II Radomszczański Maraton Towarzyski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kukiełka Remigiusz Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
2 Szponder Artur Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
3 Nowicki Artur Bargły 42,195 Sportczesna
4 Cudak Andrzej Gidle 42,195 rozbiegajmy radomsko
5 Kurowska Karolina Radomsko 42,195
6 Makles Przemysław Radomsko 42,195
7 Olejniczak Maciej Wygoda 42,195 Biegacze w Radomsku
8 Wodecki Tomasz Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
9 Ciupa Katarzyna Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
10 Waldon Robert Radomsko 42,195
11 Ojrzyński Zbigniew Górki 42,195 Rundomsko
12 Karkoszka Małgorzata Radomsko 42,195 KBKS Radomsko
13 Masiarek Arkadiusz Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
14 Parada Marcin Radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
15 Pilarski Michal Gidle 42,195
16 Sochacki Artur Radomsko 42,195
17 Gonera Czesław Radomsko 42,195
18 Cichocki Mariusz Genewa 42,195
19 Nowicki Przemysław Radomsko 42,195 KBKS Radomsko
20 Jagiełło Joanna Milejów 42,195 Run Team Milejów
21 Jagiełło Konrad MILEJÓW 42,195 Run Team Milejów
22 Bacański Paweł Radomski 42,195 KBKS Radomsko
23 Doniec Marek Piotrków Trybunalski 42,195
24 Kawka Rafał Radomsko 42,195 KBKS Radomsko
25 Barczak Tomasz Milejów 42,195 Run Team Milejów
26 Barczak Katarzyna Milejów 42,195 Run Team Milejów
27 Auguścik Grzegorz Radomsko 42,195 rozbiegajmy radomsko
28 Wawrzyniak Damian Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko / Aktywni Kamieńsk
29 Kuśmierczyk Ewa Radomsko 42,195 Morsy z Radomska
30 Kawka Emil Kawka Strzałków 42,195 KBKS Radomsko
31 BOTOR REMIGIUSZ Krępa 42,195 Pozytywnie Zabiegani
32 Cieślik Paweł Szczepocice Rządowe 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
33 Mielczarek Daniel Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
34 Janik Beata Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
35 szymkowski krzysztof czestochowa 42,195
36 Wieczorek Anna Pomiary 42,195 Klub Biegacza Warta
37 Jeske Dominik Radomsko 42,195 RUNdomsko
38 Zyzak Daniel Siemianowice Śląskie 42,195
39 Kozak Marek Radomsko 42,195 RAP Radomsko
40 Kamieniak Jacek Radomsko 42,195 KBKS Biegacze w Radomsku
41 chutkiewicz jerzy radomsko 42,195 Biegacze w Radomsku
42 Brzozowski Mariusz Gomunice 42,195 Roztruchtani Gomunice
43 Barska-Olszewska Ewa Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
44 Kucharska Aneta Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
45 Kucharski Janusz Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
46 Banaszczyk Mariusz Kaszewice 42,195 edc.expert
47 Ryżykowski Ariel Podwódka 42,195
48 Nowicki Artur Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
49 Pöpke Anna Kłomnice 42,195 UKS Akademia Sportu
50 Piotrowski Wojciech Piotrowski Radomsko 42,195
51 Mierzwa Damian Sępólno Krajeńskie 42,195 Witunia Weekend Maraton
52 Kruk Grzegorz czestochowa 42,195 PRESS GLASS BIEGAMY I Wspieramy
53 Kilanowski Tomasz Radomsko 42,195 Rozbiegajmy Radomsko
54 Mikołajczyk Mirosław Zabrze 42,195 Miraz Race Team
55 Suplicki Jacek Radomsko 42,195
56 Wodecki Kamil Rudniki 42,195
57 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź 42,195 Forever Young Łódź
58 Kowalik Dorota Rędziny 42,195
59 Chwałowska Agnieszka Piotrków Trybunalski 42,195 Fudu&Co. Sport Team
60 Erenberg Rafał Piotrków Tryb. 42,195 Fudu&Co. Sport Team
61 Rajkowski Przemysław Piotrków Trybunalski 42,195 Fudu&Co. Sport Team
62 Kotusiewicz Ewa Piotrków tryb 42,195 Fudu&Co. Sport Team
63 Żarski Jarosław Żarski Piotrków Trybunalski 42,195 Fudu&Co. Sport Team
64 Kurowski Mariusz Radomsko 42,195 KBKS Biegacze w Radomsku
65 Pierzchalski Sebastian Radomsko 42,195 KBKS Radomsko
66 Korus Marek Radomsko 42,195
67 Chojnowski Hubert Pruszków 42,195
68 Ciesielska Urszula Radomsko 42,195 Morsy z Radomska
69 Studniarek Dariusz Radomsko 42,195


Wyświetleń: 3259

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ