Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | BIEG | opłacono | |
2 | Kowalik Adam | Jastarnia | Polska | BIEG | opłacono | |
3 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | BIEG | opłacono | |
4 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | BIEG | opłacono | |
5 | Hapka Paweł | Strzelno | Polska | BIEG | opłacono | |
6 | Bajorek Piotr | Brodnica | Polska | BIEG | opłacono | |
7 | Mrozińska Renata | Aleksandrów Łódzki | Polska | BIEG | opłacono | |
8 | Mroziński Albert | Aleksandrów Łódzki | Polska | BIEG | opłacono | |
9 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | MARSZ | opłacono | |
10 | Zelman Rafał | Warszawa | Polska | BIEG | opłacono | |
11 | Motylewski Radosław | Malbork | Polska | BIEG | ||
12 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | BIEG | ||
13 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | BIEG | opłacono | |
14 | Pękala Michał | Warszawa | Polska | BIEG | opłacono | |
15 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | BIEG | ||
16 | Zabłotny Piotr | Brodnica | Polska | BIEG | opłacono | |
17 | Maciejowski Wiesław | Olkusz | Polska | BIEG | opłacono | |
18 | Elendt Tomasz | Tuchomie | Polska | BIEG | opłacono | |
19 | Szatkowski Maciej | Gdynia | Polska | BIEG | opłacono | |
20 | Mózgowiec Magdalena | Puck | Polska | MARSZ | opłacono | |
21 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | BIEG | opłacono | |
22 | Koprowska Witosława | Gdańsk | Polska | BIEG | opłacono | |
23 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | BIEG | opłacono | |
24 | Jachymczyk Norbert | Jaworzno | Polska | BIEG | ||
25 | Bigus Krzysztof | Bolszewo | Polska | BIEG | ||
26 | Zawadzka Deręgowska Małgorzata | Władysławowo | Polska | MARSZ | opłacono | |
27 | Wąsicki Sebastian | Reda | Polska | BIEG | opłacono | |
28 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | BIEG | opłacono | |
29 | Czyż Gabriela | Władysławowo | Polska | BIEG | ||
30 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | BIEG | opłacono | |
31 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | BIEG | ||
32 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | Polska | MARSZ | ||
33 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | MARSZ | opłacono | |
34 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | BIEG | Active Flow | |
35 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | BIEG | Athletics Nysa | opłacono |
36 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | BIEG | Bażant Team | |
37 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | MARSZ | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
38 | Gazarkiewicz Antoni | Gdańsk | Polska | BIEG | BHMW_GDYNIA | |
39 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | BIEG | Biegacz Portowy Hel | |
40 | Borchmann-Bisewska Agnieszka | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
41 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
42 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
43 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | |
44 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
45 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
46 | Kollek Lidia | Władysławowo | Polska | MARSZ | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
47 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
48 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
49 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
50 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
51 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
52 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | MARSZ | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
53 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
54 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | BIEG | Big Yelow Food Adventure Team | opłacono |
55 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | BIEG | BigYellowFoot Adventure Team | |
56 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | BIEG | BigYellowFoot Adventure Team | |
57 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | BIEG | Bojano Biega | opłacono |
58 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | BIEG | BRW KP PSP | opłacono |
59 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | BIEG | Chałupy | opłacono |
60 | Janocha Anna | Borkowo | Polska | MARSZ | ESJA Team | opłacono |
61 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | MARSZ | ESJA Team | opłacono |
62 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | MARSZ | ESJA Team | opłacono |
63 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | MARSZ | ESJA Team | opłacono |
64 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | BIEG | G.EN. Gaz Energia | opłacono |
65 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | MARSZ | Kaszëbë Łebcz | opłacono |
66 | Gilla Grzegorz | Wyszecino | Polska | BIEG | Kaszubi Luzino | opłacono |
67 | Darga Stanisław | Połchowo | Polska | BIEG | Kaszuby Połchowo | |
68 | Kroll Rafał | Władysławowo | Polska | BIEG | Korona BIEGA | opłacono |
69 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | BIEG | Korona Biega | opłacono |
70 | Mollin Bartłomiej | Strzelno | Polska | BIEG | KP PSP Puck | opłacono |
71 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Polska | BIEG | Krokowa Biega | |
72 | Fidor Tomasz | Lębork | Polska | BIEG | Lębork | |
73 | Szymański Adam | Lębork | Polska | BIEG | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono |
74 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | BIEG | LIVESTRONG | opłacono |
75 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | BIEG | MIŚ Biega | |
76 | Chrobociński Patryk | Człuchów | Polska | BIEG | moonlab.pl | opłacono |
77 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | MARSZ | morsik weteran | opłacono |
78 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | MARSZ | NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY | |
79 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | MARSZ | OSP POGRODZIE | |
80 | Boza Beata | Gdynia | Polska | BIEG | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono |
81 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | BIEG | Przyjaciele w biegu | opłacono |
82 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | BIEG | Przyjaciele w biegu | opłacono |
83 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | BIEG | Run Babys | opłacono |
84 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | BIEG | Run Babys | opłacono |
85 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | BIEG | Run Babys | opłacono |
86 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | BIEG | Runpassion.pl TEAM | opłacono |
87 | Koiszewski Krzysztof | Lębork | Polska | BIEG | stowarzyszenie klub 42.2 | opłacono |
88 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | BIEG | TRI NEGU | opłacono |
89 | Kitowski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG | U-long 2021 | |
90 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | Polska | BIEG | Virtual Runner Club | opłacono |
91 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | BIEG | WETPLAN | opłacono |
92 | Paczuski Mariusz | Słupno | Polska | BIEG | Więckowski Team | opłacono |
93 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | BIEG | Wybiegamy To! | opłacono |
94 | Rybarz Artur | Brzeszcze | Polska | BIEG | Zadyszka Oświęcim |
Wyświetleń: 7501