SwimRun - indywidualnie
Super Spirint
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jelonek Mieczysław Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard opłacono
2 Markus Tamas Warsaw Węgry Super Spirint WITC
3 Stanek Michal Bytom Polska Super Spirint opłacono
4 Stanek Katarzyna Bytom Polska Super Spirint opłacono
5 Kalinca Amalia Warszawa Polska Super Spirint WITC opłacono
6 Touchstone Caroline Touchstone Konstancin Jeziorna Polska Super Spirint WITC opłacono
7 Barr James Warsaw Wielka Brytania Super Spirint WITC opłacono
8 arroyo adrian warszawa Polska Super Spirint WITC opłacono
9 dylla ryan warszawa Polska Super Spirint opłacono
10 Christensen Jens Warszawa Polska Super Spirint opłacono
11 Boucher Alexandre Warszawa Polska Super Spirint WITC opłacono
12 Federowicz Grzegorz Wrocław Polska Super Spirint
13 Karbowski Grzegorz Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański opłacono
14 Łątka Katarzyna Warszawa Polska Super Spirint Swim Victory opłacono
15 Chmurzyński Jakub Klukowa Huta Polska Super Spirint opłacono
16 Sadowski Tomasz Karczemki Polska Super Spirint Bald Brothers opłacono
17 Pachowski Adrian Warszawa Polska Super Spirint Swim Victory opłacono
18 Kaszubowska Joanna Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański opłacono
19 Berkovics Igors Warszawa Łotwa Super Spirint WITC opłacono
20 Krukowski Artur Wołomin Polska Super Spirint
21 Gromowski Waldemar Trzepowo Polska Super Spirint opłacono
22 Basara Mateusz Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański
23 Galleguillos Claudio Warszawa Hiszpania Super Spirint opłacono
24 Gizicki Marek Warszawa Polska Super Spirint opłacono
25 Sobiczewski Rafał Łomianki Polska Super Spirint opłacono
26 Prabucki Robert Owidz Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański opłacono
27 Ślizewski Paweł Okole Polska Super Spirint opłacono
28 Grazulis Ricardas Warsaw Polska Super Spirint opłacono
29 Paschke Roman Gdynia Polska Super Spirint Bald Brothers opłacono
30 Pyś Mateusz Łebcz Polska Super Spirint BlueApart Team/Run-passion opłacono
31 Okopiński Bartek Kudowa zdrój Polska Super Spirint BlueApart Team opłacono
32 Paul Krzysztof Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański opłacono
33 Jabłoński Michał Suchy Dwór Polska Super Spirint Wydra Squad+ Wenus opłacono
34 Pruszyńska Marlena Tczew Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański opłacono
35 Kędzierski Krzysztof TANOWO Polska Super Spirint Go2Tri Szczecin
36 Bołtuć Małgorzata Wrocław Polska Super Spirint
37 Frej Marcin Warszawa Polska Super Spirint Zabiegani.TV
38 Palowska Joanna Olsztyn Polska Super Spirint Są Wolniejsi opłacono
39 kacperski olaf warszawa Polska Super Spirint opłacono
40 Bagińska Anna Warszawa Polska Super Spirint Swim Victory/Duklanowski Team opłacono
41 Łądkowski Wojtek Gdynia Polska Super Spirint OKAS Gdynia opłacono
42 wicek aneta Starogard Gdański Polska Super Spirint Morsy Zblewo Run Team opłacono
43 Jeka Michał Mechelinki Polska Super Spirint
44 Najderek Maciej ŁÓDŹ Polska Super Spirint goswimrun.pl / najderki4 opłacono
45 Barca Emilia Zblewo Polska Super Spirint Morsy Zblewo
46 Ossowska Ewa Zblewo Polska Super Spirint Morsy Zblewo opłacono
47 Szulc Helena Szczecin Polska Super Spirint SMT Szczecin opłacono
48 Loose Anna Starogard Gdański Polska Super Spirint Morsy Zblewo opłacono
49 Sabadasz Marcin Poznań Polska Super Spirint Nogi mnie bolą opłacono
50 Sabadasz Joanna Poznań Polska Super Spirint Nogi mnie bolą opłacono
51 Kowalczyk Wioletta Wągrowiec Polska Super Spirint opłacono
52 Żardecki Dawid Starogard Gdański Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański/ Ks Sokół Zblewo opłacono
53 Pawlewicz-Łubińska Anna Szczecin Polska Super Spirint SMT opłacono
54 Gałowska Agnieszka Wągrowiec Polska Super Spirint Inpower CelIronMan
55 Cebulska Agnieszka Warszawa Polska Super Spirint Vege Runners
56 Kuś Maciej Strzelce Krajeńskie Polska Super Spirint opłacono
57 Lorenc Agnieszka Droszków Polska Super Spirint SPARTANIE DZIECIOM opłacono
58 Buchacz Radek ŁÓDŹ Polska Super Spirint FLEXIDEA opłacono
59 szwarc jagoda gdynia Polska Super Spirint ti3miasto
60 Zaręba Beata Kaliska Polska Super Spirint niezrzeszona opłacono
61 Kamysz Magdalena Zblewo Polska Super Spirint opłacono
62 Gabryel Jan Żabno Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański
63 Gabryel Maciej Żabno Polska Super Spirint TRI Starogard Gdański


Wyświetleń: 3929

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ