XXIII Biegi im. Jana Kielasa - 10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km Meta
1 58 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL m 20-29 10 km 17.83 00:03:21 00:33:39.86
2 45 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 2 MIROTKI LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 20-29 10 km 17.45 00:03:26 00:34:23.62
3 35 KOSIECKI TOMASZ M 3 LINIEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 10 km 16.93 00:03:32 00:35:26.90
4 118 GAJDUS LEON M 4 SKÓRCZ LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 16-19 1 10 km 16.02 00:03:44 00:37:27.30
5 17 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 5 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 30-39 1 10 km 15.94 00:03:45 00:37:39.32
6 80 SZAMOCKI DOMINIK M 6 ŚLIWICE m 40-49 1 10 km 15.82 00:03:47 00:37:56.42
7 85 TOCHA ANDRZEJ M 7 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW m 30-39 2 10 km 15.71 00:03:49 00:38:12.42
8 73 RETECKI KRZYSZTOF M 8 OSTROMECKO LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTO m 40-49 2 10 km 15.55 00:03:51 00:38:35.29
9 79 STYŚ DARIUSZ M 9 PELPLIN m 30-39 3 10 km 15.48 00:03:52 00:38:45.23
10 101 BAGROWSKI TOMASZ M 10 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO m 40-49 3 10 km 15.35 00:03:54 00:39:06.88
11 20 HARTUNA ZENON M 11 PIECE FLORIAN CHOJNICE m 50-59 1 10 km 15.22 00:03:56 00:39:26.55
12 89 TRAPP TOMASZ M 12 STAROGARD GDAŃSKI m 40-49 4 10 km 15.16 00:03:57 00:39:34.15
13 98 ŻARDECKI DAWID M 13 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 20-29 1 10 km 15.09 00:03:58 00:39:46.06
14 100 ŻURAWSKI MARIUSZ M 14 TCZEW TEAM TAPFLO m 40-49 5 10 km 15.02 00:03:59 00:39:57.86
15 29 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 15 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY m 30-39 4 10 km 15 00:04:00 00:40:00.80
16 99 ŻOŁĄDEK PAWEŁ M 16 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 5 10 km 14.93 00:04:01 00:40:11.20
17 40 KRYNICKI MACIEJ M 17 ZIELONA m 30-39 6 10 km 14.88 00:04:02 00:40:20.36
18 42 KURKOWSKI MAREK M 18 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 50-59 2 10 km 14.86 00:04:02 00:40:22.80
19 3 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 19 SIWIAŁKA LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 30-39 7 10 km 14.54 00:04:07 00:41:16.22
20 19 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 10 km 14.53 00:04:07 00:41:18.14
21 34 KOSIECKI NIKODEM M 20 LINIEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 16-19 2 10 km 14.41 00:04:09 00:41:38.18
22 63 PATELCZYK SŁAWOMIR M 21 DEMLIN m 40-49 6 10 km 14.34 00:04:11 00:41:50.11
23 49 MAJKOWSKI TOMASZ M 22 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 30-39 8 10 km 14.3 00:04:11 00:41:58.77
24 66 PIOTROWSKI SŁAWEK M 23 GDAŃSK ***** *** m 40-49 7 10 km 14.23 00:04:12 00:42:09.44
25 47 LOOSE BARTOSZ M 24 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 9 10 km 14.09 00:04:15 00:42:35.80
26 26 KACZYŃSKI DANIEL M 25 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 10 10 km 13.94 00:04:18 00:43:02.93
27 88 TRAPP MICHAŁ M 26 WARSZAWA m 30-39 11 10 km 13.85 00:04:20 00:43:20.18
28 71 REIMUS MACIEJ M 27 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 40-49 8 10 km 13.79 00:04:21 00:43:30.19
29 53 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 28 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES m 30-39 12 10 km 13.78 00:04:21 00:43:33.09
30 115 URBAN BARTOSZ M 29 SKARSZEWY TEAM URBAN m 16-19 3 10 km 13.77 00:04:21 00:43:34.27
31 109 NOWACKI MIROSŁAW M 30 STAROGARD GD. m 50-59 3 10 km 13.76 00:04:21 00:43:36.41
32 70 PROKOPIUK JACEK M 31 BOLESŁAWOWO PSONI SKARSZEWY m 30-39 13 10 km 13.74 00:04:22 00:43:40.41
33 96 ZDROJEWSKI PAWEŁ M 32 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 40-49 9 10 km 13.71 00:04:22 00:43:46.08
34 78 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 33 STAROGARD GDAŃSKI m 20-29 2 10 km 13.7 00:04:22 00:43:48.47
35 18 GROBELNY TOMASZ M 34 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES m 40-49 10 10 km 13.69 00:04:22 00:43:49.48
36 76 SOKÓŁ PAWEŁ M 35 ZDUNY UNIWERSYTET GDAŃSKI m 20-29 3 10 km 13.68 00:04:23 00:43:51.43
37 95 ZAKRZEWSKI JAKUB M 36 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 14 10 km 13.67 00:04:23 00:43:53.75
38 33 KORJAT BARTEK M 37 GDYNIA m 30-39 15 10 km 13.65 00:04:23 00:43:58.90
39 81 SZCZYPIOR MARCIN M 38 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 16 10 km 13.6 00:04:24 00:44:07.04
40 15 FIERKA ADAM M 39 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 40-49 11 10 km 13.46 00:04:27 00:44:34.36
41 12 CZECHOWSKI DAWID M 40 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW m 40-49 12 10 km 13.39 00:04:28 00:44:48.12
42 24 JASKOT PIOTR M 41 GOŚCISZEWO m 50-59 4 10 km 13.29 00:04:30 00:45:09.58
43 41 KUNZ MIECZYSŁAW M 42 TORUŃ UMK TORUŃ m 40-49 13 10 km 13.23 00:04:32 00:45:22.61
44 90 TRYCZAK ANDRZEJ M 43 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 40-49 14 10 km 13.11 00:04:34 00:45:45.10
45 64 PILARSKI MAKSYMILIAN M 44 OSIE STRAŻ POŻARNA PSP/OSP m 20-29 4 10 km 13.06 00:04:35 00:45:56.85
46 69 POŁOMSKI JAROSŁAW M 45 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW m 60-69 1 10 km 13.06 00:04:35 00:45:57.78
47 52 MANIA ROMAN M 46 BĘDZMIEROWICE m 50-59 5 10 km 12.97 00:04:37 00:46:15.77
48 57 NELKE ELIASZ M 47 TCZEW APATOR METRIX m 30-39 17 10 km 12.94 00:04:38 00:46:22.07
49 48 ŁEPEK TERESA K 2 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO k 20-29 10 km 12.93 00:04:38 00:46:25.00
50 9 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 48 PELPLIN m 50-59 6 10 km 12.93 00:04:38 00:46:25.47
51 54 MIOTK HENRYK M 49 LINIEWO LINIEWO m 30-39 18 10 km 12.84 00:04:40 00:46:43.99
52 13 DERING MARCIN M 50 DEMLIN m 30-39 19 10 km 12.83 00:04:40 00:46:47.00
53 86 TOKARSKI KRZYSZTOF M 51 GDAŃSK S...K...S... m 60-69 2 10 km 12.76 00:04:42 00:47:02.46
54 7 CHABOWSKA MAGDALENA K 3 ZDUNY k 20-29 10 km 12.37 00:04:51 00:48:31.34
55 11 CZECHOWSKA DOROTA K 4 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW k 40-49 1 10 km 12.28 00:04:53 00:48:52.22
56 87 TRAPP JOANNA K 5 WARSZAWA k 30-39 1 10 km 12.17 00:04:55 00:49:19.62
57 27 KAMYSZ MAGDALENA K 6 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 2 10 km 12.13 00:04:56 00:49:27.18
58 103 DĄBROWSKI LESZEK M 52 PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO m 40-49 15 10 km 12.1 00:04:57 00:49:36.61
59 83 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 53 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 3 10 km 11.81 00:05:04 00:50:47.77
60 22 JAGODDA ADAM M 54 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 40-49 16 10 km 11.81 00:05:04 00:50:49.05
61 60 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 55 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA m 70+ 1 10 km 11.76 00:05:06 00:51:02.05
62 120 ADAMIK JAN M 56 GDAŃSK m 60-69 4 10 km 11.69 00:05:08 00:51:20.68
63 84 TOCHA ZBIGNIEW M 57 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 60-69 5 10 km 11.49 00:05:13 00:52:13.45
64 68 PIWOWARCZYK PIOTR M 58 LINIEWO m 50-59 7 10 km 11.48 00:05:13 00:52:15.02
65 77 SPRĘGA AURELIA K 7 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES k 40-49 2 10 km 11.45 00:05:14 00:52:24.08
66 38 KROPIDŁOWSKI MAREK M 59 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 6 10 km 11.4 00:05:15 00:52:37.26
67 117 DELEWSKI PIOTR M 60 ROŻENTAL SPRINT KULICE m 40-49 17 10 km 11.3 00:05:18 00:53:07.35
68 30 KLAMAN JACEK M 61 ŁĄG m 20-29 5 10 km 11.12 00:05:23 00:53:57.38
69 28 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 62 GDAŃSK m 50-59 8 10 km 11.12 00:05:23 00:53:57.89
70 36 KOSZYKOWSKI MIREK M 63 GRONOWO ELBLĄSKIE RUNBASADOR GRONOWO ELB. m 50-59 9 10 km 11.03 00:05:26 00:54:25.00
71 65 PIOTROWSKI JAKUB M 64 LINIEWO BIEGAĆ SZYBCIEJ NIŻ OJCIEC m 16-19 4 10 km 10.87 00:05:31 00:55:12.77
72 59 ORLIKOWSKA NATALIA K 8 SEMLIN k 30-39 3 10 km 10.83 00:05:32 00:55:25.69
73 4 BINISZKIEWICZ MARCIN M 65 TCZEW m 40-49 18 10 km 10.81 00:05:33 00:55:31.56
74 107 KORVINA PETROVSKAJA AELITA K 9 SKARSZEWY TEAM URBAN k 16-19 1 10 km 10.73 00:05:35 00:55:54.91
75 62 OSSOWSKA EWA K 10 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO k 60-69 1 10 km 10.59 00:05:39 00:56:38.62
76 61 OSIECKI GRZEGORZ M 66 14-220 KISIELICE m 70+ 2 10 km 10.51 00:05:42 00:57:05.37
77 93 WAKUŁA-KUNZ WANDA K 11 TORUŃ k 40-49 3 10 km 10.32 00:05:49 00:58:10.13
78 37 KOWALSKI RADOSŁAW M 67 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIĘ m 40-49 19 10 km 10.2 00:05:53 00:58:51.30
79 5 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 68 TCZEW m 40-49 20 10 km 10.17 00:05:53 00:58:59.57
80 1 AMBROZIAK ADAM M 69 KOWALE TAKARYBA m 40-49 21 10 km 10.1 00:05:56 00:59:25.84
81 2 AMBROZIAK SYLWIA K 12 KOWALE TAKARYBA k 40-49 4 10 km 10.09 00:05:56 00:59:27.48
82 91 TYBUŚ WOJCIECH M 70 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 20 10 km 10.01 00:05:59 00:59:57.58
83 16 FREDA PATRYCJA K 13 STAROGARD GDAŃSKI LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ k 30-39 4 10 km 10 00:05:59 00:59:59.25
84 32 KORDUNOWSKI TOMASZ M 71 JELEŃ TEAM TAPFLO m 20-29 6 10 km 9.99 00:06:00 01:00:05.09
85 67 PISKORSKI JERZY M 72 PELPLIN m 60-69 7 10 km 9.96 00:06:01 01:00:14.31
86 72 REKOWSKI KAZIMIERZ M 73 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW m 60-69 8 10 km 9.84 00:06:05 01:00:58.59
87 25 JEDTKA ANGELIKA K 14 SKARSZEWY k 40-49 5 10 km 9.83 00:06:06 01:01:01.74
88 119 SZACHTA KATARZYNA K 15 ZELGOSZCZ k 30-39 5 10 km 9.71 00:06:10 01:01:48.65
89 55 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 74 KOKOSZKOWY m 70+ 3 10 km 9.64 00:06:13 01:02:13.38
90 39 KRUSZCZYŃSKA MARTA K 16 GDYNIA k 30-39 6 10 km 9.59 00:06:15 01:02:34.33
91 6 BOGDAN BEATA K 17 DEMLIN k 20-29 1 10 km 9.58 00:06:15 01:02:36.33
92 46 LOOSE ANNA K 18 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 7 10 km 9.12 00:06:34 01:05:47.28
93 82 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 19 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM k 60-69 2 10 km 9.06 00:06:37 01:06:12.21
94 14 DYWELSKI MIROSŁAW M 75 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 9 10 km 8.96 00:06:42 01:07:00.75
95 50 MAJNA KAZIMIERZ M 76 GDYNIA PARKRUN GDYNIA m 70+ 4 10 km 8.84 00:06:47 01:07:52.06
96 51 MALISZEWSKA MARIANNA K 20 ELBLĄG k 50-59 1 10 km 8.57 00:07:00 01:10:00.25
97 21 HOMA HENRYK M 77 PELPLIN m 70+ 5 10 km 7.69 00:07:48 01:18:03.48
98 8 CHOJNACKA JOLANTA K 21 PELPLIN LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ k 50-59 2 10 km 7.68 00:07:48 01:18:05.58

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ