Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bagiński Mariusz | Rypin | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
2 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
3 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
4 | Pawlak Marcin | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
5 | Musiał Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
6 | Surzyn Beata | Tychy | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
7 | Ludwiński Robert | Łódź | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
8 | Florek Tomasz | Dębno | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
9 | Florek Beata | Łysa Góra | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
10 | Markiewicz Kamil | Poznań | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
11 | Wilczewski Bogdan | Gdynia | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
12 | Stromczyński Maciej | Zabrze | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
13 | Kubin Maciej | Nielepice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
14 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
15 | Konieczny Konrad | Gorzów wielkopolski | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
16 | Rymut Dawid | Kraków | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
17 | Pufund Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
18 | Kulakowski Mikolaj | Rumia | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
19 | Pisański Piotr | Rumia | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
20 | Krawczyk Dariusz | Wrocław | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
21 | Krawczyk Barbara | Wrocław | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
22 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
23 | Luchowski Michał | Myślibórz | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
24 | Michniewicz Piotr | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
25 | Małodobry Krzysztof | Barlinek | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
26 | Więckowski Jakub | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
27 | Szklarz Michał | Wierzbna | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
28 | Pańta Ernest | Piława Górna | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
29 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
30 | Wójciszyn Mateusz | Reda | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
31 | Pawlak Maja | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
32 | Radwanski Robert | Gdańsk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
33 | Pawlak Izabela | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
34 | Burda Katarzyna | Pszów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
35 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
36 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
37 | Krawczyk Katarzyna | Sollentuna | Szwecja | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
38 | Drobyszewski Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
39 | Przyborek Bartosz | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
40 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
41 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
42 | Krężel Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
43 | Mentel Marcin | Warszawa | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
44 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
45 | Grabara Adam | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
46 | Koza Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
47 | Grzegorczyk Marzena | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
48 | Gembala Violetta | Bełk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
49 | Szymik Grażyna | Bełk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
50 | Dobiecka Izabela | Ruda Śl | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
51 | Ptak Stanisława | Bełk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
52 | Kiera Szymon | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
53 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
54 | Tomanek Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
55 | Zdunowski Maciej | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
56 | Zieliński Michał | Jaworzno | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | opłacono | |
57 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | 5 z Księżyca | opłacono |
58 | Walewska Urszula | Łódź | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | 5 z Księżyca | opłacono |
59 | Trybuła Krzysztof | Kędzierzyn-Koźle | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | AIUT | opłacono |
60 | Sochacki Dariusz | Chorzów Batory | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Amator | opłacono |
61 | Paluch Kamil | Warszawa | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | AMSORT | opłacono |
62 | Suchecki Łukasz | Wrocław | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Averna | opłacono |
63 | Pesel Janusz | Siemianowicę Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | B-N-R-S | opłacono |
64 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Będzin Team | opłacono |
65 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Biegamy z oszczepem | opłacono |
66 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | GARAŻ Nasielsk | opłacono |
67 | Podraza Marek | Gorlice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Gorlicka Grupa Biegowa | opłacono |
68 | Nantka Witek | Rybnik | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | IB Team | opłacono |
69 | Jastrzębski Kamil | GLiwice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | JK Automation | opłacono |
70 | Mikołajczyk Damian | Uniejów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | K-FLEX POLSKA | opłacono |
71 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | KEMPER TEAM | opłacono |
72 | Lesz Michał | Piekary Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
73 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
74 | Chościński Piotr | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
75 | Zadroż Łukasz | Tuliszów | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
76 | Bubak Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
77 | Kwiecień Sławomir | Jerzmanowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
78 | Kamiński Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
79 | Mnich Anna | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
80 | Witor Jerzy | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
81 | Witor Tobiasz | Sosnowiec | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
82 | Szoen Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
83 | Witor Oskar | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | LENZE TEAM | opłacono |
84 | Kura Marta | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Lenze Team | opłacono |
85 | Majewski Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MajMusic | opłacono |
86 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK team | opłacono |
87 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK team | opłacono |
88 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK team | opłacono |
89 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Mk team | opłacono |
90 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK Team | opłacono |
91 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK Team | opłacono |
92 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK TEAM | opłacono |
93 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK Team | opłacono |
94 | Szyguła Anna | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK Team | opłacono |
95 | Szyguła Barbara | Katowice | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | MK Team | opłacono |
96 | Carlsson Agnieszka | Zielona Góra | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | NIEZRZESZONA | opłacono |
97 | Korzeniowska Magdalena | Zabrze | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Opel Active Team | opłacono |
98 | Zamojski Andrzej | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | SEM POLSKA TORUŃ | opłacono |
99 | Zamojska Małgorzata | Toruń | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | SEM POLSKA TORUŃ | opłacono |
100 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 lub 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
Wyświetleń: 7307