I MARATON MTB ,,Lisim Tropem”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Furtak Kinga Starogard Gdański MINI 28km
2 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
3 Ebertowski Maciej Czersk MINI 28km opłacono on-line
4 Dudziak Adam Leszno MEGA 52km Strefasportu.pl opłacono
5 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK MEGA 52km opłacono on-line
6 Romanowski Mateusz Stare Pole MEGA 52km opłacono on-line
7 Jabłoński Kacper RAWICZ MEGA 52km Strefasportu.pl opłacono
8 Kutrowski Błażej LESZNO MEGA 52km Strefasportu.pl opłacono
9 Semczuk Hubert LESZNO MEGA 52km Strefasportu.pl opłacono
10 Pol Patryk Grudziądz MINI 28km opłacono on-line
11 Kołodziejska Monika Reda MINI 28km NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
12 Paszynin Damian IŁAWA MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
13 Gerlach Waldemar Inowrocław MINI 28km opłacono on-line
14 Cichawa Adrian Osieczna MINI 28km opłacono on-line
15 Rubaj Adam Kwidzyn MINI 28km Dziki Team Kwidzyn
16 Gemski Oskar Starogard Gdański MINI 28km opłacono on-line
17 Zachciał Tomek Kowale MINI 28km VO2Max MTB Team
18 Zurel Waldemar Rypin MINI 28km opłacono on-line
19 Zurel Michał Rypin MEGA 52km opłacono on-line
20 Czeszejko Grzegorz Prabuty MINI 28km Bike Club Prabuty opłacono on-line
21 Ryś Marcin Bytów MINI 28km opłacono on-line
22 cisło Waldemar bądki MINI 28km Cyklo Kwidzyn
23 Paszynin DANIEL Susz MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
24 Łosinski Bartosz Gniew MINI 28km MTB Brody
25 Trzciałkowski Arkadiusz Susz MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
26 Legaszewski Roman Skórcz MEGA 52km - CZŁONKOWIE TEAM MX SKÓRCZ Team MX Skórcz
27 Budziński Tomasz Bydgoszcz MINI 28km Cyklo Bydgoszcz opłacono on-line
28 Jeziorowski Maciej Bydgoszcz MINI 28km opłacono on-line
29 Papież Przemysław Leszno MEGA 52km - CZŁONKOWIE TEAM MX SKÓRCZ
30 Jabłoński Jacek Szczecinek MEGA 52km opłacono on-line
31 Roppel Rafał Gdańsk MINI 28km opłacono on-line
32 Dichting Damian Grudziądz MEGA 52km TCH Cycling Punks opłacono on-line
33 Kapuściński Krzysztof Olsztyn MINI 28km KRAMER S.A. opłacono on-line
34 Guth Mirosław Bydgoszcz MINI 28km opłacono on-line
35 Siebert Krzysztof Susz MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
36 Zaremba Sławomir Susz MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
37 Substelny Jakub Bydgoszcz MINI 28km opłacono on-line
38 Plutka Robert Więcbork MINI 28km Mindhunter MTB opłacono on-line
39 Jarocki Tomasz Sztutowo MINI 28km Mustang Sztutowo opłacono on-line
40 Tuszyński Mikołaj Kowalewo Pomorskie MINI 28km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
41 Jończyk Krzysztof Sławno MINI 28km opłacono on-line
42 Graczewska Monika Gdańsk MINI 28km Uniwersytet Gdański opłacono on-line
43 Piepka Sławomir Leśniewo MEGA 52km KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
44 Suchecki Andrzej Malbork MINI 28km opłacono on-line
45 Truszczyński Mateusz Gdańsk MINI 28km
46 Pietrzyk Michał Sławno MINI 28km opłacono on-line
47 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MINI 28km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
48 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MINI 28km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
49 Przybysz Grzegorz Rumia MINI 28km opłacono on-line
50 Torzewski Jacek Bydgoszcz MINI 28km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
51 Fiedorek Piotr Bydgoszcz MINI 28km Cyklo Bydgoszcz opłacono on-line
52 Korth Damian Żarnowiec MINI 28km NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
53 Korth Bożena Żarnowiec MINI 28km NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
54 Wernik Roman Świecie MINI 28km opłacono on-line
55 Ziemiński Maciej Unisław MINI 28km GardenFlora MTB Team opłacono on-line
56 Damski Łukasz Tryszczyn MINI 28km GardenFlora MTB Team opłacono on-line
57 Ziemba Michał Bydgoszcz MEGA 52km Cyklo Bydgoszcz opłacono on-line
58 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI 28km opłacono on-line
59 Maćkowiak Piotr Bytów MINI 28km DRUTEX opłacono on-line
60 Jaworski Bartosz Kwidzyn MINI 28km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
61 Gołata Piotr Bydgoszcz MEGA 52km Wataha MTB Team Bydgoszcz
62 Szczepański Daniel Kamieniec MINI 28km opłacono on-line
63 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto MEGA 52km Klif Team opłacono on-line
64 Cieśliński Grzegorz Kaliska MINI 28km opłacono on-line
65 Modlińska Beata Rumia MINI 28km MajBike Team opłacono on-line
66 Chrzanowski Tomasz Tczew MINI 28km opłacono on-line
67 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MINI 28km
68 Zimny Marcin Grudziądz MINI 28km opłacono on-line
69 Kordas Jędrzej Lidzbark MINI 28km opłacono on-line
70 Bianek Tomasz Skórcz MINI 28km opłacono on-line
71 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański MINI 28km GK STG opłacono
72 Kamińska Agnieszka Bydgoszcz MEGA 52km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
73 Szturo Rafał Lubicz MEGA 52km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
74 Kucharska Wioletta Golub-Dobrzyń MINI 28km KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
75 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń MINI 28km KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
76 Reca Tomasz Mądrzechowo MINI 28km MLKS Baszta Bytów
77 Reca Elżbieta Mądrzechowo MINI 28km MLKS Baszta Bytów
78 Fausek Marcin Toruń MEGA 52km SISU-OWB rowertor.com opłacono on-line
79 Gradowski Adam Czarna Woda MINI 28km opłacono on-line
80 Gradowska Beata Czarna Woda MINI 28km opłacono on-line
81 Karpiński Marcin Bytów MINI 28km opłacono on-line
82 Rogalski Tomasz Kolincz MINI 28km opłacono
83 Ruliński Przemysław Gniew MEGA 52km RRT
84 Cirug Artur Bydgoszcz MINI 28km
85 Kłos Tomasz Skórcz MEGA 52km - CZŁONKOWIE TEAM MX SKÓRCZ Team MX Skórcz
86 Borzyszkowski Tomasz Tczew MINI 28km GK Gryf Tczew opłacono
87 Pawella Anna Starogard Gdański MINI 28km GK STG opłacono
88 Simon Julia Gniew MINI 28km opłacono on-line
89 Hercke Adam Starogard Gd. MINI 28km GK STG opłacono
90 Mańczak Adam Grudziadz MINI 28km Klub Forma opłacono on-line
91 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MINI 28km LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
92 Szulc Izabela Więcbork MINI 28km opłacono on-line
93 Ciemna Renata Górowatki 21 MINI 28km opłacono on-line
94 Orzędowski Dominik Orzędowski Kwidzyn MINI 28km Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
95 Hoppe Waldemar Hoppe Więcbork MINI 28km opłacono on-line
96 Pituch Sławomir Bytów MINI 28km Romet Factory Team opłacono on-line
97 Szymczycha Beata Gdańsk MINI 28km Zajazd Korona Team opłacono on-line
98 Hering Maciej bartosz Krag MEGA 52km GK STG opłacono
99 Bogusz Waldemar Tczew MEGA 52km TMT Toruń opłacono on-line
100 Oryl Grzegorz Oryl Starogard Gdański MINI 28km GK STG opłacono


Wyświetleń: 14512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ