V   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Węcek Katarzyna Kielce Marsz NW 5 km Kijowe Lejdis opłacono on-line
2 HARWIG MICHAŁ RADZIONKÓW Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
3 Strużyna Krzysztof Bytom Marsz NW 5 km
4 Bul Dariusz Pudnik Marsz NW 5 km runnerski.pl opłacono on-line
5 Sędzik Katarzyna Bytom Marsz NW 5 km Lecymy Durś opłacono on-line
6 Małka Marian Gliwice Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze
7 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
8 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
9 Madera Dawid Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
10 rybarz artur Brzeszcze Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze
11 Sebastian Łukasz Zabrze Bieg Główny 21 km opłacono on-line
12 Wieczorek Ireneusz Piekary Śl Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
14 Michlik Aleksandra Michlik Wymyslow Marsz NW 5 km Ultra zabiegani
15 Maślanka Tomasz Bytom Bieg Główny 21 km TKKF Jastrząb Ruda Śląska opłacono on-line
16 Semkiv Igor Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 kazimieerk Aleksander Kobior Bieg Główny 10 km Tygryski opłacono on-line
18 Kazimierek Marcin Kobior Bieg Główny 10 km Tygryski opłacono on-line
19 Stępień Dorota Kielce Marsz NW 5 km Kijowe Lejdis opłacono on-line
20 Krzykawski Dawid Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Grzywa Bogdan Czyzowice Marsz NW 5 km Forma Wodzisław Śląski opłacono on-line
22 Jordan Daria Bytom Marsz NW 10 km Bambi Team opłacono on-line
23 Aleksandrowicz Iwona Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś opłacono on-line
24 Zając Barbara Bytom Marsz NW 10 km Bambi Team opłacono on-line
25 Zając Łukasz Bytom Bieg Główny 10 km Bambi Team opłacono on-line
26 Wilusz Erwina Wilusz Iwonicz- Zdrój Marsz NW 5 km VINGBERG Polska - PTG Sokół Rymanów
27 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Nowak-Team opłacono on-line
28 Psiuk Przemysław Częstochowa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 Niewiadomski Artur Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
30 Wojtasiński Daniel Częstochowa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
31 Cieśluk Marcin Częstochowa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa
32 Ciwiś Agata Tychy Marsz NW 10 km #OTyszanin opłacono on-line
33 Ciwiś Jakub Tychy Marsz NW 10 km #OTyszanin opłacono on-line
34 Tuszyński Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
35 Jelonek Łukasz Jelonek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
36 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 5 km Cidry Lotajom opłacono
37 Wieczorek Karolina Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDIC SPORT 2021 opłacono on-line
38 Paszewski Zbigniew Częstochowa Bieg Główny 10 km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono on-line
39 Sobel Kornelia Boruszowice Bieg Główny 10 km krotofil team opłacono on-line
40 Sobel Waldemar Boruszowice Bieg Główny 10 km Boruszowice Krotofil Team opłacono on-line
41 Zdebel Justyna Chorzów Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono
42 Barański Rafał Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
43 Kwaśniewski Tomasz Zabrze Bieg Główny 10 km Tridivision opłacono on-line
44 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
45 Krakowiak Michał Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
46 Janas Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
47 Skop Karol Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
48 Kałka Romuald Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
49 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
50 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10 km Nowak-Team /Cidry Lotajom opłacono on-line
51 Ścisły Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10 km UFOKI Świerklaniec opłacono on-line
52 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km UM Piekary Śląskie opłacono on-line
53 Korbel Mirosław Blachownia Marsz NW 10 km Drugie życie
54 Żurek Robert Dabrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Triathlon Dąbrowa Górnicza
55 Machowski Artur Bielsko-Biała Bieg Główny 21 km
56 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW 42-200 Częstochowa, ul. Sosabowskiego 1/48 Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowawa opłacono on-line
57 TURAK Rafał Katowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
58 Ślusarczyk Danuta Prudnik Marsz NW 5 km Wesoły Borsuk Team opłacono on-line
59 Ślusarczyk Andrzej Prudnik Marsz NW 10 km Wesoły Borsuk Team
60 Ślusarczyk Marcin Prudnik Marsz NW 10 km Wesoły Borsuk Team opłacono on-line
61 Ślusarczyk Grzegorz Prudnik Marsz NW 10 km Wesoły Borsuk Team opłacono on-line
62 Ślusarczyk Karolina Prudnik Marsz NW 5 km Wesoły Borsuk Team opłacono on-line
63 Czepczar Mariusz Radlin Marsz NW 5 km Hager Sport Team opłacono on-line
64 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg Główny 21 km Biegowa Kuźnia
65 Gola Dominika Nowe Chechło Bieg Główny 10 km opłacono on-line
66 Wolnik Ryszard Boruszowice Bieg Główny 10 km Boruszowice Krotofil Team opłacono on-line
67 Falana Marcin Piekary Ślaskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
68 Peteja Bartłomiej Peteja Bytom Bieg Główny 21 km opłacono on-line
69 Wrodarczyk Paweł Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
70 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 21 km Team Erdinger
71 Marks Adrian Bytom Marsz NW 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
72 Marks Dorota Bytom Marsz NW 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
73 Michalski Robert Tarnowskie Góry Bieg Główny 21 km opłacono on-line
74 Gryszka Paweł Chorzów Bieg Główny 21 km Augusteam opłacono on-line
75 Rajczyk Włodzimierz Żarki Letnisko Marsz NW 5 km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono on-line
76 BŁASZCZYK ADRIAN CZĘSTOCHOWA Marsz NW 5 km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono on-line
77 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 21 km Hetman Tarnowskie Góry opłacono on-line
78 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg Główny 10 km
79 Gwóźdź Piotr Gwóźdź Dobieszowice Bieg Główny 21 km JRG Radzionków opłacono on-line
80 Ziaja Agnieszka Koszęcin Bieg Główny 21 km opłacono on-line
81 Drozd Stanislaw Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom opłacono
82 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom opłacono
83 Ratajczak Aleksander Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
84 Krawczyk Krzysztof Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
85 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Marsz NW 5 km Lecymy Durś opłacono on-line
86 Zając Wojciech Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
87 Kott Mirosław Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km pieRUNy
88 Piekarz Krzysztof Zabrze Marsz NW 5 km Lecymy Durś opłacono on-line
89 Laskowska Sabina Rudziczka Marsz NW 5 km
90 Iskrzak Izabela Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
91 Machowski Jan Koziegłowy Marsz NW 5 km Leśne Ludki Żarki Letnisko
92 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg Główny 10 km ETISOFT RUNNING TEAM
93 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
94 Pala Jerzy Częstochowa Marsz NW 10 km Zabiegani Częstochowa opłacono on-line
95 Jureczko-Grzebiela Ewa Tarnowskie Gory Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
96 Grzebiela Artur Tarnowskie Gory Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
97 Kalinowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 21 km
98 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
99 Mrowiec Maria Bytom Marsz NW 5 km SieChodzi
100 Plewińska Oliwia Tarnowskie Góry Bieg Główny 21 km


Wyświetleń: 12343

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ