Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#InoRosaTeam | |||||||||
1 | Więzik Grzegorz Więzik | Katowice | Bieg 5,2 km | #InoRosaTeam | limit osiągnięty | ||||
#byledomety | |||||||||
2 | Żelezik Marzena | Będzin | Bieg Nordic Walking 5,2 km | #byledomety | limit osiągnięty | ||||
----- | |||||||||
3 | Matyszkiewicz Irmina | Czeladź | Bieg Nordic Walking 5,2 km | ----- | opłacono | ||||
4 | Rzepka Małgorzata Aleksandra | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | ----- | limit osiągnięty | ||||
5 | Rzepka Tomasz | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | ----- | limit osiągnięty | ||||
4Partners | |||||||||
6 | Słomiany Paweł | Tarnowskie Góry | Bieg 5,2 km | 4Partners | opłacono | ||||
ALKER TEAM | |||||||||
7 | Alker Elżbieta | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | ALKER TEAM | opłacono | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
8 | Popczyk Ewa | Będzin-Grodziec | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono | ||||
Aktywni Lyski | |||||||||
9 | Wolnik Mateusz | Lyski | Bieg 5,2 km | Aktywni Lyski | opłacono | ||||
10 | Jędrosek Katarzyna | Lyski | Bieg 5,2 km | Aktywni Lyski | opłacono | ||||
11 | Auguścik Bogdan | Rydułtowy | Bieg 5,2 km | Aktywni Lyski | opłacono | ||||
Alker Team | |||||||||
12 | Alker Zbigniew | Gliwice | Bieg 5,2 km | Alker Team | opłacono | ||||
BANDA Z POŁUDNIA | |||||||||
13 | Kaszuba-Śmieja Małgorzata | Gliwice | Bieg 5,2 km | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono | ||||
14 | Śmieja Tomasz | Gliwice | Bieg 5,2 km | BANDA Z POŁUDNIA | limit osiągnięty | ||||
15 | Wałłaczewski Paweł | Bytom | Bieg 5,2 km | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono | ||||
16 | Wilczyńska-Kogut Aleksandra | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono | ||||
17 | Kogut Klara | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono | ||||
BDB Team, Augusteam | |||||||||
18 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg 5,2 km | BDB Team, Augusteam | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
19 | Błaszczyk Paulina | Chorzów | Bieg 5,2 km | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
20 | Błaszczyk Mateusz | ChorzóW | Bieg 5,2 km | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
21 | Morczińska Danuta | Ornontowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Biegam dla mojej pięknej Monisi | |||||||||
22 | Ostrowski Przemysław | Bałoszyce | Bieg 5,2 km | Biegam dla mojej pięknej Monisi | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
23 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Bieg 5,2 km | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
Biegowa Kużnia | |||||||||
24 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg 5,2 km | Biegowa Kużnia | opłacono | ||||
Biegowa Polska | |||||||||
25 | Razik Wiktor | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Biegowa Polska | opłacono | ||||
Decathlon i przyjaciele | |||||||||
26 | Wegner Jacek | Gaszowice | Bieg 5,2 km | Decathlon i przyjaciele | limit osiągnięty | ||||
27 | Kubica-Badora Rozalia | Knurów | Bieg 5,2 km | Decathlon i przyjaciele | opłacono | ||||
28 | Badora Maciej | Knurów | Bieg 5,2 km | Decathlon i przyjaciele | opłacono | ||||
Ekipa REHA-FIT | |||||||||
29 | Czarniakowska Marzena | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Ekipa REHA-FIT | opłacono | ||||
30 | Hanuschik Dorota | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Ekipa REHA-FIT | opłacono | ||||
Ekipa z Halemby | |||||||||
31 | Zak Mateusz | Łaziska Gorne | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
32 | Jurczyk Anna | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
33 | Grajcka Eliza | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
34 | Belkowska Teresa | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
35 | Jaroszek Justyna | Orzesze | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
36 | Celmer Magdalena | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
37 | Żółkiewicz Karolina | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
38 | Niedźwiedź Grzegorz | Łaziska Górne | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
39 | Stanoch Rafał | Łaziska Górne | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
40 | Franz Izabela | Orzesze | Bieg 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
41 | Janoszek Katarzyna | Łaziska Górne | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
42 | Wojtala Teresa | Łaziska Górne | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
43 | Hyba Barbara | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
44 | Hyba Adam | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
45 | Grzegorzek-Fąfara Natalia | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
46 | Grzegorzek Janina | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
47 | Fąfara Rafał | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
48 | Białkowska Marzena | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
49 | Białkowski Przemysław | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
50 | Szymala Maria | łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
51 | Szymala Mirosław | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
52 | Grajcka Aleksandra | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
53 | Belkowska Alicja | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
54 | Jurczyk Adam | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
55 | Grajcki Damian | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
56 | Belkowski Marcin | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
57 | Celmer Karol | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
58 | Celmer Zofia | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
59 | Celmer Wojciech | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
60 | Kołodziej Bogusia | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
61 | Kołodziej Piotr | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
62 | Jurczyk Paulina | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
63 | Kluk Katarzyna | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
64 | Kluk Łukasz | Mikołów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
65 | Koba Joanna | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
66 | Koba Wojciech | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | opłacono | ||||
67 | Czembor Adam | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
68 | Czembor Joanna | Łaziska Górne | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Ekipa z Halemby | limit osiągnięty | ||||
Ex Team | |||||||||
69 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Bieg 5,2 km | Ex Team | limit osiągnięty | ||||
Extremalne OTK na Relaksie | |||||||||
70 | MĄCZKA KRYSTYNA | GLIWICE | Bieg 5,2 km | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
71 | Jędrzejowska-Dec Anna | Gliwice | Bieg 5,2 km | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
72 | Szkamruk Małgorzata | Gliwice | Bieg 5,2 km | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
73 | Jaworek Dariusz | Gliwice | Bieg 5,2 km | Extremalne OTK na Relaksie | limit osiągnięty | ||||
74 | Strassberger Katarzyna | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
75 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5,2 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | opłacono | ||||
76 | Kurasz Agnieszka | Czeladż | Bieg 5,2 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | opłacono | ||||
77 | Motyczyński Grzegorz | Dabrowa Gornicza | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | limit osiągnięty | ||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem :-) | |||||||||
78 | Pyrk Joanna | Radlin | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Fundacja Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
79 | Troszka Sylwia | Rydułtowy | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Fundacja Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
80 | Simińska Małgorzata | Rydułtowy | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Fundacja Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
81 | PODOLSKA SYLWIA | GLIWICE | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Fundacja Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
GO4IT | |||||||||
82 | Gębczyński Paweł | Gliwice | Bieg 5,2 km | GO4IT | opłacono | ||||
GRUPA JURA'PL | |||||||||
83 | Rok Anna | Zawiercie | Bieg 5,2 km | GRUPA JURA'PL | opłacono | ||||
84 | Jędryszczak Iwona | Zawiercie | Bieg 5,2 km | GRUPA JURA'PL | opłacono | ||||
85 | Wasik Marcin | Poręba | Bieg 5,2 km | GRUPA JURA'PL | limit osiągnięty | ||||
GT TEAM | |||||||||
86 | Ściuka Martyna | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | GT TEAM | opłacono | ||||
Gibki Bill . | |||||||||
87 | Janas Adam | Chorzów | Bieg 5,2 km | Gibki Bill . | opłacono | ||||
Glivclinic | |||||||||
88 | Dołaszyńska-Żółkiewska Anna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Glivclinic | opłacono | ||||
Green Belt Runner Team | |||||||||
89 | Kasprzak Martyna | Chorzów | Bieg 5,2 km | Green Belt Runner Team | opłacono | ||||
HDK PCK BASIA | |||||||||
90 | Jeliński Andrzej | Mysłowice | Bieg 5,2 km | HDK PCK BASIA | limit osiągnięty | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
91 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg 5,2 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
KAMPER TEAM | |||||||||
92 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | KAMPER TEAM | opłacono | ||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
93 | Denicki Przemysław | Knurów | Bieg 5,2 km | KB Orły z Knurowa | opłacono | ||||
94 | Olimski Fabian | Knurów | Bieg 5,2 km | KB Orły z Knurowa | limit osiągnięty | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
95 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | KEMPER TEAM | opłacono | ||||
96 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | KEMPER TEAM | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
97 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Katowicki Nordic Walking | limit osiągnięty | ||||
Kijki Nawijki | |||||||||
98 | Kubata-Wal Anna | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Kijki Nawijki | limit osiągnięty | ||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
99 | Pawliczek Izabela | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5,2 km | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono | ||||
100 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | Bieg 5,2 km | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono | ||||
Klub leniwych biegaczy | |||||||||
101 | Wilczyńska Lucyna | Knurów | Bieg 5,2 km | Klub leniwych biegaczy | opłacono | ||||
LUXTORPEDA Czerwionka | |||||||||
102 | Kapszewicz Joanna | Stanowice | Bieg 5,2 km | LUXTORPEDA Czerwionka | opłacono | ||||
103 | Szczotka Wioleta | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5,2 km | LUXTORPEDA Czerwionka | opłacono | ||||
104 | Menżyk Urszula | Stanowice | Bieg 5,2 km | LUXTORPEDA Czerwionka | opłacono | ||||
Lecymy Durs | |||||||||
105 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg 5,2 km | Lecymy Durs | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
106 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg 5,2 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
107 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg 5,2 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
108 | Trefon Iwona | Rogoźnik | Bieg 5,2 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
109 | Gumułka Joanna | Piekary Ślaskie | Bieg 5,2 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lindy Pong | |||||||||
110 | Kowalczyk Mariusz | Sosnowiec | Bieg 5,2 km | Lindy Pong | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
111 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
112 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
113 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
114 | Nieslony Ryszard | CHORZÓW | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
115 | CZEMPIK ANIELA | Chorzów | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
116 | Nowak Barbara | Chorzów | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
117 | Kuczera Sabina | Chorzów | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
118 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MALINOWE GWIAZDY | limit osiągnięty | ||||
MK Team | |||||||||
119 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg Nordic Walking 5,2 km | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
120 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | MK team | opłacono | ||||
MKteam | |||||||||
121 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | MKteam | limit osiągnięty | ||||
Malczusia Team | |||||||||
122 | Malczewska Anna | Gliwice | Bieg 5,2 km | Malczusia Team | opłacono | ||||
Meduzy | |||||||||
123 | Kilar-Hoszowska Sabina | Tarnowskie Góry | Bieg 5,2 km | Meduzy | opłacono | ||||
124 | Sztylc Jacek | Gliwice | Bieg 5,2 km | Meduzy | opłacono | ||||
125 | Jop Grzegorz | Paniówki | Bieg 5,2 km | Meduzy | opłacono | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
126 | Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina | Ruda Śląska | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | Miraz Race Team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
127 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5,2 km | Mk team | opłacono | ||||
128 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | Mk team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
129 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | Mk team | opłacono | ||||
130 | Marcinkowski Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | Mk team | opłacono | ||||
NAJki Polonia Bytom | |||||||||
131 | Michalska-Kaim Magdalena | Gliwice, Polska | Bieg 5,2 km | NAJki Polonia Bytom | opłacono | ||||
Najki Polonia Bytom | |||||||||
132 | Kulczyk Anna | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Najki Polonia Bytom | opłacono | ||||
Nasza Szkoła Zabrze | |||||||||
133 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 5,2 km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono | ||||
Nexteer Runners | |||||||||
134 | Bielecka Elżbieta | Knurów | Bieg 5,2 km | Nexteer Runners | opłacono | ||||
135 | Trzebski Sebastian | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | Nexteer Runners | opłacono | ||||
136 | Gramś Bogumił | Gliwice | Bieg 5,2 km | Nexteer Runners | opłacono | ||||
137 | Gdowski Slawomir | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Nexteer Runners | opłacono | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
138 | Dybeł Agnieszka | Częstochowa | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Nordic Team Częstochowa | opłacono | ||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
139 | Taisner Aleksandra | ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Nordic Team Ruda Śląska | limit osiągnięty | ||||
Nordic Walking Lyski | |||||||||
140 | Mandrysz Aleksandra | Lyski | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Nordic Walking Lyski | limit osiągnięty | ||||
OASIS SPORT Team | |||||||||
141 | KRZANOWSKI MARCIN KRZANOWSKI | Zabrze | Bieg 5,2 km | OASIS SPORT Team | opłacono | ||||
OchajoRun Friends | |||||||||
142 | Szołtysek Beata | Rybnik | Bieg 5,2 km | OchajoRun Friends | opłacono | ||||
Oko w Oko z Rakiem :-) | |||||||||
143 | Szczurek Ewa | Zabrze | Bieg 5,2 km | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
144 | Buryba Anna | Gliwice | Bieg 5,2 km | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
145 | Surlas Jacek | Gliwice | Bieg 5,2 km | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
146 | ODOSZEWSki Roman | Gliwice | Bieg 5,2 km | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
147 | SUS STANISŁAWA SUS | SUSZEC | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
148 | Leśnik Marta | Knurów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Oko w Oko z Rakiem :-) | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
149 | PASTERNAK Zbigniew | GLIWICE | Bieg 5,2 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
150 | Pasternak Anna | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
151 | Ochman Maria | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
152 | Ochman Ireneusz | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Opel Active Team | opłacono | ||||
PhD Runners | |||||||||
153 | Palmowska Agnieszka | Gliwice | Bieg 5,2 km | PhD Runners | opłacono | ||||
Pressglass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
154 | Pułkownik Iga | Częstochowa | Bieg 5,2 km | Pressglass Biegamy i Wspieramy | opłacono | ||||
Profes Lex | |||||||||
155 | Marek Robert | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Profes Lex | opłacono | ||||
Radlinioki w biegu | |||||||||
156 | Wojciechowski Marcin | Radlin | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Radlinioki w biegu | limit osiągnięty | ||||
Reckitt Runners | |||||||||
157 | Kurkowski Jarosław | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | Reckitt Runners | opłacono | ||||
Rybnicki Klub Nordic Walking | |||||||||
158 | Branny Julia | Rybnik | Bieg 5,2 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
159 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
160 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg 5,2 km | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Sekretarki | |||||||||
161 | Felisiak Agnieszka | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Sekretarki | opłacono | ||||
162 | Momot Monika | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Sekretarki | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
163 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
164 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Silesia Marathon Club | limit osiągnięty | ||||
SkotnicaTeam | |||||||||
165 | Siwiec-Markiewicz Katarzyna | Mysłowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
166 | Markiewicz Marek | Mysłowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
167 | Gołębiowska Anna | Czeladź | Bieg Nordic Walking 5,2 km | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
168 | Gołębiowski Krystian | Czeladź | Bieg Nordic Walking 5,2 km | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
169 | Siwiec Anna | Mysłowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
170 | Gołębiowski Bartosz | Czeladź | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | SkotnicaTeam | opłacono | ||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
171 | HODZIC Izudin | Wülmersen | Bieg 5,2 km | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
172 | Migdał Iwona | Gliwice | Bieg 5,2 km | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
173 | Jahnke Gabriela | Gliwice | Bieg 5,2 km | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
Slow Motion Team | |||||||||
174 | Barszcz Jan | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Slow Motion Team | opłacono | ||||
175 | Barszcz Magdalena | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Slow Motion Team | opłacono | ||||
Smaki biegania | |||||||||
176 | Czyrnek Ewa | Rybnik | Bieg 5,2 km | Smaki biegania | opłacono | ||||
Socios Silesia | |||||||||
177 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | Socios Silesia | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
178 | Gazda Dorota | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
179 | Bąk Jerzy | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Stadion Śląski | limit osiągnięty | ||||
Strzykawki | |||||||||
180 | Opałka Marcin | Gliwice | Bieg 5,2 km | Strzykawki | opłacono | ||||
181 | Bieniek Justyna | Gliwice | Bieg 5,2 km | Strzykawki | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
182 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg 5,2 km | Szombierki chodzą i biegają | limit osiągnięty | ||||
183 | Snochowska Agata | Bytom | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Szombierki chodzą i biegają | limit osiągnięty | ||||
Szopołazy | |||||||||
184 | Paszyńska Ewa | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Szopołazy | opłacono | ||||
185 | Wocław Barbara | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Szopołazy | opłacono | ||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
186 | Bagińska Dorota | Sławków | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono | ||||
TEAM MORAWIEC | |||||||||
187 | Frączek Anna | Stare Kotkowice | Bieg 5,2 km | TEAM MORAWIEC | opłacono | ||||
188 | Drzymota Krzysztof | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | opłacono | ||||
189 | Drzymota Dominik | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | opłacono | ||||
190 | Drzymota Adam | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | opłacono | ||||
191 | Fidot Adam | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | limit osiągnięty | ||||
192 | Fidot Ola | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | limit osiągnięty | ||||
193 | Fidot Mateusz | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | limit osiągnięty | ||||
194 | Fidot Michał | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC | limit osiągnięty | ||||
TEAM MORAWIEC/Fundacja OKO W OKO Z RAKIEM | |||||||||
195 | Drzymota Ewa | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/Fundacja OKO W OKO Z RAKIEM | opłacono | ||||
TEAM MORAWIEC/ MIERDY | |||||||||
196 | Morawiec Anna | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
197 | Haniecki Daniel | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
198 | Morawiec-Rudzińska Stefania | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
199 | Rudziński Wojciech | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
200 | Kopiec Mariusz | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
201 | Kopiec Iwona | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
202 | Białek Sandra | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
203 | Białek Tomasz | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
204 | Wyszka Aleksandra | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
205 | Wyszka Romuald | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
206 | Machi Joanna | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
207 | Machi Maciej | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
208 | Kuźnik Michalina | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
209 | Kuźnik Beniamin | Głogówek | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | TEAM MORAWIEC/ MIERDY | opłacono | ||||
Team Morawiec | |||||||||
210 | Kopitza Izabela | Głogówek | Bieg 5,2 km | Team Morawiec | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
211 | Cieśla Urszula | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
Twój Everest | |||||||||
212 | Staniszewska Olga | Zabrze | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Twój Everest | limit osiągnięty | ||||
UKS Diament Godów | |||||||||
213 | Kozłowska Karolina | Poznań | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | UKS Diament Godów | opłacono | ||||
Wkurw_Team | |||||||||
214 | Wata Marta | Tychy | Bieg 5,2 km | Wkurw_Team | limit osiągnięty | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
215 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 5,2 km | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
ZSP Pstrążna | |||||||||
216 | Szewczyk Marta | Dzimierz | Bieg 5,2 km | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
217 | Szewczyk Kamila | Dzimierz | Bieg 5,2 km | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
218 | Sobieraj-Bauerek Barbara | Rzuchów | Bieg 5,2 km | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
219 | Bauerek Marcin | Rzuchów | Bieg 5,2 km | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
220 | BAUEREK NICOLLE | RZUCHÓW | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
221 | BAUEREK XAVIER | RZUCHÓW | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | ZSP Pstrążna | opłacono | ||||
Zabiegana Rodzinka | |||||||||
222 | Mutwil Oliwia | Wodzisław Śląski | Bieg 5,2 km | Zabiegana Rodzinka | limit osiągnięty | ||||
223 | Mutwil Arkadiusz | Wodzisław Śląski | Bieg 5,2 km | Zabiegana Rodzinka | limit osiągnięty | ||||
224 | Mutwil Wiktoria | Wodzisław Śląski | Bieg 5,2 km | Zabiegana Rodzinka | limit osiągnięty | ||||
225 | Mutwil Teresa | Wodzisław Śląski | Bieg Nordic Walking 5,2 km | Zabiegana Rodzinka | limit osiągnięty | ||||
Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||||||
226 | Rogóż Sonia | Żernica | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Zatyrani Gmina Pilchowice | opłacono | ||||
227 | Rogóż Marcin | Żernica | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Zatyrani Gmina Pilchowice | opłacono | ||||
Zatyrani z Gminy Pilchowice | |||||||||
228 | GRONDYS ANDRZEJ GRONDYS | ŻERNICA | Bieg 5,2 km | Zatyrani z Gminy Pilchowice | opłacono | ||||
Zicherki | |||||||||
229 | Płuciennik Sabina | Chorzów | Bieg 5,2 km | Zicherki | opłacono | ||||
230 | Płuciennik Agnieszka | Chorzów | Bieg 5,2 km | Zicherki | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
231 | Karge Zdzisława | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
232 | Preuss Damian | Żory | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
233 | SZAFRAN ALEKSANDER | Łodygowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
234 | Kempkiewicz Brygida | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
235 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
236 | Nowakowski Arek | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
237 | Nowakowska Ola | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
238 | pustułka adam | głogówek | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
239 | Ilczyszyn Dominika | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
240 | Gajdzik Weronika | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
241 | Ścisło Marek | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
242 | Alweil Agnieszka | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
243 | Paprocka Monika | Sośnicowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
244 | Szumiata Paulina | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
245 | Drążek Joanna | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
246 | Gryczman Łukasz | Zabrze | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
247 | Mańka Angelika | Wisła | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
248 | Niemczyk Agnieszka | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
249 | Niemczyk Tomasz | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
250 | Jórkowski Mariusz | Bojszów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
251 | Szyszko Robert | Głogówek | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
252 | Zajonc Magdalena | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
253 | Rodek Dagmara | Będzin | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
254 | Ożgo Klaudia Ożgo | Mikołów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
255 | Majewski Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
256 | ROLNIK MONIKA | RYDUŁTOWY | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
257 | KARPIERZ AGNIESZKA | RYDUŁTOWY | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
258 | Hanysek Anna | Piekary Śląskie | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
259 | Żmijewski Dariusz Żmijewski | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
260 | Nowosielski Krzysztof | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
261 | Drabek Agnieszka | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
262 | Wesoły-Jakubczyk Ewa | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
263 | Sipowicz Anna | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
264 | Keller Aneta Keller | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
265 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
266 | Biskup Krzysztof | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
267 | Ramirez Yndhira | Zawiercie | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
268 | Stryjewska Iwona | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
269 | Rożek Rafał Rożek | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
270 | Rożek Łukasz | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
271 | Rożek Mariola | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
272 | Kuśmierz Iwona | Tychy | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
273 | Latocha Dorota | Przezchlebie | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
274 | Popiołkiewicz Małgorzata | Przezchlebie | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
275 | Grobelny Marcin | Marklowice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
276 | Lachowicz Izabela | Rybnik | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
277 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
278 | KOLORZ BLANKA | CZERWIONKA-LESZCZYNY | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
279 | Skwarek Sandra | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
280 | Skwarek Zbigniew | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
281 | Głąb Mariola | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
282 | Jaworek Monika | Rydułtowy | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
283 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
284 | Juraszek Agnieszka | Łuczyce | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
285 | GADAWSKA WIOLETA | KNURÓW | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
286 | szczepara monika | Łuków śląski | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
287 | Szczepara Nikola | Łuków śląski | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
288 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
289 | Granieczna Anna | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
290 | Krawczyk Hanna | Pyskowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
291 | Burda Katarzyna | Pszów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
292 | Miarecka Monika | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
293 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
294 | Pawlak Renata | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
295 | Hoff-Kolonko Weronika | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
296 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
297 | Pawlak Grzegorz | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
298 | Dzierżak Łukasz | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
299 | Małoszek-Dzierżak Dagmara | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
300 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
301 | Chęciński Tomasz Chęciński | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
302 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
303 | Kuczmier Monika | Michałowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
304 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
305 | Abrahamczyk Karina | Katowice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
306 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
307 | Frączek Janusz | Stare Kotkowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
308 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
309 | Gaschin Mateusz | Oczko | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
310 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
311 | Kampe Wioleta | Żernica | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
312 | Więckowska Urszula | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
313 | Dworaczek Nina | Ruda Śląska | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
314 | Wolicka Karolina | Sosnowiec | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
315 | Żak Katarzyna | Imielin | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
316 | Mazur Małgorzata | Jastrzębie Zdrój | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
317 | Pacuda Maja | Krupski mlyn | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
318 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
319 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
320 | Malik Joanna | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
321 | Jakubczak Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
322 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
323 | Kwaśniewska Aleksandra | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
324 | Trzensimiech Aniela | Tarnowskie Góry | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
325 | Sarnik Łukasz | Jaworzno | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
326 | Czyż Anna | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
327 | Poloczek Anna | Świętochłowice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
328 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
329 | Lech Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
330 | Szychalski Kamil | Częstochowa | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
331 | Rowińska Ania | Chorzów | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
332 | LEŚNY PAWEŁ | KATOWICE | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
333 | JAROSIŃSKI EUGIENIUSZ | KATOWICE | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
334 | Kryska Aleksandra | Knurów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
335 | Litwińczuk Marzanna | Pyskowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
336 | Kłosowska Sandra | Knurów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
337 | Kotnis Kasia | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
338 | Nadolska Ewa | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
339 | Małota Marzena | Zabrze | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
340 | Głowacz Monika | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
341 | Rosińska Katarzyna Rosińska | zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
342 | Turyk-Swaryczewska Zofia | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
343 | Przeliorz Ewa Przeliorz | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
344 | Wawrzynkiewicz Edward | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
345 | Kapciak Justyna | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
346 | Ślosarek-Gleńsk Paulina | Rybnik | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
347 | Stach Bartłomiej | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
348 | Zimny Cecylia | RYBNIK | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
349 | Wałłaczewska Izabela | Bytom | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
350 | Kowalski Rafal | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
351 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
352 | Kubiak Celina | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
353 | Malas Wojciech | Rybnik | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
354 | Heese Aleksander | Rzeczyce | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
355 | Woliński Piotr | Knurów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
356 | Dziarmaga Sylwia | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
357 | Siejda Agata | Katowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
358 | Kołak Alicja | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
359 | Włodarczyk Aleksandra | Tworóg | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
360 | Jendrysik Łukasz | Wodzisław Śląski | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
361 | Habrajski Michał | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
362 | Babiarz Wiktoria | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
363 | Kandzia Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
364 | Karpierz Patryk | Gliwice | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
365 | Lorenowicz Wojciech | Knurów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
366 | Nowak Renata Nowak | Tychy | Bieg 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
367 | Seweryś Ewa | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
368 | Cieślik Beata | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
369 | Wawrzynkiewicz Kamila | ZABRZE | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
370 | Wawrzynkiewicz Dawid | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
371 | Łukaszewicz Bronisław | Zabrze | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
372 | Machoń Asia | Krapkowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
373 | Garus Tomasz | Ornontowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
374 | Górzyńska Anna | Pyskowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
375 | Górzyński Michał | Pyskowice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
376 | Szczygieł Przemysław | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
377 | Różanka Weronika | Będzin | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
378 | Chuderska Izabela | Jaworzno | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
379 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
380 | Czado Artur | Będzin | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
381 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
382 | Jabłońska Aleksandra | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
383 | Ślazinska Anna Ślazinska | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
384 | Koper Dorota | Gliwice | Bieg 5,2 km | opłacono | |||||
385 | TROJSZCZAK JOANNA | Rybnik | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
386 | Malchrzyk Roman | Radzionków | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
387 | Elsner Sylwia | Olkusz | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
388 | Cyran Jadwiga | Racibórz | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
389 | Lechowicz Ewa | Wojkowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
390 | Lepiarczyk Anna Lepiarczyk | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
391 | Jenczmionka Ewa | Racibórz | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
392 | Markiewicz Iwona | Racibórz | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
393 | Socha Zofia | Racibórz | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
394 | Strokosz Sylwia | Szczerbice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
395 | Konsek Agnieszka | Szczerbice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
396 | Swaby Mirosław | Chałupki | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
397 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
398 | Milert Jolanta | Gaszowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
399 | Wycisk Agnieszka | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
400 | Łukasik Roksana Łukasik | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
401 | Kaźmierczak Anna | Tomaszów Bolesławiecki | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
402 | Klachacz Jolanta | Tychy | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
403 | Mikołajczak Krystyna | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
404 | Murdza Genowefa | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
405 | Watorowska Joanna | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
406 | Wiesner Stanisława | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
407 | Nowak Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
408 | Nowak Anna | Tarnowskie Góry | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
409 | Kostrzyca Marlena | Długi Kąt | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
410 | Knebel Jolanta | Tychy | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
411 | Szymanek Tomasz | Czestochowa | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
412 | Bączyk Lidka | Gliwice, Śląskie | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
413 | Liszewska-Krzywy Maria | Kamieniec | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
414 | Serwa Daniel | Radomsko | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
415 | Gustaw Małgorzata | Góra | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
416 | Kaurzel Karol Kaurzel | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
417 | DĘDYS EUGENIUSZ | SKOCZÓW | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
418 | Tomaszewska Hania | Mikołów | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
419 | Sobczak-Kosińska Sylwia | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
420 | Pacuda Maja | Krupski Młyn | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
421 | Barańska-Dejas Ewa | Mysłowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
422 | Ludyga Krystian | Bytom | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
423 | Rełkowska Karolina | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
424 | Rełkowska-Źrebiec Patrycja | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
425 | Świerczyna Iwona | Rybnik | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
426 | Romańska Katarzyna | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
427 | Zozworek Małgorzata | Jastrzębie -Zdrój | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
428 | Zielińska Urszula | Katowice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
429 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
430 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
431 | Małka Marian | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
432 | Małka Irena | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
433 | Pruszkowska Katarzyna | Szczerbice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
434 | Baj Monika | Ruda Śląska | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
435 | Pikunas Anna | Gliwice | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
436 | CIESIELSKA Sylwia | Siemianowice Śląskie | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
437 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Bieg Nordic Walking 5,2 km | limit osiągnięty | |||||
438 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Bieg Nordic Walking 5,2 km | opłacono | |||||
439 | Misterka Ewa | Chorzów | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
440 | Dyś Aga | Stradunia | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
441 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | limit osiągnięty | |||||
442 | Wójciszyn Mateusz | Reda | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
443 | Młynarczyk Elżbieta | BRZEG | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | limit osiągnięty | |||||
444 | Biylnik Małgorzata | Turza | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
445 | Woźniak Agnieszka | Gliwice | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
446 | Kachniarz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | limit osiągnięty | |||||
447 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
448 | Matysek Ewa | Chorzów | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
449 | Taradaj Beata | Bytom | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
450 | Kuć Klaudia | Tychy | Bieg Wirtulany Biegasz Ile Chcesz | opłacono | |||||
451 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
452 | GOJNY JOANNA | MIKOŁÓW | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
453 | sikora Marta | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
454 | Waryszak Joanna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
455 | strzelczyk grażyna | gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
456 | Chłód Łukasz | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
457 | Chłód Marta | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
458 | Chłód Oliwier | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
459 | Kornaś Rafał | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
460 | Kornaś Tomasz | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
461 | Tartanus Aleksandra | Smolnica | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
462 | Tartanus Grzegorz | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
463 | Skowron Dagmara | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
464 | Lelek Piotr | Katowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
465 | Ciok Anna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
466 | Klepacz Lenik Małgorzata | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
467 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
468 | Gabor Robert | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
469 | Zajączkowska Jolanta | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
470 | Klepacz-Bałło Izabela | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
471 | Marek Marta | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
472 | Sielewonko Barbara | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
473 | Sielewonko Oliwia | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
474 | Sielewonko Magdalena | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
475 | Żaczek Szymon | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
476 | Zwierzyński Tomasz | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
477 | Machocki Daniel | Wrocław | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
478 | Skiba-Król Sylwia | Książenice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
479 | Król Mariusz | Książenice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
480 | Wielgus Anna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
481 | Czechowska-Tomala Kamila | Świerklaniec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
482 | Pikos Jaromir | Paniówki | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
483 | Wilk Mateusz | Knurów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
484 | Żak - Frankowska Anna | Rybnik | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
485 | Frankowski Marcin | Rybnik | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
486 | Solecka Anna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
487 | Plaza Agata | Orzech | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
488 | Koba Agata | Dąbrowa Górnicza | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
489 | czarnozynski aleksander | gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
490 | Sikora Tomasz | Paniówki | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
491 | Niewiadomska Agnieszka | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
492 | Niewiadomski Bartosz | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
493 | Wolnowska Grażyna Ewa | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
494 | Majchrzak Wojcik Justyna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
495 | Kawka Anna | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
496 | Świtała Beata Świtała | Bytom | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
497 | Ziobro Agata Ziobro | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
498 | Paszkowska Małgorzata | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
499 | Majchrzyk Daria | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
500 | Zawadzka Wiktoria | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
501 | Zawadzka Nikola | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
502 | Zawadzka Milena | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
503 | Kościński Filip | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
504 | Czimenga Angelika | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
505 | Gębska Joanna | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
506 | Suwalski Karol | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
507 | Romanowska Paulina | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
508 | Mierzejewska-Kargul Lucyna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
509 | Nowak Martyna | Pstrążna | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
510 | Lubicka Joanna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
511 | Szychalski Rafał | Częstochowa | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
512 | Markiewicz Martyna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
513 | Koj Sabina | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
514 | Litner Małgorzata | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
515 | Węglarz Marta | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
516 | Wycisk Julia | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
517 | Wycisk Adam | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
518 | Wycisk Damian | Ruda Śląska | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
519 | Perek Justyna | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
520 | Szeląg Iwona | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
521 | Machoń Marek | Krapkowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
522 | Machoń Maksymilian | Krapkowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
523 | Machoń Mikołaj | Krapkowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
524 | Cabała Katarzyna | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
525 | Kwolek Natalia | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
526 | Garus Monika | Ornontowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
527 | Schodzińska Joanna | Pyskowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
528 | Zdanek Krzysztof | Siemianowice Slaskie | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
529 | Wycisk Dagmara Wycisk | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
530 | Stachowicz Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
531 | Redziak Iza | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
532 | Redziak Robert | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
533 | Hajdecka Marzena | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
534 | Heyda Marek | Sosnowiec | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
535 | Szczepara Kevin | Łuków śląski | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
536 | Szczepara Denis | Łuków śląski | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
537 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
538 | Tomaszewska Grażyna | Chorzów | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
539 | Rembak-Szynkiewicz Justyna | Pyskowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
540 | Pencak Przemysław | Pyskowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
541 | Pacyna Danuta | Katowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
542 | Patyk Adelajda | Rybnik | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
543 | Nowak Natalia | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
544 | Kania Michał | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
545 | Świerczyna Krzysztof | Rybnik | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
546 | Pruszkowski Stanisław | Szczerbice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
547 | Lemański Rafał | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
548 | Lemańska Barbara | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
549 | Lemańska Michalina | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
550 | Lemańska Nina | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
551 | Hanak Joanna | Rybnik | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
552 | Stromczyński Maciej | Zabrze | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | limit osiągnięty | |||||
553 | Morczińska Roksana | Ornontowice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
554 | Cyburt Natalia Cyburt | Rydułtowy | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
555 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
556 | Nowak Aldona | Siemianowice Śląskie | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
557 | Maciejewski Jacek | Siemianowice Śląskie | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
558 | Stawiarska Ewa | Gliwice | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | opłacono | |||||
niezrzeszona | |||||||||
559 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Bieg 5,2 km | niezrzeszona | limit osiągnięty | ||||
wolny strzelec | |||||||||
560 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | wolny strzelec | opłacono | ||||
561 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | wolny strzelec | opłacono | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
562 | Szmatłoch Iwona | CHORZÓW BATORY | Bieg 5,2 km | Śląsk Runners | limit osiągnięty | ||||
563 | Mrówka Jacek | Bytom | Biegasz Ile Chcesz (1 okrążenie 1,3 km) | Śląsk Runners | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 36961