Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kubis Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
102 | Ogórek Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
103 | Ogórek Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
104 | Gipas Kacper | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | opłacono on-line | |
105 | Lubański Marcel | Gronowo Górne | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | opłacono on-line | |
106 | Lubański Wiktor | Gronowo Górne | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | Szkoła nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
107 | Tracz PATRYCJA | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA | opłacono on-line |
108 | Jarząbek Jagoda | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno - Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
109 | Jarząbek Marianna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno - Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
110 | Prajsnar Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
111 | Kosecka Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
112 | Stępniewska Maja | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
113 | Lemanowicz Alicja | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
114 | Lemanowicz Krzysztof | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
115 | Brzeski Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
116 | Czerkawska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
117 | Czerkawski Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
118 | Bachewicz Oskar | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | MMKS Concordia Elbląg | opłacono on-line |
119 | Lewandowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
120 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
121 | SZWARC DOMINIKA | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
122 | Sekuła Kornelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
123 | Czerepko Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno - Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
124 | Czerepko Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno - Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
125 | Zboch Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
126 | Szewczyk Joanna | Wilczęta | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | ||
127 | Świeczkowski Maciej | Suchy Dąb | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
128 | Jania Emilia | Suchy Dąb | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
129 | Jania Celina | Suchy Dąb | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
130 | Godlewska Lila | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
131 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | SP 21 Elblag | opłacono on-line |
132 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SP 21 Elblag | opłacono on-line |
133 | Wilkoszewska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
134 | Kowalewska Laura | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
135 | Magdziarz Franciszek | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
136 | NARODOWSKA Maria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
137 | NARODOWSKI Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | opłacono on-line | |
138 | Bal Karolina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Przedszkole nr 17 w Elblągu | opłacono on-line |
139 | Dawidowicz Piotr | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | American Home | opłacono on-line |
140 | Stefanowicz Malwina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | opłacono on-line | |
141 | Radziul Maciej | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Sp 19 Elbląg | opłacono on-line |
142 | Rozalewicz Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 1 w Rumi | opłacono on-line |
143 | Zakrzewski Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Szkoła nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
144 | Legiewicz Klaudia | Janówek | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Piekarczyk | opłacono on-line |
145 | Pawowicz Diana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Niepubliczne przedszkole katolickie im.bł Franciszki Siedliskiej | opłacono on-line |
146 | MAZUR Szymon | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 9 Elbląg | opłacono on-line |
147 | Osemlak Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
148 | Piszak Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
149 | Grycko Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
150 | Piszak Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
151 | Grycko Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
152 | Bannach Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line |
153 | Tatur Bruno | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Biedroneczki | opłacono on-line |
154 | Tatur Leon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
155 | Danielewicz Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
156 | Dębkowski Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | Sp 19 Elbląg | opłacono on-line |
157 | Dębkowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Sp 19 Elbląg | opłacono on-line |
158 | Mikołajek Pola | Goleniów | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole Stokrotka Goleniów | opłacono on-line |
159 | Bąk Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole nr 8 Elbląg | opłacono on-line |
160 | Bąk Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Sp4 Elbląg | opłacono on-line |
161 | Makowska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
162 | Szymuś- Kruszewski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Szkoła nr 18 Elbląg | |
163 | Grosman Gabriela | Suchacz | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Szkoła nr 18 Elbląg | opłacono on-line |
164 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | ||
165 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line |
166 | Wasążnik Jagoda | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Szkoła nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
167 | Kochanowska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | opłacono on-line | |
168 | Kuternowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
169 | Składnek Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Sp 19 Elbląg | opłacono on-line |
170 | Składanek Ignacy | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
171 | Kalwarska Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
172 | Karpowicz Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | opłacono on-line | |
173 | Błażejczyk Tymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
174 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
175 | Grzesiuk Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole Nr 23 w Elblągu | opłacono on-line |
176 | Grzesiuk Anna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | Sp 1 Elbląg | opłacono on-line |
177 | Zachaj Elżbieta | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
178 | Boczarska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10-11 lat | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
179 | Boczarski Damian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
180 | Gomułka Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Przedszkole 17 | opłacono on-line |
181 | Gomułka Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | Sp 19 | opłacono on-line |
182 | Siedlecka Paula | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat | opłacono on-line | |
183 | KRÜGER MAJA | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Żłobek Miejski Nr 4 | opłacono on-line |
184 | Gołębiewski Gabriel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
185 | Pacek Kinga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
186 | Krasnopolska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
187 | Bożejewicz Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
188 | Bożejewicz Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
189 | Wiczek Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
190 | Czerepski Krystian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
191 | Głodnicka Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
192 | Rynkowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
193 | Kadłubowska Judyta | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
194 | Biernat Roksana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
195 | Dubnowska Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
196 | Kawczyński Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
197 | Sokołowski Olivier | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
198 | Jonik Marek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
199 | Miałdun Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
200 | Janowski Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat | SSP 3 Elbląg | opłacono |
Wyświetleń: 19180