XXIII Biegi im. Jana Kielasa - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg Główny
2 Motofa Marcin Wąbrzeźno Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
3 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
4 Styś Dariusz Pelplin Bieg Główny opłacono on-line
5 Kamysz Magdalena ZBLEWO Bieg Główny KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
6 Sadkowski Kazimierz Starogard Gdański Bieg Główny Kazik Team opłacono on-line
7 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg Główny opłacono on-line
8 Skalska Anna Bytonia Bieg Główny KS Sokół Zblewo
9 Kosiecki Tomasz Liniewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
10 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg Główny opłacono on-line
11 Korvina Petrovskaja Aelita Skarszewy Bieg Główny TEAM URBAN
12 Piotrowski Jakub Liniewo Bieg Główny Biegać szybciej niż ojciec opłacono on-line
13 Urban Bartosz Skarszewy Bieg Główny TEAM URBAN
14 Piotrowski Sławek Gdańsk Bieg Główny ***** *** opłacono on-line
15 Kosiecki Nikodem Liniewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
16 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny Grupa Trójmiasto
17 Tryczak Andrzej WĄBRZEŹNO Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
18 Skocka Ania Gdynia Bieg Główny Parkrun Rumia
19 Tocha Andrzej Damaszka Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
20 szczypior marcin Zblewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
21 Loose Bartosz Zblewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
22 Fierka Adam Zblewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
23 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Bieg Główny opłacono on-line
24 Kunz Mieczysław Toruń Bieg Główny UMK Toruń opłacono on-line
25 Czapiewski Paweł Osówko Bieg Główny opłacono on-line
26 Żurawski Mariusz Tczew Bieg Główny Team Tapflo opłacono on-line
27 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg Główny KS Prefbet Sonarol opłacono on-line
28 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny LKB im. Braci Petk opłacono on-line
29 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg Główny LKB im. Braci Petk
30 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
31 Piwowarczyk Piotr Liniewo Bieg Główny opłacono on-line
32 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny opłacono on-line
33 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno
34 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg Główny S...K...S... opłacono on-line
35 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg Główny Speed Ladies opłacono on-line
36 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
37 Trapp Michał Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
38 Homa Henryk Pelplin Bieg Główny opłacono on-line
39 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg Główny opłacono on-line
40 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg Główny opłacono on-line
41 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
42 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
43 sojka zbigniew malbork Bieg Główny MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
44 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
45 Maciejewski Bogusław Kwidzyn Bieg Główny
46 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Główny
47 Kordunowski Tomasz Jeleń Bieg Główny Team Tapflo opłacono on-line
48 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Bieg Główny Runbasador Gronowo Elb. opłacono on-line
49 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
50 Czechowski Dawid Subkowy Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
51 Czechowska Dorota Subkowy Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
52 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny Parkrun Gdynia opłacono on-line
53 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny opłacono on-line
54 Trapp Joanna Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
55 Miotk Henryk Liniewo Bieg Główny liniewo opłacono on-line
56 Korjat Bartek Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
57 Kruszczyńska Marta Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
58 Mania Roman Będzmierowice Bieg Główny opłacono on-line
59 Hartuna zenon Piece Bieg Główny Florian Chojnice opłacono on-line
60 Nelke Eliasz Tczew Bieg Główny Apator Metrix opłacono on-line
61 Reimus Maciej Skórcz Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
62 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
63 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
64 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg Główny
65 Ossowska Ewa Zblewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
66 Loose Anna Starogard Gdański Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
67 Pilarski Maksymilian Osie Bieg Główny STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono on-line
68 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg Główny BiegamBoLubię opłacono on-line
69 Jagodda Adam Tczew Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
70 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg Główny SKL Filippides opłacono on-line
71 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono on-line
72 Klaman Jacek Łąg Bieg Główny opłacono on-line
73 Połomski Jarosław Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew opłacono on-line
74 Łepek Teresa Grudziądz Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
75 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg Główny
76 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg Główny SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
77 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
78 Deyna Bartosz Starogard Gdański Bieg Główny
79 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg Główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
80 Hering Maciej bartosz Krag Bieg Główny GK STG
81 Żołądek Paweł Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
82 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg Główny Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
83 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
84 Szamocki Dominik Śliwice Bieg Główny opłacono on-line
85 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg Główny Morsy Zblewo RUN Team opłacono on-line
86 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny Biegająca Gdynia opłacono on-line
87 kropidłowski Marek Tczew Bieg Główny Biegający Tczew opłacono on-line
88 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg Główny SKL Filippides opłacono on-line
89 Młyński Zbigniew Kokoszkowy Bieg Główny opłacono on-line
90 Lewandowski Michał Mirotki Bieg Główny LLKS Ziemia kociewska Skórcz opłacono on-line
91 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg Główny opłacono on-line
92 Stępiński Paweł Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
93 Krynicki Maciej Zielona Bieg Główny opłacono on-line
94 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg Główny Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
95 Dering Marcin Demlin Bieg Główny opłacono on-line
96 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg Główny opłacono on-line
97 Chabowska Magdalena Zduny Bieg Główny opłacono on-line
98 Freda Patrycja Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
99 Tybuś Wojciech Starogard Gdański Bieg Główny opłacono on-line
100 Urban Monika Przywidz Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 5196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ