Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy jesteś urzędnikiem? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 171 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | 10 km | Lotos Running Team | opłacono on-line | ||
2 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km | NIE | ||||
3 | 84 | Kożyczkowski Krzysztof | Banino | Polska | 10 km | Za linią mety | TAK | opłacono on-line | |
4 | 116 | Mierzwa Krzysztof Mierzwa | Banino | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | NIE | opłacono on-line | |
5 | 152 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 10 km | Chabrowe Wilki | opłacono on-line | ||
6 | 98 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km | Piękny | opłacono on-line | ||
7 | 222 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | TAK | opłacono on-line | |
8 | 31 | Czarnecki Janusz | Bochlin | Polska | 10 km | OSP Nowe | NIE | opłacono on-line | |
9 | 29 | CZARNECKI ARTUR | BORKOWO | Polska | 10 km | ENERGA | opłacono | ||
10 | 30 | CZARNECKI DOBROMIŁ | BORKOWO | Polska | 10 km | ENERGA | opłacono | ||
11 | 100 | Lesisz Łukasz | Borkowo | Polska | 10 km | ADVA | NIE | opłacono on-line | |
12 | 76 | Klimczak Justyna | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Florian Chojnice | NIE | opłacono on-line | |
13 | 123 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
14 | 4 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Polska | 10 km | BIEGAJ Z BARTKIEM | NIE | opłacono on-line | |
15 | 110 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
16 | MAJORKOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km | MajorRUN | ||||
17 | 319 | Majorkowska Lena | Bydgoszcz | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | MajorRUN | |||
18 | 334 | Grzonka Dominik | Bytonia | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | SP Bytonia | |||
19 | 175 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line | ||
20 | 167 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 10 km | Florian Chojnice | NIE | opłacono on-line | |
21 | 93 | Kułakowski Artur | Chojnice | Polska | 10 km | Florian Chojnice | NIE | opłacono on-line | |
22 | 128 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | 10 km | TAK | opłacono on-line | ||
23 | 170 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | Polska | 10 km | RyTM Czechowice-Dziedzice | TAK | opłacono on-line | |
24 | 10 | Bloch Szymon | Czersk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
25 | 121 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
26 | 45 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | NIE | opłacono on-line | |
27 | 204 | Tocha Andrzej Tocha | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | NIE | opłacono on-line | |
28 | 220 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | Diabelskie pioruny | opłacono on-line | ||
29 | Bartkowski Zbigniew | Działdowo | Polska | 10 km | Heinz-Glas | ||||
30 | 71 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | NIE | opłacono on-line | |
31 | 147 | piatek adam | elblag | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
32 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | NIE | ||||
33 | 383 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | Sp 1 Elbląg | NIE | ||
34 | 353 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Sp 1 Elbląg | NIE | ||
35 | 109 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
36 | 219 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | ETT Elbląg Triathlon Team | TAK | opłacono on-line | |
37 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | ||||
38 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | BIEGAJ Z BARTKIEM | NIE | |||
39 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | NIE | ||||
40 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km | NIE | ||||
41 | 206 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||
42 | 180 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||
43 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | 10 km | Wataha Łączy Nas Bieganie | ||||
44 | 267 | Gąsiorowski Arkadiusz | Gardeja | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
45 | 332 | Drewek Jan | Gdansk | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła podstawowa | |||
46 | 148 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | Asseco Active Team | opłacono on-line | ||
47 | 391 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 800 metrów - roczniki 2005/2006 (chłopcy i dziewczynki) | ||||
48 | 5 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Radość Biegania | opłacono on-line | ||
49 | 205 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | S...K...S... | opłacono on-line | ||
50 | 207 | Towiański Norbert Towiański | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
51 | 146 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
52 | 21 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Za linią mety | NIE | opłacono on-line | |
53 | 260 | Chamski Iwo | Gdańsk | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
54 | 285 | Michalak Gracja | Gdańsk | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Gracja Alicja Rocky Team 3Miasto | NIE | ||
55 | 320 | Michalak Alicja | Gdańsk | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Gracja Alicja Rocky Team 3Miasto | NIE | ||
56 | 214 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | NIE | opłacono on-line | |
57 | 143 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
58 | 196 | Szumacher Marta | Gdańsk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
59 | 165 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
60 | 215 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | TAK | opłacono on-line | |
61 | 63 | Jabłonowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
62 | 221 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
63 | 113 | Michalak Konrad | Gdynia | Polska | 10 km | Gracja Alicja Rocky Team 3Miasto | NIE | opłacono on-line | |
64 | 120 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
65 | 91 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | NIE | opłacono on-line | |
66 | 90 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | NIE | opłacono on-line | |
67 | 108 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | NIE | opłacono on-line | |
68 | 35 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | NIE | opłacono on-line | |
69 | 312 | Czoska FABIAN | Gdynia | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | NIE | ||
70 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km | TAK | ||||
71 | 142 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | 10 km | instagram.com/poszurany | NIE | opłacono on-line | |
72 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | ||||
73 | 254 | Bloch Dawid | Gdynia | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
74 | 140 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||
75 | 169 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
76 | 294 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
77 | 327 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | LKS Zorza Gdynia/ Active Flow | NIE | ||
78 | 382 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | LKS Zorza Gdynia/ Biegun OCR Team | NIE | ||
79 | 72 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | NIE | opłacono on-line | |
80 | 154 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | Trunsformacja Gniewu | NIE | opłacono on-line | |
81 | 358 | WYŁUPSKA Maja | GNIEW | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | ZKiW Kulice | NIE | ||
82 | 333 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | NIE | ||
83 | 367 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | NIE | ||
84 | 183 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
85 | 41 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||
86 | 70 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | TAK | opłacono on-line | |
87 | 216 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
88 | 269 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
89 | 318 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | ||||
90 | 317 | Kowalczyk Alan | Gręblin | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła podstawowa w Rudnie | |||
91 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km | |||||
92 | 124 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||
93 | 16 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||
94 | 190 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Morsy Grudziądz | opłacono on-line | ||
95 | 252 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
96 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | 10 km | |||||
97 | 283 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
98 | 265 | Etmański Aleks | Janiszewko | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
99 | 80 | Kosiedowski Ryszard | Janowo | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
100 | 103 | Liszewski Krzysztof | Kamionka | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22980