Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy jesteś urzędnikiem? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 304 | Wirkus Julia | Reda | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
2 | 278 | Kolos Franciszek | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
3 | 279 | Kolos Leon | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
4 | 267 | Gąsiorowski Arkadiusz | Gardeja | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
5 | 257 | Bresa Michał | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
6 | 258 | Bresa Szymon | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
7 | 305 | Wysocka Alicja | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła podstawowa w Rudnie | NIE | ||
8 | 298 | Szachta Maja | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | NIE | ||
9 | 256 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | ||
10 | 282 | KUC IGOR | OWIDZ | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | ||
11 | 255 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | ||
12 | 288 | Nelke Eliza | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
13 | 289 | Nelke Sara | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
14 | 309 | Zaremba Wojciech | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
15 | 308 | Zaremba Lena | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
16 | 306 | Zacharek Mikołaj | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
17 | 290 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
18 | 307 | Zacharek Tymoteusz | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
19 | 251 | Alaszkiewicz Filip | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
20 | 263 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Morska Przygoda Gdynia | NIE | ||
21 | 270 | Habas Jacek | Mała Słońca | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | NIE | ||
22 | 274 | Hencel Olaf | Łęgowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sloneczna Kraina | NIE | ||
23 | 271 | Hencel Ada | Łęgowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sloneczna Kraina | NIE | ||
24 | 273 | Hencel Lena | Łęgowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sloneczna Kraina | NIE | ||
25 | 272 | Hencel Iga | Łęgowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sloneczna Kraina | NIE | ||
26 | 291 | Puczyńska Antonina | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
27 | 292 | Puczyńska Maria | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
28 | 299 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | KS GP "Sprint" Kulice | NIE | ||
29 | Świeczkowski Maciej | Suchy Dąb | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | ||||
30 | 283 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
31 | 303 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Sióstr w Tczewie | NIE | ||
32 | 266 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | NIE | ||
33 | 285 | Michalak Gracja | Gdańsk | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Gracja Alicja Rocky Team 3Miasto | NIE | ||
34 | 310 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
35 | 275 | JANIA CELINA | SUCHY DĄB | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
36 | 276 | JANIA EMILIA | SUCHY DĄB | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
37 | 260 | Chamski Iwo | Gdańsk | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
38 | 287 | Nadolna Julia | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
39 | 252 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
40 | 253 | Biniszkiewicz Magdalena | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
41 | Szwejka Nadia | Sumin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | ||||
42 | 259 | BZOWSKI DOMINIK | Koteże | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Koteże | NIE | ||
43 | 294 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
44 | 262 | Chudzik Łucja | Sztum | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sztum Biega | |||
45 | 261 | Chudzik Aleksander | Sztum | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sztum Biega | |||
46 | 264 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Zelgoszcz | |||
47 | 295 | Rużała Liliana | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
48 | 265 | Etmański Aleks | Janiszewko | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
49 | 286 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
50 | 268 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
51 | 254 | Bloch Dawid | Gdynia | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
52 | 280 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | |||
53 | 281 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | |||
54 | 284 | Lilwic Kinga | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
55 | 269 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
56 | 296 | Skweres Hanna | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||
57 | 297 | Skweres Zosia | PELPLIN | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||
58 | 277 | Jasniewska Maja | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
59 | 301 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
60 | 293 | Ruchlewicz URSZULA | Sztum | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) |
Wyświetleń: 23000