Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 batalion zmechanizowany/Biegam bo lubię ;) | |||||||||
1 | 129 | Fierka Tomasz | Lębork | 5 km | 1 batalion zmechanizowany/Biegam bo lubię ;) | opłacono on-line | |||
22 blt | |||||||||
2 | 133 | Groszkowski Marcin | Malbork | 5 km | 22 blt | opłacono on-line | |||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | 105 | Reimus Maciej | Skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
4 | 145 | Majkowski Tomasz | Skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
Apator Metrix | |||||||||
5 | 151 | Nelke Eliasz | Tczew | 5 km | Apator Metrix | opłacono on-line | |||
Atlas Running Team | |||||||||
6 | 199 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 5 km | Atlas Running Team | opłacono on-line | |||
Babillonia Babieniec | |||||||||
7 | 144 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | 5 km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line | |||
Biegajacy Tczew | |||||||||
8 | 212 | Sobolewski Antoni | Tczew | 5 km | Biegajacy Tczew | opłacono on-line | |||
Biegaj z Bartkiem | |||||||||
9 | 112 | Szarko Maciej | Elbląg | 5 km | Biegaj z Bartkiem | opłacono on-line | |||
Biegająca Gdynia | |||||||||
10 | 206 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
11 | 165 | Tocha Andrzej | Damaszka | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
12 | 79 | Czechowski Dawid | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
13 | 39 | Czechowska Dorota | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
14 | 82 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
15 | 180 | Dywelski Mirosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
16 | 218 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Brzoza Biega | |||||||||
17 | 182 | Gąsiorek Tomasz | Brzoza | 5 km | Brzoza Biega | opłacono on-line | |||
CrossElite | |||||||||
18 | 117 | Szulc Arkadiusz | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | |||
19 | 227 | ziemann tomasz | tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | |||
20 | 120 | Walas Damian | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | |||
21 | 116 | Szoska Sławomir | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | |||
22 | Szlija Natalia | Tczew | 5 km | CrossElite | |||||
23 | 1 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | |||
24 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | 5 km | CrossElite | |||||
Crosselite | |||||||||
25 | 51 | Szulc Monika | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | |||
26 | 45 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | |||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
27 | 186 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |||
28 | 228 | Zima Jan | Minięta | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
29 | 141 | Krześniak Wojciech | Gródek | 5 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | |||
Dovista Active Team | |||||||||
30 | 150 | Narloch Michał | Starogard Gdański | 5 km | Dovista Active Team | opłacono on-line | |||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
31 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 5 km | Ducla Academy Warszawa | |||||
Dąbrowski Team | |||||||||
32 | 223 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 5 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | |||
ENERGA | |||||||||
33 | 178 | CZARNECKI DOBROMIŁ | BORKOWO | 5 km | ENERGA | opłacono | |||
34 | 78 | CZARNECKI ARTUR | BORKOWO | 5 km | ENERGA | opłacono | |||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
35 | 89 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | |||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
36 | 211 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
37 | 61 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
FLEX | |||||||||
38 | 15 | Dziedzic Aneta | Malbork, New | 5 km | FLEX | opłacono | |||
Fashion by Ann | |||||||||
39 | 175 | Boettcher Kapcer | Nicponia | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | |||
40 | 35 | Boettcher Sylwia Boettcher | Nicponia | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | |||
41 | 38 | Cieślewicz Anna | Gniew | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | |||
42 | 73 | boettcher grzegorz | Nicponia | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | |||
Flex Runners | |||||||||
43 | 124 | Borszewski Dariusz | Starogard Gdański | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
44 | 140 | Kryża Rafał | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
45 | 119 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
Flex Runners | |||||||||
46 | 100 | Motylski Stanisław | Gdynia | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
47 | 80 | Eggert Piotr | Kwidzyn | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
48 | 31 | Trochowska Anna | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
49 | 122 | Wojtyna Sławomir | Starogard Gdański | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
50 | 102 | Nowakowski Marcin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
51 | 94 | Kucharski Adam | Gdańsk | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
52 | 147 | Marchaj Tomasz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
53 | 101 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
54 | 203 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
55 | 67 | Bebecki Radosław | Kwidzyn | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
56 | 76 | Chyb Radosław | Gdynia | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
57 | 128 | Dziedzic Marcin | Malbork, New | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
58 | 142 | Kukliński Marek | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
59 | 169 | Zaremba Marcin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
60 | 197 | Maciejewski Martin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
61 | 4 | Czoske Aneta | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
62 | 22 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
63 | 127 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
64 | 26 | Sulawiak Anna | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
65 | 55 | Żmijewska Brygida | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
66 | 139 | Kotarba Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
67 | 136 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
68 | 113 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | |||
GARBOTEAM | |||||||||
69 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 5 km | GARBOTEAM | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
70 | Olińska Marzena | Gardeja | 5 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
71 | 33 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN GNIEW | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |||
72 | 49 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |||
73 | 146 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |||
74 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | 5 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
75 | 174 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |||
76 | Kogut Piotr | Kwidzyn | 5 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
77 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | 5 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Gmina Gniew | |||||||||
78 | 90 | Knot Sławomir | Gniew | 5 km | Gmina Gniew | opłacono on-line | |||
79 | 108 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | 5 km | Gmina Gniew | opłacono on-line | |||
80 | 114 | Szmyt Damian | Gniew | 5 km | Gmina Gniew | opłacono on-line | |||
Heinz-Glas | |||||||||
81 | 173 | Bartkowski Zbigniew | Działdowo | 5 km | Heinz-Glas | opłacono on-line | |||
Iława Biega | |||||||||
82 | 68 | Belka Przemysław | Iława | 5 km | Iława Biega | opłacono on-line | |||
KS GP "Sprint" Kulice | |||||||||
83 | 162 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 5 km | KS GP "Sprint" Kulice | opłacono on-line | |||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
84 | 204 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 5 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line | |||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
85 | 226 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
86 | 143 | Loose Bartosz Loose | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
87 | 29 | Szmaglińska Karolina | Jeziorki | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
88 | 191 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
89 | 16 | Grzonka Kamila | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
90 | 160 | szczypior marcin | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
91 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 5 km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
92 | 185 | JANIK Roman | KWIDZYN | 5 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | |||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
93 | 88 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 5 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | |||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
94 | 202 | Mokwiński Czesław | Pelplin | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |||
95 | 222 | Waśniewski Edward | Pelplin | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
96 | Czarnecki Dobromił | Bakowo | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
97 | Czarnecki Artur | Bąkowo | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Klub Slimaka | |||||||||
98 | Sadowski Rafal | Gniew | 5 km | Klub Slimaka | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
99 | 153 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |||
100 | 110 | Stelmach Dariusz | Kwidzyn | 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
101 | 196 | Łukomski Andrzej | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |||
102 | 99 | mazerski bartosz | sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
103 | 95 | Kujawski Grzegorz | Puck | 5 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | |||
LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ | |||||||||
104 | 181 | Gajdus Leon | Skórcz | 5 km | LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ | opłacono on-line | |||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
105 | 137 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | |||
MAMA BIEGA | |||||||||
106 | 24 | Majer Justyna | Malbork | 5 km | MAMA BIEGA | opłacono on-line | |||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
107 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Morsy Grudziądz | |||||||||
108 | 215 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 5 km | Morsy Grudziądz | opłacono on-line | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
109 | 164 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | |||
Parkrun Gdynia | |||||||||
110 | 198 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 5 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | |||
Piękny | |||||||||
111 | 193 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5 km | Piękny | opłacono on-line | |||
Polipack Team Gwe | |||||||||
112 | 118 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5 km | Polipack Team Gwe | opłacono on-line | |||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
113 | 183 | Hinz Adam | Gniew | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | |||
114 | 10 | Szachta Marta | Skórcz | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | |||
115 | 217 | Szymański Sebastian | Szprudowo | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | |||
Run Goku Team | |||||||||
116 | 155 | Przybyła Adrian | Iława | 5 km | Run Goku Team | opłacono on-line | |||
117 | 9 | Przybyła Agnieszka | Iława | 5 km | Run Goku Team | opłacono on-line | |||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
118 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 5 km | Runpassion.pl TEAM | |||||
S...K...S... | |||||||||
119 | 221 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | S...K...S... | opłacono on-line | |||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
120 | 34 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | |||
SKL Filippides | |||||||||
121 | 50 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | 5 km | SKL Filippides | opłacono on-line | |||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
122 | 148 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line | |||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |||||||||
123 | 84 | Grobelny Tomasz | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | |||
SKL Filippides Starogard Gdański | |||||||||
124 | 157 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line | |||
STEVIEWONDERTEAM | |||||||||
125 | 172 | Alaburda Michał | Szprudowo | 5 km | STEVIEWONDERTEAM | opłacono on-line | |||
STRunners | |||||||||
126 | 166 | Wesołowski Paweł | Pruszcz Gdański | 5 km | STRunners | opłacono on-line | |||
Speed Ladies | |||||||||
127 | 23 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | 5 km | Speed Ladies | opłacono on-line | |||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
128 | 216 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
129 | 7 | Łepek Teresa | Grudziądz | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
130 | 149 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
131 | 97 | Łazarski Marian | Działowo | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
132 | 130 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
133 | 179 | Daniel Kacper | Karpiny | 5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line | |||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
134 | Borkowska Justyna | Sadlinki | 5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
135 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | 5 km | Talex Borzytuchom | |||||
Team Deaf | |||||||||
136 | 52 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
Team MX Skórcz | |||||||||
137 | Legaszewski Roman | Skórcz | 5 km | Team MX Skórcz | |||||
Team Tapflo | |||||||||
138 | 83 | Gostomski Piotr | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
139 | 170 | Zgubieński Krystian | Dungannon | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
140 | 192 | Langowska Joanna | Jeleń | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
141 | 123 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
142 | 187 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
The Szopin Stones Running Team | |||||||||
143 | 115 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | 5 km | The Szopin Stones Running Team | opłacono on-line | |||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
144 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
145 | Balmas Piotr | Kwidzyn | 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Trunsformacja Gniewu | |||||||||
146 | 210 | Połomski Jarosław | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
147 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | GDYNIA | 5 km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||
UKS WIKING RYCHNOWY | |||||||||
148 | Kryzel Tomasz | Człuchów | 5 km | UKS WIKING RYCHNOWY | |||||
Ultra Trail Runners | |||||||||
149 | 74 | Brosze Dominik | Pelplin | 5 km | Ultra Trail Runners | opłacono on-line | |||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
150 | 213 | Sokół Paweł | Zduny | 5 km | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | |||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
151 | 53 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
152 | 13 | Dalke Jowita | Gdańsk | 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
153 | Moskal Paweł | Kurzętnik | 5 km | ||||||
154 | 14 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
155 | 195 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
156 | 25 | Maryniak Karolina | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
157 | 60 | Nowacka Brygida | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
158 | 205 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | 5 km | opłacono on-line | ||||
159 | 43 | Nowicka Tatiana | Świecie | 5 km | opłacono on-line | ||||
160 | 163 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | 5 km | opłacono on-line | ||||
161 | Delewski Piotr | Rożental | 5 km | ||||||
162 | Szyplewska Agata | Nowe | 5 km | ||||||
163 | Szyplewski Bartosz | Nowe | 5 km | ||||||
164 | 63 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
165 | 77 | Chyła Mirosław | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
166 | 103 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
167 | 208 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | 5 km | opłacono on-line | ||||
168 | 111 | Szamocki Dominik | Śliwice | 5 km | opłacono on-line | ||||
169 | 219 | Talko Jacek | Bytów | 5 km | opłacono | ||||
170 | 207 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 5 km | opłacono on-line | ||||
171 | 96 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
172 | 104 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | 5 km | opłacono on-line | ||||
173 | 159 | Szczygielski Robert | Sztum | 5 km | opłacono on-line | ||||
174 | 135 | Jarocki Bartosz | Szczecin | 5 km | opłacono on-line | ||||
175 | 171 | Zieliński Michał | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
176 | 54 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | 5 km | opłacono on-line | ||||
177 | 65 | Sidorowicz Anna | Stogi | 5 km | opłacono on-line | ||||
178 | 200 | milkowski mariusz | gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
179 | 214 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
180 | 69 | Bloch Szymon | Czersk | 5 km | opłacono on-line | ||||
181 | 27 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
182 | 167 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
183 | Sieniek Krzysztof | Licze | 5 km | ||||||
184 | 126 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | 5 km | opłacono on-line | ||||
185 | 177 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
186 | 184 | Homa Henryk | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
187 | 59 | Maliszewska Marianna | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | ||||
188 | 56 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
189 | 47 | Rudek Małgorzata | Rumia | 5 km | opłacono on-line | ||||
190 | 48 | Rużała Danuta | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
191 | 36 | Bujanowska Monika | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
192 | 121 | Wernik Roman | Świecie | 5 km | opłacono on-line | ||||
193 | 41 | Kamińska Joanna | Aniołowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
194 | 225 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
195 | 19 | Koszyk Alicja | Zajączkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
196 | 87 | Jagodda Adam | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
197 | 28 | Szalaty Angelika | Siemirowice | 5 km | opłacono on-line | ||||
198 | 138 | Kołatka Tomasz | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
199 | 98 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
200 | 44 | Popaszkiewicz Alina | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
201 | Zaremba Małgorzata | Tczew | 5 km | ||||||
202 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 5 km | ||||||
203 | 66 | Banach Tomasz | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | ||||
204 | 42 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
205 | 12 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
206 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | ||||||
207 | 158 | Styś Dariusz | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
208 | 5 | Kowalewski Filip | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
209 | 62 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5 km | opłacono on-line | ||||
210 | 91 | Kocur Remigiusz | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
211 | 209 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | ||||
212 | 30 | Targowska Anna | Morgi | 5 km | opłacono on-line | ||||
213 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | 5 km | ||||||
214 | 190 | Kurajk Marian | Rakowiec | 5 km | opłacono on-line | ||||
215 | 64 | Kurajk Ewa | Rakowiec | 5 km | opłacono on-line | ||||
216 | 201 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | 5 km | opłacono on-line | ||||
217 | 92 | Kowalewski Adam | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
218 | 11 | Troszczyłów Noemi | GNIEW | 5 km | opłacono on-line | ||||
219 | 20 | Kowalska-Nowak Anna | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
220 | 152 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
221 | 109 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 5 km | opłacono on-line | ||||
222 | 71 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
223 | 72 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
224 | 194 | Lewandowski Michał | Mirotki | 5 km | opłacono on-line | ||||
225 | 21 | Kroczyk Karolina | Jaźwiska | 5 km | opłacono on-line | ||||
226 | 156 | Rutka Mateusz | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
227 | 70 | Borkowski Grzegorz | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
228 | 2 | Borkowska Monika | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
229 | 8 | Malinowska Karolina | GNIEW | 5 km | opłacono on-line | ||||
230 | 32 | Wiatrowska Mirosława | Nicponia | 5 km | opłacono on-line | ||||
231 | 6 | Lasota Aleksandra | Wielkie Walichnowy | 5 km | opłacono on-line | ||||
232 | 125 | Czarnecka Anita | Gniew | 5 km | opłacono | ||||
233 | Czarnecki Maciej | Gniew | 5 km | ||||||
234 | 168 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
235 | 85 | GUZ Robert | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
236 | 188 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | ||||
237 | 3 | Cichowska Joanna | Ostróda | 5 km | opłacono on-line | ||||
238 | 220 | Tamowicz Adrian | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
239 | Ziołkowska Agata | Gniew | 5 km | ||||||
240 | 17 | Kłos Beata | Warlubie | 5 km | opłacono on-line | ||||
241 | 40 | Dahm Beata | Tymawa | 5 km | opłacono on-line | ||||
242 | 107 | Sakhnik Dmytro | Novovolynsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
243 | 154 | Pachota Paweł | Gniew | 5 km | opłacono on-line | ||||
244 | 46 | Reuschel Karolina | Bochlin | 5 km | opłacono on-line | ||||
diabelskie pioruny | |||||||||
245 | 75 | Chudecki Robert | Gródek | 5 km | diabelskie pioruny | opłacono on-line | |||
246 | 37 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | 5 km | diabelskie pioruny | opłacono on-line | |||
247 | 224 | Węsiora Mariusz | Drzycim | 5 km | diabelskie pioruny | opłacono on-line | |||
jabol team | |||||||||
248 | 134 | Jabłoński Bartosz | Gdańsk | 5 km | jabol team | opłacono on-line | |||
parkrun Grudziądz | |||||||||
249 | 176 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | 5 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
250 | 131 | Górski Dawid | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
251 | 132 | Górski Kamil | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
252 | 161 | Szramka Łukasz | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
253 | 106 | Rezmer Ryszard | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
254 | 189 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
255 | 57 | Justa Beata | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
256 | 86 | Hinz Wojciech | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
257 | 81 | Gładykowski Łukasz | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
258 | 18 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
259 | 58 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 5 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | |||
Żarta Wataha | |||||||||
260 | Hinc Stanisław | Kowale | 5 km | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 15431