V   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg Główny 10 km CIDRY LOTAJOM 40.00 PLN
2 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 21 km Silesia Marathon Club 40.00 PLN
3 Szczuka Joanna Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa 40.00 PLN
4 Michalski Bolesław Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
5 Michalska Anna Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
6 Kulawik Justyna Piekary śląskie Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
7 Krzykawska-Hus Karolina Piekary śląskie Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM 40.00 PLN
8 Hańczur Józef Bytom Bieg Główny 21 km B T M RUNNERS opłacono on-line
9 Grund Marek Strzebiń Bieg Główny 21 km Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
10 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
11 Holka Piotr Holka Ruda Śląska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
13 Bukowska Joanna Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
14 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 21 km Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
15 Hańczur Jan Bytom Stroszek Bieg Główny 21 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
16 Tołaj Andrzej Sosnowiec Marsz NW 10 km Katowicki Nordic Walking 40.00 PLN
17 Sroczyńska Anna GLIWICE Bieg Główny 21 km opłacono on-line
18 Sroczyński Dariusz Gliwice Bieg Główny 21 km opłacono on-line
19 Ciepłak Anna Radzionków Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
20 Tyczka Piotr Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
21 Konik Ireneusz Radzionków Bieg Główny 10 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
22 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 21 km TourSport Running Team 40.00 PLN
23 Gałęziok Adrian Radzionków Bieg Główny 10 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
24 Hilgner Klaudia Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Ledwoń Daniel Orzech Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
26 Cieplinski Jan Bytom Marsz NW 10 km 40.00 PLN
27 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 40.00 PLN
28 Szkaradek Bożena Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 Swat Iwona BYTOM Marsz NW 10 km opłacono on-line
30 Patoń Iwona Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
31 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
32 Bayer-Tęcza Justyna Radzionków Marsz NW 5 km opłacono on-line
33 Jasinska Klaudia Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
34 Gaidas Sebastian Bytom Marsz NW 10 km opłacono on-line
35 Wilczek Karol Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
36 Cichor Daniel Radzionków Bieg Główny 10 km 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej opłacono on-line
37 Gajda Anna Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Gajda Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Hilgner Mariusz Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
40 Ośródka Jolanta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
41 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Marsz NW 10 km Katowicki Nordic Walking 40.00 PLN
42 Wiśniowski Patryk Radzionków Bieg Główny 10 km 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej opłacono on-line
43 Nadolski Piotr Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
44 Król Artur Bytom Bieg Główny 21 km opłacono on-line
45 Jurczyk Beata Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
46 Ogórek Wioletta Chorzów Marsz NW 5 km Batory Loto 40.00 PLN
47 Ogórek Adam Chorzów Marsz NW 5 km Batory Loto 40.00 PLN
48 Grudniewski Rafał TARNOWSKIE GÓRY Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry darmowy udział
49 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
50 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km LOGTECH Team Radzionków 40.00 PLN
51 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 10 km CIDRY LOTAJOM 40.00 PLN
52 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 40.00 PLN
53 Antosiewicz Bogdan Czeladź Marsz NW 5 km opłacono on-line
54 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega opłacono on-line
55 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
56 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
57 Łączyk Barbara Czeladź Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze Optyka K.M. Szczerba darmowy udział
58 Łączyk Jerzy Czeladź Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze Optyka K.M. Szczerba darmowy udział
59 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
60 Kamińska Magdalena Radzionków Bieg Główny 10 km Sii Cycling Team opłacono on-line
61 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg Główny 21 km opłacono on-line
62 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Chyże Jyże and Rącze Łanie. opłacono on-line
63 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Chyże Jyże and Rącze Łanie opłacono on-line
64 Nowak Joanna Radzionków Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
65 Koścień Joanna Bytom Marsz NW 10 km Bobry Walking 40.00 PLN
66 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW 10 km opłacono on-line
67 Marędziak Magdalena Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom 40.00 PLN
68 Szymski Tomasz Bytom Bieg Główny 21 km 40.00 PLN
69 Widera Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
70 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś 40.00 PLN
71 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Marsz NW 5 km 40.00 PLN
72 Kłyś Ryszard Gliwice Marsz NW 5 km 40.00 PLN
73 Rochnia Katarzyna Zbroslawice Marsz NW 5 km Nordicus Strzybnica opłacono on-line
74 Czubasiewicz Monika Zbrosławice Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
75 Ciszewski Krzysztof Bytom Bieg Główny 10 km Bieg z Chrystusem opłacono on-line
76 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
77 Tkocz Monika Katowice Bieg Główny 10 km Vege Runners opłacono on-line
78 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg Główny 21 km Lecymy Durś opłacono on-line
79 Tylka Edyta Racibórz Marsz NW 10 km Cidry Lotajom Gang Prosiaków opłacono on-line
80 Szczuka Adrian Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa 40.00 PLN
81 Giza Elżbieta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
82 Somiak Piotr Somiak Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
83 Somiak Marta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
84 Pilarz Tomasz Zbrosławice Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
85 Pilarz Zuzanna Zbrosławice Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
86 Tomczyk Karol Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
87 Górnik Jerzy katowice Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze Katowice 49 darmowy udział
88 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
89 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
90 Dudkiewicz Anna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
91 Dudkiewicz Wojciech Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
92 Urban-Misztalska Aleksandra Czeladź Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia opłacono on-line
93 Grabowski Sławomir Radzionków Bieg Główny 10 km CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
94 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
95 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
96 Mroziński Tadeusz Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
97 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 10 km CIDRY LOTAJOM 40.00 PLN
98 NIEMIEC BOGDAN NIEMIEC TARNOWSKIE GÓRY Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
99 Wilczek Krzysztof Zębowice Marsz NW 10 km CIDRY LOTAJOM 40.00 PLN
100 Pisarska Barbara Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line


Wyświetleń: 2571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ