Syria | opłacono | |||
Sp60 | |||||||||
364 | Migasiewicz Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp60 | Polska | opłacono | |||
365 | Grzegocki Mateusz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp60 | Polska | opłacono | |||
366 | Wiśniewski Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Sp60 | Polska | opłacono | |||
Sp 63 Bydgoszcz | |||||||||
367 | Janczewska Hanna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 63 Bydgoszcz | Kotorainbow | opłacono | |||
368 | Cioch Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 63 Bydgoszcz | Chorwacja | opłacono | |||
369 | DĘBCZYŃSKA Maja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Sp 63 Bydgoszcz | Japonia | ||||
370 | Gagacka Izabela | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 63 Bydgoszcz | Austria | opłacono | |||
371 | Kluczyńska Olga | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Sp 63 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
372 | Kluczyński Paweł | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Sp 63 Bydgoszcz | Norwegia | opłacono | |||
Sp65 | |||||||||
373 | Tetzlaff Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Sp65 | Polska | opłacono | |||
Sp 65 Bydgoszcz | |||||||||
374 | Kielbratowska Aleksandra | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Sp 65 Bydgoszcz | HOLANDIA | opłacono | |||
Sp w Maksymilianowie | |||||||||
375 | Partyka Dorota | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2015 | Sp w Maksymilianowie | Polska | opłacono | |||
376 | Partyka Wojciech | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2013 | Sp w Maksymilianowie | Polska | opłacono | |||
Stajnia Myślęcinek | |||||||||
377 | Gędek Zuzanna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Stajnia Myślęcinek | POLSKA | opłacono | |||
Stowarzyszenie Zespolaki | |||||||||
378 | Aleksiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Stowarzyszenie Zespolaki | Polska | opłacono | |||
Szkola Podstawowa Białe Błota | |||||||||
379 | Puziak Julian | Białe Błota | 1400m Rocznik 2012 | Szkola Podstawowa Białe Błota | Portugalia | opłacono | |||
Szkola podstawowa nr 1 w Koronowie | |||||||||
380 | Kujawka Aleksander | Samociążek | 1400m Rocznik 2011 | Szkola podstawowa nr 1 w Koronowie | Polska | opłacono | |||
Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie | |||||||||
381 | Oleszko Natan | Koronowo | 1400m Rocznik 2009 | Szkola podstawowa nr 2 w Koronowie | HISZPANIA | opłacono | |||
Szkol podstawowa nr 2 Koronowo | |||||||||
382 | Kujawka Roksana | Koronowo | 1400m Rocznik 2008 | Szkol podstawowa nr 2 Koronowo | Polska | opłacono | |||
383 | Jarnath Szymon | Nowy Dwór | 1400m Rocznik 2011 | Szkol podstawowa nr 2 Koronowo | POLSKA | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa 64 | |||||||||
384 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | Hiszpania | opłacono | |||
385 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa 64 | Królestwo Tonga | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa Dobrcz | |||||||||
386 | Smoliński Mateusz | Dobrcz | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Francja | opłacono | |||
387 | Smoliński Jacek | Dobrcz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Austria | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa Kruszyn | |||||||||
388 | Ojdowska Emilia | Kruszyn | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa Kruszyn | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie | |||||||||
389 | SANDOMIERZ EMILIA | KORONOWO | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie | Hiszpania | opłacono | |||
390 | SANDOMIERZ ADAM | KORONOWO | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im. KEN nr 1 w Koronowie | POLSKA | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku | |||||||||
391 | Ciążyński Dominik | Sicienko | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku | Japonia | opłacono | |||
392 | Ciążyński Filip | Sicienko | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku | Portugalia | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | |||||||||
393 | Neumann Filip | Lisi Ogon | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono | |||
394 | Pietrzykowski Jacek | Łochowo | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono | |||
395 | Pietrzykowski Marcin | Łochowo | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono | |||
396 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | 1000m Rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie | |||||||||
397 | Nowakowski Emil | Tryszczyn | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie | Dania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła ii w Koronowie | |||||||||
398 | DORAU JAKUB | KORONOWO | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła ii w Koronowie | POLSKA | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | |||||||||
399 | Kitowska Katarzyna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | POLSKA | opłacono | |||
400 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy STARY FORDON | |||||||||
401 | Borzyszkowski Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy STARY FORDON | Dania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | |||||||||
402 | Podleśny Aleks | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Anglia | opłacono | |||
403 | Kowalik Patryk | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu | |||||||||
404 | Gądek Paula | Grudziądz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | |||||||||
405 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy | |||||||||
406 | Neumann Lilianna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 30 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy | |||||||||
407 | Lijewski Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy | Japonia | ||||
Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy | |||||||||
408 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | |||||||||
409 | Trzewik Nina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Wielka Brytania | opłacono | |||
410 | Zarychta Wiktor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Portugalia | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy | |||||||||
411 | Błażejewska Anna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 60 | |||||||||
412 | Szulczyk Dominik | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | opłacono | |||
413 | Klein Iga | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | opłacono | |||
414 | Milcer Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | ||||
Szkoła Podstawowa nr 62 | |||||||||
415 | Rista Marieta | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 62 | Albania | ||||
Szkoła Podstawowa w Brzozie | |||||||||
416 | Magdziarz Jaś | Przyłęki | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Niemcy | opłacono | |||
417 | Kantorek Antoni | Zielonka | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Brzozie | Polska | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | |||||||||
418 | Jaroszewski Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
419 | Lewandowski Kamil | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polaska | opłacono | |||
420 | Kozłowski Mateusz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
421 | Potocki Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | Etiopia | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 64 Bydgoszcz | |||||||||
422 | Misiaszek Ada | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Szkoła podstawowa nr 64 Bydgoszcz | Anglia | opłacono | |||
Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | |||||||||
423 | Umiński Tymoteusz | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Polska | opłacono | |||
424 | Kłosiński Szymon | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2013 | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | Brazylia | opłacono | |||
TriFriends | |||||||||
425 | Tomaszewska Iga | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | TriFriends | Polska | opłacono | |||
UKB SZUBIN | |||||||||
426 | Kmieć Aleksander | Szubin | 1400m Rocznik 2010 | UKB SZUBIN | Polska | opłacono | |||
UKS 10 | |||||||||
427 | Żyła Zuzanna | Nowe Dąbie | 1400m Rocznik 2011 | UKS 10 | Polska | opłacono | |||
UKS Błękitny Delfin | |||||||||
428 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono | |||
UKS Czapla Białe Błota | |||||||||
429 | Kamińska Klaudia | Zielonka | 1400m Rocznik 2012 | UKS Czapla Białe Błota | Polska | opłacono | |||
Wesołe Serduszka | |||||||||
430 | Biały Stanisław | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Wesołe Serduszka | Polska | opłacono | |||
Wisełka Fordon | |||||||||
431 | Wyżgowski Paweł | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono | |||
432 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono | |||
433 | Konwiński Bruno | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono | |||
434 | Wójcik Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono | |||
ZESPOLAKI | |||||||||
435 | Badowski Konrad | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | ZESPOLAKI | GHANA | opłacono | |||
436 | Powała Zofia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
437 | Powała Karolina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
438 | Kuśpa Adrianna | Kołaczkowo | 1400m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
Zawisza | |||||||||
439 | Opara Alan | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Zawisza | Polska | opłacono | |||
440 | Opara Michelle | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Zawisza | Polska | opłacono | |||
441 | Zaparucha Jakub | Rynarzewo | 1400m Rocznik 2009 | Zawisza | Polska | ||||
Zerówka SP nr 40 | |||||||||
442 | Lewandowska Kornelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Zerówka SP nr 40 | Syria | opłacono | |||
Zespolaki | |||||||||
443 | Kozioł Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Zespolaki | Polska | opłacono | |||
Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | |||||||||
444 | Gramowski Franciszek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
445 | Łukasik Zofia | Osielsko | 1400m Rocznik 2010 | Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy | USA | opłacono | |||
Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy | |||||||||
446 | Sobczak Maciej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono | |||
Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | |||||||||
447 | Jezierski Oliwier | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono | |||
448 | Fabrowska Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Zs16 | |||||||||
449 | Czarnecki Antoni | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Zs16 | Polska | opłacono | |||
Zs 19 Bydgoszcz | |||||||||
450 | Zabiełło Michał | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Zs 19 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
451 | Bursztyński Oskar | Borówno | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
452 | Bursztyńska Oliwia | Borówno | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
453 | Klasło Alicja | Brześć Kujawski | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
454 | Wołoch Tymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
455 | Maciejewski Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
456 | Zarembski Maciej | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
457 | Bociek Michał | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
458 | Bociek Ula | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
459 | Spionek Filip | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
460 | Jurkowska Nadia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
461 | Jurkowski Igor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
462 | Grupa Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Hiszpania | opłacono | ||||
463 | Pawlewska Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
464 | Syrociak Leon | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
465 | Syrociak Nikodem | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
466 | Oleszczuk Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
467 | Knasiecki Tymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
468 | Borowski Leo | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
469 | Weckwerth NATAN | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
470 | Smaruj Marcelina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
471 | Smaruj Gabriela | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
472 | Bartkowiak Maksymilian | BYDGOSZCZ | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
473 | Bartkowiak Ksawery | BYDGOSZCZ | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
474 | Koszowski Bartosz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
475 | Lajblich Kuba | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
476 | Weckwerth NEL | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
477 | Antczak Olimpia Clio | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
478 | Karolczak Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
479 | Karolczak Maja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
480 | Olszewski Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
481 | Mordaka Mateusz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Mozambik | opłacono | ||||
482 | Berg Maja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Francja | opłacono | ||||
483 | Strzyżewski Witek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Norwegia | opłacono | ||||
484 | Manikowska Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Madagaskar | opłacono | ||||
485 | Strzyżewska Alisa | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Japonia | opłacono | ||||
486 | Popa Martyna | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | polska | opłacono | ||||
487 | Trendewicz Antonina | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
488 | Ryszkiewicz Bruno | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
489 | Kowalik Bruno | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Irlandia | opłacono | ||||
490 | Wyszomirski Przemysław | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | USA | opłacono | ||||
491 | Manikowski Leon | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Madagaskar | opłacono | ||||
492 | Kowalik Hugo | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
493 | Kuras Dominika | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
494 | Żytowiecki Olivier | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
495 | Krauze Maks | bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Madagaskar | opłacono | ||||
496 | Morawska Agata | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
497 | Gałązka Pola | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
498 | Śliwiński Bartosz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
499 | Leszczyński Piotr | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
500 | Hoffmann Szymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
501 | Fijałkowska Lena | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
502 | Cieślak Ewa | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Francja | opłacono | ||||
503 | Jerchewicz Tymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Brazylia | opłacono | ||||
504 | Jerchewicz Jędrzej | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Niemcy | opłacono | ||||
505 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
506 | Fojut Marcel | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
507 | Grabowski Kuba | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Bułgaria | opłacono | ||||
508 | Kopischke Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | |||||
509 | Kudła Anastazja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
510 | Kowalski Bartłomiej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
511 | Kowalski Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
512 | Łatka Kamil | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Francja | opłacono | ||||
513 | Chylicki Gabriel | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Chorwacja | opłacono | ||||
514 | Chylicka Klara | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Chorwacja | opłacono | ||||
515 | Czarnecki Jan | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
516 | Skowron Tomasz | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2016 | Mozambik | opłacono | ||||
517 | Skowron Mikołaj | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2018 | Somalia | opłacono | ||||
518 | Różyczka Aleksander | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
519 | Lum Leon | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2016 | Irlandia | opłacono | ||||
520 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Arabia Saudyjska | opłacono | ||||
521 | Karska Martyna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Arabia Saudyjska | opłacono | ||||
522 | Barczykowski Konrad | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
523 | Milner Stasiu | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | San Escobar | opłacono | ||||
524 | Milner Tadzik | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | San Escobar | opłacono | ||||
525 | Jankiewicz Maria | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Holandia | opłacono | ||||
526 | Jankiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
527 | Busse Paulina | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
528 | Kucharczyk Olo | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
529 | Jaskuła Jan | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2015 | POLSKA | opłacono | ||||
530 | Bogunia Tosia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Chorwacja | opłacono | ||||
531 | KOWALEWSKI Filip | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2015 | Syria | opłacono | ||||
532 | KOWALEWSKI Sebastian | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2014 | Syria | opłacono | ||||
533 | Miniszewski Julian | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
534 | Pólkowski Dawid | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
535 | Wojcik Piotr | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Demokratyczna Republika Kongo | opłacono | ||||
536 | Wójcik Nikodem | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Stany Zjednoczone | opłacono | ||||
537 | Wojcik Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Mozambik | opłacono | ||||
538 | Piętka Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
539 | Piętka Mateusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
540 | Piętka Michał | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
541 | Łatacz Milena | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Seszele | opłacono | ||||
542 | Konieczny Tosia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Korea Południowa | opłacono | ||||
543 | Głatkowski Kacper | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
544 | Wiśniewska Aleksandra | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
545 | Wiśniewski Adam | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
546 | Ryfa Helena | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | |||||
547 | Sporny Tymoteusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
548 | Pikulik Gracjan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Japonia | opłacono | ||||
549 | Cieślicka Wiktoria | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
550 | Urbaniak Maks | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
551 | Dzieszynska Marta | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
552 | Dzieszynski Maciej | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
553 | Tobolewski Michał | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
554 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
555 | Burchard Natalia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
556 | Rabacha Alan | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
557 | Mietkiewicz Mia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
558 | Mietkiewicz Liwia | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
559 | Bartczak Wiktor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
560 | Sawicka Alicja | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
561 | Banach Sebastian | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2008 | Chińska Republika Ludowa | opłacono | ||||
562 | Skonieczna Paulina | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
563 | Lubiszewski Jakub | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
564 | Prochowski Szymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
565 | Muller Liliana | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
566 | Bielecki Dawid | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Włochy | opłacono | ||||
567 | Madurajski Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
568 | Ruciński Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | |||||
569 | Borowski Hubert | BYDGOSZCZ | 600m Rocznik 2018 | Poland | opłacono | ||||
570 | Makowski Radosław | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | KUBA | opłacono | ||||
571 | Radomski Konrad | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
572 | Radomski Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
573 | Krzemkowski Witold | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
574 | Jarzemski Jan | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | PolskA | opłacono | ||||
575 | Tretkowska Patrycja | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Arabia Saudyjska | opłacono | ||||
576 | Białachowski Adam | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
577 | Białachowski Ignacy | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
578 | Kielbratowska Nina | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
579 | Kwieciszewska Lena | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Grecja | opłacono | ||||
580 | Kwieciszewski Tymoteusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Rosja | opłacono | ||||
581 | Kwieciszewski Mateusz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
582 | Małecka Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
583 | Rak Mateusz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
584 | Rak Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
585 | Stepa Dawid | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
586 | RAK ANNA | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
587 | Binder Piotr | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
588 | Kamiński Tymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
589 | Wdowiak Wojciech | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Islandia | opłacono | ||||
590 | Niewiadomska Julia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
591 | Niewiadomski Wojciech | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
592 | Lemke Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
593 | Michalik Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
594 | Michalik Lena | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
595 | Michalski Maks | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2009 | Polska | |||||
596 | Michalski Niko | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | |||||
597 | Kasperek Wojtek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
598 | Fik Agata | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
599 | Walczak Witold | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | Kongo | opłacono | ||||
600 | Grosiak Anna Klara | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Cały Świat | opłacono | ||||
601 | Marczyńska Kornelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | Madagaskar | opłacono | ||||
602 | Marczyński Hubert | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Grecja | opłacono | ||||
603 | Łukaszczyk Joanna Łukaszczyk | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2014 | Poland | |||||
604 | Szurgot Stanisław | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
605 | Gapiński Antek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | POLSKA | opłacono | ||||
606 | Strzelinska Kornelia | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
607 | Wiśniewska Liliana | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
608 | Janowicz Natan | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
609 | Polaszewski Wiktor | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
610 | Ławrynowicz Tomasz | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
611 | Pałecki Mikołaj | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
612 | Małkowski Michał | Chełmno | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
613 | Schmidt-Kozłowski Artur | Dąbrowa Chełmińska | 1000m Rocznik 2015 | ARGENTYNA | opłacono | ||||
614 | Czapiewski Aleksander | Dobromierz | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
615 | Jaciubek Marta | Grudziądz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
616 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | 1000m Rocznik 2015 | polska | opłacono | ||||
617 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | 1400m Rocznik 2010 | polska | opłacono | ||||
618 | Kłosiński Nikodem | Grudziądz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
619 | Kłosińska Natalia | Grudziądz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | |||||
620 | Dominikowski Patryk | Grudziądz | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
621 | Nowacki Miłosz | Grupa | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
622 | Szmidtke Oskar | Jagodowo | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
623 | Szmidtke Szymon | Jagodowo | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
624 | Kufel Agata | Koronowo | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
625 | Kowalski Jan | Kraków | 1400m Rocznik 2007 | polska | |||||
626 | Nowacki Szymon | KRUSZYN | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
627 | Nowacki Filip | Kruszyn | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
628 | Łukasik Adam | Lipniki | 1400m Rocznik 2011 | Malediwy | |||||
629 | Łukasik Witold | Lipniki | 1400m Rocznik 2009 | Francja | |||||
630 | Marciniak Antek | ŁOCHOWICE | 1000m Rocznik 2015 | Peru | opłacono | ||||
631 | Modrakowski Nikodem | Maksymilianowo | 1000m Rocznik 2013 | POLSKA | opłacono | ||||
632 | Partyka Maciej | Maksymilianowo | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
633 | Ciesielski Kacper | Nakło Nad Notecia | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
634 | Spandowska Bogna | Nakło nad Notecią | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
635 | Spandowski Bruno | Nakło nad Notecią | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
636 | Tucholski Hubert | Niemcz | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
637 | Szymanski-Malak Jan | Niemcz | 1000m Rocznik 2014 | AUSTRIA | opłacono | ||||
638 | Majchrzak Nikodem | Osówiec | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
639 | Majchrzak Kornelia | Osówiec | 600m Rocznik 2016 | USA | opłacono | ||||
640 | Wojcieszkiewicz Miłosz | Osówiec | 600m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
641 | Jankowski GUCIO | Ostromecko | 1000m Rocznik 2014 | Hiszpania | opłacono | ||||
642 | Jankowska ZOSIA | Ostromecko | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
643 | Siekierkowska Natalia | Ostromecko | 1400m Rocznik 2012 | Nibylandia | |||||
644 | Siekierkowski Filip | Ostromecko | 1000m Rocznik 2015 | Nibylandia | |||||
645 | Ćwikła Wiktor | Potulice | 1400m Rocznik 2007 | Polska | opłacono | ||||
646 | Mazurkiewicz Franciszek | Prądocin | 600m Rocznik 2018 | Polska | opłacono | ||||
647 | Ciążyński Tomasz | Sicienko | 1000m Rocznik 2014 | Australia | opłacono | ||||
648 | Demyda Franek | Sicienko | 1000m Rocznik 2014 | Chorwacja | opłacono | ||||
649 | Demyda Tosia | Sicienko | 600m Rocznik 2016 | Chorwacja | opłacono | ||||
650 | Maliszewski Gustaw | Sicienko | 1400m Rocznik 2012 | Australia | opłacono | ||||
651 | Maliszewska Ada | Sicienko | 1400m Rocznik 2012 | Australia | opłacono | ||||
652 | Karwecki Franciszek | Sicienko | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
653 | REDER SZYMON | Sicienko | 1000m Rocznik 2013 | Polska | |||||
654 | Lewandowski Tymon | Skrwilno | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
655 | Lewandowski Tomasz | Skrwilno | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
656 | Banaś Nadia | Solec Kujawski | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
657 | Jasiak Alicja | Solec Kujawski | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
658 | Jasiak Adam | Solec Kujawski | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
659 | Rzepka Fabian | Stronno | 600m Rocznik 2018 | Francja | opłacono | ||||
660 | Rzepka Tymon | Stronno | 1000m Rocznik 2015 | Francja | opłacono | ||||
661 | Kłosowska Maja | Szubin | 1400m Rocznik 2010 | Syria | opłacono | ||||
662 | Kryger Da Silva Fabian | Ślesin | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
663 | Tadych Zuzanna | Śmielin | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
664 | Tadych Paweł | Śmielin | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
665 | Trelińska Liliana | Teresin | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
666 | Treliński Jan | Teresin | 1000m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
667 | Motylewska Martyna | Toruń | 1400m Rocznik 2010 | Stany Zjednoczone | opłacono | ||||
668 | Dankowski Nikodem | Toruń | 1400m Rocznik 2010 | Stany Zjednoczone Ameryki Północnej | opłacono | ||||
669 | Dankowski Maksym | Toruń | 1000m Rocznik 2014 | Stany Zjednoczone Ameryki Północnej | opłacono | ||||
670 | Kamińska Idalia | Toruń | 1400m Rocznik 2010 | Szwecja | opłacono | ||||
671 | Kamińska Zuzanna | Toruń | 1400m Rocznik 2007 | Szwecja | opłacono | ||||
672 | Urbański Bartosz | Toruń | 1000m Rocznik 2013 | Islandia | opłacono | ||||
673 | TOPOLEWSKA MAJA | Toruń | 1400m Rocznik 2009 | FRANCJA | opłacono | ||||
674 | TOPOLEWSKI PAWEŁ | Toruń | 1000m Rocznik 2013 | BRAZYLIA | opłacono | ||||
675 | Piekut Maks | Toruń | 1400m Rocznik 2012 | Syria | opłacono | ||||
676 | Piekut Tymek | Toruń | 1000m Rocznik 2015 | Syria | opłacono | ||||
677 | Wolska Patrycja | Wabcz | 1400m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
678 | Wolska Aleksandra | Wabcz | 1400m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
679 | Stepka Marcel | Występ | 1000m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
680 | Krzywański Wojtek | Zielonka | 1000m Rocznik 2013 | Francja | opłacono | ||||
681 | Krzywański Szymon | Zielonka | 1400m Rocznik 2010 | Francja | opłacono | ||||
682 | Janas Krzysztof | Zielonka | 1000m Rocznik 2013 | Polska | |||||
683 | Janas Alicja | Zielonka | 1000m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
684 | Janas Adam | Zielonka | 600m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
685 | Kielb Mikołaj | Zielonka | 1400m Rocznik 2011 | Polska | |||||
686 | Starczewski Filip | Zławieś Wielka | 1400m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
myModulo Team | |||||||||
687 | Stuczyński Szymon | Bydgoszcz | 1400m Rocznik 2011 | myModulo Team | Polska | opłacono | |||
688 | Stuczyński Michał | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | myModulo Team | Polska | opłacono | |||
689 | Stuczyńska Michalina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | myModulo Team | Polska | opłacono | |||
690 | Krzemkowska Barbara | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | myModulo Team | Polska | opłacono | |||
przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy | |||||||||
691 | Osiński Jakub | bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy | Barcelona | opłacono | |||
692 | Ziomek Ignacy | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2017 | przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
przedszkole ELF | |||||||||
693 | Wiśniewska Liliana | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2016 | przedszkole ELF | Polska | opłacono | |||
694 | Szczepański Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | przedszkole ELF | Polska | opłacono | |||
przedszkole nr7 | |||||||||
695 | borowicz Bartosz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2015 | przedszkole nr7 | POLSKA | opłacono | |||
szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy | |||||||||
696 | Czepnik Bruno | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2013 | szkoła podstawowa nr 18 w bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Żłobek | |||||||||
697 | Piątek Łukasz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Żłobek | Polska | opłacono | |||
Żłobek Miejski Nr 1 Grudziądz | |||||||||
698 | Ściborowski Ignacy | GRUDZIĄDZ | 600m Rocznik 2018 | Żłobek Miejski Nr 1 Grudziądz | San Escobar | opłacono | |||
Żłobek nr 12 | |||||||||
699 | Kosecki Miłosz | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 12 | Polska | opłacono | |||
700 | Piński Oskar | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 12 | Polska | opłacono | |||
Żłobek nr 13 w Bydgoszczy | |||||||||
701 | Höhn Adam | Bydgoszcz | 600m Rocznik 2018 | Żłobek nr 13 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 29644