VI Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
100 Marathon Club Polska
1 Mańkowski Dariusz Jastrowie MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
2 Wojciechowski Piotr Głęboczek MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
3 Głupczyk Tadeusz Warszawa MARATON 100 Marathon Club Polska opłacono
100MARATHON CLUB POLAND
4 Baraniecki Zbigniew Poznan MARATON 100MARATHON CLUB POLAND opłacono
ATP Augustów
5 Sokołowska Marta Augustów MARATON ATP Augustów opłacono
AZS Uniwersytet Gdański
6 Leksycki Robert Gdynia MARATON AZS Uniwersytet Gdański opłacono
BRW KP PSP
7 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
BYŁO WLECZONE
8 Hildebrandt Waldemar Wejherowo MARATON BYŁO WLECZONE opłacono
Biegaj z Mańkiem Team, Saint-Gobain Squad, Team Mountain Fuel Polska
9 Cybulski Mariusz Jelcz-Laskowice MARATON Biegaj z Mańkiem Team, Saint-Gobain Squad, Team Mountain Fuel Polska opłacono
Biegam Bo Lubię
10 Meller Wojciech Bydgoszcz MARATON Biegam Bo Lubię opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
11 Janowicz Anna Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegnę do góry
12 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Biegnę do góry opłacono
Biuro Ochrony Mustang
13 Reszke Filip Wejherowo MARATON Biuro Ochrony Mustang opłacono
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
14 Zielonka Mariusz Poznań MARATON Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
Elbażant
15 Rymkiewicz Aleksandra Elbląg MARATON Elbażant opłacono
16 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant opłacono
Fundacja Biegamy Polesie
17 Michalik Mateusz Niwna MARATON Fundacja Biegamy Polesie opłacono
G.EN. Gaz Energia
18 Kaleta Tomasz Goszczyno MARATON G.EN. Gaz Energia
GIWK Biega
19 Wojciechowicz Tomasz Gdańsk MARATON GIWK Biega opłacono
Grupa Trójmiasto
20 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto opłacono
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
21 Malitowski Rafał Jelcz-Laskowice MARATON KB Harcownik Jelcz-Laskowice
KB Ożarów Mazowiecki Biega
22 Szydłowska Katarzyna Ożarów Mazowiecki MARATON KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
KD Moskitiery
23 Drägan Krzysztof Brzeg MARATON KD Moskitiery opłacono
KOLBUDY TEAM
24 Podczarska Izabela Kolbudy MARATON KOLBUDY TEAM opłacono
Kabuncza
25 Szozda Marek Gdańsk MARATON Kabuncza opłacono
Kaszubi Luzino
26 Ossowski Arkadiusz Luzino MARATON Kaszubi Luzino opłacono
27 Dzienisz Roman Robakowo MARATON Kaszubi Luzino opłacono
28 Rompca Dariusz Luzino MARATON Kaszubi Luzino opłacono
Klub Biegacz Lubaczów
29 Szałański Adam Basznia Dolna MARATON Klub Biegacz Lubaczów opłacono
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia'
30 Kłeczek Jacek Rumia MARATON Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Kujawscy Runners
31 Kościelski Mariusz Rumia MARATON Kujawscy Runners opłacono
Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo
32 Ostojska Ewa Reda MARATON Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo opłacono
LKS Błękitni Żeglce
33 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
34 Piotrowski Lech Sztum MARATON LKS ZANTYR SZTUM opłacono
LKS Zantyr Sztum
35 Skoczynski Leszek Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
36 Treć Jakub Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
37 Anaczkowski Mirosław Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
38 Rozenberg Sławomir Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
39 Krawiec Andrzej Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
40 Treć Leon Sztum MARATON LKS Zantyr Sztum opłacono
MKS Władysławowo
41 Abucewicz Waldemar Władysławowo MARATON MKS Władysławowo opłacono
Mogilno Team
42 Drzazgowski Radosław Strzelno MARATON Mogilno Team opłacono
NAVA RUNNING TEAM
43 Rajkowski Damian Pogórze MARATON NAVA RUNNING TEAM opłacono
O-SOWA BIEGA
44 Redzimski Rafał Gdańsk MARATON O-SOWA BIEGA opłacono
45 Szumski Waldemar Gdańsk MARATON O-SOWA BIEGA opłacono
OKAS Gdynia
46 Moskot Krzysztof Gdynia MARATON OKAS Gdynia
OZD Mielony na kozetce
47 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON OZD Mielony na kozetce
OleckoBiega
48 Bagiński Jan Olecko MARATON OleckoBiega opłacono
POWERSYSTEM
49 Labuda Marek Kartuzy MARATON POWERSYSTEM opłacono
Polonia Jastrowie
50 Ochnio Ryszard Jastrowie MARATON Polonia Jastrowie opłacono
RUNNING TRICITY TEAM
51 Formela Sebastian Luzino MARATON RUNNING TRICITY TEAM
Rozbiegany Susz
52 Gąsior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz
Rum Runners
53 Reginia Piotr Gdańsk MARATON Rum Runners opłacono
SNG WILD DUCKS
54 Rożniata Andrzej Głowno MARATON SNG WILD DUCKS opłacono
55 Rożniata Iwona Głowno MARATON SNG WILD DUCKS opłacono
ST RUNNERS
56 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie MARATON ST RUNNERS opłacono
57 Oberzig Tomasz Reda MARATON ST RUNNERS opłacono
Skra Paterek
58 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią MARATON Skra Paterek opłacono
Są Wolniejsi / Slow jogging Trójmiasto
59 Jędrzejak Magdalena Gdynia MARATON Są Wolniejsi / Slow jogging Trójmiasto opłacono
T.P.Z.O Obrzycko
60 Rybski Marek Obrzycko MARATON T.P.Z.O Obrzycko opłacono
TRIATHLON TRANING CENTER
61 Kotas Robert Konopiska MARATON TRIATHLON TRANING CENTER opłacono
TRIGYM SZCZECIN
62 Sadowski Tomasz Szczecin MARATON TRIGYM SZCZECIN opłacono
Team TABAKIERA Krotoszyn
63 Mierzejewski Ryszard Krotoszyn MARATON Team TABAKIERA Krotoszyn opłacono
WKZ
64 Brzozowski Andrzej Zamość MARATON WKZ opłacono
What.now
65 Kozdemba Krzysztof Wiślinka MARATON What.now opłacono
Wybiegam to
66 Hareża Agnieszka Bielsko Biała MARATON Wybiegam to
Włochate Grubaski
67 Bęgowski Marek Kamień Pomorski MARATON Włochate Grubaski opłacono
Zasuwaj
68 Zarodkiewicz Dawid Wężewo MARATON Zasuwaj opłacono
ZeusTEAM
69 Klecha Krzysztof Toruń MARATON ZeusTEAM
_BRAK NAZWY_
70 Błaszczyk Piotr Wrocław MARATON opłacono
71 Dusiński Krzysztof Reda MARATON opłacono
72 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON opłacono
73 Biernacki Sławomir Lipniki MARATON opłacono
74 Szulc Wojciech Lowicz MARATON opłacono
75 Krasowski Jonatan Gryfino MARATON opłacono
76 Wiczkowski Filip Kartuzy MARATON opłacono
77 Rutkowska Elżbieta Gdańsk MARATON opłacono
78 Goerig Piotr koszalin MARATON opłacono
79 Krajewski Andrzej Janikowo MARATON opłacono
80 Gostkowski Łukasz Bytów MARATON opłacono
81 Sobkowiak Ewa Poznań MARATON opłacono
82 Szczepański Leonard Gdańsk MARATON opłacono
83 Hanyś Hanna Chrząstawa Wielka MARATON opłacono
84 Tulik Przemysław Warszawa MARATON opłacono
85 Wach Zdzisław Augustów MARATON opłacono
86 Orzechowski Damian Lubicz Górny MARATON opłacono
87 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON opłacono
88 Śluzek Mirosław Warszawa MARATON opłacono
89 Zieliński Bartłomiej Łódź MARATON opłacono
90 Hryniewicka Monika Rumia MARATON opłacono
91 Kubacka Marta Chełmno MARATON opłacono
92 Grabowski Marcin Warszawa MARATON opłacono
93 Czarnecki Piotr Gdańsk MARATON opłacono
94 Pastuszka Mariusz Łódź MARATON opłacono
95 Dębski Andrzej Białystok MARATON opłacono
96 Wojnarowski Piotr Gdańsk MARATON opłacono
97 Miśkiewicz Karolina Wrocław MARATON
98 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia MARATON
99 Ciołek Bogumiła Pszczółki MARATON opłacono
100 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
101 Bartczak Dariusz Rotmanka MARATON opłacono
102 Sztaba Agnieszka Pszczółki MARATON opłacono
103 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki MARATON opłacono
104 Kopania Anita Pszczółki MARATON opłacono
105 Rudźko Wojciech Wejherowo MARATON opłacono
106 Grudzień Tomasz Kraków MARATON opłacono
107 Mroczek Jakub Zgierz MARATON opłacono
108 Marcisz Sławomir Poznań MARATON
109 Krysiak Tomasz Szczecin MARATON opłacono
110 Kamiński Paweł Elbląg MARATON opłacono
111 Zemła Jan Tychy MARATON opłacono
112 Niedbała Ireneusz Wejherowo MARATON opłacono
113 Mika Damian Racibórz MARATON opłacono
114 Kłodawski Przemysław Udorpie MARATON opłacono
115 Eliasz Dawid Hel MARATON
116 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON opłacono
wteiwewte
117 Sanner Marcin Gdynia MARATON wteiwewte opłacono
ŻONA KAZAŁA
118 Madej Aleksander Gryfino MARATON ŻONA KAZAŁA opłacono


Wyświetleń: 7937

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ