Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg Główny 10 km | #GrodziecRun | opłacono on-line | ||||
#OTyszanin | |||||||||
2 | Ciwiś Agata | Tychy | Marsz NW 10 km | #OTyszanin | opłacono on-line | ||||
3 | Ciwiś Jakub | Tychy | Marsz NW 10 km | #OTyszanin | opłacono on-line | ||||
#byledomety | |||||||||
4 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW 5 km | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
5 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Marsz NW 5 km | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej | |||||||||
6 | Cichor Daniel | Radzionków | Bieg Główny 10 km | 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej | opłacono on-line | ||||
7 | Wiśniowski Patryk | Radzionków | Bieg Główny 10 km | 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej | opłacono on-line | ||||
Augusteam | |||||||||
8 | Gryszka Paweł | Chorzów | Bieg Główny 21 km | Augusteam | opłacono on-line | ||||
B T M RUNNERS | |||||||||
9 | Hańczur Józef | Bytom | Bieg Główny 21 km | B T M RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Bambi Team | |||||||||
10 | Jordan Daria | Bytom | Marsz NW 10 km | Bambi Team | opłacono on-line | ||||
11 | Zając Barbara | Bytom | Marsz NW 10 km | Bambi Team | opłacono on-line | ||||
12 | Zając Łukasz | Bytom | Bieg Główny 10 km | Bambi Team | opłacono on-line | ||||
Batory Loto | |||||||||
13 | Pawleta Barbara | Chorzów | Marsz NW 5 km | Batory Loto | opłacono on-line | ||||
14 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Marsz NW 5 km | Batory Loto | opłacono on-line | ||||
15 | Ogórek Adam | Chorzów | Marsz NW 5 km | Batory Loto | opłacono on-line | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
16 | Oleszek Magdalena | Czeladź | Bieg Główny 21 km | Biegowa Kuźnia | |||||
17 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Bieg Główny 10 km | Biegowa Kuźnia | opłacono on-line | ||||
Biegowy Patol / Lecymy Durś | |||||||||
18 | Pruciak Krzysztof | Oława | Bieg Główny 21 km | Biegowy Patol / Lecymy Durś | |||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
19 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Bieg Główny 10 km | Bieg z Chrystusem | opłacono on-line | ||||
Bobry Walking | |||||||||
20 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Marsz NW 10 km | Bobry Walking | |||||
21 | Koścień Joanna | Bytom | Marsz NW 10 km | Bobry Walking | opłacono | ||||
Boruszowice Krotofil Team | |||||||||
22 | Sobel Waldemar | Boruszowice | Bieg Główny 10 km | Boruszowice Krotofil Team | opłacono on-line | ||||
23 | Wolnik Ryszard | Boruszowice | Bieg Główny 10 km | Boruszowice Krotofil Team | opłacono on-line | ||||
CIDRY LOTAJOM | |||||||||
24 | Zając KRZYSZTOF | RADZIONKÓW | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
25 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Marsz NW 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
CIDRY LOTAJOM | |||||||||
26 | Ungier Łukasz | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
27 | Janoszka Irena | Radzionków | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
28 | Piontek Andrzej | Bytom | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
29 | PIONTEK Bożena | Bytom | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
30 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
31 | Kulawik Justyna | Piekary śląskie | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
32 | Krzykawska-Hus Karolina | Piekary śląskie | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | |||||
33 | Ciepłak Anna | Radzionków | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
34 | Konik Ireneusz | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
35 | Gałęziok Adrian | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
36 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
37 | Nowak Joanna | Radzionków | Marsz NW 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
38 | Grabowski Sławomir | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
39 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | Marsz NW 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
40 | Markusik Tomasz | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
41 | Tiebler Agnieszka | Radzionków | Bieg Główny 10 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
Chyże Jyże and Rącze Łanie | |||||||||
42 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | Chyże Jyże and Rącze Łanie | opłacono on-line | ||||
Chyże Jyże and Rącze Łanie. | |||||||||
43 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | Chyże Jyże and Rącze Łanie. | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
44 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
45 | Zdebel Justyna | Chorzów | Marsz NW 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
46 | Drozd Stanislaw | Bytom | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
47 | Drozd Krystyna | Bytom | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
48 | Tomczyk Natalia Tomczyk | Radzionków | Marsz NW 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
49 | Majza Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
50 | Taterka Michał | Radzionków | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | |||||
51 | Gansieniec Kazimiera | Bytom | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
52 | Marędziak Wojciech | Leszczyny | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
53 | Nowicz Mariusz | Księży Las | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
54 | Pac Jan | Bytom | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
55 | Wojtal Marta | Radzionków | Marsz NW 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
56 | Gowik Rafał | Bytom | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
57 | Tyczka Piotr | Radzionków | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
58 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Marsz NW 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
59 | Marędziak Magdalena | Bytom | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Cidry Lotajom Gang Prosiaków | |||||||||
60 | Tylka Edyta | Racibórz | Marsz NW 10 km | Cidry Lotajom Gang Prosiaków | opłacono on-line | ||||
Cidry lotajom | |||||||||
61 | Harwig Tomasz | Radzionków | Bieg Główny 21 km | Cidry lotajom | opłacono on-line | ||||
Drugie życie | |||||||||
62 | Korbel Mirosław | Blachownia | Marsz NW 10 km | Drugie życie | |||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
63 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg Główny 10 km | ETISOFT RUNNING TEAM | |||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
64 | Grzywa Bogdan | Czyzowice | Marsz NW 5 km | Forma Wodzisław Śląski | opłacono on-line | ||||
Hager Sport Team | |||||||||
65 | Czepczar Mariusz | Radlin | Marsz NW 5 km | Hager Sport Team | opłacono on-line | ||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
66 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 21 km | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Iron Maiden | |||||||||
67 | Cieszyński Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Iron Maiden | opłacono on-line | ||||
JRG Radzionków | |||||||||
68 | Gwóźdź Piotr Gwóźdź | Dobieszowice | Bieg Główny 21 km | JRG Radzionków | opłacono on-line | ||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
69 | Stiller Daria | Częstochowa | Marsz NW 5 km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
70 | STILLER KAROL | Kusięta | Marsz NW 10 km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
KP Pyskowice | |||||||||
71 | Kaminski Mateusz | Radzionków | Bieg Główny 10 km | KP Pyskowice | opłacono on-line | ||||
Katowice 49 | |||||||||
72 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW 5 km | Katowice 49 | |||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
73 | Madera Dawid | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
74 | Plewinski Dariusz | Myslowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
75 | Słupianek Paweł | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
76 | Bukowska Joanna | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
77 | Tołaj Andrzej | Sosnowiec | Marsz NW 10 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
Kijowe Lejdis | |||||||||
78 | Węcek Katarzyna | Kielce | Marsz NW 5 km | Kijowe Lejdis | opłacono on-line | ||||
79 | Stępień Dorota | Kielce | Marsz NW 5 km | Kijowe Lejdis | opłacono on-line | ||||
LOGTECH Team Radzionków | |||||||||
80 | Koloch Piotr | Radzionków | Bieg Główny 10 km | LOGTECH Team Radzionków | |||||
81 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | LOGTECH Team Radzionków | opłacono on-line | ||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
82 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Marsz NW 5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
83 | Sędzik Katarzyna | Bytom | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
84 | Straszak Łukasz | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |||||
85 | Aleksandrowicz Iwona | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
86 | Falana Marcin | Piekary Ślaskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
87 | Marks Adrian | Bytom | Marsz NW 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
88 | Marks Dorota | Bytom | Marsz NW 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
89 | Ratajczak Aleksander | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
90 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
91 | Piekarz Krzysztof | Zabrze | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
92 | Czempiel Mateusz | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |||||
93 | Sieja Zbyszek | Piekary Śl | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |||||
94 | Jureczko Joanna | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
95 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |||||
96 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |||||
97 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
98 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Marsz NW 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
99 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
100 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
101 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
102 | Tkocz Jerzy | Piekary Śląskie | Bieg Główny 21 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
103 | Opiołka Krzysztof | Piekary śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś, Nowak - team,OPP kce | |||||||||
104 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś, Nowak - team,OPP kce | opłacono on-line | ||||
Leśne Ludki Żarki Letnisko | |||||||||
105 | Paszewski Zbigniew | Częstochowa | Bieg Główny 10 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono on-line | ||||
106 | Rajczyk Włodzimierz | Żarki Letnisko | Marsz NW 5 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono on-line | ||||
107 | BŁASZCZYK ADRIAN | CZĘSTOCHOWA | Marsz NW 5 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono on-line | ||||
108 | Machowski Jan | Koziegłowy | Marsz NW 5 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | |||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
109 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW 10 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono on-line | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
110 | Grund Marek | Strzebiń | Bieg Główny 21 km | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
111 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg Główny 21 km | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
112 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
113 | Gorczycki Arkadiusz | Bytom | Bieg Główny 21 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
114 | Grochowski Michał | Bytom | Bieg Główny 21 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
115 | Szczuka Joanna | Bytom | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
116 | Hańczur Jan | Bytom Stroszek | Bieg Główny 21 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
117 | Szczuka Adrian | Bytom | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
118 | Wieczorek Karolina | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line | ||||
119 | KABATA JAROSŁAW | TARNOWSKIE GÓRY | Marsz NW 5 km | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
120 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Gory | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
121 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
122 | Rochnia Katarzyna | Zbroslawice | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
123 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
124 | Panchyrz Piotr | Tarnowskie Góry | Marsz NW 10 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
125 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
126 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
127 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | |||||
128 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
129 | Brzezina Magdalena | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
130 | Czubasiewicz Monika | Zbrosławice | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
131 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Marsz NW 10 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
132 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
133 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
134 | Krzychowicz Maria | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
135 | Kosmala Jaskólska Joanna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
136 | Hilgner Katarzyna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
137 | Mroziński Tadeusz | Tarnowskie Góry | Marsz NW 10 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
138 | NIEMIEC BOGDAN NIEMIEC | TARNOWSKIE GÓRY | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
139 | Pisarska Barbara | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
140 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | |||||
141 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Gory | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
142 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
143 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
144 | Proszowska Aleksandra Proszowska | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
145 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | Marsz NW 10 km | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | ||||
146 | Cieśluk Marcin | Częstochowa | Marsz NW 10 km | Nordic Team Częstochowa | |||||
147 | Rajek Magdalena | Częstochowa | Marsz NW 10 km | Nordic Team Częstochowa | opłacono | ||||
148 | Tomasz Rajek | Częstochowa | Marsz NW 5 km | Nordic Team Częstochowa | opłacono | ||||
Nordic Team Częstochowawa | |||||||||
149 | SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW | 42-200 Częstochowa, ul. Sosabowskiego 1/48 | Marsz NW 10 km | Nordic Team Częstochowawa | opłacono on-line | ||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
150 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Marsz NW 10 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
151 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Marsz NW 10 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
Nowak-Team | |||||||||
152 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10 km | Nowak-Team | opłacono on-line | ||||
Nowak-Team /Cidry Lotajom | |||||||||
153 | Bożek Artur | Bytom | Bieg Główny 10 km | Nowak-Team /Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
154 | Wręczycki Robert | Kalety | Bieg Główny 10 km | O co biega w Kaletach | opłacono on-line | ||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
155 | Łączyk Barbara | Czeladź | Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze | Optyka K.M. Szczerba | |||||
156 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Marsz NW 5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
SieChodzi | |||||||||
157 | Mrowiec Maria | Bytom | Marsz NW 5 km | SieChodzi | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
158 | Kałka Romuald | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
159 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
160 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Sii Cycling Team | |||||||||
161 | Kamińska Magdalena | Radzionków | Bieg Główny 10 km | Sii Cycling Team | opłacono on-line | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
162 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg Główny 21 km | Silesia Marathon Club | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
163 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
164 | Grudniewski Rafał | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
165 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
166 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
167 | Krause Szymon | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
168 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
TKKF Jastrząb Ruda Śląska | |||||||||
169 | Maślanka Tomasz | Bytom | Bieg Główny 21 km | TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
Team Erdinger | |||||||||
170 | Strenziok Dariusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 21 km | Team Erdinger | |||||
TourSport Running Team | |||||||||
171 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg Główny 21 km | TourSport Running Team | opłacono | ||||
Triathlon Dąbrowa Górnicza | |||||||||
172 | Żurek Robert | Dabrowa Górnicza | Bieg Główny 10 km | Triathlon Dąbrowa Górnicza | |||||
Tridivision | |||||||||
173 | Kwaśniewski Tomasz | Zabrze | Bieg Główny 10 km | Tridivision | opłacono on-line | ||||
Tygryski | |||||||||
174 | kazimieerk Aleksander | Kobior | Bieg Główny 10 km | Tygryski | opłacono on-line | ||||
175 | Kazimierek Marcin | Kobior | Bieg Główny 10 km | Tygryski | opłacono on-line | ||||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
176 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Bieg Główny 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono on-line | ||||
UM Piekary Śląskie | |||||||||
177 | Umińska-Duraj Sława | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | UM Piekary Śląskie | opłacono on-line | ||||
Ultra zabiegani | |||||||||
178 | Michlik Aleksandra Michlik | Wymyslow | Marsz NW 5 km | Ultra zabiegani | |||||
VINGBERG Polska - PTG | |||||||||
179 | Sokołowski Marek | Rymanów-Zdrój | Marsz NW 5 km | VINGBERG Polska - PTG | |||||
VINGBERG Polska - PTG Sokół Rymanów | |||||||||
180 | Wilusz Erwina Wilusz | Iwonicz- Zdrój | Marsz NW 5 km | VINGBERG Polska - PTG Sokół Rymanów | |||||
Vege Runners | |||||||||
181 | Tkocz Monika | Katowice | Bieg Główny 10 km | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
Wesoły Borsuk Team | |||||||||
182 | Ślusarczyk Danuta | Prudnik | Marsz NW 5 km | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | ||||
183 | Ślusarczyk Andrzej | Prudnik | Marsz NW 10 km | Wesoły Borsuk Team | |||||
184 | Ślusarczyk Marcin | Prudnik | Marsz NW 10 km | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | ||||
185 | Ślusarczyk Grzegorz | Prudnik | Marsz NW 10 km | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | ||||
186 | Ślusarczyk Karolina | Prudnik | Marsz NW 5 km | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | ||||
Wr1 Katowice | |||||||||
187 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Bieg Główny 21 km | Wr1 Katowice | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
188 | Pala Jerzy | Częstochowa | Marsz NW 10 km | Zabiegani Częstochowa | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
189 | Strużyna Krzysztof | Bytom | Marsz NW 5 km | ||||||
190 | Małka Marian | Gliwice | Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze | ||||||
191 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
192 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
193 | rybarz artur | Brzeszcze | Osoby niepełnosprawne lub rocznik 1951 i starsze | ||||||
194 | Sebastian Łukasz | Zabrze | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
195 | Wieczorek Ireneusz | Piekary Śl | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Semkiv Igor | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
197 | Krzykawski Dawid | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
198 | Psiuk Przemysław | Częstochowa | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
199 | Niewiadomski Artur | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
200 | Tuszyński Kamil | Sosnowiec | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
201 | Jelonek Łukasz Jelonek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
202 | Barański Rafał | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Krakowiak Michał | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
205 | Janas Mariusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
206 | Skop Karol | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
207 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | Bieg Główny 21 km | ||||||
208 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
209 | Gola Dominika | Nowe Chechło | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
210 | Peteja Bartłomiej Peteja | Bytom | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
211 | Wrodarczyk Paweł | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
212 | Michalski Robert | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
213 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Bieg Główny 10 km | ||||||
214 | Ziaja Agnieszka | Koszęcin | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
215 | Krawczyk Krzysztof | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
216 | Zając Wojciech | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
217 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Marsz NW 5 km | ||||||
218 | Iskrzak Izabela | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Kalinowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 21 km | ||||||
220 | Plewińska Oliwia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 21 km | ||||||
221 | Małka Irena | Gliwice | Marsz NW 10 km | opłacono on-line | |||||
222 | Lonka Michal Lonka | Piekary Śląskie | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
223 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
224 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
225 | Zając Maria | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
226 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
227 | Pawnuk Jan | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Hoła Paweł | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Turska Elżbieta Turska | Radzionków | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
230 | Zajęcki Marek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono | |||||
231 | Froniewski Dawid | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
232 | Ciszewski Piotr | BYTOM | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Bubała Łukasz Bubała | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
235 | Góra Marek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
236 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
237 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
238 | Michalski Bolesław | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Michalska Anna | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Holka Piotr Holka | Ruda Śląska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
241 | Sroczyńska Anna | GLIWICE | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
242 | Sroczyński Dariusz | Gliwice | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
243 | Hilgner Klaudia | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
244 | Ledwoń Daniel | Orzech | Bieg Główny 10 km | ||||||
245 | Cieplinski Jan | Bytom | Marsz NW 10 km | opłacono | |||||
246 | Szkaradek Bożena | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Swat Iwona | BYTOM | Marsz NW 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | Patoń Iwona | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
249 | Bayer-Tęcza Justyna | Radzionków | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
250 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
251 | Gaidas Sebastian | Bytom | Marsz NW 10 km | opłacono on-line | |||||
252 | Wilczek Karol | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
253 | Gajda Anna | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
254 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
255 | Hilgner Mariusz | Bytom | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
256 | Ośródka Jolanta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
257 | Nadolski Piotr | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
258 | Król Artur | Bytom | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
259 | Jurczyk Beata | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
260 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
261 | Niewiadomska Daria | Radzionków | Bieg Główny 21 km | opłacono | |||||
262 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg Główny 21 km | opłacono on-line | |||||
263 | Ludyga Krystian | Bytom | Marsz NW 10 km | opłacono on-line | |||||
264 | Szymski Tomasz | Bytom | Bieg Główny 21 km | opłacono | |||||
265 | Libardi-Kłyś Sylwia | Gliwice | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
266 | Kłyś Ryszard | Gliwice | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
267 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | opłacono on-line | |||||
268 | Tomczyk Karol | Radzionków | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |||||
krotofil team | |||||||||
269 | Sobel Kornelia | Boruszowice | Bieg Główny 10 km | krotofil team | opłacono on-line | ||||
pieRUNy | |||||||||
270 | Kott Mirosław | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10 km | pieRUNy | |||||
runnerski.pl | |||||||||
271 | Bul Dariusz | Pudnik | Marsz NW 5 km | runnerski.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20323