VI Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"
MARATON
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tulik Przemysław Warszawa MARATON opłacono
2 Rutkowska Elżbieta Gdańsk MARATON opłacono
3 Kopania Anita Pszczółki MARATON opłacono
4 Czarnecki Piotr Gdańsk MARATON opłacono
5 Marcisz Sławomir Poznań MARATON
6 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki MARATON opłacono
7 Kubacka Marta Chełmno MARATON opłacono
8 Niedbała Ireneusz Wejherowo MARATON opłacono
9 Mroczek Jakub Zgierz MARATON opłacono
10 Grudzień Tomasz Kraków MARATON opłacono
11 Grabowski Marcin Warszawa MARATON opłacono
12 Biernacki Sławomir Lipniki MARATON opłacono
13 Sztaba Agnieszka Pszczółki MARATON opłacono
14 Wiczkowski Filip Kartuzy MARATON opłacono
15 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON opłacono
16 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
17 Szczepański Leonard Gdańsk MARATON opłacono
18 Dębski Andrzej Białystok MARATON opłacono
19 Pastuszka Mariusz Łódź MARATON opłacono
20 Hanyś Hanna Chrząstawa Wielka MARATON opłacono
21 Bartczak Dariusz Rotmanka MARATON opłacono
22 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON opłacono
23 Wach Zdzisław Augustów MARATON opłacono
24 Krajewski Andrzej Janikowo MARATON opłacono
25 Kłodawski Przemysław Udorpie MARATON opłacono
26 Dusiński Krzysztof Reda MARATON opłacono
27 Mika Damian Racibórz MARATON opłacono
28 Ciołek Bogumiła Pszczółki MARATON opłacono
29 Zemła Jan Tychy MARATON opłacono
30 Miśkiewicz Karolina Wrocław MARATON
31 Rudźko Wojciech Wejherowo MARATON opłacono
32 Hryniewicka Monika Rumia MARATON opłacono
33 Śluzek Mirosław Warszawa MARATON opłacono
34 Wojnarowski Piotr Gdańsk MARATON opłacono
35 Krasowski Jonatan Gryfino MARATON opłacono
36 Eliasz Dawid Hel MARATON
37 Szulc Wojciech Lowicz MARATON opłacono
38 Orzechowski Damian Lubicz Górny MARATON opłacono
39 Sobkowiak Ewa Poznań MARATON opłacono
40 Kamiński Paweł Elbląg MARATON opłacono
41 Gostkowski Łukasz Bytów MARATON opłacono
42 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia MARATON 40.00 PLN
43 Goerig Piotr koszalin MARATON opłacono
44 Krysiak Tomasz Szczecin MARATON opłacono
45 Zieliński Bartłomiej Łódź MARATON opłacono
46 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON opłacono
47 Błaszczyk Piotr Wrocław MARATON opłacono
48 Wojciechowski Piotr Głęboczek MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
49 Mańkowski Dariusz Jastrowie MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
50 Głupczyk Tadeusz Warszawa MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
51 Baraniecki Zbigniew Poznan MARATON 100MARATHON CLUB POLAND opłacono
52 Sokołowska Marta Augustów MARATON ATP Augustów opłacono
53 Leksycki Robert Gdynia MARATON AZS Uniwersytet Gdański opłacono
54 Cybulski Mariusz Jelcz-Laskowice MARATON Biegaj z Mańkiem Team, Saint-Gobain Squad, Team Mountain Fuel Polska opłacono
55 Meller Wojciech Bydgoszcz MARATON Biegam Bo Lubię opłacono
56 Janowicz Anna Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
57 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Biegnę do góry opłacono
58 Reszke Filip Wejherowo MARATON Biuro Ochrony Mustang opłacono
59 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
60 Hildebrandt Waldemar Wejherowo MARATON BYŁO WLECZONE opłacono
61 Zielonka Mariusz Poznań MARATON Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
62 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant opłacono
63 Rymkiewicz Aleksandra Elbląg MARATON Elbażant opłacono
64 Michalik Mateusz Niwna MARATON Fundacja Biegamy Polesie opłacono
65 Kaleta Tomasz Goszczyno MARATON G.EN. Gaz Energia
66 Wojciechowicz Tomasz Gdańsk MARATON GIWK Biega opłacono
67 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto opłacono
68 Szozda Marek Gdańsk MARATON Kabuncza opłacono
69 Rompca Dariusz Luzino MARATON Kaszubi Luzino opłacono
70 Dzienisz Roman Robakowo MARATON Kaszubi Luzino opłacono
71 Ossowski Arkadiusz Luzino MARATON Kaszubi Luzino opłacono
72 Malitowski Rafał Jelcz-Laskowice MARATON KB Harcownik Jelcz-Laskowice
73 Szydłowska Katarzyna Ożarów Mazowiecki MARATON KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
74 Drägan Krzysztof Brzeg MARATON KD Moskitiery opłacono
75 Szałański Adam Basznia Dolna MARATON Klub Biegacz Lubaczów opłacono
76 Kłeczek Jacek Rumia MARATON Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
77 Podczarska Izabela Kolbudy MARATON KOLBUDY TEAM opłacono
78 Kościelski Mariusz Rumia MARATON Kujawscy Runners opłacono
79 Ostojska Ewa Reda MARATON Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo opłacono
80 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
81 Treć Leon Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
82 Krawiec Andrzej Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
83 Piotrowski Lech Sztum MARATON LKS ZANTYR SZTUM opłacono
84 Anaczkowski Mirosław Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
85 Skoczynski Leszek Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
86 Rozenberg Sławomir Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
87 Treć Jakub Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
88 Abucewicz Waldemar Władysławowo MARATON MKS Władysławowo opłacono
89 Drzazgowski Radosław Strzelno MARATON Mogilno Team opłacono
90 Rajkowski Damian Pogórze MARATON NAVA RUNNING TEAM opłacono
91 Szumski Waldemar Gdańsk MARATON O-SOWA BIEGA opłacono
92 Redzimski Rafał Gdańsk MARATON O-SOWA BIEGA opłacono
93 Moskot Krzysztof Gdynia MARATON OKAS Gdynia
94 Bagiński Jan Olecko MARATON OleckoBiega opłacono
95 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON OZD Mielony na kozetce
96 Ochnio Ryszard Jastrowie MARATON Polonia Jastrowie opłacono
97 Labuda Marek Kartuzy MARATON POWERSYSTEM opłacono
98 Gąsior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz
99 Reginia Piotr Gdańsk MARATON Rum Runners opłacono
100 Formela Sebastian Luzino MARATON RUNNING TRICITY TEAM 40.00 PLN


Wyświetleń: 6012

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ