Bieg Tropem Wilczym - Słupsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bielawski Grzegorz Kędzierzyn-Koźle 1963 metry opłacono on-line
2 SZMIGIERO Sebastian Słupsk 1963 metry W.P.K. SŁOÑ TEAM SŁUPSK opłacono on-line
3 Królak Aleksandra Siemianice 1963 metry opłacono on-line
4 Lipka kamila Słupsk 1963 metry opłacono on-line
5 Dutkiewicz Maria Słupsk 1963 metry 7BOW opłacono on-line
6 lipka adam słupsk 1963 metry opłacono on-line
7 Wielgat Łukasz Pieńkowo 1963 metry KB Bryza Postomino opłacono on-line
8 Fedorczyk Piotr Gdynia 1963 metry opłacono on-line
9 Tudruj Maja Słupsk 1963 metry opłacono on-line
10 Tudruj Patrycja Słupsk 1963 metry opłacono on-line
11 TUDRUJ Andrzej Słupsk 1963 metry opłacono on-line
12 Fruba Karina Słupsk 1963 metry STOPA Słupsk / KORONA Szczecin opłacono on-line
13 Szewczyk Agata Kobylnica 1963 metry
14 Łydka Cezary LĘBORK 1963 metry
15 ŁYDKA Rafał LĘBORK 1963 metry
16 Abramowicz Damian Kalisz 1963 metry REKSIO TEAM / WATAHA Łączy Nas Bieganie / KNT Kalisz opłacono on-line
17 Górka Beata Górka Poronin 1963 metry opłacono on-line
18 Klejment Joanna Słupsk 1963 metry opłacono on-line
19 Klejment Piotr Słupsk 1963 metry Ruch Narodowy koło Słupsk opłacono on-line
20 Marczak Andrzej Żelkowo 1963 metry ELITARNA GRUPA BALTO
21 Wawrzyniak Anna Grąsino 1963 metry opłacono on-line
22 Ziatyk Kazik Siemianice 1963 metry KoalASS
23 Ziatyk Alicja Siemianice 1963 metry KoalASS
24 Ziatyk Maciej Siemianice 1963 metry KoalASS
25 Jankowska Hanna Siemianice 1963 metry opłacono on-line
26 Jankowski Wiktor Siemianice 1963 metry opłacono on-line
27 Laszczyk Kasia Siemianice 1963 metry opłacono on-line
28 Kałużna Patrycja Słupsk 1963 metry opłacono on-line
29 Janus Anna Słupsk 1963 metry opłacono on-line
30 Sołśnia Iga Nowa Dąbrowa 1963 metry Potęga Nordica opłacono on-line
31 Sołśnia Mariusz Nowa Dąbrowa 1963 metry Potęga Nordica opłacono on-line
32 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa 1963 metry Potęga Nordica opłacono on-line
33 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa 1963 metry opłacono on-line
34 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa 1963 metry Potęga Nordica opłacono on-line
35 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 1963 metry Potęga Nordica opłacono on-line
36 Łubkowska Magdalena Słupsk 1963 metry opłacono on-line
37 KOZACZUK JUSTYNA SŁUPSK 1963 metry opłacono on-line
38 Kozaczuk Jarosław Słupsk 1963 metry opłacono on-line
39 Plath Koperska Krystyna Sławno 1963 metry opłacono on-line
40 Koperski Jan Sławno 1963 metry opłacono on-line
41 Turczyn Grzegorz Słupsk 1963 metry W.P.K. SŁOŃ USTKA opłacono on-line
42 DREWNIAK TOMASZ Słupsk 1963 metry opłacono on-line
43 Skrzypiec Krzysztof Słupsk 1963 metry Pomeriders Słupsk opłacono on-line
44 Gaweł Izabela Słupsk 1963 metry Pomeriders Słupsk opłacono on-line
45 Gaweł Iwona Słupsk 1963 metry Pomeriders Słupsk opłacono on-line
46 Półtorzycki Piotr Słupsk 1963 metry opłacono on-line
47 Dyrmo Ania Dyrmo Włynkówko 1963 metry opłacono on-line
48 Pokorny Edward Ustka 1963 metry TUPOT Ustka opłacono on-line
49 Marzec Andrzej Słupsk 1963 metry Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
50 Zabiegły Jacek Słupsk 1963 metry opłacono on-line
51 Małecki Oskar Słupsk 1963 metry Słupsk opłacono on-line
52 Mazur Tomasz Słupsk 1963 metry Słupsk opłacono on-line
53 PRZYMORSKA ALICJA USTKA 1963 metry W.P.K. SŁOŃ USTKA opłacono on-line
54 Przymorski Waldemar Ustka 1963 metry W.P.K. SŁOŃ USTKA opłacono on-line
55 LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA MASZEWO LĘBORSKIE 1963 metry Best Beasts opłacono on-line
56 Gusmann Zbigniew Słupsk 1963 metry M.P.Ś opłacono on-line
57 Fruba Andrzej Redzikowo 1963 metry opłacono on-line
58 Sikoń-Łatka Marta Kisewo 1963 metry opłacono on-line
59 Płodzień Karolina Karzcino 1963 metry opłacono on-line
60 Witt Marzena Bytów 1963 metry opłacono on-line
61 Witt Zbigniew Bytów 1963 metry opłacono on-line
62 Wagner Andrzej Bytów 1963 metry opłacono on-line
63 Okołotowicz Dorota Słupsk 1963 metry opłacono on-line
64 Gmińska Marzena Słupsk 1963 metry opłacono on-line
65 Prusak Leon Słupsk 1963 metry UKS Byki Slupsk opłacono on-line
66 Prusak Franciszek Słupsk 1963 metry UKS Byki Slupsk opłacono on-line
67 Maciejewski Tomasz Ustka 1963 metry Night Wolves Słupsk opłacono on-line
68 Patyna Paweł SŁUPSK 1963 metry
69 Jarząb Michał Jarząb Słupsk 1963 metry opłacono on-line
70 Jarząb Magdalena Jarząb Słupsk 1963 metry opłacono on-line
71 Jarząb Agnieszka Jarząb Słupsk 1963 metry opłacono on-line
72 Jarząb Andrzej Jarząb Słupsk 1963 metry opłacono on-line
73 Broll Wioletta Jezierzyce 1963 metry 3Fale Team opłacono on-line
74 Prusak Marcin Słupsk 1963 metry opłacono on-line
75 Dziuba Hania Słupsk 1963 metry
76 Hreczko Piotr Damnica 1963 metry opłacono on-line
77 Dzióba Marcin Słupsk 1963 metry
78 Jankowska Karolina Słupsk 1963 metry opłacono on-line
79 Świątek Emilia Słupsk 1963 metry opłacono on-line
80 Walczak Krzysztof Gdynia 1963 metry ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono


Wyświetleń: 2534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ